Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!

Συνεχίζουμε τον αγώνα μας...... τον πλέον ευχάριστο αγώνα στη ζωή μας......

Γεμάτες αισιοδοξία..... θετική σκέψη..... χαρά.... ανυπομονησία.....

;););););););););););););););););)

Θα έρθει..... είναι το μόνο σίγουρο πως θα έρθει το μπεμπέκι......

Μόλις πάψουμε να μελετάμε......

Ημερομηνίες..... συμπτώματα...... κι οτιδήποτε άλλο μας παρεκτρέπει!!!!!!!!!!!!!!!!!

:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

Χαλαρώστε κοριτσάρες μου.......

Κι απολαύστε...... sexaki...... με τον αγαπημένο σας......

Τώρα που μπορείτε.... γιατί μετά......

Ούτε για κατούρημα δεν θα προφταίνουμε να πηγαίνουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!εχουμε καιρό να τα πούμε!τι κάνετε?ελπίζω όλες να πετύχετε το στόχο σας αυτό το μήνα!!!!!!!!!!!!εγώ πάω για τον επόμενο γιατί έκανα σαλπιγγογραφία και είπε ο γιατρός καλύτερα αυτό το μήνα να μην το επιδιώξω,παίρνω και μια αντιβίωση προληπτικά και καταλαβαίνετε!σήμερα περιμένουμε τα αποτελέσματα από το σπερμοδιάγραμμα του αντρούλη μου,χθές το έδωσε,αλλά ήταν λίγο αγχωμένος και η σοδειά δεν ήταν πολλή,παίζει πολύ ρόλο αυτό?πείτε μου,καλές μου!!!!!!!!!!!εμένα η σαλπιγγοργαφία πήγε καλά,η δεξιά σάλπιγγα τέλεια,αλλά και στην αριστερή που λείπει ένα κομμάτι που μου έκοψαν στην εγχείρηση,πέρασε και απο εκεί υγρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!εχουμε καιρό να τα πούμε!τι κάνετε?ελπίζω όλες να πετύχετε το στόχο σας αυτό το μήνα!!!!!!!!!!!!εγώ πάω για τον επόμενο γιατί έκανα σαλπιγγογραφία και είπε ο γιατρός καλύτερα αυτό το μήνα να μην το επιδιώξω,παίρνω και μια αντιβίωση προληπτικά και καταλαβαίνετε!σήμερα περιμένουμε τα αποτελέσματα από το σπερμοδιάγραμμα του αντρούλη μου,χθές το έδωσε,αλλά ήταν λίγο αγχωμένος και η σοδειά δεν ήταν πολλή,παίζει πολύ ρόλο αυτό?πείτε μου,καλές μου!!!!!!!!!!!εμένα η σαλπιγγοργαφία πήγε καλά,η δεξιά σάλπιγγα τέλεια,αλλά και στην αριστερή που λείπει ένα κομμάτι που μου έκοψαν στην εγχείρηση,πέρασε και απο εκεί υγρό!

Καλημερα pipitsazouzouna....ετσι να εχουμε θετικη ενεργεια και θα ερθουν τα μικρουλια μας!

vango καλημερα και σε σενα.Πολυ καλα τα νεα σου.Εφοσον ειναι ανοιχτες οι σαλπιγγες ειστε σε καλο δρομο.Μην σε στεναχωρει η ποσοτητα, αν οι αριθμοι ειναι ενταξει και εχουν κινητικοτητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!εχουμε καιρό να τα πούμε!τι κάνετε?ελπίζω όλες να πετύχετε το στόχο σας αυτό το μήνα!!!!!!!!!!!!εγώ πάω για τον επόμενο γιατί έκανα σαλπιγγογραφία και είπε ο γιατρός καλύτερα αυτό το μήνα να μην το επιδιώξω,παίρνω και μια αντιβίωση προληπτικά και καταλαβαίνετε!σήμερα περιμένουμε τα αποτελέσματα από το σπερμοδιάγραμμα του αντρούλη μου,χθές το έδωσε,αλλά ήταν λίγο αγχωμένος και η σοδειά δεν ήταν πολλή,παίζει πολύ ρόλο αυτό?πείτε μου,καλές μου!!!!!!!!!!!εμένα η σαλπιγγοργαφία πήγε καλά,η δεξιά σάλπιγγα τέλεια,αλλά και στην αριστερή που λείπει ένα κομμάτι που μου έκοψαν στην εγχείρηση,πέρασε και απο εκεί υγρό!

