Μετάβαση σε περιεχόμενο

ενδοεπικοινωνία


Recommended Posts

κορίτσια γεια σας..

σε λίγο καιρό η μπουμπού μας θα πάει στο δωματιό της.. ποια ενδοεπικοινωνία με κάμερα μου προτείνετε??

ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ''ΛΙΩΣΕΙ'' ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ ΤΗΝ ΤΟPCOM !

ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ , ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ , ΜΕΧΡΙ Κ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΗΧΟΓΡΑΦΕΙ ΤΗ ΦΩΝΗ ΣΟΥ Κ ΠΑΙΖΕΙ ΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ !

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsia.. Kai egw psaxnw gia thn katalilh endoepikinonia exw sxedon kataliksei sthn ANGEL CARE pou exei kai stromataki gia ta neogenita , to vazeis kato apo to mwro kai elenxei thn anapnoh tou.Se periptosh apnias arxizei kai xtipaei meta apo 20 defterolepta alla den kserw pou na thn vrw edw sthn Thessalonikh???

Juliax auth pou perigrafeis esu mou akougete arketa kalh, thimase poso thn pires???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritsia.. Kai egw psaxnw gia thn katalilh endoepikinonia exw sxedon kataliksei sthn ANGEL CARE pou exei kai stromataki gia ta neogenita , to vazeis kato apo to mwro kai elenxei thn anapnoh tou.Se periptosh apnias arxizei kai xtipaei meta apo 20 defterolepta alla den kserw pou na thn vrw edw sthn Thessalonikh???

Juliax auth pou perigrafeis esu mou akougete arketa kalh, thimase poso thn pires???

Καλησπερα Εβη.

Το συστημα που θελεις να παρεις το εχω και εγω και ειναι αψογο.Το χρησιμοποιησα στην πρωτη μου κορη και τωρα θα το βαλω στον μικρο οταν με το καλο γεννηθει.Στο συστηνω ανεπιφυλακτα.

Στην Θεσσαλονικη το εχει εδω: http://www.moro-ltd.gr/

Με το καλο το νινι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Εβη.

Το συστημα που θελεις να παρεις το εχω και εγω και ειναι αψογο.Το χρησιμοποιησα στην πρωτη μου κορη και τωρα θα το βαλω στον μικρο οταν με το καλο γεννηθει.Στο συστηνω ανεπιφυλακτα.

Στην Θεσσαλονικη το εχει εδω: http://www.moro-ltd.gr/

Με το καλο το νινι σου.

AXXX Lenaki se euxaristw para polu, einai kairos na thn paraggilw gia na mou erthei eggeros nomizw. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Baby Viewer 2500. Ξενοιάστε ελέγχοντας το μωρό σας ακόμα και στο σκοτάδι μέσω της υψηλής ποιότητας lcd οθόνης. Καμία παρεμβολή από άλλες ηλεκτρονικές συσκευές όπως άλλες μονάδες επιτήρησης μωρού, ασύρματα τηλέφωνα, κινητά τηλέφωνα κλπ. Αξιόπιστη λήψη με μέγιστη εμβέλεια 150 μέτρα. Οπτική ένδειξη με φώτα τα οποία ανάβουν άμεσα μόλις το μωρό κάνει κάποιο θόρυβο. Νυχτερινός φωτισμός,μουσικη στην μονάδα του μωρού ο οποίος παράγεται για να ηρεμεί το μωρό. Τσαντάκι ταξιδιού: Η συσκευή παραδίδεται με ειδικό τσαντάκι μεταφοράς ώστε να προστατεύεται και να το μεταφέρετε εύκολα παντού.

240Ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Baby Viewer 2500. Ξενοιάστε ελέγχοντας το μωρό σας ακόμα και στο σκοτάδι μέσω της υψηλής ποιότητας lcd οθόνης. Καμία παρεμβολή από άλλες ηλεκτρονικές συσκευές όπως άλλες μονάδες επιτήρησης μωρού, ασύρματα τηλέφωνα, κινητά τηλέφωνα κλπ. Αξιόπιστη λήψη με μέγιστη εμβέλεια 150 μέτρα. Οπτική ένδειξη με φώτα τα οποία ανάβουν άμεσα μόλις το μωρό κάνει κάποιο θόρυβο. Νυχτερινός φωτισμός,μουσικη στην μονάδα του μωρού ο οποίος παράγεται για να ηρεμεί το μωρό. Τσαντάκι ταξιδιού: Η συσκευή παραδίδεται με ειδικό τσαντάκι μεταφοράς ώστε να προστατεύεται και να το μεταφέρετε εύκολα παντού.

240Ε

Gia argotera mou akougete para polu kali juliax,, egw exw mia fovia me to thema efnidiou vrefikou thanatou kai h angelcare mou fenete pio xrisimh sthn arxh alla gia meta to 6mhno mia xara einai me kamera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την έχω κι εγώ την AngelCAre και είναι άψογη!!!!! Βέβαια όταν με το καλό τον πάω τον μικρούλη μου στο δωματιάκι του θα ήθελα και μια κάμερα να τον βλέπω.... Θα τις ψάξω αυτές που λέτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsai eyxaristw gia apanthseis sas.. oson afora thn TOPCOM apo oti eida exei 239euro poli akrivh.. h ANGEL CARE poso peripou exei?? psaxnw kati eksisou kalo alla mexri 150 euro diaforetika tha ta skasw ti na kanw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς την AngelCAre την πήραμε αν θυμάμαι καλά 200ευρώ από έναν αντιπρόσωπο στην Θεσ/νίκη! Ίσως να υπάρχει και πιο φθηνά... δεν ξέρω, γιατί ο άντρας μου ασχολήθηκε με αυτή την αγορά! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΝΔΟΕΠ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ?????

ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΛΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ!!!! ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 60 ΕΥΡΩ

Κ ΕΛΕΓΑ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΛΑΞΟΥΜΕ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΜΕΡΑ!!!! ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...