Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011 !!!!!!!!


Recommended Posts

Kηλημέρα!Δε μπήκα χθές το απόγευμα κ έχασα αρκετά..Λοιπόν θα ξεκινήσω με την Αndrioula μου..αυτές τις κακιασμένες φίλες-γνωστές σου κοίτα να τις κάνεις πέρα γιατί η ζήλια τους δεν έχει όρια!Είναι δυνατόν να λές τέτοια πράγματα σε έγκυο που πιθανολογώ θα γνωρίζει κ το κόπο που έκανες για να τα καταφέρεις!Ειλικρινά είναι χαζή η κοπέλα!Sorry Andria μου αλλα εσένα σκέφτομαι που χαλιέσαι άδικα για χάρη της!Θα επιβεβαιωθώ σήμερα κιόλας που θα πάς στο γιατρό σου κ όλα θα είναι τέλεια!Φυσικά κ δεν παρεξηθηκα,αφού έτσι είμαι..αγχώδης κ απαισιόδοξη πολλές φορές χωρίς σημαντικό λόγο!Όπως κ εσύ τώρα!Μη χάλας την ηρεμία σου κ προπάντων την ηρεμία του μωρού σου μέσα σου.. θεωρώ οτι τέτοιοι κακόβουλοι άνθρωποι δεν έχουν θέση στη ζωή μας..έχω κάνει αρκετούς "πέρα" επειδή με αγχώναν με τέτοιου είδους ιστορίες μόνο κ μόνο για να χαλιέμαι!Ας κοιτάμε τις όμορφες εξελίξεις κ όσο μπορούμε να παίρνουμε δύναμη!Εμείς είμαστε τα τρανταχτά παραδείγματα που δόξα το Θεό όλα καλά μας πάνε!

Σούλα μου 9 εκατοστά έγινε το κοριτσάκι σου;;;Μοντέλο!!! Άντε να μεγαλώνουν κ να γεννηθούν γερά!!!

Για το ΚΙΣΜΕΤ που με ρώτησες:Η Λάμια έφυγε μόνη της με τη Μελέκ σε ένα χωριό κ δουλεύει σερβιτόρα,Ο Κενάν υα βρήκε με τη Τζαβιντάν κ για να μη πολυλογώ η Μακμπουλέ που δέ ξέρει που είναι η Λάμια κ στεναχωριέται(τη προσέχει η Σουζάν γιατί είναι ακόμα χάλια) είπε στον Κενάν οτι το παιδί είναι δικό του για να πάει να τη βρεί κ αυτός θα παρακολουθήσει τη Σουζάν που πάει Σ/Κ στη Λάμια κ εκεί τελειώνει!Για να δούμε σήμερα τι θα γίνει!Έχω κολλήσει κ τελειώνει δυστυχώς σε λίγο καιρό! :(

Τα φιλιά μου κ στα υπόλοιπα κοριτσάκια μας κ αγοράκι!!!Πάω για μπανάκι κ ξαναέρχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Elena mou avrio to apogeuma paw exw akomi wres mprosta mou! Oso gia to xazi liga les hehe :)..Simfwnw k epau3anw..Aplws o sizigos tis einai sinaderfos tou andra mou k tous apofeugw edw k poli kairo, eixe apo ton iounio-ioulio na tous dw apo diki mou epilogi giati panta ekpempei mia arntiki energeia k me ekane apaisiodo3i alla den pigene allo eprepe na tous dw giati olo mas kalousan spiti tous k olo elege dikaiologies o andras mou k erxotan se diskoli 8esi..Genika prosexw apo etsi kakous an8rwpous!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κα;λημερα!!!

Ελα βρε αντρια μου ακομα αυτα σκεφτεσαι?? Κοιταξε να δεις..η μητροτητα ειναι κατι αξιοζηλευτο..δε θα βγαλω τον ευατο μου απεξω..ναι .. κι εγω ζηλεψα πολλες φορες φουσκομενες κοιλιτσες.. βεβαια ποτε δεν ειπα κατι κακό σε εγκυο..ομως καποιος κακεντρεχης μπορει να το τραβηξει περισσοτερο..

εσυ κοιταξε να μπαινει απο το ενα το αυτακι και να βγαινεια πο το αλλο..τα μπεμπεδινια μας να ειναι καλα΄.. σε ολη την εγκυμοσυνη μας θα ακουσουμε διαφορα και ολες ( κ ο γιωργος) θα πεσουμε η πεσαμε ηδη στην παγιδα να σκεφτουμε : λες να μου συμβει κι εμενα? Λες? Κι αν?!?!