Τα καλύτερα αποτελέσματα σου εύχομαι κοριτσάκι............

Δε νομίζω πως παίζει ιδιαίτερο ρόλο η ποσότης.......... αλλά η ποιότης...... με πιάνεις?????

Άντε........ με το καλό να φουσκώσετε κοπέλα μου..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..θετικη σκεψη θελω και οχι ψυχωσεις με τα συμπτωματα?(μιλαω σαν παθουσα)

βανγκο εχει δικιο η πιπιτσα...η ποιοτητα μετραει κ οχι η ποσοτητα!!!

καλη μας επιτυχια..και υπομονη..ο στοχος ειναι κοντα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia!

merycal mou ttipota to idiaitero den ekana...ektos tou oti akousa mia sumvouli pou eixan dwsei kapoies kopeles sto post...oson afora to thema stasis..(ti lew prwi prwi...)

diladi...sta 4!auto ekana kathe fora pou ekana trelitses..(sxedon panta)!ksaplwti..i orthia den exei simasia...voithaei polu na ftasei ekei pou prepei to sperma..

elpizw na sas vothisa!akouste kai den tha xasete!!!

polles trelitses kai kales epituxies sas euxomai koritsakia mou!kai min ksexnate den sas ksexnw...

filakia roufixta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμμμμμ ωραια..αν και αυτο στα τεσσερα το κανω και εγω οχι συνεχεια ή επιτηδες για αυτο αλλα για να υπαρχει ποικιλια κ τρελλα... :oops::oops: αν και επειδη θεωρω οτι τα χω κανει ολα θα ερθει οταν θελει αυτο..προς το παρον μας ειχε συνδεμενους ολους αυτους τους μηνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oles tha ginete polu suntoma manoules!!!eimai sigouri!!!

mairaki mesa apo tin kardia mou sto euxomai...pragmatika..perna kala..kai ola tha ginoun..den mizeriazoume kai den ksenerwnoume pote!!!nnai??

filakia roufixta!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσάκια μου,με ανεβάσατε πολύ με αυτά που μου είπατε!!!!!!το απογευματάκι θα μάθουμε!!!!!!!!!!ανταποδίδω τις ευχές μου σε όλες!!!!γρήγορα όλες μας φουσκοκοιλίτσες!!!!!!!joannaki μου το έχουν πει και μένα αυτό που λες για τη στάση και το κάνω αρκετά συχνά και βοηθάει επίσης πολύ όσες έχουν μήτρα με οπίσθια κλίση,όπως εγώ!!!!!!!!!!φιλακια πολλα,καλημερούδια σας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε κοριτσάκια μου...........

Κι εγώ αυτό λέω.........

Να κρατήσουμε...... το ζουμί της υπόθεσης.........

Το "παθιάρικο sexaki"!!!!!!!!

:)):)):)):)):)):)):)):))

Τί λέω πρωϊνιάτικα η καψερή καλέ??????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο δω, κορίτσια ευχομαι να έχουμε και άλλες εγγυμοσύνες αυτον τον μήνα!!!

Κορίτσια συχγαρητήρια και να έχετετε τέλειες και τελειόμηνς εγκυμοσύνες.

Άντε να πέρνουμε σειρά μία-μία..

Αχ Παναγίτσα μου κάνε το ΘΑΥΜΑ σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου, πώς είμαστε σήμερα??

