Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

καλησπέρα κοριτσάρες, rose δεν το ήξερα αυτό για τα 2 χρόνια, σε ευχαρισώ πάντως....

Λοιπόν απο ότι βλέπω η λίστα μικραίνει και μεγαλώνει των εγγύων, και κάθε μήνα 3-4 κοπέλες το καταφέρνουν οπότε το συμπέρασμα που έβγαλα είναι ότι ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ.Ναι όλες θα τα καταφέρουμε. Τυχαίο? Δεν νομίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κάνετε κορίτσια ; καλέ εγώ είμαι η Μερέντα :lol::lol::lol:

με ξεχάσατε ; :((:((:((

σας σκέφτομαι αλλά δεν μπορώ να μπω... έχω τόσο πολύ δουλειά !! 14 ώρες σερί :cry:8-}[smilie=tongue3.gif] [smilie=violent1.gif] και τώρα είμαι τόσο κουρασμένη που δεν μπορώ να διαβάσω όλες τις σελίδες..

εύχομαι να είστε όλες καλά !!!!!! έχουμε κάποια ανακοίνωση ;;;

κορίτσια αν κλειδώσει το θέμα αυτό λόγο πολλών σελίδων ή κάτι άλλο ας μου στείλει κάποια προσωπικό μήνυμα με τον καινούργιο τίτλο... θα είμαι όλο τον Δεκέμβρη στην πίεση

φιλάκια πολλά σε όλες σας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η γνωστη ιστορια του predictor, του διπλου μαλιστα.Ακριβως το ιδιο επαθα κι εγω πριν 1 χρονο τετοια εποχη.2 θετικα τεστ και αρνητικη χοριακη.Νομιζω εχουν προβλημα τα διπλα!

nai akrivos.oxi mono ta dipla exoun provlima alla kai ta mona...to kalokairi eixa xanakanei kai pali to idio.... : :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στην παρεα....πω,πω...ποσο καιρο ειχα να μπω εδω....απο τη μια χαιρομαι που καταφερα κ ξαναφραφω στο mammy,απο την αλλη εχω ενα κομπο...τελος παντων..

Λοιπον κοριτσια για οσες δεν με ξερετε ειμαι η ζουμπι...παλια καραβανα του mammy με πολλα ποσταρισματα στο σχετικο θεμα...αν ανατρεξετε σε παλιοτερες δημοσιευσεις..θα με βρειτε.

Δεν διαβασα ολες τις σελιδες...ειναι κ μπολικες!!!Ειδα ομως αρκετες κ ειδα πολλα γνωριμα nicks...cuando?????,anastasia32,rose?????.Σιγουρα ειστε κ αλλες αλλα θα σας βρω παλι σιγα-σιγα...τι κανετε κοριτσια;;

Λοιπον να ευχηθω σε ολες μας καλη δυναμη,υπομονη κ ηρεμια κ με το καλο οτι ειναι να ερθει!!!Ελπιζω να τα λεμε...φιλια...

Αααααααα...η λιστα υπαρχει ακομα;;;;Για βαλτε με, αν υπαρχει.....ΔΕΝ περιμενω 11/12.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερααααααααααα

ειμαι εγκυοοοςςςςςςςςςςςς....ενα τεστ θετικο προχτεσ κ μια χοριακη με 557 μοναδες χτες...δεν το πιστευω απλααααααααα

φουυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυυ

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

Merykal

4)Lora-ex BOUBOU 1305

5)Afrodith

6)Sisi2007

7)Olga**

8)Tinkybel

9)Kimon

10)Rose 25

Joanaki

11)Χρύσα82

12)Merenta

Mariaz

Patata77

13)xouanitaki

14)pff

15)Stamymamy

16)Giotatzo

Afrodite

17)Voula25

18)Katia80

19)Speranza

20)Nefenoula

21)Μαιρη3

22)Zaira

23)Levou

24)Barb

25)Tanya

Maraki 24

26)Evangelia V.

27)Stefani

28)Helena83

Csystalleni

29)Love_05

30)MaDi

31)Marikaki27

32)Elenakioooo

33)ΣΙΑ

34)Cuando

ElenaKos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στην παρεα....πω,πω...ποσο καιρο ειχα να μπω εδω....απο τη μια χαιρομαι που καταφερα κ ξαναφραφω στο mammy,απο την αλλη εχω ενα κομπο...τελος παντων..