Απλως αυτες οι σκεψεις περνανε και στο μωρο..οτι κι αν νοιωθουμε περναει στο μωρο..για αυτο μην ακουτε κανεναν..καντε τον σταυρο σας και κρατηστε μακρυα οσους με τα λογια προσπαθουν να σας κανουν κακό...

Πλεον πρέπει να κοιτάτε τον ευατό σας , τον αντρα σας και το μωρο..δηλαδη...την ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ!!!

Αχ να σας ζαλισω και μετ αδικα μου...εχθες το βραδυ ειχα αγκαλιάσει τη φωτογραφια απο τον 4D υπερηχο και φιλουσα το μωρακι μου!! Αχ το αγαπαω τοσο πολυ!! Μικρακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εκρυβε με τα χερακια του το προσωπακι σαν να λεει : αφήστε μεεεεεε θελω νανανκιαααααααααααααααα

Θα π-αρουμε σημερα τα αποτελεσματα απο την αιματολογικη και μετα σε εναν μήνα θα το ξαναδούμε το μωράκι !!!

Σ' ΑΓΑΠΑΩ ΜΩΡΟ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥυ :ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena mou avrio to apogeuma paw exw akomi wres mprosta mou! Oso gia to xazi liga les hehe :)..Simfwnw k epau3anw..Aplws o sizigos tis einai sinaderfos tou andra mou k tous apofeugw edw k poli kairo, eixe apo ton iounio-ioulio na tous dw apo diki mou epilogi giati panta ekpempei mia arntiki energeia k me ekane apaisiodo3i alla den pigene allo eprepe na tous dw giati olo mas kalousan spiti tous k olo elege dikaiologies o andras mou k erxotan se diskoli 8esi..Genika prosexw apo etsi kakous an8rwpous!!

:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Μήπως να την απέφευγες τελείως τότε....... μέχρι να γεννήσεις με το καλό το μωράκι σου?????

Λέω εγώ τώρα...........

Γιατί αν είναι κάθε φορά να σου μεταδίδει αρνητική ενέργεια..........

ΟΥΣΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=banghead.gif]

Σου έχω πει κι εγώ θαρρώ.......

Ποιά 2 πολυ-αγαπημένα μου πρόσωπα ( :twisted::twisted::twisted::twisted: ) θα αποφεύγω όταν έρθει..... Πρώτα ο Θεός..... εκείνη η ώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ekana peripou 6 mines na tous dw ee pali se 6 mines kala einai k 8a exw gennisei :lol::lol:

Τώρα μιλάς σωστά φιλενάδα!!!!!!!!!!!!!

Έτσι μπράβο!!!!!!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Κι αν σας ξανακαλέσουνε.......

Αντί να πας εσύ αυτοπροσώπως.......

Στείλε τους εκεί πέρα....... καμιά 500αριά κιλάκια ΞΥΔΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

Ε μα πια............

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kηλημέρα!Δε μπήκα χθές το απόγευμα κ έχασα αρκετά..Λοιπόν θα ξεκινήσω με την Αndrioula μου..αυτές τις κακιασμένες φίλες-γνωστές σου κοίτα να τις κάνεις πέρα γιατί η ζήλια τους δεν έχει όρια!Είναι δυνατόν να λές τέτοια πράγματα σε έγκυο που πιθανολογώ θα γνωρίζει κ το κόπο που έκανες για να τα καταφέρεις!Ειλικρινά είναι χαζή η κοπέλα!Sorry Andria μου αλλα εσένα σκέφτομαι που χαλιέσαι άδικα για χάρη της!Θα επιβεβαιωθώ σήμερα κιόλας που θα πάς στο γιατρό σου κ όλα θα είναι τέλεια!Φυσικά κ δεν παρεξηθηκα,αφού έτσι είμαι..αγχώδης κ απαισιόδοξη πολλές φορές χωρίς σημαντικό λόγο!Όπως κ εσύ τώρα!Μη χάλας την ηρεμία σου κ προπάντων την ηρεμία του μωρού σου μέσα σου.. θεωρώ οτι τέτοιοι κακόβουλοι άνθρωποι δεν έχουν θέση στη ζωή μας..έχω κάνει αρκετούς "πέρα" επειδή με αγχώναν με τέτοιου είδους ιστορίες μόνο κ μόνο για να χαλιέμαι!Ας κοιτάμε τις όμορφες εξελίξεις κ όσο μπορούμε να παίρνουμε δύναμη!Εμείς είμαστε τα τρανταχτά παραδείγματα που δόξα το Θεό όλα καλά μας πάνε!

