Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

merycal σε ευχαριστω που με συμπεριελαβες στην λιστα. Τωρα θα πρεπει να βαλω τα δυνατα μου να με κοκκινησεις :oops: χε χε ξεκιναω απο σημερα ποιο εντατικα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αναστασια μου η φυσιολογικες τιμες κυμαινονται απο 2.8 - 29.2 οποτε μια χαρα σε κοβω επιδει εκανα και γω πριν λιγες μερες η εξεταση γραφει και τις φυσιολογικες τιμες. Τωρα οσο αναφορα το σπερμοδιαγραμμα αυτο και αν φαινεται super. Eπιδει ειχα και γω ενα θεμα με το σπερμοδιαγραμμα του αντρα μου και με βοηθησαν οι κοπελες καλητερα να δωσει και καμια αλλη κοπελα τα φωτα της φιλακια....

Να σαι καλα ΣΙΑ !!!Μια ακομα ερωτηση για οποια κοπελα ξερει.Βρεθηκε στην καλλιεργεια του σπερματος λευκος σταφυλοκκοκος.Αντιμετωπιζεται με αντιβιωση?Επηρεαζει τη συλληψη?Μηπως μεχρι να του δωσουν κατι του αντρα δεν πρεπει να ερθουμε σε επαφη?Σας πυροβολισα με ερωτησεις :lol: οποια ξερει ας βοηθησει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορούες μου.

Ελπίζω να σας βρίσκω καλά. Έγω έχω διαλυθεί απ το πολύ ύπνο, ανα δίωρο κοιμάμαι καμιά ωρίτσα. Ο άντρας μου γελάει και μου λέει ότι μοίαζω με ζόμπι. Δεν μπορώ να κάνω διαφορετικά. Είναι και τα χάπια που πίνω που με κάνουν να μην μπορώ να σταθώ στα πόδια μου.

Να περάσετε μια όμορφη Κυριακή και φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Ότι καλύτερο

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!ειχα λιγο καιρο να μπω, γιατι χρειαζοταν τον υπολογιστη ο αντρας μου!!χαιρομαι που σας βλεπω καλα!!!και χαιρομαι που εχετε υψηλο ηθικο!!! ετσι σας θελω!!!ολα θα πανε καλα!!!σας στελνω πολλα πολλα φιλια και πολλη μπεμπεδοσκονη!!!!!φουυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ???????? ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ... ΕΜΕΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΤΖΙΦΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΦΙΛΟΤΙΜΗ ΣΗΜΕΡΑ-ΑΥΡΙΟ....

ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΗΜΕΡΑ

ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ :-? ΑΝ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Ο.Κ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΛΣΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΙΣΩ :ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε? Εμένα πέρασαν οι γόνιμες μέρες και άρχισε το γνωστό αίσθημα άγχους και αγωνίας...

Το παραμικρό που νιώθω προσπαθώ να το ερμηνεύσω σε εγκυμοσύνη και ήδη άρχισα πάλι να τρελαίνομαι!!!! :crazy::crazy:

Αλλά αυτή την φορά θα αντισταθώ, θα πείσω τον εαυτό μου ότι ΔΕΝ είμαι έγκυος και θα σταματήσω να το σκέφτομαι λέμε!!!!

Καμιά ιδέα κανείς...??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou υπομονη και γω περιμενω τις επομενες 2 μερες να μου ερθει περιοδος τα και παρακαλαω ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...

εχεις κανα συμπτωμα περιεργο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας μιλαει η παθουσα!!!!!!!!!μην ερμηνευεται τπτ..περα απο την καθυστερηση δεν υπαρχει τπτ αλλο...ξεκοληστε το μυαλλο με οτιδηποτε σας κανει κεφι!!!!!!!!φιλακια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ακουστε την merykal και μην ερμηνευετε τιποτα.προσπαθηστε να ξεκολλησετε το μυαλο σας με οτιδηποτε αλλο που σας ευχαριστει μεχρι να περασουν οι μερες.οτι ειναι να γινει θα εχει γινει οποτε γιατι ν'αγχωνεστε χωρις λογο ετσι και αλλιως δεν θα αλλαξει κατι!ευχομαι τα καλυτερα και για τις δυο σας :)

