Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

αχ marikaki μου αυτο σκεφτομαι και εγω γι αυτο τωρα λιωνιω στον υπνο :D:D κανω οτι θελω και χαιρομαι :y32b4: ας ερθουν ομως ετοιμη ειμαι να κουραστω :P

miracle διπλα απο το κειμενο που γραφεις εχει πολλα εικονιδια πατας προβολη περισσοτερων και σου βγαζει 5 σελιδουλες γεματες με εικονιδια [smilie=tweety.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΙΣ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΛΑ :cry:

ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΕΡΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ

ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ 8.74 ΦΥΣΙΟΛ.ΤΙΜΕΣ

0.2-0.9 ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΗ ΦΑΣΗ

4.5-25.2 ΜΕΣΗ ΩΧΡΙΝΙΚΗ

4.1-23.7 ΩΧΡΙΝΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ( ΠΟΥ ΘΑ ΑΛΑΞΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΓΙΑ ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ-ΕΒΓΑΛΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ) ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ ............PLEASE ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΦΑΓΕ Η ΑΓΩΝΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Olga**

9)Tinkybel

10)Kimon

11)Rose 25

12)Joanaki

13)Χρύσα82

14)Merenta

15)Mariaz

16)Patata77

17)xouanitaki

18)pff

19)Stamymamy

20)Giotatzo

Afrodite

21)Voula25

22)Katia80

23)Speranza

24)Nefenoula

25)Μαιρη3

26)Zaira

27)Levou

28)Barb

29)Tanya

30)Maraki 24

31)Evangelia V.

32)Stefani

33)Helena83

Csystalleni

34)Love_05

35)MaDi

36)Marikaki27

37)Elenakioooo

38)ΣΙΑ

39)Cuando γιατι δεν σε εχω στην λιστα?κατι μου θυμιζεις..εσυ εγκυος δεν ησουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμενα...μπραβο ρε κοριτσια πολυ αισιοδοξες ειστε..ετσι σας θελω...θα ερθει θα ερθει το νινακι..λιγοτερο αγχος και ολα θα γινουν...

ΣΙΑ απο οτι διχνουν οι εξετασεις πρεπει να ειναι φυσιολογικες τιμες...δεν γνωριζω και πολλα αλλα εισαι στην ωχρινη φαση...δηλ. μετα την ωορηξια οποτε δεν βλεπω κατι ανυσηχιτικο..εισαι μεσα στα πλαισια αλλα καλο ειναι να συμβουλευτεις και ενα γιατρο

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Olga**

9)Tinkybel

10)Kimon

11)Rose 25

12)Joanaki

13)Χρύσα82

14)Merenta

Mariaz

16)Patata77

17)xouanitaki

18)pff

19)Stamymamy

20)Giotatzo

Afrodite

21)Voula25

22)Katia80

23)Speranza

24)Nefenoula

25)Μαιρη3

26)Zaira

27)Levou

28)Barb

29)Tanya

30)Maraki 24

31)Evangelia V.

32)Stefani

33)Helena83

Csystalleni

34)Love_05

35)MaDi

36)Marikaki27

37)Elenakioooo

38)ΣΙΑ

39)Cuando

Κοριτσακια καλημεραααα......εκανα τεστακι (2) κ ειμαι εγγυος!!!!!!

ευχομαι σε ολες ολες τις κοπελες γρηγορα να εχουν τα δικα μου αποτελεσματα...

σας ευχαριστω φιλακιαααα :lol::lol::lol::lol::ympray::ympray::ympray:[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια, χαίρομαι που βλέπω τέτοια αισιοδοξία, μας χρειάζεται!!

Απο συμπτώματα άλλο τίποτα κάθε μήνα, την τελευταία φορά που ήμουν σίγουρη είχα 10 μέρες καθυστέρηση και αναγούλες, πάω για χοριακή (για το τυπικό του πράγματος γιατί ήμουν σίγουρη) και τρώω μια απογοήτευση....!!!!!

Οπότε δεν ξαναδίνω σημασία σε συμπτώματα (έχω πειστεί ότι δεν είμαι έγκυος ούτε αυτή την φορά)...

Rose περαστικούλια σου και ο αντρούλης μου ταλαιπωρείται απο κρύωμα, δεν είναι κάτι σοβαρό θα σας περάσει! Ματς!

Mariaz συγχαρητήρια κοπέλα μου, καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!! :D

Φιλιά και κουράγιο σε όλες τις κοπέλες, εύχομαι σύντομα να πραγματοποιηθούν τα όνειρά μας! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Olga**

9)Tinkybel

10)Kimon

11)Rose 25

12)Joanaki

13)Χρύσα82

14)Merenta

15)Mariaz

16)Patata77

17)xouanitaki

18)pff

19)Stamymamy

20)Giotatzo

Afrodite

21)Voula25

22)Katia80

23)Speranza

24)Nefenoula

25)Μαιρη3

26)Zaira

27)Levou

28)Barb

29)Tanya

30)Maraki 24

31)Evangelia V.

