Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

Κοριτσάκια σε 2 ώρες περίπου φεύγω για το μαιευτήριο να μείνω το βράδυ εκεί για παρακολούθηση κ εξετάσεις και στις 8 το πρωί η καισαρική.

Είμαι πολύ αγχωμένη... :-s:-s:-s

Μακάρι να π'ανε όλα καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια σε 2 ώρες περίπου φεύγω για το μαιευτήριο να μείνω το βράδυ εκεί για παρακολούθηση κ εξετάσεις και στις 8 το πρωί η καισαρική.

Είμαι πολύ αγχωμένη... :-s:-s:-s

Μακάρι να π'ανε όλα καλά..

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΡΙΤΗ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ :P:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΠΑΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ..ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!! ;);););)

ΒΑΡΒΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ..ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΘΑ ΡΩΤΟΥΣΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ..ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ (ΕΧΕΙ ΒΑΡΔΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.) :?:?:?:?

ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ME TO KAΛΟ ΛΕΝΙΤΣΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΟΛΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ .... ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΝΕΑ ΣΟΥ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!

ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΞΥΠΝΙΑ...ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΝΙΩΘΩ ΦΟΒΕΡΗ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ..ΠΟΝΑΕΙ ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑΙΖΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΥΠΟΦΕΡΩ..ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ!!!

ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ, ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΩ ΞΑΠΛΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ!

ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ...ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΕΙ, 4-5 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ...ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΛΕΣ ΤΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ :(

ΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΩΣΕΣ ΖΩΗ!!!!!

ΡΑΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ????

ΜΙΡΙΑ, ΚΑΤ6, ΜΠΑΡΜΠΙ, ΛΕΤΙΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ...? ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ...ΑΝΤΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!!

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ???? ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΟΗΘΕΙΑ??? ΕΚΑΝΕΣ ΞΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΙΚΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣΣΑ ΣΟΥ???

ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΠΑΛΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑΚΙΑ.. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΙΤΣΑ σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια..με το καλο να κρατησεις σημερα το μωρακι σου αγγαλιτσα!!!

barbie και σεσενα θα στειλω πολυ πολυ θετικη ενεργεια να κατεβει το μπεμπακι να το δουμε επιτελους!

anlou μου οτι περιγραφεις ακριβως το ιδιο ζω..ειναι μεγαλη η υπερενταση και η κουραση..με βοηθαει ο αντρουλης μου, ερχεται τα πρωινα η μαμα μου να κανει σιδερο, καθαρισμα κλπ, η πεθερα στελνει ταψακια με φαγητο..ευτυχως ολοι συμμετεχουν οσο μπορουν!

για τον ικτερο δεν μου ειπαν να κανω επαναληπτικες εξετασεις.εφοσον λενε αρχισε να πεφτει δεν ξαναανεβαινει..ομως σιγουρα εχει ακομα!μου το ειπε η παιδιατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια καλημέρα!!!! Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές και τα καλά σας λόγια.

Ο αδερφός μου είναι καλύτερα, αν και δεν μπορώ να πάω να τον δω στο νοσοκομείο λόγω εγκυμοσύνης...Βέβαια χρειάζεται να περάσουν κάποιες μέρες ακόμη για να δούμε πως θα πάνε τα πράγματα....

Υπάρχει κάποια κοπέλα που γεννάει στο Αττικόν? sos

Λενίτσα με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας... Είναι λογικό να έχεις άγχος.

Αντε barbie πλησιάζει και για σένα η στιγμή.Λίγες ώρες έμειναν λογικά με όσα λες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΝΝΗΣΕ Η BARBIE ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!! :x:x

ΛΕΝΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

ΠΩ, ΠΩ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!BARBIE ΜΟΥ ΚΑΙ LENITSA ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!!ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.. ΟΠΟΤΕ ΒΡΕΙΤΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΠΗΤΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΗΤΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

ΑΝΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΥΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΓΧΟΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ 'Η ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ, ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ!!ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ..ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!! :shock::shock::shock:

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

ΤΙ ΘΑ ΦΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??? ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΗΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!!! :P:P

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ!! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΤΕ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mesimeraki koritsia ;)

barbie kai lenitsa mou na sas zisoun ta morakia sas euxome na eiste kai i duo kala.. barbie telika ekane tin megali e3odo :D

konteuoume koritsia konteuoume figane diladi akoma duo apo tin lista mas :P

eutixos pou mpenoune kai ta koritsia pou exoune pleon genisi kai mas kanoune ligo parea alios tha mename dyo tris mones mas :shock:

