Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε πια μαρμελαδα - θα σου στείλω εγω που εχω αποθεμα!!

μαζεψες το σκυλο-μπιμπελό σου μην πάει και τα γλείψει μαζι με τα γυαλια?????? :o3

απαξ και ειπα στην μανα μου οτι τρωω μαρμελαδα καμια φορα το πρωι, με εχει γεμισει βαζα...

θα τις κανω παστα φλωρα- ποιος θα φαει τοσο πραμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lolli κρίμα πάει η μαρμελάδα και σε λυπάμαι που πρέπει να τα μαζέψεις!!! Είναι μάλλον για να συνηθήζεις για όταν θα έρθουν τα διδυμάκια!!! Ράνια καλή επιτυχία αύριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι ανταυγειες ειναι αφοβες αφου δεν ακουμπαει καθολου ριζα το προιον μονο η μυρωδια μπορει να σε ενοχλησει λιγο ;) Μαρια το 5.34 αν κ δεν εχω δει χρωματολογιο καλο ακουγεται αλλα αν εχεις ξανθο απο κατω μην περιμενεις να τα καλυψει εντελως με την πρωτη εγω παντως πιστευω κ ξερω οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα στο να τα βαψεις αλλα για να εισαι πιο ηρεμη ρωτησε τον πρωτα!εγω εχω αλλη μια εβδομαδα για αυχενικη την αλλη δευτερα θα την κανω στη γιατρο μου κ δεν περνανε οι μερες κολλησανε :-ss:-ss:-ss πολυ αργα με εβαλε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας το πρωί σχετικά με τη σταγόνα μου... ευτυχώς δεν έχω τίποτα απολύτως τώρα. :)

Ράνια εύχομαι να έχεις μια καλή αυχενική κ να απολαύσεις το ζουζούνι σου στον υπέρηχο!

Andria, καλώς ήρθες στις φουσκοκοιλίτσες!!! είχαμε μιλήσει πιο παλιά κ όταν είδα τη δημοσίευση χάρηκα πάρα πολύ!!! Με το καλό, σε μια ήρεμη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη [smilie=wav.gif]

Όσο για το φλέγον θέμα που διάβασα στις προηγούμενες σελίδες, αυτό του σεξ, εμείς κάναμε πριν κανα δυο βδομάδες κ όλα καλά! που κ που θα κάνουμε καμια τρελίτσα - εκτός από αγκαλίτσα ;)

Σήμερα έκανα κι εγώ κάτι υπέροχες φακές (μιαμ,μιαμ), κάπου είδα ότι τις μαγείρεψε κι άλλο κοριτσάκι. Αχ, μου άρεσε πολύ κάτι με σπανάκι, Samantha εσύ το έφτιαξες? Τη συνταγή, όποτε μπορείς, θα την ήθελα!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες μου να σας πω κατι που ειδα στην τηλεοραση,το εβαλα και σαν θεμα σημερα αλλα μαλλον δεν το ειδατε ολες.Λοιπον Συνελαβαν γυναικολογο απο τα βορεια πραστια που συνεργαζοταν με πολλα ιδιωτικα κεντρα εξωσωματικης γιατι τα ωαρια που επερνε ηταν απο γυναικες ιεροδουλες ή αλκοολικες ή ναρκομανεις....!!!!!!!!!!!!Και φυσικα επι πληρωμης!!!!!!!!!!Στο αρχειο του βρεθηκαν εκατονταδες μητερες πο ελλαδα αλλα και απο εξωτερικο που εχουν κανει εξωσωματικη,παραμενει αγνωστο αν τα ωαρια εχουν περασει απο τον ειδικο ελεγχο που πρεπει να γινετε!!!!Κριμα και παλι κριμα!!!!!!!!!!!Ειναι ο δευτερος που συλαμβανουν μεσα σε μια εβδομαδα,για να δουμε που θα παει!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενα μου ο τυπος ειναι για κρέμασμα- οχι απλα φυλακη....

