Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου……..

Ο αγών συνεχίζεται!!!!!!!!!!!!!!!!

Αισιοδοξία χρειάζεται όμως……

Και Πίστη στον Παντοδύναμο………….

Αν μας πάρει από κάτω…………

"Την κάτσαμε τη βάρκα"!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες !!!!!!!!!

Marikaki μου……….. όλα να πάνε τέλεια κοπελάρα μου και να φουσκώσεις!!!!!!!!!!!

Άντε……… με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου……..

Ο αγών συνεχίζεται!!!!!!!!!!!!!!!!

Αισιοδοξία χρειάζεται όμως……

Και Πίστη στον Παντοδύναμο………….

Αν μας πάρει από κάτω…………

"Την κάτσαμε τη βάρκα"!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες !!!!!!!!!

Marikaki μου……….. όλα να πάνε τέλεια κοπελάρα μου και να φουσκώσεις!!!!!!!!!!!

Άντε……… με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημερα pipitsazouzouna!Οχι μονο την κατσαμε την βαρκα, την βουλιαξαμε κι ολας μετα κι αιντε να την σηκωσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου, έχω να προτείνω να συντονιστούμε όλες και να βομβαρδίσουμε το μαρικάκι μας με θετικές σκέψεις και αγάπη :x:x:-* !!! Ισως τελικά αυτό να είναι το κόλπο η μια να βοηθά την άλλη και όοολες μαζι αυτές που το χρειάζονται περισσότερο τις κρίσιμες στιγμές.... ;)

Μαρικάκι μου όλα καλά να πάνε κοπέλα μου σε σκέφτομαι συνέχεια.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΝΑΙ :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ lEVOU ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΤΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ :ympray::ympray::ympray::ympray:

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GOOD LUCK στο Μαρικάκι μας και σύντομα να μας ανακοινώσει τα καλά αποτελέσματα γιατί ... πολύ απλά το αξίζει!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: :YMAPPLAUSE: :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: :YMAPPLAUSE: :ymapplause::ymapplause::ymapplause: :YMAPPLAUSE: :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki27 κοριτσάκι μου ευχομαι να μείνει το σποράκι σου μέσα,εκεί μαζί σου, έρχετε για να μείνει κοπέλα μου.

Η παναγιά κοντά σας. Με όλη μου την δύναμη σου στέλνω την θετική μου σκέψη.

Καλή επιτυχία να έχετε που θα έχετε 100%.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα σε όλες. σε 10 μέρες θα σας πω τα δικά μου νέα. Ή περίοδος θα είναι ή εγκυμοσύνη.

Αλλα λέω αυτήν την φορά να πάρω μια εγκυμοσύνη, έτσι για αλλαγή βρε παιδί μου.

Αχ Παναγίτσα μου, με ακούς τι λέω? Κάνε το θαυματάκι σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από ότι διάβασα σε ένα άλλο post και η patata77 είναι έγκυος!!!!!

Ελάτε να παραδειγματιστούμε και να αρχίζουμε να κοκινίζουμε όλες σιγά σιγά!!!!!!!

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki μου εύχομαι να πήγαν όλα υπέροχα!!Καλή ξεκούραση τώρα,χαλαράαα ε;;μη κάνεις τίποτα!'Οταν μπορείς περιμένουμε νέα σου!!Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κοριτσαρες. Τι ακουω εχουμε και αλλη εγκυμοσυνη?? :-?:-? οποια κοκκινιζει παρακαλω να μας το ανακοινωνει [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif] να μεγαλωνει και η λιστα ;);)

Τι να κανει το Μαρικακι αραγε??

