Μετάβαση σε περιεχόμενο

Για όσες πρέπει να βαρύνουμε ελάχιστα και όχι μόνο


IreneValadia

Recommended Posts

Σαμάνθα, τώρα την είδα την απορία σου.

Τον αρακά τον βάζω στο φούρνο με διάφορα λαχανικά, όπως καρότο, κρεμμύδι, σκόρδο, πιπεριές, άνηθο, μαϊντανό, ό,τι έχω και ταιριάζει, βάζω και πατάτες κομμένες σε μικρά κομμάτια, πάστα ντομάτας, αλάτι, πιπέρι, λάδι και νερό και τα αφήνω στο φούρνο να ψηθούν!

mipws na pas gia top chef? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Τα χτεσινά μου:

Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Ένα πιάτο με ψητό κοτόπουλο με πατάτες και σαλάτα καρότο.

Ένα αμυγδαλωτό-μπουκιά σπιτικό.

Ένα μεγάλο πορτοκάλι.

Μία σοκολάτα lion.

Ένα πιάτο με ψητό κοτόπουλο με πατάτες, σαλάτα καρότο και ένα αβγό βραστό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!!

Τα χθεσινά μου:

-1 κρουασάν σοκολάτα

-1 τοστ τυρί γαλοπούλα

-3 σοκολατάκια maxim (είναι πολύ μικρούλικα :lol::lol: )

-1 κομμάτι παστίτσιο συν σαλάτα ντομάτα με λίγο φέτα και ελιές συν μια φέτα ψωμί

-1 χούφτα kellogs με αποξηραμένα φρούτα

αυτάαααααααα

φιλάκια :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!

Πολλές απουσίες βλέπω!

Τα χτεσινά μου:

Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Ένα πιάτο φασολάδα με φέτα και μερικές ελιές.

4 φρυγανιές γλυκές, μικρούλικες!

Μία χωριάτικη τυρόπιτα.

Ένα ποτήρι φρέσκο χυμό πορτοκάλι.

Αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα δεν πεινας κοπελα μου; Ειναι πολυ λιγα για την εγκυμοσυνη σου!! Εγω θα πειναγα!

Εγώ θα πείναγα και χωρίς να είμαι έγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί βρε κορίτσια τόσα λίγα είναι? Εμένα μου φαίνονται ίδια με τα δικά σας!

Τρώω και το ψωμάκι μου και απ'όλα!!!

πχ το κρουασάν σοκολάτα ήταν μεγαλούτσικο, το παστίτσιο κανονικό προς μεγάλο κομμάτι και η σαλάτα με 2 ντομάτες!

Το βράδυ ΔΕΝ μπορούσα να χωνέψω...

Στα κιλά είμαι κανονικά σύμφωνα με τον γιατρό μου...μου έχει πει μέχρι 9 να πάρω...ε εγώ υπολογίζω να πάρω 10...το μωράκι μεγαλώνει κανονικά....απλώς δεν τρώω γλυκά (καταπιέζω την όρεξή μου για γλυκά) και δεν τρώω σουβλάκια και πίτσες που έτσι και αλλιώς μου κάνουν το στομάχι χάλια!

Αγχώνομαι έτσι όπως το λέτε.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα, εμένα μου φαίνεται ότι τρώω τα διπλάσια από σένα. Δεν το λέμε για να αγχωθείς, σχόλιο κάναμε!!!! Αν εσύ χορταίνεις, τότε η ποσότητα είναι καλή! Εσύ καθορίζεις τι τρως. Άλλο να έτρωγες λίγα και να λιμοκτονούσες, από φόβο μη βάλεις κιλά. Τότε θα σε μαλώναμε!

Άντε να γράψω και τα χτεσινά μου αίσχη:

Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Ένα πιάτο λαχανοντολμάδες αβγολέμονο (απ' τα αγαπημένα μου φαγητά!!!).

Τέσσερα μίνι πιτάκια (γιόρταζε ένας μαθητής. Θα μου πείτε, γιατί δεν πήρα μόνο ένα; Έλα ντε, λαιμαργία συν ότι περιμένω περίοδο και θέλω συνέχεια να τρώω).

Δύο κομμάτια μήλο (περίπου μισό μήλο).