Σούλα μου 9 εκατοστά έγινε το κοριτσάκι σου;;;Μοντέλο!!! Άντε να μεγαλώνουν κ να γεννηθούν γερά!!!

Για το ΚΙΣΜΕΤ που με ρώτησες:Η Λάμια έφυγε μόνη της με τη Μελέκ σε ένα χωριό κ δουλεύει σερβιτόρα,Ο Κενάν υα βρήκε με τη Τζαβιντάν κ για να μη πολυλογώ η Μακμπουλέ που δέ ξέρει που είναι η Λάμια κ στεναχωριέται(τη προσέχει η Σουζάν γιατί είναι ακόμα χάλια) είπε στον Κενάν οτι το παιδί είναι δικό του για να πάει να τη βρεί κ αυτός θα παρακολουθήσει τη Σουζάν που πάει Σ/Κ στη Λάμια κ εκεί τελειώνει!Για να δούμε σήμερα τι θα γίνει!Έχω κολλήσει κ τελειώνει δυστυχώς σε λίγο καιρό! :(

Τα φιλιά μου κ στα υπόλοιπα κοριτσάκια μας κ αγοράκι!!!Πάω για μπανάκι κ ξαναέρχομαι.

ELENAKOS ΜΟΥ to site einai to eksis http://www.motherbaby.gr/products1.php? ... 6&open2=36 ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΗ ΤΙ....ΕΠΙΣΗΣ ΤΙΣ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΕΣ ΤΙΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ LEROY MERLIN...EΠΙΣΗΣ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ ΣΤΑ NATURA(ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΕΙΔΗ ΠΡΟΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛ ΓΝΩΣΤΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλι κ εγω βρηκα σχεδον ιδιο κρεββατακι χωρις την αλλαξιερα απο διπλα με 200 ευρω με την αλλαξιερα 360 εγω θα παρω το σκετο γιατι δεν εχω αλλο παιδακι κ οταν ερθει κ το δευτερο με το καλο θελω να το εχει κ εκεινο,μου αρεσει πολυ που κουνιετε εχει κ τα συρταρακια του πολυ βολικο

επισης βρηκα κ στα τζαμπο πανεμορφο κρεββατακι με 140 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα!!!!!! εχω καιρο να μπω, γιατι ο αντρας μου δουλευει στο σπιτι και χρησιμοποιει τον υπολογιστη ολη τη μερα!!!μονο το βραδι εχω ευκαιρια, αλλα συνηθως ειμαι πολυ χωμα, και πεφτω για υπνο απο τις 10!!!ειχαμε κατι τρεξιματα με την εξεταση για το στιγμα, και εφτασε η χαρη μας μεχρι το λαικο, αλλα ολα καλα!!!μου λειψατε, και πολυ λυπαμαι που δεν εχω χρονο να διαβασω ολων τα νεα, ειμαι ομως σιγουρη οτι ειναι ολα καλα, και τα μπεμπε σας μεγαλωνουν οπως πρεπει!!!

σας φιλω ολες και ολους, και βεβαιως τις κοιλιτσες!!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωστην!!! Ολα καλα αφροδίτη ε? Ωραια!!!

ΝΑ ρωτησω κατι ποιος ξερει να μου απαντησει?

Με τις ανναρωτικες του ΙΚΑ τι γινετε? Δηλαδη αν θελω να παρω εγω 15 μερες αναρωτικη αδεια...πως γινετε? Και τι λεφτα παιρνω απο το ΙΚΑ μετά? και μετα απο ποσο καιρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule μου σ'ευχαριστώ πολύ για το site!!Πολύ ωραία η κούνια ειδικά που κουνιέται κιόλας!Κάτι τέτοιο σκεφτόμουν αλλα δεν ήξερα άν υπάρχει!Επίσης το καφέ μου αρέσει κ εμένα περισσότερο.Mε την αλλαξιέρα θα τη πάρεις ή σκέτη τη κουνίτσα; Στo Praktiker θα πάω μια βόλτα κ άν δεν βρώ πάω κ στα LEROY MERLΙN.

