Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΙΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΟΥ ΣΚΕΨΗ...ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΕΙΤΕ ΓΥΡΙΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ.. ;);)

ΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΕΣ ΘΑ "ΦΑΜΕ" ΦΡΙΚΗ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ. ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΘΑ ΔΕΙΣ.. :D:D:D:D:D

Η ΜΙΑ ΘΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΕΣΩΨΥΧΑ ΤΗΣ.. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλησπέρα!

Είμαι απο τις μανούλες του Οκτώβρη 2009!

Σας διάβασα λίγο και πραγματικά σγκινήθηκα πάρα πολύ! Θυμηθηκα τα δικά μας! ΠΟυ μοιραζόμασταν τις αγωνίες μας, μετά αρχίσαμε να γεννάμε η μια μετά την άλλη και λέγαμε την εμπειρία μας!

Ακριβώς όπως εσείς!

Τώρα τα μωράκια μας έχουνε τα πρώτα τους γενέθλια τους κάνουμε πάρτι! Φοβερές στιγμές! Μας φαίνεται απίστευτο πως πέρασε έναςολόκληρος χρόνος!

Η παρεούλα μας εδω δυνατή!

Σας εύχομαι όσες γεννήσατε να σας ζήσουνε τα αστεράκια σας και όσες είστε σε αναμονή καλή λευτερια και να έχετε γρήγορο και εύκολο τοκετό!

Θα ζήσετε τη πιο ομορφη εμεπιρια της ζωης σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΡΑΚΙ1978!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ..

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΤΟΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ... :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!

poupolaki γεια σου σε χασαμε!! το μωρακι σου φαινεται πανεμορφο σαν πουπουλακι...με το καλο κοριτσι μου!!

κατ πολυ πολυ θετικη ενεργεια να γυρισει το μωρουλινι...αν παλι δε θελει πολυ θετικη ενεργεια για οτι θελει :mrgreen::mrgreen:

ευχαριστουμε τη μανουλα για τιςς ευχες της! να σου ζησει κ σενα το παιδακι σου.

λενιτσα μου οι πρωτες μερες ειναι γεματες συναισθηματα..συγκινηση για το μεγαλειο του τοκετου, φοβος για τη νεα ζωουλα που χεις στα χερια σου, αμφιβολια για το αν κανεις το σωστο ή οχι...

φωναξε παιδιατρο σπιτι, που θα σου λυσει οτι αποριες εχεις, και θα σου δειξει 5 πραγματα..και να θυμαασαι οτι απο δω και περα πρεπει να σαι δυνατη..συζητησε τα συναισθηματα σου με τον αντρουλη σου...και ζησε τη στιγμη!!!ειναι μοναδικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ.

ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΓΥΡΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Κ ΓΥΡΗΣΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΑΡΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!!!!!!

ΓΙΑ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ ΚΙ ΕΓΩ ΞΥΡΙΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΘΕΤΙΚΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΑ!!

ΡΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΜΕΙΣ ΒΥΖΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ Κ ΘΗΛΑΣΤΡΟ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ Η ΘΑ ΚΟΠΕΙ?ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΧΟΥΜΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΠΟΥΠΟΥΛΑΚΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ!!!ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ?? ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ...

MAGYKAL ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΝ (ΤΟ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΟ) ΚΟΒΕΙ ΤΗ ΠΟΣΟΣΤΗΤΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΟ. ΑΝ ΔΕ ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ ΟΠΩΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ. ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΝΟΙΚΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ.

ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΟΥΝ ΟΙ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΗΠΩΣ ΕΓΩ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΥΩ.. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mesimeri koritsakia ti kanete?? ego 3ipnisa prin ligo kai evala to fagito sto fourno na psinete kai auto ;)

koritsia kathe mera me pernoune tilefono fili kai sygkainis kai mou lene oti me eidane oneiro pos genisa :o

exo kai mia fili pou me perni kathe proi kai me rota an genisa ;) nane kala i filenaditsa mou

KAT to 3eris oti aurio pou tha pame sto giatro to pio pithano na fame daktilo :shock::o:?

ERI mou pos eisai esy pos ta pas? tin paraskeuei pas gia programatismeno?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia moy.ayrio febgo gia athina kai thn tetarth me to kalo tha exo ton mpempako moy agalitsa!!!!thelo tis eyxoyles sas na pane ola kala kai ayth thn fora giati einai h tetarth kaisarikh kai exo poly anxos.skao kai giti tha kano 6 meres na do ta alla moy paidakia kai etsi den mporo na to xaro oso thelo.se oles sas me to kalo .polla filakia kai elpizo na eimai thn allh kyriakh spiti me kala nea!!!kai ton mpoympoyko moy mazi...............filia :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia moy.ayrio febgo gia athina kai thn tetarth me to kalo tha exo ton mpempako moy agalitsa!!!!thelo tis eyxoyles sas na pane ola kala kai ayth thn fora giati einai h tetarth kaisarikh kai exo poly anxos.skao kai giti tha kano 6 meres na do ta alla moy paidakia kai etsi den mporo na to xaro oso thelo.se oles sas me to kalo .polla filakia kai elpizo na eimai thn allh kyriakh spiti me kala nea!!!kai ton mpoympoyko moy mazi...............filia :-*:-*

ΜΑΝΙΑΝΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΔΩΣΩ. :D:D:D ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΙΨΟΥΝ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑΑΑΑ [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ??ΑΝΛΟΥ??ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ??ΜΠΑΡΜΠΙ??ΕΡΗ??ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩ :?::?: ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΦΗΣΑΤΕ [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] ΑΝΛΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΑΦΟΥ ΕΚΟΨΕΣ ΤΑ ΧΑΠΙΑ :?::?: ΕΓΩ ΤΑ ΕΚΟΨΑ ΕΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ.ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ? :oops::oops: ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ.ΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ :?::?: ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :x:x:x ΜΠΑΡΜΠΙ ΜΑΛΛΟΝ Δ Ε Ν ΕΧΕΙΣ ΛΑΠ ΤΟΠ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΣ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ :-h:-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!

Τι κάνετε? Δεν έχω προλάβει να δω τα νεάκια σας! Εύχομαι όλες να είστε καλά! Εμείς προσπαθούμε να προσαρμοστούμε στο σπίτι μας.

Η μπουμπούκα μου είναι μια χαρά! Είμαι πολύ ευτυχισμένη! Τώρα λίγο το βράδυ με ταλαιπώρησε αλλά που θα πάει θα το βρούμε το προγραμμά μας!

Λοιπόν όταν μπορέσω πάλι θα μπω να δω τα νεάκια σας και να σας πω το πως γεννήθηκε αυτό το υπέροχο πλασματάκι!

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!

Τι κάνετε? Δεν έχω προλάβει να δω τα νεάκια σας! Εύχομαι όλες να είστε καλά! Εμείς προσπαθούμε να προσαρμοστούμε στο σπίτι μας.

Η μπουμπούκα μου είναι μια χαρά! Είμαι πολύ ευτυχισμένη! Τώρα λίγο το βράδυ με ταλαιπώρησε αλλά που θα πάει θα το βρούμε το προγραμμά μας!

Λοιπόν όταν μπορέσω πάλι θα μπω να δω τα νεάκια σας και να σας πω το πως γεννήθηκε αυτό το υπέροχο πλασματάκι!

Φιλάκια σε όλες!

ΜΠΑΡΜΠΙ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ!!ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΣΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΖΙ.ΚΑΘΕ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΛΑΟΣ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΣ ΠΑΝΤΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΩΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ.ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΣ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΞΙΖΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.Τι κάνετε?

Barbiera, Lenitsa, Magykal, maryllou να σας ζήσουν τα μωράκια σας και καλή λοχεία....

Περιμένω και εγώ πότε θα με πιάσουν οι πόνοι.... :shock: αλλα μεχρι στιγμής τίποτα... Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι λίγο ή μάλλον πολύ.. :lol:

Anlou πολύ όμορφο και πάλι το μπεμπάκι σας.. φτου φτου..

Σταγόνα είδες που γύρισε τελικά το μωράκι σας? Όλα καλά...

Μaniama με το καλό και σε σένα... Όλα καλά θα πάνε...

Αντε λέω να την πέσω για ύπνο....σας αφήνω κοριτσάκια μου... ;;):-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια....εχτες το πρωι μπηκα και εγραψα ενα κατεβατο αλλα εγινε μινι διακοπη ρευματος και χαθηκαν ολα...οποτε μετα δεν ειχα χρονο να τα ξαναγραψω!

καταρχην να σας ζησουν τα μωρακια λενιτσα, magykal και μαρυλου!!!!

Μπαρμπι μου και εσυ να χαιρεσαι την κουκλα σου και απο δω, καλη λοχεια κοριτσακι και εννοειται πως περιμενω με ανυπομονησια να μαθω πως αποφασισε η πριγκηπισσα σου να κανει την εξοδο της!!!!!

κατερινακι σχετικα με το ξυρισμα που ρωτησες, εγω εκεινη την μερα ειχα γυναικολογο οποτε αναγκαστηκα ειχα ξυριστει αλλα το βραδυ που πηγα στο μαιευτηριο χρειαστηκε ενα ρετουσαρισμα...με την κοιλια τουρλα μου χαν φυγει καποια σημεια!

λενιτσα μου αυτο που ανεφερες με την καταθλιψη νομιζω οτι ολες το παιρναμε λιγο πολυ, αλλες σε μεγαλυτερο και αλλες σε μικροτερο βαθμο!!!!Ειναι ακομα αυτες οι ορμονες που προσπαθουν να επανελθουν στο φυσιολογικο τους και φυσικα τα νεα καθηκοντα μας που πρεπει να προσαρμοστουμε σε αυτα!!!Πιστευω οτι σιγα σιγα ολα θα φτιαξουν!!