Εγώ είμαι κάπως.... να ναι το κρύωμα που με κόλλησε τελικά ο αντρούλης μου? να ναι τα νέα για 2 εγκυμοσύνες που άκουσα χθές απο κάτι γνωστές?? Μάλλον είναι το γεγονός ότι η μία ισχυρίζεται ότι

ήταν τυχαίο και δεν το περίμενε..... :?:?:shock:

Δεν είμαι κακός άνθρωπος, η αλήθεια είναι ότι χάρηκα που άκουσα τέτοια ευχάριστα νέα, άλλωστε τα κορίτσια αυτά είναι εξαιρετικά, απλώς με πιάνει το παράπονο και λέω εγώ (και εσείς) που το θέλουμε τοοοοοοσο πολύ γιατί δεν έρχεται??? Γιατί είναι τόσο εύκολο για κάποιους και τόσο δύσκολο για εμάς???

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι εγώ μάλλον δεν θα τα καταφέρω να γίνω μανούλα.... :([smilie=sad10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou mou ki egw auta elega..me epiane to parapono..akouga gia alles k stenaxwriomouna k tetoia...afou skeftomouna pws kati exw...kai na pigaina gia eksetaseis...kai fantasou oti exw idi ena paidi kai elega ma kala pws ginetai na min mporw na kanw allo?asta...

alla irthe telika argise ligo alla irthe...mi mou stenaxwriesai...gera k dunata

filakia roufixta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οοοοπππππππ διακρινω μια απαισιοδοξια!!!το καταλαβαινω γιατι το παιρναω και εγω αυτο...αλλα τα περι τυχαιου και προσεχαμε και τετοια μου την δινουν στα νευρα γιατι γνωριζουμε ολες πολυ καλα οτι υπαρχει μια διαδικασια..δηλ..τοσο on time ηταν και πετυχε?εμεις γιατι δεν ειμαστε ποτε στην ωρα μας και το καυθστερουμε?

θελω ομως ψιλα τα κεφαλια κ φουλλλλ αισιοδοξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou τα ιδια πραγματα σκεφτομαστε ολες οι κοπελες νομιζω που προσπαθουμε καιρο. Εγω μετα απο 2 χρονια προσπαθειων εκανα ενα καρο εξετασεις το ιδιο και ο αντρας μου αλλα τιποτα ολα μια χαρα...

Αφου να σκεφτεις οταν εκανα την υστεροσαλπιγγογραφια που ηταν και η προτελευταια εξεταση ελεγα μεσα μου αντε να δουμε εδω θα υπαρχει το προβλημα ....τοσο σιγουρη οτι κατι ειχα. Τουλαχιστον να το εντοπιζαμε και να το λυναμε, ομως τωρα που ολα ειναι μια χαρα αλλα το μωρο δεν ερχεται πραγματικα απογοητευομαι και στεναχωριεμαι καθε φορα που ερχεται η περιοδος μου. Οσο αναφορα το τυχαιο και γω δεν τα πιστευω αυτα τα πραγματα απο την στιγμη που δεν προφυλασεται ενα ζευγαρι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΕΤΥΧΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη τι??? ξαφνικα εφυγε ενα σπερματοζωαριο τις γονιμες ημερας της κοπελιας που ηταν και αυτο τυχαιο

και κατα τυχη εγεινε η γονιμοποιηση???? θα τρελαθω δηλαδη θα πηδηχτω απο το παραθυρο......... :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariaz μου πολλά πολλά συγχαρητήρια. Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά και θα χεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη.

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνουνε; Έχει μέρες να μπω εδώ και έχασα τα νέα σας. Έγω είχα ευχηθεί να μείνω έγκυος και ας ταλαιπωρούμε με όλα τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης:-) τι ήθελα να το πω; απ το πρωί μέχρι το βράδυ είμαι με αναγούλες:-))))) δεν πειράζει όμως. Ας είναι καλά το baby και ας ταλαιπωρείται η μάμα.