Ένα πιάτο λαχανοντολμάδες.

Αυτά τα χάλια μου, κι ακόμα συγκρατιόμουν. Όταν περιμένω περίοδο θέλω να φάω το σύμπαν, και νιώθω πρησμένη σαν ασκί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου μια χαρα βλεπω τα πατε ολες :D .Λοιπον χτες

1 αυγο βραστο

2 κ.σ. βρωμη

1 καφε σκετο με γαλα

1 μεριδα βραστο κρεας σκετο

3 φετες γαλοπουλα

1 cottage cheese

φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!!

Είναι πολύ καλό το ότι τρώτε και μεσημέρι και βράδυ γιατί έτσι οι ποσότητες είναι μικρότερες...Εγώ τρώω το κυρίως γεύμα κατά τις 8 το βράδυ και 9 καμιά φορά και φουσκώνω και νοιώθω χάλια :?:?:? για αυτό φταίνε οι ρυθμοί της Αθήνας...Όποτε είμαι στα Ιωάννινα πάντως και τρώω κανονικά το μεσημεριανό μου και λίγο από το ίδιο το βράδυ....μπορώ να πω ότι χάνω και 1-2 κιλάκια :lol::lol::lol:

τα χθεσινά μου:

-1 ομελέτα με ελάχιστο λάδι και λίγο ντομάτα + 2φέτες ψωμί τοστ φρυγανισμένες

-1 τοστ τυρί γαλοπούλα

-1 ντομάτα + 3-4 ελιές + 2 φέτες ψωμί τοστ

-μισό πιάτο κριθαράκι με λίγο μοσχαράκι

-σαλάτα ντομάτα + 2 ψωμάκια (αυτά από το σούπερ μάρκετ που φτιάχνουμε τα burgers)

-μια χούφτα kellogs με αποξηραμένα φρούτα για επιδόρπιο :lol::lol:

χθες ήταν η μέρα του ψωμιού!!!!!!!!!!!!! δεν ξέρω αλλά το απολάμβανα απίστευτα...

άντε κορίτσια καλό μας Σαββατοκύριακο και προσοχή!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Άννα Μαρία λες να έχεις τίποτα απρόοπτα γιατί σαν πολλές ημέρες σε ακούω να περιμένεις να αδιαθετήσεις... :):)

Guzelina καλώς ήρθες πίσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τη Guzelina! Βλέπω συνεχίζεις ακάθεκτη!

Σαμάνθα, βλέπω προσπαθείς να μας διαψεύσεις, γιατί χτες παραγματικά έφαγες αρκετά!!! (μην αγχωθείς ανάποδα τώρα!).

Ευχάριστα δεν έχουμε. Την Κυριακή περιμένω να αδιαθετήσω, δεν έχω καθόλου καθυστέρηση. Δυστυχώς έχω συμπτώματα 1-2 βδομάδες συνήθως και ταλαιπωρούμαι κάθε φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τη Guzelina! Βλέπω συνεχίζεις ακάθεκτη!

Σαμάνθα, βλέπω προσπαθείς να μας διαψεύσεις, γιατί χτες παραγματικά έφαγες αρκετά!!! (μην αγχωθείς ανάποδα τώρα!).

Ευχάριστα δεν έχουμε. Την Κυριακή περιμένω να αδιαθετήσω, δεν έχω καθόλου καθυστέρηση. Δυστυχώς έχω συμπτώματα 1-2 βδομάδες συνήθως και ταλαιπωρούμαι κάθε φορά...

αχ έτσι είναι και η ξαδέρφη μου! έχει κύκλο κάθε 25 μέρες, μια εβδομάδα κρατάει και μια είναι χαλαρή και 1-2 περιμένει :?:? δράμα! βέβαια και το δικό μου το ανάποδο των 32-35 ημερών είναι λίγο ψυχοβγάλτικο...εκτός αν είσαι στην θάλασσα οπότε βολεύει :lol::lol::lol:

λοιπόν χθες πεινούσα πάρα πολύ...αφού το τελευταίο ψωμάκι ηταν να μην το φάω...μετά λεω...ας φάω μια μπουκίτσα...μετά...ας φάω άλλη μία :lol::lol::lol: άλλη μία άλλη μια και στο τελος!!! πάει έμεινε λίγο λεω: ας το φάω όλο χαχαχαχαχα ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας! Τι μου κάνετε; Τα χτεσινά μου αίσχη:

Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Μία μικρή μερίδα χταπόδι με κοφτό μακαρονάκι και σχεδόν ένα πιάτο καρότο τριμμένο σαλάτα.