32)Stefani

33)Helena83

Csystalleni

34)Love_05

35)MaDi

36)Marikaki27

37)Elenakioooo

38)ΣΙΑ

39)Cuando γιατι δεν σε εχω στην λιστα?κατι μου θυμιζεις..εσυ εγκυος δεν ησουν?

χαχαχα..οχι ακομα αλλα ευχομαι συντομα να μαι με κοκκινα γραμματα!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Levou σε ευχαριστω πολυ κ σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα ;);)

κ εγω καθε φορα ειχα ολα τα συμπτωματα κ τιποτα, μονο τωρα δεν ειχα τιποτα κ το ειχα ψιλο ξεχασει κ τσουπ.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif] ΠΩΠΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ MARIAZ

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΤΟ POST [smilie=toothy4.gif][smilie=book1.gif] ....

ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ [smilie=icon_cherry.gif] [smilie=icon_cherry.gif] [smilie=icon_cherry.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou μου σ'ευχαριστω πολυ :) περαστικα και στον αντρουλη σου!θα παω παλι στο Ικα σημερα σε αλλη γιατρο γιατι αυτος που πηγα προχθες μονο να φυγει ηθελε και δεν μου ειπε και πολλα.ιωση μαλλον εχω λεει και αν δεν περασει να παω απο το γραφειο του να με δει γιατι αλλο για να παρει τα λευτα.ποσο τσαντιζομαι που δεν μπορουν να κανουν την δουλεια τους, μονο αν πεσει το χρημα :angry: δεν μου εδωσε και τιποτα και εμενα ακομα τα αυτια μου βουιζουν και ειναι βουλωμενα εχω και ζαλες λογω των αυτιων μου που εχω προβλημα απο παλια και ειμαι ακομα χαλια :whistle: τι περναω...για να δουμε αυτη σημερα τι θα πει!μπας και μου δωσει και αλλη αδεια γιατι αυριο θα επρεπε να παω για δουλεια,πως ομως ετσι οπως ειμαι :unsure:

mariaz μπραβοο πολλα συγχαρητηρια.ευχομαι μια τελειομηνη και υγιη εγκυμοσυνη!τι ωραια [smilie=binkybaby.gif] εγω ποτε θα κοκκινισω οεο? :D:D για φυσα και εσυ τωρα να παρουμε φορα και να παρασυρει η μια την αλλη :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα από Αμέρικα [smilie=hello.gif]

Mariaz ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Καλή συνέχεια τώρα, να προσέχεις και να μας γράφεις τα νέα σου. Πολλά φιλιά :-*:-*:-*

Άντε, κορίτσια, μπείτε στη σειρά!!!! Ποιά είναι η επόμενη;;;;;; [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Έλα να κοκκινίζει η λίστα... [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεεεεε;;;το δικό μου κοκκινισμένο όνομα γιατί το βγάλατε;;;;; βάλε με βρε Μαιρούλα μου ξανά γιατί ήταν τυχερή η λίστα σου..μη μου χαλάσει τώρα!!! α! το 12.Joanaki απο ότι ξέρω είναι έγκυος 9εβδομάδων! Τα φιλιά μου σε όλες κ γρήγορα κΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΥΤΗ Η ΛΙΣΤΑ [smilie=icon_study.gif] [smilie=read2.gif] ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ [smilie=hippy2.gif] ΥΠΟΨΙΑΖΕΤΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ [smilie=sign17.gif][smilie=angel13.gif] ΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΤΩΡΑ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΚΟΚΚΙΝΙΣΜΑΤΟΣ [smilie=mumum.gif]

ΧΕ ΧΕ [smilie=read2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα κοριτσιααα..τι νεα ειναι αυτα?αντε με το καλοκαι μια τελειομηνη εγκυμοσηνη να χεις μαριαζ!!!καλε ελενα δεν σε εβαλα γιατι ησουν ειδη εγκυος πιο νωρις αλλα αφου θελεις,και θεωρειτε το ποστ και την λιστα γουρλιδικη ..οριστε..δεν μπορω να σου χαλασω και χατιρι!!!

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Olga**

9)Tinkybel

10)Kimon

11)Rose 25

Joanaki

12)Χρύσα82

13)Merenta

Mariaz

14)Patata77

15)xouanitaki

16)pff

17)Stamymamy

18)Giotatzo

Afrodite

19)Voula25

20)Katia80

21)Speranza

22)Nefenoula

23)Μαιρη3

24)Zaira

25)Levou

26)Barb

27)Tanya

28)Maraki 24

29)Evangelia V.

30)Stefani

31)Helena83

Csystalleni

32)Love_05

33)MaDi

34)Marikaki27

35)Elenakioooo

36)ΣΙΑ

37)Cuando

ElenaKos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanakiiiiiiiiii γεια σου!!!καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να χεις κοριτσι μου!!!!!!!οτι καλυτεροοο!!!πες μας τι εκανες και τα καταφερες εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ Μαιρούλα μου!!! :D:D Τι να κάνω που σε θεωρώ κ εσένα κ τη λίστούλα σου γουρλού!!!Και στα δικά σας κοριτσάκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...