Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

ναι ναι πασαδες.....

καλα ειμαι κ εγω...περιμενω να τελειωσω με τις εξετασεις κ να παρω διαφορα αποτελεσματα....αυτα...

κατα τα αλλα περναμε ωραια βολτιτσες παιχνιδακια με το μικρακι μου κ τετοια...

κ εγω δεν τρωω πολυ γλυκα σχεδον καθολου....τα φτιαχνω για τον αντρα μου κ ελπιζω να φαει κ ο γιος μου που τον παρακαλαω π.χ. σοκολατες δεν τρωει....να φανταστεις πριν λιγες ημερες εφαγε μερεντα(ειχε αλλεργια κ δεν ετρωγε μεχρι τωρα τιποτε) με το που του εβαλα το κουταλι στο στομα του ηρθε καπως αλλα μετα του αρεσε....κ του εφτιαξα κρεπα κ την τσακισε...σημερα θα δουμε το γαλακτομουρεκο αν θα του αρεσει...

αυτη τη στιγμη του μαθαινω τον κουμπαρα...του ειπα οτι θα μαζευουμε χρηματα για να παρει την τσουληθρα που θελει...σιγα σιγα...θα δουμε ειναι μικρος αλλα θελω να δω τι θα κανει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ωραια ειναι Γιεληζ μου....εμενα μου τελειωσε την φαγαμε στις κρεπες, οταν ξαναπαω στο σουπερ μαρκετ θα παρω οικογενειακο μεγεθος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερέντα...μμμμμ

Το μοναδικό πράγμα που είπα στον άντρα μου όταν παντρευτηκαμε ότι θα μπαίνει σπάνια στο σπίτι μας!!!

Μπορώ να φάω ένα κουτί (όχι το 10 κιλο) με το κουτάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε χρυσα τα καταφερνεις ενα βαζο?εγω τρελαινομαι αλλα αν φαω πολυ μπορει κ να τα βγαλω....

μολις ειπα στον γιο μου οτι θα φτιαξω γαλακτομπουρικο....του αρεσε η ιδεα γιατι ξερει οτι θα βοηθησει κ αυτος....κ μου ειπε ''αντε να φτιαξουμε μαομπουικο'' το νεο ονομα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μου φαντάζομαι το έχω το βάζο!!

Δεν το έχω κάνει γιατί πάντα έχω επίβλεψη όταν τρώω μερέντα...(Την απαιτώ) :lol::lol::lol: αλλά νομίζω πως άνετα το τρώω..

Τα άλλα γλυκά δεν με τρελαίνουν πολλές φορές αν έχω στο ψυγειο τα πετάω γιατί θα έχουν ξεχαστει ..αλλά μερέντα??? θα πηγαίνω συνέχεια και θα τρώω μία μία κουταλιά...

Μάλλον όμως σήμερα θα κάνω μια εξαίρεση.. :lol::lol: θα πάρω το πολύ μικρό βαζάκι να κάνω καμιά κρεπούλα..Έχω πάρα πολύ καιρό να κάνω..Απο πέρισυ τον χειμώνα... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου φτιαξε την κρεπα....ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ....απο την Παρασκευη συνεχεια κρεπες τρωμε...εφτιαξε 3πλη δοση κ την ειχαμε κ για πρωινο....

τωρα θα αρχισω το μαομπουικο κ ελπιζω να πετυχει....εδω θα ειμαι δεν βγαινω...

αχ κ εγω δεν εφτιαχνα πολλα για να μην κουραζομαι λογω της εγκυμοσυνης αλλα τωρα αρχιζω να φτιαχνω πραγματα γιατι δεν θελω να σκεφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου φτιαξε την κρεπα....ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ....απο την Παρασκευη συνεχεια κρεπες τρωμε...εφτιαξε 3πλη δοση κ την ειχαμε κ για πρωινο....

τωρα θα αρχισω το μαομπουικο κ ελπιζω να πετυχει....εδω θα ειμαι δεν βγαινω...

