Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυναικες στρατιωτικων ενωθειτε!!


babylove!

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ!ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΑΣ!ΠΡΙΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ ΔΩΣΑΝΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ.ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΑΘΗΝΑ,ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ.ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ Η ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΚΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΑ 4 ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΠΛΕΟΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!Ο ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ,ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ,ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΦΟΥ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΗΤΑΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΧΟΤΑΝ ΜΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑ!ΘΑ ΞΑΝΑΕΦΕΥΓΑ ΧΩΡΙΣ ΣΚΕΨΗ!ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 138
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια υπομονη , φαινεται να ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περνατε!

εδω εμεις με βαρδιες και ζοριζομαστε! ποσο μαλλον εσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας ο αντρας μου ειναι στο πολεμικο ναυτικο και δεν εχουμε μεταθεσεις εκτος απο περσι που λεγαν εντονα οτι η βαση θα μεταφεροταν κρητη, ευτυχως δεν εγινε, καλο κουραγιο σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι δυσκολο και γιατι δεν εχετε καποιον γνωστο διπλα σας αλλα και για τα παιδια οταν πανε σχολειο να αλλαζουν συνεχεια φιλους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ,ΚΑΤ ΕΙΝΑΙ ΟΠΛΟ Η ΣΩΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ,ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ Ή ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ?ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ..ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΕΘΟΡΙΟΣ ΠΑΛΙ ΣΕ ΝΗΣΙ ΠΑΡΑΜΕΘΟΡΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΕ..ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ?ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ,ΕΑΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΠΑΡΑΤΑ ΤΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ.ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΙΑ ΛΟΓΩ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ .ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΟΡΚΙΣΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΩ,ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΑ ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΔΙΟΤΙ ΣΥΝΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΦΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΕΠΑΓΩΜΕΝΑ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΠΑΜΠΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ...

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ...

ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... Και εμένα ο σύζυγος είναι στρατιωτικός στο πυροβολικό και είμαστε στη Χίο. Ευτυχώς εγω είμαι μόνιμη εκπαιδευτικός στο Δημόσιο και έτσι δεν υπάρχει πρόβλημα με τις μεταθέσεις: ακολουθώ με απόσπαση. Αυτό που μου λείπει είναι η οικογένεια μου. Μια βοήθεια, μια παρηγοριά απο δικούς μου ανθρώπους, απο τη μανούλα μου, που ξέρω οτι θα με στηρίξουν σε κάθε δυσκολία. Α και κάτι άλλο: οι ατελειώτες ώρες μοναξιάς όταν ο σύζυγος έχει υπηρεσία ή λείπει σε άσκηση... Ένα σας λέω νιόπαντρη έκανα παραμονή Χριστουγέννων όλομόναχη σε μια πόλη άγνωστη μεταξύ αγνώστων....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ Π.Α.ΕΙΜΑΣΤΑΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΚΥΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ Ν.ΑΓΧΙΑΛΟ(ΜΕΝΟΥΜΕ ΛΑΡΙΣΑ)ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ;ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ..ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΕΡΓΙΑ,ΝΑ ΦΩΝΑΞΟΥΝ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ....ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΤΑΧΤΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ..ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΒΟΗΘΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΙΝΟΥΝ 18 ΕΥΡΟ ΤΟ ΜΗΝΑ.........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGW PANNTOS KORITSIA LEW PANTA STON EAVTO MOU YPOMONH ,

PROTIMO NA EIMAI ME TON ANTHROPO MOU KAI AS EXEI AVTH THN DOULEIA , GIATH KAI EKSW TA PRAGMATA MIA KAI DOULEVW KAI EGW STON IDIOTIKO TOMEA EINAI DYSKOLA PARA POLI .........

YPOMONH KAI AGIOS O THEOS .....OLA PALEBONTAI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ειμαι κ εγω συζυγος στρατιωτικού,μολις ετοιμάστηκε το σπίτι μας κ μπήκαμε μέσα σε 2μήνες φύγαμε με μετά8εση,αλλά υπομονη το ξέραμε όλες ότι 8α μας συμβεί αυτό κάποια στιγμή,απλά εγώ ή8ελα να περάσω την πρώτη μου εγκυμοσύνη στο σπίτι μας,πριν 2μέρες διαπιστωσαμε οτι είμαι έγκυος.Γενικά είναι πολυ δύσκολο μακρυά απο φίλους κ οικογένεια κ πλέον ο κόσμος δεν σου ανοίγεται ώστε να αρχίσεις νέες παρεές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...