εγω ειμαι αρρωστη με κολλησαν ιωση :pinch: και εχω παρει αδεια.την Πεμπτη θα παω για δουλεια τωρα σπιτι ξεκουραση!αυτο τον μηνα ειμαι πολυ πιο χαλαρη γιατι ειχαμε μονο δυο φορες επαφες τις μερες που επρεπε λογω του κρυωματος μου.ετσι λοιπον δεν ελπιζω να εχει γινει το θαυμα.το στηθος μου ειναι πρησμενο οποτε μαλλον θα ερθει η κυρια!οποτε θελει ο Θεος να ερθει το μωρακι θα ερθει εγω ειμαι ετοιμη και περιμενω :-w:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια :YMHUG:

Χάθηκα για λίγο, λόγο πεσμένης ψυχολογίας, αλλά το παλεύω, το παλεύω...

Σήμερα πήγα για εξετάσεις αίματος και υπέρηχο. Βρίσκομαι στην 7η ημέρα του κύκλου μου και έχω ξεκινήσει ενέσεις απο την περασμένη Παρασκευή. Είδαν 6 ωοθηλάκεια στη μια ωοθήκη και 2 στην άλλη, αλλά ακόμα είναι πολύ μικρά. Αγωνιώ για τη συνέχεια και παρακαλάω το Θεό να δώσει να ωριμάσουν 2, η 3, γιατί στην πρώτη σπερματέγχυση ωρίμασε μόνο 1. Βλέπετε, είχα πρόωρη ωορυξία και η γιατρός δεν πρόλαβε να τα συγκρατήσει με ενέσεις... Τόσο καλά... Επειδή, φοβάμαι ότι πάλι έχω πρόωρη ωορυξία, περιμένω να δω πως θα προχωρήσει η θεραπεία, ώστε να μην μείνουμε πάλι στο ένα αυγουλάκι...

Αυτά από εμένα!

Ψυχραιμία σε όσες περιμένουν... μην αναλύεται τίποτα, γιατί θα τρελαθούμε όλες μαζί :)):)):))

rose 25 περαστικά σου και με το μαλακό... :-*

Chrystalleni και afrodite , φυσάτε κορίτσια, φυσάτε γερά, μπας και μας πάρει λίγη μπεμπεδόσκονη ξόφαλτσα ;););) . Και το νού σας στο μπεμπέ, ξεκούραση και ό,τι πει ο γιατρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΤ΄ΕΥΧΗΝ ...ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ,ΤΟΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!!

ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΠΟΥ ΑΡΓΑ Η΄ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΣΑΣ

ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ!!!...ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ;) ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου miracle :-h:-h :-H

Σε ευχαριστούμε για τις ευχές σου και για τα καλά σου λόγια...

Άντε, πεφταστέρι, που είσαι;;;;;;;;; Σε αναμένουμε........(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki σου ευχομαι και γω μεσα απο την καρδια μου αυτος ο μηνας να ειναι γουρλιδικος και να ερθει το σπορακι σου.........

miracle μακαρι κοπελα μου να ερθει αυτο το αστερι γρηγορα για οσες το θελουν πραγματικα...

rose περαστικα κοιτα να ξεκουραστεις... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki μου σ'ευχαριστω πολυ.πολυ καλη επιτυχια,μακαρι αυτος να ειναι ο τυχερος σου μηνας!ευχομαι το μωρακι σου να τρυπωσει για τα καλα μεσα σου :)

ΣΙΑ σ'ευχαριστω πολυ και σενα,ξεκουραζομαι δεν κανω τιποτα αλλο ολη μερα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miracle ευχαριστουμε για τις ευχες σου ευχομαι τα θαυματακια να ερθουν συντομα σε ολες μας :ympray::ympray: για να κανουμε ολες μαζι μετα [smilie=wav.gif]

αντε καλε τρεξτε πιο γρηγορα [smilie=sign17.gif][smilie=sign19.gif] να ερθουν τα [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] :):y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ rose για τις ευχές σου @};-@};-@};-

Ξεκουράσου τώρα φιλενάδα, γιατί όταν, με το καλό, μια μέρα γίνεις και εσύ μανούλα, θα αργήσεις να ξαναξεκουραστείς...8-}8-}8-}8-}

Καλομελέτα και έρχονται τα μπεμπέ... [smilie=angel8.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=angel8.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=angel8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...