αχ κ εγω δεν εφτιαχνα πολλα για να μην κουραζομαι λογω της εγκυμοσυνης αλλα τωρα αρχιζω να φτιαχνω πραγματα γιατι δεν θελω να σκεφτομαι...

Καλή επιτυχία με το μαομπουικο :lol::lol:

Να μας δώσεις και την συνταγή...

Μάλλον θα κάνω κρέπες!! Αν όχι σήμερα σίγουρα αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιεληζ μου καλο μεσημερι....

τελειωσα το μαμπουικο....ψηνεται...ειχα κ τον γιο μου βοηθο κ θα ειναι τελειο....να φανταστειτε μιλις εσπαγα τα αυγα του ερχοταν να ξερασει κ μου ελεγε αηδιασα.....συμπερασμα δεν θα γινει σεφ....α σκεφτομαι επισης επειδη αηδιαζε οταν εβλεπε τα αυγα μπορει να μην φαει γλυκο....

χρυσα μου θα σας δωσω κ την συνταγη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια..Πάλι για γλυκά μιλάτε???? Γιατι μου το κάνετε αυτό???Μια χαρά κάνω τη δίαιτα μου..και αυτή τη σοκολάτα με την κρέπα πόσο πολύ τη λιγουρεύομαι..

Στη σοκολάτα δεν μπορώ να αντισταθώ με τίποτα αλλά τώρα λόγω γάμου κρατιέμαι!! Είπα να συγκρατηθώ για΄τι όταν έρθω Θεσσαλονίκη θα φάω τα μεζεδάκια που λιγουρεύομαι και εννοοείται πως θα ξεχάσω τη διαιτα! Χρύσα μου πάντως εμείς οι δύο έχουμε πολλά κοινα!

Χρυσάνθη μου μπράβο σου που βάζεις το παιδάκι σου να κάνετε πράγματα μαζί...Είναι πολύ καλό αυτό..και μπράβο σου που είσαι τόσο καλή νοικοκυρά!

Νίνα μου πού τιγυρνάς?? Γιελίζ την έκανες εσυ??

Ζουζούνα μου άντε καλή αρχή και έυχομαι να τα καταφέρεις αυτή τη φορά..κι όχι αγχος για αυριο. ΑΑΑ και να χαίρεσαι το ανηψάκι σου!

Εγώ έχω μάθημα σε λίγο και μετά οδοντίατρο :?

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα guysssssssssss!!!!!!!!!!!!

εχω να μπω εδω και πολυ καιρο!!!!!!μου λειψατε!!!!!!!!!!!

ειμαι εκυοςςςς????????εχω πρισμενο στηθος και αναγουλες το πρωι!!!!εχω κατι σουβλιες στην κοιλια μια απο την αριστερη μια απο την δεξια,συνηθως ποναω οταν κανω κατι κουραστικο,και νιωθω πολυ εξαντλιμενη ολη την ωρα θελω να κοιμαμαι ,11-12 ωρες υπνο!!!!!αλλα γαμωτο πλησιαζουν οι μερες περιοδου,και φοβαμαι μηπως και ειναι συμπτωματα περιοδου!!!!!!!στις 29 πρεπει να αδιαθετησω κανονικα....αλλα επειδη θελω να ειμαι σιγουρη θα κανω αυριο πρωι ενα τεστ ,για να μην κουραζομαι στην δουλεια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι...kate_rina να σου είναι ευχάριστα τα αποτελέσματα της χοριακής....

Περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα χαρμόσυνα νέα σύντομα....

Φιλάκια.....

Υ.Γ Πήρατε φορά βλέπω κοριτσούδες μου....και ξεκινήσατε δυναμικά μετά τις διακοπές....

Έτσι σας θέλω....να παίρνουμε σειρά..... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα guysssssssssss!!!!!!!!!!!!

εχω να μπω εδω και πολυ καιρο!!!!!!μου λειψατε!!!!!!!!!!!

