Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρεββεκακι μου αμαν βρε κουκλιτσα μου!!!! Ευχομαι γρηγορα να σου περασουν ολα!!!! :x:x

Ποτε εχεις γενεθλια;;;; :-?

σημερα εχω ματα μου!!!!!

πιο πολυ ποναω το πρωι οσο περναει η μερα καλητερευει και ποναει μονο με καποιες κινησεις!!!!

δεν πειραζει βρε ματα!!!απλα δεν μπορω την ξαπλααααααααααααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεβέκκα ... καμία θερμοφόρα μήπως σε βοηθήσει;;;

Σήμερα τα έχεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Να σε χαιρόμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να τα 1000σεις!!! @};-[smilie=blob1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=sith.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεβεκα χρονια σου πολλα. Να τα εκατοστησεις [smilie=occasion13.gif] Οσο για το παρτυ δεν πειραζει θα το κανεις του χρονου με την κορη σου να βουταει μεσα στην τουρτα :ymparty: [smilie=occasion15.gif]

Φανη μου εγω πιστευω οτι ειναι θεμα ορμονων και εισαι ετσι. Δεν ειναι ολοι οι αντρες το ιδιο. Ουτε ο αντρας μου ειναι τρυφερουλης και αγαπησιαρης αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν με νοιαζεται. Μου το δειχνει με χιλιους αλλους τροπους. Ο δικος μου σιχαινεται να ερχεται για ψωνια μαζι μας γιατι βαριεται αλλα οταν παει ταξιδια μονος του φερνει πολλα δωρα και για μενα και για την μικρη. Εχεις αδερφη και παρακαλας τον αντρα σου? Τι τον θες για μπελα? Μακαρι να ηταν και οι αδερφες μου εδω κοντα μου και θα ημασταν καθε μερα για ψωνια!!! Βρε χαζο μην στεναχωριεσαι ολα ειναι μια χαρα. Δες την και εσυ αλλιως ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!! @};-@};-@};-

Χρόνια πολλά Ρεββεκάκι μου!!! :YMHUG: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

και περαστικούλια!!Άρχισαν κι εμένα διάφορα πονάκια αλλά δεν χάνω την διάθεσή μου!! :mrgreen:

Σας χαιρέτησα και φεύγω!Έχω να κάνω δουλίτσες στο σπίτι!!Μάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα ζησεις Ρεββεκα και Χρονια πολλα!!!!!!!Μεγαλη να γινεις με ασπρα μαλλια!!!!!(ολα ασπρα εεεε!!!! οχι μονο μια φουντιτσα!!!! ;):)) ) Παντου να σκορπιζεις της γνωσης το φως και ολοι να λενε να μια σοφος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Πολυχρονη και παντα ευτυχισμενη!!!!!!!!!!! Με το καλο να ερθει και η Λυδια σας και να συμπληρωσει την ευτυχια σας!!!! :x:-*:x:-*:x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββέκα χρόνια σου πολλά! Εύχομαι κάθε καλό στη ζωή σου κ σύντομα με το μπεμπάκι αγκαλιά, να το καμαρώνετε! [smilie=occasion16.gif]

Δέσποινα, κάνε κουράγιο κ σιγά-σιγά θα συνέλθει ο αδερφούλης! Μια προσευχούλα κι από μένα. να τον φυλάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.

Τι μου κανετε?

Εγω σημερα ειμαι λιγο καλυτερα.Ξυπνησα πιο αισιοδοξη.

Το ξερω οτι ο αδερφος μου θα το παλεψει.Ειναι πολυ πεισματαρης και ανυπομονει να γνωρισει και την ανηψια του.

Σημερα του εκαναν αξονικη για να δουνε πως παει το αιματωμα.

Περιμενουμε με αγωνια τα αποτελεσματα.Μακαρι να μας πουν ευχαριστα νεα.

Η κατασταση ειναι ακομα κρισιμη αλλα οι γιατροι αρχισαν να βλεπουν θετικα τα πραγματα.

Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τη στηριξη σας και τη θετικη σας ενεργεια.Τη χρειαζομαστε πολυ.