Μαρικακι γερα και δυνατα σε βλεοω κοκκινη συντομα [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο κόκκινα ανθρωπάκια θέλουμε σε αυτό topic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Όλες κόκκινες κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=SYDEc1lsND0

Αφιερωμένο το τραγουδάκι σε όλες όσες θέλουν να κοκκινίσουν σύντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου, μια γλυκιά καλημέρα από Αμερική και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για την ημέρα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Με τόση θετική ενέργεια που μου στείλατε, πως να μην τα καταφέρουμε αυτή τη φορά;;;;; Με συγκινήσατε βαθιά με το ενδιαφέρον σας και με την αγάπη σας... :x:x:x:x:x:x

Είσαστε οι καλύτερες φιλενάδες και σας αγαπώ πολύ!

Τελικά, χθες το πρωί κάναμε την σπερματέγχυση. Τρία ώριμα ωάρια, καλό ενδομήτριο και από ότι είπε η νοσοκόμα, το σπέρμα του ανδρός μου ήταν ζωηρό (φαίνεται ότι οι ειδικές πολυβιταμίνες κάνανε δουλειά)!!! Παναγία μου και όλοι οι Άγιοι που μας προστατεύουν, κάντε το θαύμα σας και για μας!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Απ'ότι φαίνεται αυτή ήταν η καλύτερή μας προσπάθεια, μέχρι στιγμής. Έχουμε επιχειρήσει 2 φορές μόνοι μας πριν από την σπερματέγχυση και μια μετά.

Όχι, τίποτα άλλο, αλλά κουράστηκα να έχω τα πόδια ψηλά... :)):)):)):)):))

Τι διάβασα, έχουμε καμία εγκυούλα;;;;;;;;;;;; Έχασα επεισόδια, όσο καθυστερώ να συνδεθώ;;;;;;;;;;

Άντε, να κοκκινίζει η λίστα κορίτσια!!!!! [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Ανασκουμπωθείται παρακαλώ, πείτε το ΗΡΩΙΚΟ ΟΧΙ στην ακατανόμαστη και ο αγώνας συνεχίζεται..... [smilie=male.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=female.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΤΩΡΑ ΥΠΟΜΟΝΗ [smilie=clock.gif]

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ..ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ [smilie=angel13.gif]:thumbup::thumbup:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki μου γιατι πιστευω τοσο πολυ οτι αυτη την φορα το σπορι θα σου κανει την εμφανιση του? ;):) μακαρι στο ευχομαι ολοψυχα!!!

εγω ακομα τιποτα την περιμενω την κυρια μεχρι το Σαββατο.τους δυο προηγουμενους μηνες μου ειχε ερθει την 28η μερα οπως ειμαι σημερα αλλα αυτη την φορα μαλλον εχει αλλα σχεδια :P για να δουμε ποτε θα αποφασισει να ερθει..παντος μεχρι το Σαββατο σιγουρα θα εχει ερθει :unsure: μακαρι να μην τη δω και να κοκκινισω και εγω αλλα οχι απο την περιοδο αλλα στην γλυκια και ωραια μας λιστουλα :lol::lol::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια δε μπορώ να καταλάβω αν έχω καθυστέρηση ή όχι. Τελευταία περίοδος 26 Σεπτεμβρίου που σημαίνει 33 μέρες έως σήμερα ... αλλά η ωορρηξία άργησε πολύ και ήρθε στις 15 Οκτωβρίου δηλαδή 14 μέρες έως σήμερα. Παλιά ο κύκλος μου ήταν 29-31 ημερών, αλλά τον προηγούμενο μήνα ήταν 26 ημερών. Εχω μπερδευτεί εντελώς :-?

