Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

Χρύσα μου … όλα καλά τελικά!!! Αυτό έχει σημασία!!! Τον ίδιο Γολγοθά ανεβαίνει και η αδελφή μου. Ελπίζω να οριστικοποιηθούν σήμερα τα καλά νέα. Να προσέχεις και να το χαρείς όσο μπορείς από εδώ και πέρα!

Ρεβεκκάκι μας να πας στον γιατρό σήμερα εεε;; μη το αφήσεις.

Δεσποινάκι τι διαβάζω;;;; μακάρι όλα να πάνε καλά. Ελπίζω να είναι περαστικά και να ξεχαστούν αμέσως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειρηνη μου κοντευω να τρελαθω.

Οι γιατροι δε λενε τιποτα,το μονο που ειπαν ειναι οτι πρεπει να ειμαστε προετοιμασμενοι για ολα.

Εχω και το φοβο μην παθει τιποτα η μπεμπα μου...

Γιατι να συμβαινουν ολα αυτα?Ποσα πια να αντεξουμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε δεσποινακι τι να σου πω. Κουραγιο ολα θα πανε καλα με τον αδερφουλι σου!!!!

Τα ιδια περναω και εγω. Ο μπαμπακας μου ειναι στο νοσοκομειο μετα απο κατι μικροενοχλησεις και δυστυχως απο τις πρωτες εξετασεις ενδεχεται να υπαρχει σοβαρο προβλημα. ομως εγω δε το βαζω κατω. Ολα ειναι θεμα ψυχης και θελησης. Και ο μπαμπας μου και ο αδερφος σου θα γινουν μια χαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά τα μηχανάκια … δε ξέρεις πως τα τρέμω.

Μη χάνεις το κουράγιο σου!

Προσευχήσου, σκέψου θετικά και όλα θα πάνε καλά.

Κανείς δε μένει χωρίς βοήθεια!

Είδες … τόσα παραδείγματα!

Όλα καλά θα πάνε … θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεσποινακι μου ευχομαι να ειναι περαστικα στον αδερφο σου!!!μην ανχωνεσε ολα θα πανε καλα,ειμαι και γω μηχανοβια και εχω παθει και γω ατυχηματα!!!ολα καλα θα πανε!!!!ενα αιματωμα γιατρευετε!!!!υπομονη!!!

θετικη ενεργεια στον αδερφο σου!!!!!!!

δεν νομιζω να ειναι καποιο νευρο γιατι μου εχει τυχει και αυτο και μου εδωσε βιταμινες β που βοηθανε στο νευρικο συστημα,

δυστηχως δεν με βοηθαει καθολου να περπατησω το εκανα για να δω αν θα μαι καλητερα και αρχισαν οι συσπασεις!!!!οποτε λεω να κατσω εδω στο κρεββατακι μου και να περιμενω το ραντεβου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις πιλησα με το νοσοκομειο.

Η ζωη του βρισκεται σε αμεσο κινδυνο,μου ειπανε...........

Αχ κοριτσια τι θα κανω???????

αχ αγαπη μου γλυκια ξερω ειναι ο αδερφουλης σου ομως ηρεμησε!!!παντα κατι γινετε και ολα πανε καλα!!!πιστεψε το και θα γινει κανε υπομονη για το μωρακι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! *(^_^)* :D

Lenaki26 ΜΟΥ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!! :x:x:x

IreneValadia ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑΣ ΣΟΥ!!! [smilie=love7.gif]

chrysa 77 ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ :P ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΒΟΥΡΡΡΡ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ!!! :lol::lol::lol:

rebbeka ΜΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΗΡΕΣ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ??? [smilie=love2.gif]

ioanna123456 ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ;););) ΤΡΩΝΕ ΟΛΟ ΤΟΥΣ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΟΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕΣ ΜΑΣ!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

ΑΧ ΕΒΓΑΛΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΟΥ ΡΑΓΑΔΕΣ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 16 ΚΙΛΑ :shock::shock: :shock

THEODOSIADOU ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΙΒΕΙΣ ΔΡΑΜΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΑΡΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ (*)(*)(*)

mata annoula1987 Marielen dat ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΡΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΡΑΙΘΗΣΜΑΤΑ. ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΙ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!

Πως ειστε σημερα??

Δεσποινακι στεναχωρεθηκα τωρα.. :( με το που μπηκα ειδα αυτο που εγραψες στο τελος και κοκαλοσα..

ευχομαι ολα να πανε καλα για τον αδερφουλη σου.Προσπαθησε να μεινεις ψυχραιμη.εχουν δικιο να μην σε αφηνουν να πας πανω στην κατασταση σου.Θα προσευχηθω ολα να πανε καλα.Η Παναγια μαζι του.