Ελπίζω όλες να στε καλά. Ανυπομονώ σύντομα να ακούσω την επόμενη ανακοίνωση εγκυμοσύνης.

Πολλά φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοπέλες [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif] και φιλάκια στις εγκυούσες :-*:-*:-* . Κουράγιο Chrystalleni, είναι για καλό σκοπό ;););)

Κορίτσια, μην μου συγχίζεσται και μην μου στεναχωριέσται!!! Και εγώ δεν πιστεύω στο "έτυχε"... Συνήθως γνωρίζουμε πολύ καλά τι συμβαίνει στο σώμα μας, ασχέτως εάν προσπαθούμε να παραμυθιάσουμε τον περίγυρο... Η πρώην νύφη μου στην πρώτη της εγκυμοσύνη, είπε στον αδερφό μου ότι μια μέρα ξέχασε να πάρει το χάπι και έμεινε έγκυος!!!!!!!

Καλή μου Levou μην μου στεναχωριέσαι και μην μου απελπίζεσαι :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Θα έρθει το μωράκι, όταν δεν το περιμένεις. Η αλήθεια είναι ότι όσο περισσότερο κυνηγάμε κάτι, τόσο περισσότερο μας φεύγει. Τι σου λέω τώρα;;;;;;; Και εγώ τα ίδια κάνω!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα και συμπάσχω μαζί σου... Αλλά πρέπει να φανούμε δυνατές και να προσπαθούμε να είμαστε αισιόδοξες για το μέλλον.

Στην fertility yoga υπάρχουν μερικές στάσεις που τοποθετείς το αριστερό σου χέρι στην καρδιά και το δεξιό στην κοιλιά, κάτω από τον αφαλό. Με αυτό τον τρόπο συνδέονται δύο ενεργειακά κέντρα, αυτό της καρδιάς και εκείνο των γεννητικών οργάνων. Σύμφωνα με την yoga η επικοινωνία μεταξύ αυτών των δύο ενεργειακών κέντρων πρέπει να είναι ανοιχτή. Δεν είμαι yoga meniac αλλά λέγεται ότι οι ορμόνες του στρες και οι γυναικίες ορμόνες διοχετεύονται στο σώμα μέσα από τα ίδια "μονοπάτια" και έχει μεγάλη σημασία οι δίοδοι αυτοί να μην είναι μπλοκαρισμένοι απο τις ορμόνες του στρες και παρεμποδίζουν τις γυναικίες ορμόνες.

Γιατί σας τα γράφω όλα αυτά;;; Απλά για να σας πω ότι οφείλουμαι στον εαυτό μας να είμαστε αισιόδοξες, ήρεμες και γεμάτες θετική ενέργεια, ώστε να δώσουμε την ευκαιρία στον οργανισμό μας να συμβάλλει στην μεγάλη αυτή προσπάθεια που κάνουμε.

Όσο για μένα, ανά δύο ημέρες τρέχουμε για υπέρηχο και εξετάσεις αίματος. Αυτή τη στιγμή έχουμε 3 ωάρια που μεγαλώνουν και αύριο θα δούμε πόσα τελικά θα ωριμάσουν. Εύχομαι να είναι και τα τρία, μήπως και έχουμε κάποια ελπίδα με την 2η σπερματέγχυση.

Πολλά φιλιά σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*:-* και καλό Σαββατοκύριακο :-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι μου κανετε?μαρικακι τι ωραια ηταν αυτα που εγραψες?πιστευω οτι το αγχος ειναι ενας πολυ μεγαλος παραγοντας υπογονιμοτητας..χαλαρα κοριτσια μου θα ερθει..παντως εγω εχω να πω οτι παντα θα υπαρχει αγχος αλλωτε μεγαλο αλλωτε μικρο στην αρχη μεχρι να ερθει η εγκυμοσυνη μετα αν πανε ολα καλα με το μωρο στην συνεχεια με την γεννα κ μετα ολα οσα αναφορα το μωρο..ομως νομιζω οτι ειναι το πιο γλυκο αγχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Σας διάβασα όλες προσεκτικά και έχετε δίκιο, είναι σκέψεις που τις κάνουμε όλες μας και πότε ηρεμούμε, πότε τρελαινόμαστε.... όλα μες στο πρόγραμμα είναι!!