Το θέμα είναι ότι δε νιώθω κανένα σύμπτωμα περιόδου αλλά ουτε και εγκυμοσύνης (ούτε πόνους στην κοιλιά, ουτε πόνους στο στήθος, μόνο κάτι τραβηγματάκια στην κοιλιά όταν κάνω κάποια απότομη κίνηση)

Το πρωί δεν άντεξα και έκανα ένα τεστάκι αλλά βγήκε εντελώς αρνητικό :cry:

Λέτε να υπάρχει καμία ελάχιστη έστω πιθανότητα και απλά να μην το έχει δείξει το τεστ :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια δε μπορώ να καταλάβω αν έχω καθυστέρηση ή όχι. Τελευταία περίοδος 26 Σεπτεμβρίου που σημαίνει 33 μέρες έως σήμερα ... αλλά η ωορρηξία άργησε πολύ και ήρθε στις 15 Οκτωβρίου δηλαδή 14 μέρες έως σήμερα. Παλιά ο κύκλος μου ήταν 29-31 ημερών, αλλά τον προηγούμενο μήνα ήταν 26 ημερών. Εχω μπερδευτεί εντελώς :-?

Το θέμα είναι ότι δε νιώθω κανένα σύμπτωμα περιόδου αλλά ουτε και εγκυμοσύνης (ούτε πόνους στην κοιλιά, ουτε πόνους στο στήθος, μόνο κάτι τραβηγματάκια στην κοιλιά όταν κάνω κάποια απότομη κίνηση)

Το πρωί δεν άντεξα και έκανα ένα τεστάκι αλλά βγήκε εντελώς αρνητικό :cry:

Λέτε να υπάρχει καμία ελάχιστη έστω πιθανότητα και απλά να μην το έχει δείξει το τεστ :?:

MaDi μου καλησπερα.Αν εισαι σιγουρη για την ωορηξια να ξερεις απο την πρωτη ημερα συν 14 με 16 ημερες ερχεται η περιοδος.Εμενα ακριβως στις 14 ημερες μου ερχεται.Αρα λογικα σε 2 μερουλες θα ξερεις τι γινεται.Ευχομαι να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!Υπαρχει περιπτωση το τεστ να μην δειξει, εχεις διαβασει φανταζομαι περιπτωσεις τρελες εδω μεσα, να μην δειχνει το τεστ φαρμακειου και η χοριακη να ειναι στα υψη!!Υπομονη λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose σου το εύχομαι γλυκιά μου να κοκκινίσεις, όχι από το κακό σου :lol::lol::lol: , αλλά από ευχαρίστηση :lol::lol::lol: Υπομονή μερικές μερούλες...

MaDi η Αναστασία έχει δίκιο. Κάνε λίγο υπομονή και θα δείξει.

Άντε, βρε κορίτσια, καλη επιτυχία να έχετε και εύχομαι να κοκκινίσετε σύντομα :ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing:

Για ανοίξτε το δρόμο για να παίρνουμε σειρά....;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια! Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι όλη την άλλη εβδομάδα με στέλνουν υποχρεωτικά από την δουλειά μου σε ένα απομακρυσμένο χωριό σε άλλο νομό για κάποιους ελέγχους και αμφιβάλω αν θα βρω το χρόνο ή έστω και ένα μικροβιολόγο για να κάνω χοριακή. Σκέφτομαι να πάω αύριο για χοριακή μήπως και προλάβω και ακυρώσω το ταξίδι, γιατί μόνο για ένα τόσο σοβαρό λόγο μπορεί να μου επιτρέψουν να μην πάω.

Θα την κάνω αύριο λοιπόν εντελώς στο χαλαρό για να είμαι ήσυχη, αλλά είμαι κατά 90% σίγουρη ότι θα είναι αρνητική, απλά ας κρατάμε λίγες ελπίδες μήπως και γίνει το θαυματάκι μας!

Καληνύχτα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις διάβασα τις ανακοινώσεις σου Patata77

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ. ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΕΣ

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: :YMPARTY: :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Γλυτώσατε την σπερματέγχυση ;) ο άντρας σου το σπερμοδιάγραμμα ;) και το έμαθες ενώ γιόρταζες ;)

Μπράβο συντονισμός !!!! 8-}8-}8-}8-}8-}8-}:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Εμπρός, κοπέλες, στο δρόμο που μας άνοιξε η Πατατούλα :-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...