Λίγο γλυκό κεράσι.

Μία μπουκιά σπιτική μηλόπιτα.

Ένα τοστ με μαύρο ψωμί, τυρί και φέτα και 5-6 ελιές.

Δύο μπισκότα γεμιστά.

Χάλια η μέρα, να έρθει η περίοδος να τρώω σαν άνθρωπος! Τουλάχιστον έκανα γυμναστικές ασκήσεις και μάλλον έκαψα τα μπισκότα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα βλεπω οτι χθες εφαγες κανονικα για την εγκυμοσυνη σου. Μπραβο σου εαν παρεις μονο 1 κιλο. Εγω μεχρι τωρα πηρα 9 κιλα και υπολογιζω αλλα 6. Τρωω γλυκα και σιγα μην καταπιεζομουνα. Δεν χρειαζεται να ανησυχεις μια χαρα παιρνει το μωρο τα κιλα του.

Εγω τρωω το μεσιμερι και το βραδυ κανονικη ποσοτητα φαγητου, απλα δεν τρωω ψωμι ή 1 φετα που και που και ουτε σαλατα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου ολα καλα???καλααααα απο οτι βλεπω παμε γερα να γινουμε κορμαρες καποια στιγμη :lol::lol: Τα χτεσινα μου

1 αυγο βραστο

2κσ βρωμη

3 φετες γαλοπουλα

1 μπιφτεκι ψητο με 1 φετα κασερι λαιτ και μουσταρδα χωρις ζαχαρη

1 καφες σκετος με γαλα

φιλιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μαλλον λειπετε λογω καλοκαιριας :D Σαμανθα μου ολα καλα???Ποτε με το καλο?

Χτες

1 αυγο

2κσ βρωμη

1 καφε σκετο με γαλα

φασολακια γιαχνι

σαλατα μπροκολο-κολοκυθι

1 κακαο σκετο

1γαλα ζεστο

φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Guzelina, βλέπω το πλούτισες το μενού!

Τα χτεσινά μου:

Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Ένα πιάτο λαχανοντολμάδες.

Λίγο γλυκό κεράσι.

Μία μπανάνα.

Ένα τοστ με μαύρο ψωμί, τυρί και φέτα + ελιές.

Ένα πορτοκάλι.

Σήμερα προβλέπονται παρασπονδίες, μια που έχω καλεσμένους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Ελπίζω να το ανεβάσει το μήνυμα...είμαι όλο το σκ και σήμερα με χάλια σύνδεση στο ιντερνετ και το τηλέφωνο :cry::cry::evil::evil::evil:

λοιπόν τα χθεσινά μου:

-2 ψωμάκια στρογγυλά τύπου burger με λίγο βιταμ και μέλι

-αρακά κοκκινιστό με 1 μπουτάκι κοτόπουλο και φέτα

-1 χούφτα με kellogs με αποξηραμμένα φρούτα :D

-καιιιιιιι 1 Κουπα & 1 φλαούνα Κυπριακή ;););)

δεν ξέρω αν ήταν λίγα αλλά ξύπνησα αργά, πήρα πρωινό αργά και μεσημεριανό κατά τις 5-6 το απόγευμα, ε θέλω και 5-6 ώρες να χωνέψω ...χαχαχα :lol::lol::lol: και το βράδυ μου φέραν τα κυπριακά εδέσματα :lol::lol::lol: (Άννα Μαρία ακούςςςςςςςςςς???? :lol::lol::lol: )

Γεωργιάννα εγώ καταπιέζομαι μόνο στο να μην φάω λιπαρά και πάρα πολλά γλυκά γιατί νοιώθω το στομάχι μου χάλια μετά! Ευτυχώς έχω αυτό το μόνιμο 'σύμπτωμα' διαφορετικά δεν θα ήξερα που θα είχα φτάσει :D:D:D

Guzelina πλησιάζει ο 9ος μήνας και η αγωνία είναι στα ύψη!!!! Αλλά θα γράφω και μετα εδώ οπότε μαζί θα γίνουμε ΚΟΡΜΑΡΕΣ μέχρι το καλοκαίρι :D:D:D

πολλά πολλά φιλάκια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Τα χτεσινά μου είναι πολλά και μπερδεμένα. Θα κάνω μια προσπάθεια να τα γράψω:

Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Ένα πιάτο με: ψητό κοτόπουλο με πατάτες, δύο κανελόνια (δηλ. μικρές κρέπες με κιμά) και σαλάτα λάχανο-μαρούλι.