Λοιπον κοριτσια για οσες δεν με ξερετε ειμαι η ζουμπι...παλια καραβανα του mammy με πολλα ποσταρισματα στο σχετικο θεμα...αν ανατρεξετε σε παλιοτερες δημοσιευσεις..θα με βρειτε.

Δεν διαβασα ολες τις σελιδες...ειναι κ μπολικες!!!Ειδα ομως αρκετες κ ειδα πολλα γνωριμα nicks...cuando?????,anastasia32,rose?????.Σιγουρα ειστε κ αλλες αλλα θα σας βρω παλι σιγα-σιγα...τι κανετε κοριτσια;;

Λοιπον να ευχηθω σε ολες μας καλη δυναμη,υπομονη κ ηρεμια κ με το καλο οτι ειναι να ερθει!!!Ελπιζω να τα λεμε...φιλια...

Αααααααα...η λιστα υπαρχει ακομα;;;;Για βαλτε με, αν υπαρχει.....ΔΕΝ περιμενω 11/12.... :lol:

Ζουμπι Ζουμπιιιιιιιιι welcome back!!! :mrgreen: Πως εισαι κουκλα μου?Εμεις εδω σταθερες....αλλες μπαινουν , αλλες βγαινουν....εγω ειχα κανει μια προσωρινη μετακομιση στις γκαστρουλες αλλα ξανα γυρισα πισω!! :lol::lol: Δεν εκατσε ....αλλα δεν μασαμεεεεεεεε παμε παλιιιιιιιιιιιι γερααααααααα.Καλε εσυ να τωρα περιμενεις στα κοντα!!!!Αντε ενα σπορακι κολυμπαει ηδη!!! :D

Θα σε βαλουμε και στη λιστα ετσι για να μη λες αλλα δεν θα προλλαβεις να κατσεις.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερααααααααααα

ειμαι εγκυοοοςςςςςςςςςςςς....ενα τεστ θετικο προχτεσ κ μια χοριακη με 557 μοναδες χτες...δεν το πιστευω απλααααααααα

φουυυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυ φουυυυυυυυυυυυυυυυυ

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

Merykal

4)Lora-ex BOUBOU 1305

5)Afrodith

6)Sisi2007

7)Olga**

8)Tinkybel

9)Kimon

10)Rose 25

Joanaki

11)Χρύσα82

12)Merenta

Mariaz

Patata77

13)xouanitaki

14)pff

15)Stamymamy

16)Giotatzo

Afrodite

17)Voula25

18)Katia80

19)Speranza

20)Nefenoula

21)Μαιρη3

22)Zaira

23)Levou

24)Barb

25)Tanya

Maraki 24

26)Evangelia V.

27)Stefani

28)Helena83

Csystalleni

29)Love_05

30)MaDi

31)Marikaki27

32)Elenakioooo

33)ΣΙΑ

34)Cuando

ElenaKos

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε τι τελεια νεα εμαθα πρωι πρωιιιιιιιιιιιιιιι!!!! :D Μπραβο φιλεναδααααααααα!!!!Ηρθε Χριστουγεννιατικο δωρακι για εσας!!!!Ο Αγιος Βασιλης καλε αρχισε να μοιραζει δωραααααααααα!Ετσι ετσι φυσα μαςςςςςςςςςςςςς......αχ τι τελεια!!!!! :D

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

Merykal

4)Lora-ex BOUBOU 1305

5)Afrodith

6)Sisi2007

7)Olga**

8)Tinkybel

9)Kimon

10)Rose 25

Joanaki

11)Χρύσα82

12)Merenta

Mariaz

Patata77

13)xouanitaki

14)pff

15)Stamymamy

16)Giotatzo

Afrodite

17)Voula25

18)Katia80

19)Speranza

20)Nefenoula

21)Μαιρη3

22)Zaira

23)Levou

24)Barb

25)Tanya

Maraki 24

26)Evangelia V.

27)Stefani

28)Helena83

Csystalleni

29)Love_05

30)MaDi

31)Marikaki27

32)Elenakioooo

33)ΣΙΑ

34)Cuando

ElenaKos

35)ζουμπι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ????? [smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif]