Ρεββεκακι μου να τα εκατοστησεις και με το καλο να ερθει και το τριτο μελος στην οικογενεια.

Αυτα τα νεα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=love4.gif]

rebbekaki ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΛΥΔΙΑ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!!!!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] :ymparty:

THEODOSIADOU ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ !!!! :x

ioanna123456 ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΣ!!! @};-@};-@};-

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ [smilie=binkybaby.gif] ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ. :lol::lol::lol: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ. ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΟΟΟΛΛΛΛΕΕΕΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=icon_flower.gif] [smilie=love7.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=love7.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματα, αννουλα, δεσποινακι, ντεμι,σας ευχαριστω τοοοοσοοο πολυ ολες εισαστε τα παρεακια μου!!!!!!

δεσποινακι ολα θα πανε καλα μπραβο περνανε οι ωρες και θα περασει και αυτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι μου ευχομαι να εχει ελλατωθει το αιματωμα και ολα να ειναι καλυτερα!!!!Θα ειναι μια χαρα ο αδερφουλης σου οταν θα ερθει η μπουμπουκα σου!!!! :x:-*:-*

Ελενα φιλακια στη ζουζουνα σου, ελπιζω να σας κανει τη χαρη σημερα και να ποζαρει!!!! ;):-*:-*

Ρεββεκακι μου καλα να περασεις γλυκια μου σημερα!!!!! Και αυριο να ξυπνησεις χωρις κανενα πονο!!!!!!! :-*:-*:-*

Παω κι εγω σιγα σιγα σπιτακι μου!!!!!! Φιλακια!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!

Πως ειστε σημερα??

Ρεββεκακι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!! Πολυχρονη να εισαι και παντα γερη!!!

Με το καλο να υποδεχτειτε την κορουλα σας και του χρονου να σβηνετε κερακια μαζι!!! :D

Δεσποινακι χαιρομαι που οι γιατροι ειναι θετικοι.Θα δεις που στο τελος θα πανε ολα καλα με τον αδερφουλη σου.Εχεις ολη μας την θετικη ενεργεια!!! :YMHUG::YMHUG::-*

Ματινακι μου τερμα οι συσπασεις με το υποθετο?? Ευχομαι να μην ξαναεχεις μεχρι το τελος.Πλακα εχει η μικρη με το κρεβατι.Εγω την εχω προετοιμασει και λεει οτι το παλιο θα το δωσει στον μπεμπη και το μεγαλο χωρις καγκελα θα το παρει αυτη! :D Το ιδιο κανει και με το καροτσι που της πηραμε.χιχι

Ρεββεκακι ξουτ μακρια οι παλιοπονοι! Να μη ξαναρθουν! :x

Ελενα σας εκανε την χαρη τελικα η μικρη?? Και ο δικος μας τελευταια ολο κρυβεται και δεν μπορουμε να τον βγαλουμε φωτο.

Τα φιλια μου σε ολες!! Καλο βραδυ!!! :YMHUG::-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΣΤΕ 1 ΚΙΛΟ ΚΑΙ 50 ΓΡ.!!!!!!!!!! [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] :lol::lol::lol: ΠΗΡΕ 500 ΓΡ. ΣΕ 21 ΜΕΡΕΣ!!!! :shock::shock::shock: ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ :P

Lenaki ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ :( ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ :lol::lol::lol:

IreneValadiΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!!!!!!!!1 :x:x:x:ymapplause::ymapplause::ymapplause:

THEODOSIADOU ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ

mata ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :x:-*:x:-*

rebbeka ioanna123456 Marielen dat annoula1987 :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γκαστρουλες!!ολες καλα?σημερα εκανα καμπυλη γλυκοζης.δεν ηταν τοσο τραγικα.μια χαρα ηταν η γλυκοζη.αλλα μου ειπαν οτι βγηκε κατω απο το φυσιολογικο η μετρηση.να δω τι θα μου πει και ο γιατρος μου το σαββατο..μου φαινεται περιεργο που το ενα μωρακι μου εφτασε κατω απο το στομαχι μου!ο αλλος ειναοι πιο χαμηλα.γεμισε η κοιλια μου.μεσα σε μια εβδομαδα δεν μου κανουν μπλουζες που μου καλυπταν ολη την κοιλια!και εχουμε ακομη τουλαχιστον 10 εβδομαδες..τι να πω..πολλα φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια :)