Ένα φαλάφελ (έπρεπε να δω τι θα σερβίρω στους καλεσμένους μου!).

Μισό τυλιχτό μπακλαβαδάκι με καρύδι (ισχύει το ίδιο σχόλιο με το προηγούμενο).

2 μικρά κομματάκια σουτζούκο (ίσως το γνωρίζετε ως σουτζούκ λουκούμ).

Μερικά ανάλατα ωμά αμύγδαλα.

Μία αραβική πίτα (δεν έφαγα όλη την πίτα) με φαλάφελ, ταχίνι, μαρούλι και κρεμμυδάκι-μαϊντανό.

Ένα μπακλαβαδάκι τυλιχτό με αμύγδαλο.

Ένα ποτήρι σπράιτ μήπως και χωνέψω τα παραπάνω!

Σαμάνθα, τις κούπες τις λατρεύω, οι φλαούνες δε μου αρέσουν καθόλου!

Στον ένατο κιόλας ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Τα χτεσινά μου είναι πολλά και μπερδεμένα. Θα κάνω μια προσπάθεια να τα γράψω:

Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Ένα πιάτο με: ψητό κοτόπουλο με πατάτες, δύο κανελόνια (δηλ. μικρές κρέπες με κιμά) και σαλάτα λάχανο-μαρούλι.

Ένα φαλάφελ (έπρεπε να δω τι θα σερβίρω στους καλεσμένους μου!).

Μισό τυλιχτό μπακλαβαδάκι με καρύδι (ισχύει το ίδιο σχόλιο με το προηγούμενο).

2 μικρά κομματάκια σουτζούκο (ίσως το γνωρίζετε ως σουτζούκ λουκούμ).

Μερικά ανάλατα ωμά αμύγδαλα.

Μία αραβική πίτα (δεν έφαγα όλη την πίτα) με φαλάφελ, ταχίνι, μαρούλι και κρεμμυδάκι-μαϊντανό.

Ένα μπακλαβαδάκι τυλιχτό με αμύγδαλο.

Ένα ποτήρι σπράιτ μήπως και χωνέψω τα παραπάνω!

Σαμάνθα, τις κούπες τις λατρεύω, οι φλαούνες δε μου αρέσουν καθόλου!

Στον ένατο κιόλας ε;

καλεεεε μας κολάζεις τελείως εσύ με τα φαγητά σου!

εντάξει ήταν Κυριακή και δικαιολογείσαι :lol::lol::lol:

έπρεπε να δω τι θα σερβίρω στους καλεσμένους μου!

που τα πουλάς αυτά ε??? :lol::lol::lol:

οι φλαούνες γιατί δεν σου αρέσουν? λόγω του ότι έχουν σταφίδες μέσα? Την 1η φορά που έφαγα δεν μου άρεσαν μου φάνηκαν άνοστες αλλά τώρα μου αρέσουν!!!

ναι, πλησιάζει ο καιρός και η αγωνία κορυφώνεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα, οι φλαούνες δε μου αρέσουν, όχι επειδή υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος, απλά δε μου αρέσουν, όπως δε μου αρέσουν και οι μπάμιες.

Οι παρασπονδίες προβλέπεται να συνεχιστούν, γιατί έχουν μείνει αρκετά φαγητά, και ήρθε και η μάνα μου και μου έφερε κι άλλα, επειδή είχε κι αυτή καλεσμένους.

Εκνευρίστηκα κιόλας λίγο, γιατί τηγάνισα τα φαλάφελ τελευταία στιγμή, κι ενώ είχα καλέσει τρία άτομα (ένα ζευγάρι κι έναν μαγκούφη :P), η κοπέλα δεν ήρθε και ο φίλος της άργησε πάνω από μία ώρα, με αποτέλεσμα να τα φάμε κρύα τα φαλάφελ και να μην είναι τόσο νόστιμα.