οταν εκμεταλλευεσαι την λαχτάρα των ανθρωπου για τον πιο ιερό σκοπο στην ζωη, καθως και την αναγκη απελπισμένων ανθρώπων που θα εκαναν τα πάντα για λιγα χρήματα - και ολα αυτα προκειμενου να πλουτίσεις.....ας μην ανοίξω τον οχετό μου- η μ@αλακια του ανθρώπου δυστυχως μπορει να γίνει και επικινδυνη :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε φουσκοκοιλιτσες που πηγατε ολες????βλεπτε ονουρ κ σεχραζατ??? :):):):) μονη μου θα τα λεω παλι?για να μαζευομαστε....ελα δωστε παρων...ή θα δειτε και το greys anatomy??? :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκωκοιλιτσες!!!

Ωραια συννεφια εχουμε σημερα εδω(προς το παρον)!!!!! Τι κανετε εσεις;;;

Χτες απο μια ωρα και μετα δεν με εβαζε μεσα στο mammy :(:(:( Σχεδον καθε μερα,καποια στιγμη της μερας μου το κανει αυτο :evil::evil:

ΚΟΥΚΙ μου, το σκυλι μου δεν ειναι σκυλι-μπιμπελο!!!! Ειναι σκυλι-μπρελοκ :lol::lol::lol: .Στο τσακ την προλαβα χτες να μην μου φαει τα γυαλια απο το βαζο μαζι με την μαρμελαδα :o:o:o

Αφηστε...μην το συζητατε...κολλουσε ο τοπος!!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ θα περασουν οι μερες κ θα κανεις την αυχενικη.Οι περισσοτερες που την καναμε ειχαμε λαλησει μεχρι να ερθει η πολυποθητη μερα!!!!!

ΝΕΝΑ, το ειδα αυτο με τον..."γιατρο"!!!! Γιατι ομως δεν λενε ονοματα(για ακομα μια φορα);;;; Χρησιμοποιουσα και κοπελες απο αλλες χωρες κ με την προφαση οτι εχουν καποιο γυναικολογικο προβλημα τις υπεβαλλαν σε θεραπεια εξωσ/κης....επι πληρωμη βεβαια κ αυτες, μονο που τα λεφτα τα τσεπωναν οι "ενδιαμεσοι"που συστηνα τα κοριτσια στον ντοκτορα!!!!! Ειναι πολλοι μπλεγμενοι στην υποθεση! [smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif]

ΑΝΤΡΙΑ,πως εισαι σημερα φρεσκο-φουσκωκοιλιτσα;;;

Καλε, η ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ που ειναι;;; Την χασαμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αντε να μαζευομαστε μια μια!!!!τι θα φατε σημερα?εγω σκεφτομαι να κανω μπιφτεκια εχω και σαλατουλα λαχανο μια χαρα θα φαμε!!!!!!!αυτο με τον γιατρο ειναι οντως συγκλονιστικο και πραγματικα ειναι κριμα που τους κρυβουν,θα επρεπε να πουνε τα ονοματα τους για να ξερει ο κοσμος,αλλα ο βενιζελος με τους νομους που βγαζει περι προσωπικων δεδομενων αυτα εχουμε..σε αλλες χωρες μολις συληφθει κατευθειαν λενε το ονομα του!!!!!!!!!!!Ειπαμε ομως Ελλαδα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενα μου προφανως αυτοι που λανσάρουν τους Νόμους σκεφτονται 'μπροστα'--> αυριο μεθάυριο σου λεει αν πιασουν εμενα καλυτερα να μην μαθευτει το ονομα μου - γιατι ως γνωστο 'καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το όνομα' ....αθάνατα Ελληνικα γνωμικα....

! @-):-w8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουσκωτουλια???????

καλε μου το ειπε η μαμα μου γι αυτο το γιατρο! ΕΛΕΟΣ!!!