Χαθηκα για λιγο ε? Εμπαινα και διαβαζα νεακια σας..... Ειχαν ερθει η μανουλα μου και η αδερφουλα μου και μου καθαρισανε το σπιτι, εμενα δε με αφησανε και τιποτα, ενα μαγειρεμα, ενα ξεσκονισμα και τα τζαμια εκανα. Επεισης ψαχνω και για σπιτι γιατι αυτο που μενουμε δεν χωραμε πλεον, κατι βρηκα δηλαδη αλλα θα παω να τα δω αυριο και θα σας πω. Επιτελους να φτιαξω το δωματιο της Λαμπρινης μου που κοιμομαστε αγκαλιτσα ακομα :? Κατα τ' αλλα τα ιδια, πειναω, θελω σοκολατες, πολλες σοκολατες, παρα πολλες σοκολατες αλλα κρατιεμαι γιατι ειπαμε το σαχαρο εφτασε 169 :o

Σας αφηνω κοριτσακια, θα τα πουμε αυριο. Καληνυχτααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσάκια μου!!!!

σήμερα έκανα λίγες δουλίτσες στο σπίτι, αλλά χαλαρά :) Τώρα έχω αράξει στην τηλεόραση και περιμένω τον αντρούλη μου!!

Δεσποινάκι ελπίζω να μας πεις ευχάριστα από την αξονική, εγώ το πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλά!!! Περιμένουμε νέα σου!!

Ρεββεκάκι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] Να τα εκατοστήσεις και με το καλό να έρθει η μπεμπούλα σας!!!!

Έλενα μια χαρά και η δικιά σου η μπεμπούλα!!!! Θέλει να σας κάνει έκπληξη και να την δείτε μια και καλή όταν θα βγει μάλλον η πονηρούλα!! :lol::lol:

φιλάκια πολλά σε όλες!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oσο αισιοδοξη ξυπνησα,τοσο απογοητευμενη θα κοιμηθω.

Η αξονικη εδειξε οτι το αιματωμα ειναι σταθερο.

Οι ελπιδες μειωνονται πλεον οσο περνα ο χρονος και δεν αντιδρα στην αγωγη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουράγιο Δεσποινούλα, μην απογοητεύεσαι, έχε πίστη και όλα θα πάνε καλά!!! Να σκέφτεσαι ότι ο αδερφούλης σου είναι δυνατός και θα τα καταφέρει!! Ελπίζω αύριο να έχεις καλύτερα νέα :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oσο αισιοδοξη ξυπνησα,τοσο απογοητευμενη θα κοιμηθω.

Η αξονικη εδειξε οτι το αιματωμα ειναι σταθερο.

Οι ελπιδες μειωνονται πλεον οσο περνα ο χρονος και δεν αντιδρα στην αγωγη...

δεσποινακι μου τουλαχιστον ειναι σταθερο,αυτο ειναι αισιοδοξο,θα δεις ολα καλα θα πανε.θελει χρονο.να εισαι αισιοδοξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζωουλα σ ευχαριστω για τις ευχουλες!!!

μολις φυγανε ολοι!!!ο αντρουλης μου,μου ειχε ετοιμασει εκπληξη και ηρθαν φιλοι τουρτα και δωρα!!!!δεν ηξερα τιποτα!!!!

ωραια ηταν!!!δεν εκανα τιποτα!!!δεν κουραστηκα καθολου ολα ο τζεμ!!!του βγαζω το καπελο :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά από πολλές προσπάθειες.. επιτέλους κατάφερα να βάλω φωτογραφία την κοιλούμπααα!!!! Σας την παρουσιάζω λοιπόν!!

DSC07502.JPG[/attachment:1n1v74og]

post-11144-13873935373186_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββέκα μου και του χρόνου να είσαι καλά να γιορτάσεις με την κουκλίτσα σου!!

και βέβαια μπράβο στον αντρούλη σου, τα συγχαρητήρια κι από μένα!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...