Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δήμητρα....τα κατέβασα για να σας εκφράσω τη γλυκιά μου καλησπέρα....

Πώς πάει η εγκυμοσύνη σου; Όλα καλά....μέχρι το τέλος σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ΄ ευχαριστώ καλή μου... Καλά είμαι μέχρι τώρα... Μακάρι όμως να ήμουν συνδεδεμένη με έναν υπέρηχο συνέχεια για να το βλέπω κ να το ακούω... Θα ήμουν πιο ήσυχη!

Θα τα ζήσεις κ εσύ σύντομα κ θα το καταλάβεις, θα δεις... Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!ΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ,ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ....ΠΗΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΧΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ,ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ....ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΙΔΕΑ,ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ,ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΑΧΝΟ ΟΜΩΣ.....ΘΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΞΑΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΘΑ ΠΑΩ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.....ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΑΧΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα !!!

Σήμερα στην δουλειά χαμός γίνεται..σταμάτησα λίγο γιατί πείνασα και είπα να φάω..

Τί κάνετε??

Κατερίνα μην αγχώνεσαι τόσο βρε κοπέλα μου!!Ότι ήταν να γίνει θα έχει γίνει!! Αν δεν μπορείς να περιμένεις γιατί δεν πας για μια χοριακή??Αλλιώς άσε λίγες μέρες να περάσουν και ξανακάνε ένα τεστ! Δεν θέλει πανικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω για τις ευχες....

κατερινα συγχαρητηρια...τρεξε για χοριακη...εγω θα ειχα φυγει.....αχ ποσο θυμαμαι τις ημερες που εκανα τεστ κ ετρεχα μετα για την χοριακη....ωραιες μερες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή όρεξη Χρύσα! Εγώ ψήνω ψαράκια, θα γεννήσω πριν ετοιμαστούν μου φαίνεται...

Κατερίνα, χωρίς να θέλω να σε προκαταβάλλω, συνήθως ένα θετικό τεστ, ακόμα κ αχνό, είναι ΘΕΤΙΚΟ... Τα αρνητικά τεστ μπορεί να είναι λάθος, αλλά όχι τα θετικά... Γι΄ αυτό άσε τα τεστ κ κάνε χοριακή (είναι κ πιο φθηνή!) κ θα βεβαιωθείς! Εύχομαι να έχει γίνει το θαυματάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΑ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ!!!!!!

ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή όρεξη Χρύσα! Εγώ ψήνω ψαράκια, θα γεννήσω πριν ετοιμαστούν μου φαίνεται...

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! κ σε εσένα επίσης..όταν γίνουν με το καλό...

Εγώ ψάρια τρώω συνήθως Σ/Κ που μου τα φέρνουν φρέσκα και μου τα ψήνουν κιόλας!! ;)

Εγώ έφαγα σπανακόρυζο....Νοστιμότατο ήταν.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia girisa....και τη βλεπο??? για φαι μιλατε??? εσισ?? που σινεχια για διετεσ σκεφτεστε?????εεεεε??? :lol::lol::lol::lol:

κατι πρεπι να εχι αλαξι!!!..η μιποσ εγο μπενο σε λαθοσ παρεεα??? :roll::roll::roll::roll:

τη λετε..ολα καλα???

διμιτρουλα..ονδοσ εδο στα μερι μασ εχι πολι καλο καιρο......ελα καμια βολτουλα!!!...

πεσ τον ανδρουλι σου..που εχισ ορεξισ...για βολτουλεσ...στο λιτοχωρο..η λεπτοκαρια..που τα εχετε που να ξεκουραστιτε και λιγο...λεσ να χου χαλαι χατιρι????...μπα!!!!.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσιααααααα :lol::lol::lol:

Απ το πρωι σας διαβάζω λίγο λίγο, τα γνωστα πολύ δουλειά. Τωρα χαλαρώνω λίγο και τσουκ :oops: μπήκα...

Χρυσάνθη να τον χέρεσαι και να σε χέρεται, με το καλό και το νινάκι σας να έρθει...

Diosa καλά σε "βλέπω"

Κατερίνακι λες???? Μακάρι κοπέλα μου.

Ζαχαρένια δεν σε πετυχαίνω τελεικά εσένα.

Nikulina ζηλευωωωω :evil::evil: θέλω και εγώ βολτουλα.....

Εγώ καλά είμαι, και επιμένω και υπομένω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalisperaaaaa...

τη κανετε???..ινε καμια εδο?????????

υελιζ...ακομα χτιπαι εκινο το ματι???? πολι φοβαμε ποσ τα ακουσουμε το κακο....μακαριιιι ..αλα σιγα σιγα πολι φοβαμε που τα βγιιιι αλιθινο... :roll::roll::|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Δε βλέπω κίνηση.....Το κλείσαμε για σήμερα το μαγαζί ή πήγατε όλες για νάνι;;;;;

Μάλλον μόνη μου είμαι....οπότε σε λίγο θα την κάνω και εγώ....

Καληνύχτα σας και όνειρα γλυκά.......και πονηρεμένα..... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...