Παρ'όλη την απογοήτευσή μου και το παράπονό μου δεν μπορώ να μην νιώθω και πολύ τυχερή που μπορώ και μοιράζομαι μαζί σας τις σκέψεις και τις ανησυχίες μου... :D

Και το κυριότερο είναι πως έχω ένα καταπληκτικό άντρα που με καταλαβαίνει, με στηρίζει και μ'ένα μαγικό τρόπο με ηρεμεί και καθησυχάζει όπως κανείς άλλος σ'ολόκληρο τον κόσμο!!

Σας ευχαριστώ λοιπόν που υπάρχετε όλοι στην ζωή μου... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια που χαθηκατε για να μαζευτουμε ........για ελατε μια.. μια... [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ειχαμε κανα νεο??? καμια υποψηφια εγκυμονουσα τιποτα???? [smilie=lurk.gif] για ελατε .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω αυτον τον μηνα ειμαι 3 λαλουν και 2 χορευουν....δεν αγχωνομαι καθολου....δεν μετραω μεχρι της 5/11, αν θα ερθει θα το καταλαβω!!!Αν δεν θα ερθει παλι θα το καταλαβω :mrgreen: .Υπαρχουν λυσεις κοριτσια για να αποκτησουμε μωρακι, απλα για την καθε μια μας υπαρχει συγκεκριμενη χρονικη στιγμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εννοείται πολύ καλά κάνεις και απαντάς. Κι εγώ εντελώς σαν μία πληροφορία που διάβασα την ανέφερα ξεκάθαρα για το ψυχολογικό κομμάτι.  Κι εγώ έχω κάνει τεστ πριν την καθυστέρηση όπως και οι περισσότερες υποθέτω. Και ναι κάθε γυναίκα ξέρει η ίδια και μάλιστα αν ακούσουμε πραγματικά το σώμα μας το καταλαβαίνουμε και χωρίς τεστ!   Έχεις δίκιο για διαφορά σύλληψης και εμφύτευσης! 
    • Ααχ κορίτσια να σας πω και εγώ τα νέα μου! Χθες πήγαμε σε γενετιστή, με λίγα λόγια ο καρυότυπος του άντρα μου ναι είναι όπως μας είπε με τσαχπινιές, οχι προβληματικος όπως τον ανέφερα συνέχεια εγώ! Εν ολιγης μας είπε ότι από ότι στιγμή που το σπέρμα είναι σε φυσιολογικά επίπεδα θα πρέπει να κάνουμε άλλες 2 εξετάσεις fish αιματος και αναλόγως με το τι θα δείξει θα κάνουμε και fish σπέρματος δε ξέρω ακριβώς τι περιμένουμε να δούμε!  Ξέρω μονάχα ότι θέλουν άλλον ένα μήνα για να βγουν.. Παράλληλα μας είπε ότι προσπαθούμε κανονικά και όταν αποφασίσουμε αν θέλουμε μπορούμε να κάνουμε εξωσωματική απλά με προεμφυτευτικό!  Η μόνη διαφορά μου είπε είναι αν μείνω έγκυος είτε  φυσιολογικά είτε με εξωσωματική θα πρέπει να κάνω αμνιοπαρακέντηση, για σίγουρα αποτελέσματα για υγιές έμβρυο!  Επίσης, μου είπε ότι ενδέχεται να είναι κληρονομικός και να το πήρε από γονείς!οι οποίοι κατάφεραν φυσιολογικά να κάνουν παιδιά! Μας είπε ότι μπορεί ένα τυχερό και γερο σπερματοζωάριο να είχε κάνει τη δουλειά 1 χρόνο τώρα και να μην είχαμε καταλήξει ποτε να κάνουμε αυτή την εξέταση και να μη το ξέραμε! Αφού το ξέρουμε όμως για να βγει ένα υγιές μωρο με όποιο τρόπο και να γίνει η συλληψη θα κάνουμε αμνιοπαρακεντηση! Αυτά, ίδωμεν 🫶🤷‍♀️