Χρυσα μου χαιρομαι που ολα ειναι καλα με το μωρακι σου! Φανταζομαι αγωνια που περασες!! Ορμα στα μαγαζια τωρα και απολαυσε το! :)

Ειρηνακι τελεια νεα για την αδελφη σου! Ολα καλα θα πανε στο τελος θα δεις!

Ρεββεκακι χαλαρωσε και περιμενε το ραντεβου.Μηπως σε πιεζει πουθενα η μικρη και γιαυτο πονας ετσι?? Εγω παθαινω το ιδιο με τον μικρο.Μολις αλλαζει θεση ηρεμω καπως.Ευχομαι ολα να ειναι καλα!

Δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου ολο το βραδυ και σημερα εχω τρελο πονοκεφαλο.Προσπαθησα να ξαπλωσω το πρωι ξανα αλλα που να με αφησει η μικρη...

Τα φιλια μου σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θα αντεξω κι αλλη απωλεια...

Δε μπορω να το πιστεψω...

Δε γινεται να ειναι αληθεια...

μην σκαιυτεσε ακομα απωλειες,θα τα καταφερει αυτο να σκαιυτεσε,μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου....και στο μωρακι σου...να σαι δυνατη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι κουραγιο!!!!! προσευχη και πιστη οτι ολα θα πανε καλα!!!!

αν σε κανει να νιωσεις καλυτερα κλαψε μεχρι να σου φυγει ολη η ενταση. πιστεψε με βοηθαει. δεν θα σου πω οτι πρεπει να ηρεμησεις για το μωρακι σου, αυτο το ξερεις ηδη αλλα και εσυ ανθρωπος εισαι δεν μπορεις να προγραμματιζεις τα συναισθηματα σου.

ενας φιλος μου με σοβαρη κρανιοεγκεφαλικη και αιματωμα τα καταφερ και σημερα ειναι μια χαρα. τις πρωτες ωρες παντα οι γιατροι ειναι επιφυλακτικοι. θα δεις ολα καλα θα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΕΝΑΣ ΣΚΥΛΟΣ ΕΝΩ ΒΡΗΣΚΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΠΑΓΩΣΑΜΕ ΟΛΟΙ. ΗΤΑΝ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΣΕ ΚΩΜΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΑΙΜΑΤΟΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΟΝ ΕΠΑΝΕΦΕΡΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΔΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινάκι κουράγιο και πίστη ο θεός είναι μεγάλος, πίστεψε με , ένας γνωστός μου είχε ατύχημα με μηχανή μια εβδομάδα πριν το γάμο του, ήταν σε κώμα 2,5 μήνες και κάποια στιγμή ξύπνησε , πίστη , υπομονή και κουράγιο θέλει τίποτα άλλο, όλα θα πάνε καλά και μην ξεχνάς ότι κουβαλάς και ένα μωρακι και δεν κάνει πολύ στεναχώρια.

Κορίτσια λέω από εβδομάδα να ξεκινήσω ετοιμασίες γιατί θα έρθουν τα μωράκια και θα γελάνε μαζί μου που δεν έχω κάνει τίποτα ακόμη ..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι μας εχουμε κανα νεοτερο για τον αδελφουλη σου????

μολις γυρισα απο την γιατρο,ισχιαλγια μου ειπε,ξεκουραση μου ειπε και μασαζ μεχρι την 34 εβδομαδα με βολταρεν!!!αν δουμε να χειροτερευει θα κανω φυσιοθεραπειες!!!επισης βρηκαμε ενα μικροβιο στα ουρα!!!μου εδωσε μια σκονη την οποια θα την πιω μια φορα και θα καθαρισει την ουροδοχο κυστη :?:?

τα καλα ειναι οτι η λυδια γυρισε το κεφαλι κατω :D:D οτι ειναι 1 κιλο και 200γραμ και οτι παμε καλα για νορμαλ γεννα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Μπήκα να δω πώς είστε εσείς οι παλαιότερες :D

Βέβαια, είδα τα νέα της Δέσποινας και θέλω να ευχηθώ μέσα απ'την ψυχή μου όλα να πάνε καλά για τον αδερφούλη! Υπομονή βρε κορίτσι μου, ο Θεός είναι μεγάλος!

Ρεββέκα χαίρομαι που όλα είναι καλά! κάνε το μασαζάκι και η κατάσταση θα βελτιωθεί.

Σας στέλνω τη θετική μου ενέργεια κ τα φιλάκια μου [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Μπήκα να δω πώς είστε εσείς οι παλαιότερες :D

Βέβαια, είδα τα νέα της Δέσποινας και θέλω να ευχηθώ μέσα απ'την ψυχή μου όλα να πάνε καλά για τον αδερφούλη! Υπομονή βρε κορίτσι μου, ο Θεός είναι μεγάλος!