kat mou perimenoume nea sou apo ton giatrouli

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΞΕΦΟΥΣΚΩΤΕΣ :D:D:D ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΜΠΙ ΘΑ ΠΩ.(ΜΠΑΡΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ???ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΜΙΝΑ ) :lol::lol: ΑΝΛΟΥ ΚΑΙ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΞΕΙ ΕΕΕ???ΥΠΟΜΟΝΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ.ΟΠΩΣ ΠΑΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ 40 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ 3ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΠΙΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΑΑΑΑΑ ΣΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ Η ΣΤΕΡΗΣΗ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΠΑΡΤΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΤΥ.ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ THE PARTY IS HERE. :lol::lol::lol: AKOYTEEEE ΤΥΧΕΡΕΣ ANLOY KAI MAMOYNAKI.ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥΣ.ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΖΗΣΩ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΦΟΥΣΚΩΝΩ ΩΩΩΩΩ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΦΑΩ ΜΑΧΑΙΡΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩΩΩΩ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΥΡΙΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ. ;);) ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΙΑ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ.ΑΑΑ ΚΑΛΕ ERI ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ??ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΕΕ??ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΟΠΩΣ ΟΙ ΦΑΝΤΑΡΟΙ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα! Ευχομαι μέσα απο την καρδιά μου σε όλες τις κοπέλες που γεννήσαν να τους ζήσουν τα πανέμορφα μωράκια τους!!!!!! Πωπό είχα πάρα πολύ καιρό να μπω στο φορουν και συγκινήθηκα με τα γεννητούρια!! Ποπο βρε κορίτσια τελικά ο καιρός περνάει πάρα μα πάρα πολύ γρήγορα τελικά!

Εγώ όπως σας είχα πεί ακόμα ταλαιπωρούμε με την αλλεργία αλλα ευτυχώς οι εξετάσεις που έκανα για χολόσταση εγκυμοσύνης ήταν αρνητικές. Βέβαια ακόμα δεν έχουμε ανακαλύψει απο τι έχω αυτή την αλλεργία αλλα παίρνω πλέον αναγκαστικά καθημερινά αντισταμηνικό χάπι και βάζω μία ειδική κρεμούλα που μου είπαν οι γιατροί και είμαι κάπως καλήτερα ευτυχώς. Ελπίζω μόνο με το που θα γεννησω να έχω συνέλθει εντελώς για να έχω δυνάμεις.!

Ο γιατρός μου είπε ότι μάλλον θα μου κάνει πρόκληση τοκετού για να γεννήσω νωρίτερα λόγω των χαπιών που πέρνω. Θα πάω αυτή την εβδομάδα να με εξετάσειι να δούμε τι θα μου πεί και να αποφασίσουμε. Η αληθεια είναι βρε κορίτσια ότι ταλαιπωρήθηκα πάρα μα πάρα πολύ τον τελευτάιο μήνα και δεν βλέπω την ώρα πιά να γεννήσω."εχω φουσκώσει και πάρα πολυ και δυσκολευομαι ακόμα και να κάτσω στην καρέκλα μιάς και με δυσκολέυει η κοιλιά μου!

Σας φιλώ πολυ όλες σας και ευχομαι να είμαι καλύτερα απο δώ και στο εξής για να μπορώ να συνδέομαι πιό συχνά και να τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαρβάρα και lenitsa να σας ζήσουν τα μωράκια !!! Βαρβάρα είδα φώτο της μικρής στο fb είναι ΚΟΥΚΛΑ!!!! [smilie=love7.gif][smilie=angel13.gif]

Εγώ κορίτσια μπαίνω την Παρασκευή! Μετράω μέρες δηλαδή... [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbie μου να σου ζησει, να ειναι παντα καλα και να την χαιρεσαι!!!Επιτελους αποφασισε η μικρη να βγει...το αιμα που ειδες σαββατο και κυριακη ηταν σιγουρο πως προμηνυε τον ερχομο της!!!!! Καλη λοχεια και καλα ξενυχτια και σε σενα... χιχιχιχιιχ Περιμενουμε νεα για τον τοκετο!!!!

Λενακι αντε λιγο εμεινε, με το καλο να κρατησεις το ζουζουνι σου αγκαλια!!!!

Μαριασο μου με το που γεννησεις η φαγουρα θα ελαττωθει παρα πολυ και μεσα σε λιγες μερες θα εξαφανιστει!!!!Το περασα και σε καταλαβαινω, και εμενα δεν μου δωσε ο γιατρουλης μου αντισταμινικα...ενας μηνας δραμα ηταν!!!!

Σταγονιτσα μου και γω αυτο πιστευω...το δυσκολο ειναι μεχρι να σαραντησουμε και να βρουμε ενα ρυθμο και εμεις και τα μπεμπακια μας!!!!Εσυ ποτε θα πας στον γιατρο και να δεις αν γυρισε κιολας??Μακαρι να χει παρει θεση...στο ευχομαι με ολη μου την καρδια!!!

Παω να ταισω τον μικρουλη μου και μετα να κοιμηθω...αν μου κανει την τιμη να κοιμηθει και αυτος!!!!!

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΜΠΑΡΜΠΙ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??????ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!ΝΑΙ ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΩ!!! :roll::roll: ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΟΓΡΑΦΗΜΑ Κ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΧΕΔΟΝ.ΕΝΟΙΩΘΑ ΟΤΙ ΤΑ ΑΚΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑ ΜΟΥ,,,ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑΝ ΤΡΟΜΕΡΑ.ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ.ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΟΥ!!ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΔΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ??? ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ..ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.. :?:?

ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΠΕΡΙΒΟΛΗ. Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΓΕΡΝΑΕΙ (ΕΧΕΙ ΑΣΒΕΣΤΩΣΕΙΣ, ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ) ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΣΕΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΔΗΛΑΔΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ :cry::cry::cry: ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΑΒΑΝΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??? ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΣ ΓΙΝΕΙ...

ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΧΕΙ..3 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ!! :D:D

ΕΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ!!

ΜΑΡΙΑΣΟ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!!

ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!! :):):)

ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ?ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ? :(:(:( ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ?ANLOU ΕΣΥ?Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ?ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? :?::?::?::?::?::?: ΕΧΩ ΚΑΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ?ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ? :(:(:( ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ?ANLOU ΕΣΥ?Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ?ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? :?::?::?::?::?::?: ΕΧΩ ΚΑΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

εδω ειμαι εγω....μπαινω σας διαβαζω και βγαινω...σημερα ειμαι πτωμα!!!!τι προτοτυπο!!!!Αφησα την αγαπουλα μου να ξεκουραστει και απο χτες το βραδυ ανελαβα εξ ολοκληρου εγω τον μπεμπακο...ευτυχως ηταν ησυχος αλλα και παλι δεν κοιμηθηκα καλα!!! πολυ υπερενταση και πολλες σκεψεις...ασχετες σκεψεις...Ρε σταγονιτσα μου εσυ σαν μανουλα ξερεις ποτε θα σταματησουν αυτες οι ορμονες να μας επηρεαζουν???? :roll::roll::roll:

Κακη διαθεση???Τι επαθες???Ανυσηχεις για το αν γυρισε ο μικρουλης????Ειμαι εδω...θα ξαναμπω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia stagona mou ti egine giati exeis kaki diathesi? pote tha pas ston giatro sou??

anlou pale aipnies kali mou ti na kanoume upomoni kai tha perasoun i dyskoles meres :D

poles apousies exoume simera ti ginete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΚ ΝΟΚ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ????

ΟΛΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ,ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ!!!ΠΟΥ ΝΑ ΓΕΝΙΣΟΥΜΕ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...??? :o:o:o:o

ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΡΕΠΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΧΟΡΕΥΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ!!! :P:P

ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΟΥ ΕΛΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ!!!ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!! :?::?:

ANLOU ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ, ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΤΑ!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο μένα κοριτσάκια μου! χαχα πάνω που άρχισα να μπαίνω και εγώ στο φορουμ αρχίσατε να απουσιάζετε εσείς φιλενάδες!!

kat6 και εγώ έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με εσένα με τον πλακούντα και μου είπε ο γιατρός οτι το μωρό απο την τελευταία εβδομάδα που τον είχα επισκευτεί δεν πήρε σχεδόν καθόλου βάρος. Είναι γύρω στα 2.900 κιλά> τώρα θα πάω πάλυ αύριο και θα δούμε τι θα κάνουμε. Δηλαδή στην περίπτωση μας μόνο με καισαρική θα πρέπει να γεννήσουμε? δεν μπορεί να μας κάνει πρόκληση τοκετού άραγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ :D:D ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΗΜΕΡΑ??ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΥΣΑΚΑ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΩΣ ΤΟΤΕ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου..νιωθω σαν να γυρισα απομπουζουκια..τρελλο ξενυχτι..αντι για τραγουδια ακουγα κλαμματακια, πορδιτσες, λοξιγγα κλπ απο τις 12.οο ως τις 6.οο σερρι..ΝΥΣΤΑΖΩΩΩ!!!

BARBIE ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣ???//ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΤΡΥΦΕΡΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΓΓΑΛΙΤΣΕΣ!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!

LENITSA να σου ζησει και σενα το μωρουλακι σου, γερό και καλοτυχο να ειναι!! καλη λοχεια και με το καλο σπιτακι σας!!

ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΑ αφου στελνω τη θετικη μου ενεργεια κ γεννανε τα κοριτσια, σου στελνω πολυ θετικη ενεργεια να κανουμε μια τουμπιτσα σημερα "ΓΥΡΝΑ-ΓΥΡΝΑ"

κατ6 ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου!DONT WORRY

ΜΑΡΙΑΣΟ αχ ποσες απουσιες εχεις κανει ε???αντε αφου εισαι καλα στις σβηνω ολες!!!

eri μου φιλακια..θετιικη σκεψη και ε-ε-ερχεται!!!

σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια φιλακια πολλα-κλαιει επιστρεφω σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑ..................

ΜΑΡΙΑΣΟ ΜΟΥ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΛΥΣΗ ΣΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑΣ, ΑΠΛΑ ΑΝ ΔΕ ΤΡΕΦΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΩΣΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ. ΣΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΗΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΚΚΑΛΟ, ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ (ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ). ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ... :roll::roll::roll:

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟΟΟΟΟΟΟΟ...ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΤΣΙ!!ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ !!ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ;););)

ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΔΟΧΕΙΟ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΩΝ, ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΔΩΡΙΣΟΥΜΕ. ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΩΡΗΤΗΣ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...