    • @peacockακι μου υπέροχο!!! Σε ευχαριστώ!! Τι κάνεις παλιά μας συμμαθήτρια? Πώς είναι τώρα η ζωή? Γεμάτη ουράνια τόξα να φανταστώ??!  Κορίτσια αυτά εδώ τα κορίτσια ήταν η αντίστοιχη "τάξη" μας την περίοδο 2016-2018 για μένα! Μόνο respect σε αυτά τα κορίτσια που μοιραστηκαμε τα εσωψυχα μας και τα καταφέραμε ΟΛΕΣ!  Τι σημαίνει αυτό?? Ότι δεν θα μείνει καμία χωρίς μωρό βρεεε! Άπαξ και μπεις εδώ ,μωρο θα αποκτήσεις θες δε θες! Χαχαχα Κορίτσια σας ευχαριστώ για την εμψύχωση 🥰🥰 εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους! Χοριακη θα κάνω την τρίτη γιατί μου είπε ο γιατρός να περιμένω να έχω και μια μέρα καθυστέρηση...εγώ ξέρω πως κρατιέμαι!!!
    • Ααααχχχχ βρε κορίτσια πόσο σας "ζηλεύω" όσες έχετε συναντηθεί απο κοντά!!! Πάρα πολύ καλοπροαίρετα το λέω! Εγώ να ξέρετε αν ποτέ οργανώσετε καμία συνάντηση θα είμαι παρούσα με τη μπουμπού μου! Στα δικά μου γιατι ξέχασα να τα γράψω κι εδώ... Εχθές, αφού επανέλαβα τις εξετάσεις του θυρεοειδούς, επιτέλους ήρθε στα ίσια του και πέσαμε κάτω απο 3! Με ρώτησε ο ενδοκρινολόγος αν είναι όλα καλά και υπερηχογραφικά. Του είπα ναι και μου είπε ότι συνεχίζουμε με την ίδια δόση και επαναλαμβάνουμε σε 6 εβδομάδες! Μετά μίλησα και με το γυναικολόγο μου και του είπα το γιατρό που μου πρότειναν στο δημόσιο. Μου είπε τα καλύτερα και να τον πάρω άμεσα να κλείσω ραντεβού. Αυτά τα πολύ όμορφα! Τα φιλιά μου σε όλες σας παρεούλα μου!
    • Για τις κοπελες που τις φέρνουν σε δυσκολη θεση... εγω ειχα απαντησει στα ισα σε ερωτηση τυπου αντε τι περιμένετε κ δ κανετε ενα μωρο, γιατι ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ. Και τελειωσε εκει το θεμα. Το 2ο μ ηρθε στο καπακι, οποτε δ προλαβε κανεις να με ρωτησει αν εχω σκοπο για 2ο. Μετα κανενας σχεδον δεν ασχοληθηκε αν θα κανω 3ο. Καποια στιγμη που ειπα ετσι απ εξω απ εξω οτι το εχουμε στο μυαλο μου, ακουσα σχόλια τύπου τι το θες το 3ο? Πανω που ξεπαιδιασες. Και αλλα τετοια ομορφα. Οποτε και μεις οταν ξεκινησαμε προσπάθειες δεν το ειπαμε πουθενα. Ουτε τωρα που κανουμε ελευθερα το ξερει κανενας. Και εκτός απο πολυ δικα μ ατομα που το συζητησαμε για το αν θα προσπαθησουμε η οχι, κανενας ευτυχως δ με ρωτησε ασχετος.  Παρεμπιπτόντως σημερα αδιαθετησα και γω...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...