ειμαι εκυοςςςς????????εχω πρισμενο στηθος και αναγουλες το πρωι!!!!εχω κατι σουβλιες στην κοιλια μια απο την αριστερη μια απο την δεξια,συνηθως ποναω οταν κανω κατι κουραστικο,και νιωθω πολυ εξαντλιμενη ολη την ωρα θελω να κοιμαμαι ,11-12 ωρες υπνο!!!!!αλλα γαμωτο πλησιαζουν οι μερες περιοδου,και φοβαμαι μηπως και ειναι συμπτωματα περιοδου!!!!!!!στις 29 πρεπει να αδιαθετησω κανονικα....αλλα επειδη θελω να ειμαι σιγουρη θα κανω αυριο πρωι ενα τεστ ,για να μην κουραζομαι στην δουλεια.....

MAKARI KATERINA MOU

sou to efxome olopsyxa i Panagia na sou xarisei to sporaki sou

anamenw k gw to savvato na doume :)

efxome i xoriaki sou na einai TERASTIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helena σου άρεσε η τούρτα; Ήπιες και ποτάκι;

Ελπίζω τώρα που ντερλίκωσες....να νιώθεις καλύτερα....

Πότε είναι να αδιαθετήσεις;

Θα κάνεις χοριακή νωρίτερα για να βεβαιωθείς....

Όποιο και αν είναι το αποτέλεσμα πάντως να ξέρεις....ότι εγώ θα είμαι δίπλα σου (νοητά τουλάχιστον γιατί η Κύπρος λίγο μακριά μου πέφτει!!!!!!)

Φιλάκια πολλά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου καλή επιτυχία με τις εξετάσεις! Όλα καλά θα πάνε, θα δεις! Όσο για την Τυνησία, την επόμενη φορά που θα πάτε θα κρυφτώ κ εγώ στη βαλίτσα σας... :oops::?:?:?

Αχ τι μου κάνετε με τις κρέπες κ τη μερέντα.... Κ εγώ Χρύσα δεν τη βάζω στο σπίτι γιατί είμαι ικανή να τη φάω όλη... Οι φωτό σου Γιελήζ μου είναι... λιγουρευτικές!!! (ωραία "λέξη", ε?)

Κατερίνα σου εύχομαι να είσαι έγκυος-το ίδιο εύχομαι σε όλα τα κοριτσάκια που περιμένουν να τελειώσει ο μήνας για να μάθουν τα ευχάριστα!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helena σου άρεσε η τούρτα; Ήπιες και ποτάκι;

Ελπίζω τώρα που ντερλίκωσες....να νιώθεις καλύτερα....

Πότε είναι να αδιαθετήσεις;

Θα κάνεις χοριακή νωρίτερα για να βεβαιωθείς....

Όποιο και αν είναι το αποτέλεσμα πάντως να ξέρεις....ότι εγώ θα είμαι δίπλα σου (νοητά τουλάχιστον γιατί η Κύπρος λίγο μακριά μου πέφτει!!!!!!)

Φιλάκια πολλά.....

Efxaristw Tanya m

niw8w kalitera idi. mono ponokefalos me taleporei akoma

perimenw to savvato na min er8ei :)

8a kanw sigura testaki mallon paraskevi

8a anteksw oso mporo perissotero..... to proes8ima m eine kalo...mono na min m vgei ksino

xxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολουςςςςςςςςςςς!!!

χρυσα82 καλημεραααα!!!!!!!!

τελικα απο οτι καταλαβα αυτοι οι πονοι δεν ηταν εγκυμοσυνης,ξυπνισα με υπερβολικους πονους στην κοιλια και στην μεση,οποτε μου ερχετε περιοδος...καν δεν θα μπω στον κοπο να κανω τεστ!!!!!!!!!!

απλα θα περιμενω να ερθει η καταραμενη!!!!!!ξανα απογοητευτικα!!!!εκει που ημουν σχεδον σιγουρη!!!παλι λαθος καταλαβα!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...