MARYCAL ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΙΚΡΑΙΝΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΕΣ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο merycal ....Μπράβο κοπέλα μου....τέλεια νέα...καλή τελειόμην εγκυμοσύνη κούκλα μου...μπράβοοοοοοοοοοοοοοο :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Ζούμπι, καλώς την, σε θυμάμαι, πριν απο ενα χρόνο και που μπήκα, θυμάμαι πολύ τις αγωνίες σου, και θυμάμαι πολύ καλά την ιστορία σου...και είχα πάρει δύναμη απο σένα...Κούκλα μου να σκέφτεσαι τον αντρούλι σου και το παιδάκι σου μόνο, όλα τα άλλα αν είναι να έρθουν θα ρθουν, δεν νομίζω ότι δεν έχεις μέχρι στιγμής ότι θέλεις...Μην στεναχώριεσαι και όλα θα γίνουν. Σήκωσε το κεφαλάκι σου ψηλά και προχώρα. Να είσαι ευτιχισμένη.. :-*:-*:-*

Καλημέρα κορίτσιαααα, άντε μια -μια να παίρνουμε σειρά....Καλή μας επιτυχία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merycal μπραβο σου με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου .πες μας λεπτομέρειες πως το κατάλαβες είχες κανένα καλό σύμπτωμα ή μόνο καθυστέρηση ?

και πάλι συνγχαρητήρια . :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα με βάλω μόνη μου το λοιπόν :-p

Άντε με το δεξί...

1) Anastasia 32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

Merykal 4)Lora-ex BOUBOU 1305

5)Afrodith

6)Sisi2007

7)Olga**

8)Tinkybel

9)Kimon

10)Rose 25

Joanaki

11)Χρύσα82

12)Merenta

Mariaz Patata77 13)xouanitaki

14)pff

15)Stamymamy

16)Giotatzo

Afrodite 17)Voula25

18)Katia80

19)Speranza

20)Nefenoula

21)Μαιρη3

22)Zaira

23)Levou

24)Barb

25)Tanya

Maraki 24 26)Evangelia V.

27)Stefani

28)Helena83

Csystalleni29)Love_05

30)MaDi

31)Marikaki27

32)Elenakioooo

33)ΣΙΑ

34)Cuando

ElenaKos

morouli

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-o:-o:-o:-o:-o καλε τι διαβαζωωωωωωωω.merykal μπραβοοοο πολλα συγχαρητηριαααααααα :ymapplause::ymapplause: μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!περιμενουμε νεοτερα σου...

πηραμε φορα λεμεεεεεεεεεεε πολλα μωρακια στελνει ο Χριστουλης μας ειδατε?? :) τι καλααα μπραβο σε ολες σας και συνεχιστε να φυσατεεε εχουμε μεινει μερικες ακομα :-p ειχαμε μεινει στασιμες αλλα τωρα ποιος μας πιανει η μια πισω απο την αλλη :)):))

βλεπω ομως οτι πολλες κοπελες απο την λιστα εχουν να μπουν καιρο.ελπιζω να ειναι καλα και εγκυουλες,αλλα καλο θα ηταν να ξεραμε να της κοκκινιζαμε ;)

ζουμπι που χαθηκες?χαιρομαι που εισαι καλα!καλως ηρθες και με το καλο να πας γρηγορα και εσυ στο αλλο ποστ ;):)

τι ωραια νεα και σημερα πολυ χαρηκα με την merykal.κοριτσια προβλεπω ετσι οπως παμε συντομα να υπαρχει κοκκινισμενη λιστα και μονο :-p:-p

χαρα μου περιμενω νεα σου απο τον γιατρο.να προσεχεις!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli ετσι ξερω!οταν ειχαμε και εμεις πενθος ειχαμε στολισει κανονικα..ομως καντε οπως νομιζετε και οπως νιωθετε και τα συλληπηρια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merykal!!!!!!!!!!! Πως μας έσκασες την βόμβα έτσι απότομα, παιδάκι μου;;;;;;;;;; Θα πάθουμε κανένα καρδιακό..... :)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Καλή συνέχεια merykal! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να μπαίνεις στο πόστ, να μας στέλνεις μπεμπεδόσκονη, γιατί απ' ότι φαίνεται ότι είναι πολύ γούρικο 8-}8-}8-}8-}8-}

Νάτος ο Χριστουγεννιάτικος μπουναμάς, κορίτσια! Δεν πρόλαβε να μπει ο Δεκέμβρης, τσούπ, κι' άλλο μωράκι [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]

Πολλά φιλάκια σε όλες τις φιλενάδες και Ζούμπι καλώς ήρθες πίσω. Βρίσκεσαι στην κατάλληλη τρελοπαρέα... :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Έλα, να κοκκινίζει η λίστα, λέμεεεεεεε [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΙΚΑΛ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ!!!!!

ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ Κ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merykal m sigxaritiria kai ola na pane kala koritsaki m!

poli xarika gia sena!

kalo upoloipo egkimosunis twra k na prosexeis!

ante pira fora o Dekemvris kai o Xristoulis tha mas dwsei dwrakia uperoxa mwrakia!

na ste oles sas kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki μου τι κανεις?ειδες και αλλο μωρακι ηρθε τι ωραια ε?αντε να ερθει και η σειρα μας ανυπομονω :-ss

θελω και εγω μωροοοοο :)):))

Και εγωωωωωωωωώ!!! :((:((:((:((:(( Μα που είσαι καλέ, γιατί δεν έρχεσαι που σου φωνάζω;;; [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] Μήπως πρέπει να κρεμάσω και εγώ μια μικρή καλτσούλα στο τζάκι;;; Αναστασία μου, μάλλον δίκιο έχεις! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] Την καλτσούλα του περιμένει [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] , γι'αυτό δεν έρχεται... [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif]

Εξαφανίστηκα λίγο φιλενάδα, γιατί προσπαθώ να ετοιμαστώ για Χριστούγεννα και ο καιρός δεν με αφήνει να κάνω τις δουλειές που θέλω. Χθες προσθέσαμε φωτάκια στον κήπο και είχε -2. Ψόφησα στο κρύο :S:S:S:S

Εν τω μεταξύ έχει έρθει και η ακατανόμαστη για τα καλά και είμαι μια χαρά χάλια... :ymtongue::ymtongue::ymtongue:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kopelieeeesssssssss kalisperaaaaa..merykalll bravo vre kopeliaaaa ade to vlepw mexri to Genari na exoume oles apo ena mwro...poli gouriko to post vlepw...Sia,mereda,cuando,marikaki..geia sou zoubi den se kserw alla tha se mathw..oloi edw??????Me trelaaa???Me piraksan ta xapia leme...alles 2 meres kai teleiwnw..exei fouskwsei i kilia mou apo ta xapia kai eimai san 5 minwn eguos-etsi leei o andras mou-krima pou einai mono priksimo....alla pou tha paei...ade na erthei stis 12 na teleiwnw na ksekinisw kai egw kamia prospatheia!!!Filiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγωωωωωωωωώ!!! :((:((:((:((:(( Μα που είσαι καλέ, γιατί δεν έρχεσαι που σου φωνάζω;;; [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] Μήπως πρέπει να κρεμάσω και εγώ μια μικρή καλτσούλα στο τζάκι;;; Αναστασία μου, μάλλον δίκιο έχεις! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] Την καλτσούλα του περιμένει [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] , γι'αυτό δεν έρχεται... [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif]

Εξαφανίστηκα λίγο φιλενάδα, γιατί προσπαθώ να ετοιμαστώ για Χριστούγεννα και ο καιρός δεν με αφήνει να κάνω τις δουλειές που θέλω. Χθες προσθέσαμε φωτάκια στον κήπο και είχε -2. Ψόφησα στο κρύο :S:S:S:S

Εν τω μεταξύ έχει έρθει και η ακατανόμαστη για τα καλά και είμαι μια χαρά χάλια... :ymtongue::ymtongue::ymtongue:

Βαλτην επιτελους την καλτσα βρε φιλεναδααααα να μπορει να βαλει το μωρακι μεσα ο Αγιος Βασιλης!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω να πάρω μια καλτσούλα φιλενάδα [smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif][smilie=walk.gif] για το μωράκι της νέας χρονιάς!!! [smilie=love10.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=love10.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=love10.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=3some.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=3some.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=3some.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου εδω ειμαι τωραα αλλα δεν εισαι εσυ :-p δεν ακουγα που με φωναζες και βγηκα :(

να πω την αληθεια εγω εβαλα μια καλτσα αρκετα μεγαλη κοντα στο δεντρο ελπιζω να την βρει και να μου βαλει μεσα το δωρακι μας :):) βαλτη και εσυ αλλιως πως θα στο φερει ;)

μωρε σου ηρθε παλι? X(X( αααα η cuando που ειναι?πηγε στα Παρισια να φερει το βρωμοπελαργο?αντε να το ξεπουπουλιασω θελωωω :)):)):)) δεν πειραζει μαρικακι μου θα τον κανω εγω να τα φερει ολα τα μωρακια οσες περιμενουμε [smilie=violent5.gif] ειμαστε οι επομενες ;;);;) ποσο θελω αληθεια να γινει!!!!

περιμενω φωτο απο τα φωτακια μαρικακι μην το ξεχνας :-p*-:)*-:)*-:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...