Άντε, καλή λευτεριά τώρα που κοντεύεις. Μου φαίνεται αδιανόητο ότι θα βρισκόμουν κι εγώ στην ίδια θέση, μη σου πω ότι φρικάρω κιόλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια σημερα ειχα εξοδο και εφαγα σκετα σουβλακια κοτοπουλο χωρις πιτα και τιποτε αλλο μαλλον θα φαω και κανα αυγουλακι τωρα φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία ο χρόνος κυλάει αλλιώς όταν είσαι έγκυος...τον μετράς διαφορετικά...με αγωνίες και εξετάσεις που σου γράφει ο γιατρός...εγώ τουλάχιστον έτσι τον μετράω...βέβαια από το 1ο τρίμηνο και ειδικά από τον 5ο μήνα και μετά που αρχίζεις και νιώθεις το μωρό, κάπως ηρεμείς...εγώ τουλάχιστον έτσι το ...βιώνω.... :?:)

είχα μια (μάλλον) βιοχημική τα περασμένα Χριστούγεννα και τον Σεπτέμβρη του 2010 που υποτίθεται ότι θα γεννούσα ήμουν και πάλι έγκυος οπότε μπορώ να πω ότι δεν το σκεφτόμουν ιδιαίτερα...εάν δεν ήμουν έγκυος και προσπαθούσα να μείνω και δεν τα καταφέρναμε σίγουρα θα στενοχωριόμουν...

όλες μας έχουμε περάσει δυσκολίες και απογοητεύσεις...ίσως όλα αυτά να συμβαίνουν για κάποιον λόγο...έτσι δεν είναι? :)

λοιπόν τα χθεσινά δικά μου:

-2 φλαούνες

-2 κούπες

-2 σοκολατάκια maxim (όλα από 2 :lol::lol: )

-σαλάτα ντομάτα+φέτα

-λίγο πίτα από κυπριακό σουβλάκι

-1 μπιφτεκάκι :)

πολύ ανακατεμένα τα χθεσινά μου! ούτε η Άννα Μαρία να ήμουν :lol::lol::lol::lol:

σήμερα έχω γυναίκα στο σπίτι και έχω μείνει και εγώ εδώ για οδηγίες....Μου κάνει πόρτες, παράθυρα, τοίχους κλπ! Την συγκεκριμένη την παίρνω για πρώτη φορά σήμερα! για να δούμε τι θα κάνει γιατί έχω γίνει και ιδιότροπη! (ποια εγώ? που ούτε πιάτο δεν καθόμουν να πλύνω....χιχιχιιχ :lol::lol::lol: )

Guzelina κράτα γερά την δίαιτα αξίζει είναι για καλό σκοπό! Και να μας λες πόσα χάνεις να χαιρόμαστε!

πολλά φιλάκια κορίτσια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Σαμάνθα, το ξέρω ότι έτσι περνάει ο καιρός, εγώ κάθε μέρα που περνούσε έλεγα "ουφ, ευτυχώς δεν έγινε κάτι κακό". Είχα πολύ άγχος και δεν ξέρω αν θέλω να το ξαναπεράσω. Δε στεναχωριέμαι, άλλωστε δεν προσπαθούμε καν.

Λοιπόν, στο θέμα μας!

Τα χτεσινά μου!

Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Μία κυπριακή πίτα με φαλάφελ, μαρούλι, ταχίνι, κρεμμύδι, μαϊντανό και λίγο χούμους.

Ένα τυλιχτό μπακλαβαδάκι με αμύγδαλο. (Όλα μέχρι τώρα δικής μου κατασκευής).

Μία-δύο κουταλιές τυραμισού (φάουλ).

Ένα μικρό κομμάτι σπιτική κοτόπιτα, ένα μικρό κομμάτι σπιτική σπανακόπιτα και οι δύο με φύλλο κρούστας, τα τελευταία φαλάφελ και μαρούλι.

Ένα ποτήρι φρέσκο χυμό πορτοκάλι.

Μπουμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...