Σούλα μου εσύ στη Βουλγαρία βρήκες 200€ την ίδια κούνια χωρίς τη αλλαξιέρα;

afrodite μου αρκεί που είσαι εσύ καλά κ το νινάκι σου!!Εμείς εδώ είμαστε κ όποτε προλαβαίνεις πέρνα καμια βόλτα να μαθαίνουμε νέα σου!! Με το Λαϊκό έμπλεξες κ εσύ;;Άστα να πάνε,εκεί τρέχουμε για τη κυστική ίνωση με τον άντρα μου γιατί μάλλον λένε είμαι θετική αλλα σαφή απάντηση δεν πήραμε ακόμα!Εσείς όλα καλά τώρα;

Ειρηνούλα μου δε ξέρω για 15 μέρες,πάντα ο γιατρός του ΙΚΑ απο την αρχή της εγκυμοσύνης που είμαι με επαπειλούμενη άδεια μου δίνει 20ημερες κ πάω κ τις ανανεώνω 2-3 μέρες πρίν τελειώσουν κ στέλνω το χαρτί στη δουλειά.Στη δική μου περίπτωση πληρώνομαι απο τη δουλειά μου,λογικά το αφεντικό μου τα παίρνει απο το ΙΚΑ.Ξέρω όμως κ περιπτώσεις που αργούν να πληρωθούν κ τρέχουν οι ίδιοι στα γραφεία του ΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα γρήγορο πέρασμα να σας πω την καλησπέρα μου...

Ήταν μια εξαιρετικά κουραστική μέρα και με πολλά νεύρα, καθώς τίποτα δε λειτουργεί σωστά σ'αυτή τη χώρα.

Εύχομαι όλα καλά για όλους και ειδικά για σένα Andria, όλα τέλεια θα'ναι αύριο με το μωράκι σου!!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!http://www.youtube.com/watch?v=si3gycPVVNc&feature=related

Ελενακι μου την κουνια την βρηκα εδω στην ορεστιαδα 200ευρω χωρις την αλλαξιερα κ 360ευρω με την αλλαξιερα,εγω οπως ειπα κ πιο πανω προτειμω την σκετη γιατι αργοτερα θα παρουμε κουκετα εχω ενα παιδικο οποτε οταν ξανα γινω μαμα η προσεχως ελενιτσα μου θα παει στην κουκετα κ το καινουργιο μωρο σε αυτη την κουνια πολυ μακρυα το πηγα τωρα ε??? :lol::lol::lol: ολα τα σκεφτομε πλεον το ταμειον ειναι πολυ μειον κ θελω να κανω εξυπνες αγορες δηλαδη σκεφτηκα το μονο μπεμπε που θα υπαρχει στο δωματιο απο επιπλα θα ειναι η κουνια,συρταριερα κ ντουλαπα θα παρω κανονικα μεγαλιστικα πως να το πω κ θα κανω το δωματιο μπεμπε με χρωματα αυτοκολητα κ κουρτινες,ειδα εχθες τον σπυρο σουλη κ τρελαθηκα ηταν τοσο ομορφο το δωματιο του μωρου!!!απλα υπεροχο!!!

αντρια καλη επιτυχεια σημερα εφτασε η μερα!!!!!!!περιμενουμε νεα σου!!!ματς μουτς!!!!! [smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai happy mou se liges wres 8a paw sigkekrimena se 7 wres k 10 lepta hehe :) ...axx agwniw para poli!! 8a sas enimerwsw to vradaki pou 8a mpw sto spiti giati meta 8a pame sto panigiri tis geitoneias mas na proskinisoume k stin ekklisia k meta mporei na pame se kati filous episke4i..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

George please mpes facebook an mporeis giati kati epa8e to mammy k den mou deixnei poioi einai online k oute mporw na sas milisw private..an den mporeis steile mou an exeis aitisi gia epidoma as8eneias giati 8a paw ginaikologo avrio k 8a to 8elw!!! THANX!!!!!!!!

xxxxxxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλίτσες κ κούκλε!!!Τί κάνετε;; Αντριάκι μου η Παναγιά μαζί σας κ το μωράκι σας θα είναι υγιέστατο!!Να μπείς να μας πείς ότι ώρα γυρίσεις! Σούλα μου καλά τα σκέφτεσαι..΄δεν είναι καιρός για πολλά πολλά έξοδα..Το δωμάτιο που έφτιαξε ο Σπύρος ήταν απλά υπέροχοοοο!! Jule μου πώς είσαι;;Μεγιά το τικεράκι!! Γιωργάκη καλά είναι οι κοιλίτσες μας!!!Η δικιά σας πώς πάει;;

Βρε παιδιά,παρατήρησα οτι ο ομφαλός μου έχει βγεί πιο έξω ενώ πάντα ήταν πολύ βαθύς! Με έχουν ταράξει κ οι καούρες!Εσείς έχετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...