μα γιατι δεν λενε το ονομα του? ισως σε κανα σαιτ να το πουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αυτό το θέμα με τον γιατρό είναι ιδιαίτερα λεπτό....Αν μου είχε τύχει ανάλογη περίπτωση δεν ξέρω αν θα ήθελα να γνωρίζω λεπτομέρειες...

Στο κάτω κάτω, όλα παιδάκια είναι ...ξέρω και εγώ... :?:?:?:?

που είσαι βρε ζαχαρένια :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά άσχετο έχω φάει μεγάλο κόλημα με το google earth και κάνω βόλτες σε όλο τον κόσμο... Δεν ξέρω τι με έπιασε...Πείτε μου την διεύθυνσή σας και ερχομαι να σας βρώ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλλα θα ηθελες να ξερεις αν το ωαριο προερχεται απο μια υγιη ή οχι γυναικα- αυτο ειναι το ζητουμενο.... δεν μιλαμε για το αν ειναι απο τζακι το ωαριο...! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχα πιθανώς να μην λένε το ονομά του για να μην στιγματίσουν τα ζευγάρια που έχουν πάει σε αυτον τον γιατρό. Αν για παράδειγμα πάω εγώ και κάνω παιδάκι και πω στις φίλες μου πχ σε ποιον γιατρό πήγα και μετά μαθευτεί το ονομά του τότε θα είναι άσχημο για το παιδακι και το ζευγάρι...

Φαντάζομαι δηλαδή ότι για αυτό δεν το λένε...δεν ξέρω δεν το έχω παρακολουθήσει το θέμα πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha μου σιγουρα ειναι ολα παιδακια και ειναι καλοδεχουμενα,αλλα αν δεν εχουν εξεταστει αυτα τα ωαρια μπορει το μωρακι να εχει προβλημα και ειτε να αναγκαστει η μαμα να κανει διακοπη κυησης ειτε να γεννηθει με προβλημα,ειναι κριμα να κανουν τοσο κοπο και αγωνα και να τους πουν οτι πρεπει να σταματησεις την κυηση,γιατι πχ εχει το παιδι καποια ανωμαλια..Τι να πω...Οσο για οτυς νομους κουκι απολυτα σωστο αυτο που λες για να καλυπτουν τα δικα τους βγαλανε αυτο το νομο!!!!Για να δουμε τωρα τι αλλο θα ακουστει,πλεον απο τον κοσμο που ζουμε τα περιμενω ολα!!!!!!!!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και φυσικά υπάρχει κ θεμα εκμεταλλευσης γυναικων...που ειναι κ αυτο ζητούμενο...μιλαμε για σωματεμπορία και μαλιστα με ρισκο την υγεια των γυναικων-θυματων..

http://kafeneio-gr.blogspot.com/2010/09 ... st_18.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι όπως είπα δεν το έχω παρακολουθήσει το θέμα και δεν γνωρίζω πολλά, ότι λέτε εδώ στο φόρουμ γνωρίζω...δεν κάνουν έτσι και αλλιώς εξετάσεις για το αν είναι υγιή τα ωάρια?? Δεν γνωρίζω την διαδικασία...

Είναι πολύ λεπτό θέμα...κρίμα πάντως να παίζουν έτσι με τον πόνο και τις ανησυχίες των ανθρώπων....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε νομιζω οτι αποκρυπτουν το ονομα για να προστατεψουν τα ζευγαρια...Θεωρω οτι το θεμα ειναι βαθυτερο....

Οσες καναμε εξωσ/κη γνωριζουμε καλα οτι καποια απο τα φαρμακα δε μπορουμε να τα παρουμε απο το φαρμακειο της γειτονιας μας παρα μονο απο φαρμακεια νοσοκομειων και των ταμειων μας!!!!

Οι παρανομες αλλοδαπες που εμπαινα στην διαδικασια εξω/κης πως επερναν τα φαρμακα χωρις χαρτια και βιβλιαρια;;;; Μηπως ειναι μπλεγμενοι κ αλλοι;;;;; Λεω εγω τωρα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...