μανιανα ευχομαι ολα να πανε καλα, να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια και να γυρισετε ολοι με το καλο στο σπιτακι σας, στα παιδακια σου που σε περιμενουν!!!!! :)

σταγονιτσα μου ειδες που γυρισε ο αντρακλας????αντε τωρα περιμενουμε.....παντως αφου εκοψα τα χαπια και εγω δεν ειχα συσπασεις...αναρωτηθηκα πολλες φορες αν επρεπε να τα χα κοψει νωριτερα η αν τελικα τα παιρνα αδικα!!!!!Μολις ομως ο γιατρουλης μου ειχε την φαεινη ιδεα να βαλει δαχτυλο ο μπεμπης μαλλον τρομαξε και λεει κατσε να βγω...χιχιχιχιιχ 8 μερες χωρις χαπια και τσουπ πηγαμε στο μαιευτηριο!!!Οσο για το να βρεθουμε θελω και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!Αντε μεσα δεκεμβρη θα χουμε ολες σαραντησει και θα ναι πολυ ωραια να πιναμε κατι ζεστο με κους κους!!!!!

λετισια ευχαριστω...γρηγορα και συ να κρατησεις το δικο σου κουκλακι!!!!!!

Λοιπον γλυκοκοιλιτσες και γλυκομανουλιτσες σας αφηνω...καλη μερα να χουμε ολες!!!φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝΕ ΛΕΝΑ ΛΕΝΙΤΣΑ ΜΑΤΣΙΚΑΛ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ!!ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ!!ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΩΡΑ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΕΤΡΩΓΕ ΛΙΓΟ ΞΑΝΑΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΟΥΝΑΚΙ ΞΥΠΝΑΕΙ !!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΡΘΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΑΝ ΑΝΑΠΤΥΣΣΕΤΑΙ ΣΩΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ.ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΜΕ ΣΥΧΝΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΒΓΕΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas manoules kai kilitses kai kalo mesimeri!!!

PIGAME GIATROULI simera to proi i koritsara mas pige 2900 einai polla? o giatros leei oti einai kala ;)

daktilo den eixame tin alli evdomada leei ego thelo na geniso stis 10.10 pou exoume kai epetio gamou :D ax ti na kano tha arxiso kathimerino perpatima mipos voithisi :roll:

rotisa ton giatro 3ana pos tha niotho tous ponous kai mou eipe oti tha einai san ponoi periodou alla vre koritsia ponous periodou exo kai einai kai dynati lete na einai meres mou na geniso kai na min to exo katalavi :o:shock: KAT ti egeine pigate sto giatrouli sas ti sas eipe esas???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα και πάλι.

Miria εγώ τέτοιους πόνους δεν τους έχω συχνά αλλα πιστεύω ότι είναι καλό σημαίνει μάλλον ότι πλησιάζει η 'ωρα....

Τις τελευταίες μέρες με έχει πιάσει μανία με την καθαριότητα .Είχαμε βέβαια κόσμο αυτές τις μέρες και προσπαθούσα σήμερα να τις τελειώσω όλες... σχεδόν τα κατάφερα.... :roll::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

letisia mou to idio exo pathi kai ego me tin kathariotita edo kai kairo, exo diavasi oti auto legete '' to sindromo tis folias'' to pathenoun auto i egkues theloume na einai ola stin entelia kai kathara alla vre letisia pos mporis akomi na kaneis doulies eisai 39 kai kati ego arxisa na kourazome alla oute gia upno den pigeno esto kai ena piato na exei ston neroxiti :P gia paradigma xthes to vradi 3aplosa kai epidi den eixa upno kai eixa enia mipos geniso kai den exo teliosi to sidero sikostika stis 1 ta xaramata kai siderona a kala ego eimai treli telika :o leo aurio na kano alli mia geniki na freskaristi to spiti ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σηκώθηκες το βράδυ για σιδέρωμα? :lol::lol::lol::lol: Καλά είσαι φοβερή.

Μεχρι στιγμής δεν έχω επιχειρήσει να καθαρίζω και τις νυχτερινές ώρες... :D

Πάντως νομίζω ότι έχω συνηθίσει το βάρος τον τελευταίο μήνα και δεν κουράζομαι τόσο..

Το μόνο άσχημο είναι ότι ο αντρούλης μου με μαλώνει διαρκώς για τις δουλειές αλλα δεν μπορω βρε κορίτσια να βλέπω το σπίτι ακατάστατο και βρώμικο... :?

Τα κορίτσια που γέννησαν μπορούν να μας πουν με πόσα κιλά μείον βγήκαν απο το μαιευτήριο και πόσα τους έχουν μείνει? thanks :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...