Ρεββέκα χαίρομαι που όλα είναι καλά! κάνε το μασαζάκι και η κατάσταση θα βελτιωθεί.

Σας στέλνω τη θετική μου ενέργεια κ τα φιλάκια μου [smilie=icon_flower.gif]

να σαι καλα κοριτσακι μου!!!μακαρι να περασει γιατι δεν την βγαζω στο κρεββατι θα φρικαρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεβεκα μου ειδες? ολα μια χαρα!!!! και με την ευκαιρια ειδες και την κοριτσαρα σου. τι να σας κανω εσεις οι αδυνατες τα εχετε αυτα, ενω εμεις οι γεματουλες, γερη κραση :lol::lol: τα κοκαλα μας αντεχουν. παντως μου κανει εντυπωση εσυ που κανεις και γιογκα και εισαι σε καλη κατασταση? δεν πειραζει. υπομονη και ολα θα περασουν.

Δεσποινα ελπιζω να εισαι λιγο καλυτερα και να εχετε ευχαριστα νεα συντομα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Σήμερα ήμουν καλύτερα και βγήκα το πρωί να πάρω κάτι δώρα για τα παιδάκια της κουμπάρας μου που έχουν γενέθλια. Ελπίζω να μου φύγει και αυτό το μπούκωμα γιατί ακούγομαι σαν νταλικέρης :?

Ρεββεκάκι μου χαίρομαι που η μπεμπούλα σου μεγάλωσε και είναι μια χαρά. Ξάπλα τώρα και ξεκούραση και θα περάσει ο πόνος και θα σηκωθείς σύντομα!! :D:D

Ειρηνούλα χάρηκα που όλα δείχνουν καλά για την αδερφούλα σου!!! άντε να απολαύσει κι αυτή την εγκυμοσύνη της!!!

Δεσποινάκι εύχομαι να πάνε όλα καλά με τον αδερφούλη σου!!! Να είσαι αισιόδοξη και να προσεύχεσαι και όλα θα πάνε καλά! :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια.

Τα εχω χασει .....Δεσποινα ευχομαι ολα να πανε καλα με τον αδερφουλη σου!!!!Μου εχει κανει και εμενα ο μικρος μου αδερφος χουνερια με τις μηχανες και σε νιωθω.....Δειξε οσο περισσοτερη ψυχραιμια μπορεις και προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!!!

Δεσποινακι μου ευχομαι γλυκια μου ολα να πανε καλα με τον αδερφουλη σου!!!!!Να σκεφτεσαι μονο θετικα!!!! :x:-*

Εμενα κοριτσια μου εδωσε ο γιατρος μου ενα υποθετο γιατι ειχα λεει συσπασεις.... :?:? και μολις το εβαλα κοντεψα να σας αφησω γεια.......τα ειδα ολα....ναυτια, ζαλη, μουδιασμα, ιδρωτας.......εκανα κανα εξαωρο να συνελθω!!!!! :ymsick:#-o:ymsick:#-o Ευτυχως ομως χθες που ξαναπηγα ειδα και τον μπεμπουλη μου που μεγαλωσε!!!! 1418 γραμ ειμαστε!!!!! Μου ειπε προσοχη πολυ, να μην κουραζομαι, να μη σηκωνω βαρη........ Θα τα πουμε λιγο αργοτερα!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρες σε όλες!!!!!

Δεσποινάκι..... υπομονή..... προσευχή....... και ψυχραιμία......

Μια χαρά θα πάνε όλα....... να σκέφτεσαι θετικά για τον αδελφό σου.........

Υπάρχει Θεός....... όλα θα πάνε καλά...... το πιστεύω.....

Ρεββεκάκι μου....... μια χαρούλα με το Λυδιάκι σου.......

Ξάπλα....... μην κουνιέσαι..... σε βλέπω μουσίτσα...... :lol::lol:

Ξεκούραση βρε..... τώρα που μπορείς..... άντε όλα μια χαρούλα...... μπράβο......

Mata μου...... τι να κάνεις..... υπομονή για το μπέμπη σου...... ψυχραιμία.......... να προσέχεις......

Όλα τα υπόλοιπα κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Ιωάννα μου....... :-*

Ζωϊτσα....... :-*

Chrysoyla...... :-*

Demiaki.... :-*

Fanoyla...... :-*

Eelleennaa....... :-*

Lenaki....... :-*

Ειρηνάκι μου......... :-*

Sofiaevaki.......... :-*

Φιλάκια σε όλες τις Μαγιο-γκαστρουλίτσες μου!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...