Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τα μεμε της t1523.gif μανταμ επεσαν εις το πατωμα

και τα αρχιμιδια του κυριου επισης!!!!!!!!

το καταλαβες?επανελαβε το!!!!!!!!! :lol:

αααα καπουσ ετσι ινε????

post-12392-13873935068402_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....περα για περα....ξυπνησα μεσα στην τρελη χαρα

Αχ σημερα ειδα τελειο ονειρο...ειχα παει να βαπτισω ενα μωρακι, εβλεπα κ το μωρο μεσα στα ασπρα πανεμορφο κ ολοι οι παπαδες μεσα στην εκκλησια ηταν ντυμενη με ασπρα κ ειχαν κ φτερα πανω τους σαν αγγελοι....μαλλον ειναι ονειρο για τα μωρακια μου τα αγγελακια μου κ θα παρω χαρα....μακαρι

εβλεπα επισης οτι η αδελφη μου θα κανει ενα κοριτσακια κ τετοια τρελα...

Ο αντρας μου σημερα εχει γενεθλια..κλεινει τα 31.....κ ο γιος μου το μεσημερι θα του τραγουδησει για να σβησει τα κερακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.....περα για περα....ξυπνησα μεσα στην τρελη χαρα

Αχ σημερα ειδα τελειο ονειρο...ειχα παει να βαπτισω ενα μωρακι, εβλεπα κ το μωρο μεσα στα ασπρα πανεμορφο κ ολοι οι παπαδες μεσα στην εκκλησια ηταν ντυμενη με ασπρα κ ειχαν κ φτερα πανω τους σαν αγγελοι....μαλλον ειναι ονειρο για τα μωρακια μου τα αγγελακια μου κ θα παρω χαρα....μακαρι

εβλεπα επισης οτι η αδελφη μου θα κανει ενα κοριτσακια κ τετοια τρελα...

Ο αντρας μου σημερα εχει γενεθλια..κλεινει τα 31.....κ ο γιος μου το μεσημερι θα του τραγουδησει για να σβησει τα κερακια....

χρισανθη...να τον χερεσε το ανδρα σου..χρονια του πολλα ..με πολι πολι ευτιχια...και πανο απο ολα υγιααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικουλινα ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΕΣ ΤΗ ΜΟΙΡΑ......ΚΑΛΟΝΙΝΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΟΝΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΧΑΧΧΑ

ΧΡΥΣΑΝΘΟΥΛΑ να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου...παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι να ειστε...και ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικουλινα ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΕΣ ΤΗ ΜΟΙΡΑ......ΚΑΛΟΝΙΝΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΟΝΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΧΑΧΧΑ

ΧΡΥΣΑΝΘΟΥΛΑ να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου...παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι να ειστε...και ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχαρενια ευχαριστω....το θελω πολυ....να γεμισω μωρακια...αχ θα ειναι πολυ ευτυχισμενα ολη μερα παιχνιδια....αχ τελεια.Οταν κλεινω τα ματια μου βλεπω πολλα παιδακια να τρεχουν γυρω μου...κ ξερω οτι θα γινει καποια στιγμη....το ποτε δεν ξερω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι νινα μου....ειναι τοσο μακρυνο το ονειρο που δεν μπορω να πιστεψω οτι θα τα καταφερω....

να το πιστεβισ με ολι την καρδια σου...και θα γινι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινα μου ετσι κανω....εχω αφησει τα παλια πισω κ ειπα θα σκεφτομαι μονο θετικα...θα λεω θα τα καταφερω κ δεν θα σκεφτομαι αρνητικα...

κ οταν σκεφτομουν αρνητικα κ αγχονομουν τι καταλαβα...τιποτα.οτι ειναι να γινει θα γινει....

αχ τελειο το γατακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικουλινα ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΕΣ ΤΗ ΜΟΙΡΑ......ΚΑΛΟΝΙΝΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΟΝΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΧΑΧΧΑ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

και το πιστεβισ τοσο πολιιιι ..που το εγρασεσ 2 φορεσ???? =))=))=))=))=))=))=))

43370.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΝΤΑΝΙ ΑΝΕΜΕ!!!! ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ ΚΑΛΑ?

Νικουλινα...αυτο το ελεγαν για την ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ (να μας ζησουν τα παιδια παντρευτηκαν χθες)

οταν ηταν στο παιχνιδι....ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΕΣ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΑΑΑΑΑ

το θυμασαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΝΤΑΝΙ ΑΝΕΜΕ!!!! ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ ΚΑΛΑ?

Νικουλινα...αυτο το ελεγαν για την ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ (να μας ζησουν τα παιδια παντρευτηκαν χθες)

οταν ηταν στο παιχνιδι....ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΕΣ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΑΑΑΑΑ

το θυμασαι???

νομιζο ποσ ολι ελλαδα το θιματε αφτο!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια!!!

Χρυσάνθη να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!

Σήμερα είναι όντως μια πολύ ωραία μέρα για βολτίτσα Νίνα! Έχει τη σωστή θερμοκρασία, δεν βρέχει... τέλεια! Ζήλεψα κ θα αγκαρέψω τον αντρούλη μου να με πάει βολτίτσα το απόγευμα, αν έρθει βέβαια νωρίς από τη δουλειά... Χθες ήρθε στις 19:30 κ είχε φύγει από το σπίτι στις 7:00!!!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...