Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ - ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο 3


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΜΑΡΥΛΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!ΑΧ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΛΙΓΕΣ ΜΕΙΝΑΜΕ!!!!ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΙΣ 7 ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ!!!ΜΠΑΡΜΠΙ ΑΝΛΟΥ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 854
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ!!ΔΕ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!

ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ!!!ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!! :D:D:D:D

ΠΙΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ, ΒΛΕΠΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ...ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ.... :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!

Συγχαρητηρια σε οσες γεννησαν!!Να Ζησουν τα μωρακια σας!!Βλεπω σχεδον ολες του Οκτωβρη..γεννησατε πριν καλα μπει ο μηνας!εσεις..επρεπε να εισασταν ολες στο δικο μας ποστακι!να τα λεμε ολες μαζι!

Με το καλο και στα υπολοιπα κοριτσια!..με ενα πονο..

Λενα..σημερα//θα εχεις τα μπεμπακια σου αγκαλια!Ολα ευχομαι να πανε καλα!

Κατ .μου..ΚΟυμπαρουλα μου..λες να εισαι...εσυ...neext?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakiaaaaaaaaa kai kalo mina!!!

koritsia xthes kimithika teleiaaaaa den 3ero giati alla apolausa upo kai 3ipnisame pali aristokratika prin 10 lepta :P

ax exoume genitouria simera lena mou na sou zisoun ta koritsakia sou na einai panta kala me ugeia :)

kat mou evelpisto oti tha eisai i epomeni meta tha einai i eri pou exei programatismeno kai meta tha mino moni mou na perimeno :cry:

koritsakia sas filo pao na etimasto na pame me ton antrouli na pioume kafe :D:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ.

ΣΤΗΣ 24-9 ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΤΟΚΕΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ.

ΣΤΗΣ 7.30 ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΑΙΑ ΑΠΕΞΩ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΚΕΡΚΙΔΑ ΝΑ ΧΑ 8 ΑΤΟΜΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΦΤΑΣΩ ΕΓΩ.

ΜΕ ΠΑΡΕΛΑΒΑΝ ΞΕΝΤΥΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΡΙΣΜΑ ΚΛΙΣΜΑ Κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakiaaaaaaaaa kai kalo mina!!!

koritsia xthes kimithika teleiaaaaa den 3ero giati alla apolausa upo kai 3ipnisame pali aristokratika prin 10 lepta :P

ax exoume genitouria simera lena mou na sou zisoun ta koritsakia sou na einai panta kala me ugeia :)

kat mou evelpisto oti tha eisai i epomeni meta tha einai i eri pou exei programatismeno kai meta tha mino moni mou na perimeno :cry:

koritsakia sas filo pao na etimasto na pame me ton antrouli na pioume kafe :D:-*:-*:-*

ΚΑΛΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ.ΕΡΗ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ :D Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ.ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Η ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ?ΑΝΛΟΥ...ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ... :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stagona mou tora eida oti eisai mia evdomada meta apo emena oraiaaaaa den tha eimai moni mou :ymapplause::ymapplause: elpizo na min pas aurio sto giatro kai na mas peis oti gennas kai esy tin alli vdomada kai telika mino moni mou :( ego pisteuo oti gyrise to ninaki sou kai tha pas kai esy fisika thetiki skepsi apo oles mas kai tha dieis oti ola tha pane mia xara ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες μου:! ειναι πολυ δυσκολο πια να ανοιγω το λαπτοπι μου..καθε μια ωρα πειναγε..αλλα δεν υποκοιπτω στο fastfood επιμενω με θηλασμο..εχω πεισμωσει..

καλα το ματι εχει κανει μαυρους κυκλους..

τεσπα..

υπομονη και στις φουσκωτες κοιλιτσες..ο μηνας που περιμεναμε ηρθεεε...ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ k ME ENA PONO!!

Elena ευχομαι να εισαι ηδη μια ευτυχισμενη διδυμομανουλα!!!ολο το μαμι σου στελνει πολλα πολλα φιλια!

θελω να σας βαλω φωτο της μπεμπας αλλα δεν ξερω πως..helpppp...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anlou μου τι κουκλι ειναι αυτο καλε!!και πρασινο ματακι???δεχομαστε..ναι ναι!!!

και γω θα παω να παρω τη μιση ευχη να παω καμια βολτουλα, να βγαλω τις πιτζαμες απο πανω μου...

να σε ρωτησω βρε κοριτσακι οταν φτιαχνεις γαλα το νερο το εχεις σε θερμο ή το βαζεις στο μπιμπερο στο ψυγειο???εχω μπερδευτει και η παιδιατρος δε με βοηθαει καθολου..θα την αλλαξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταγονιτσα καλα αποτελεσματα!!!περιμενουμε νεακια σου!!! χανομαι γιατι εχω γεννησει πυρανχακι..ολη την ωρα πειναει...την υπολοιπη χ..ζει..και αμα θυμηθει κοιμαται :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια, καλο μηνα...αν και μπηκα εχθες δεν προλαβαινα να γραψω...!

κατερινακι μου ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σου λογια...τις πιο μικρες πιπιλες δεν τις θελουμε!!!αυτη ειναι απο καουτσουκ και ειναι πολυ ελαφρια για αυτο δεν την βγαζουμε απο το στομα μας...δυο μερες τωρα μαλιστα εχουμε μαθει και την κραταμε και μονοι μας!!!!και οποτε τσαντιζομαστε γιατι πειναμε την πεταμε κιολας μακρυα!!!! :lol::lol::lol:

λενακι μου ευχομαι να σου ζησουν οι κορουλες σου και να χεις καλη λοχεια!!! να τις χαιρεσαι!

ρανια μου αντε μια βδομαδουλα εμεινε...περασε ο καιρος!!!!Απολαυσε τις τελευταιες μερες ηρεμιας και ξεκουρασου οσο περισσοτερο μπορεις!

magykal να σου ζησει ο βασιλιας σου!!!!!!!!!!!

σταγονιτσα μου καλημερα, οταν γυρισεις απο τον γιατρο σου γραψε μας τι σου ειπε!!!!!!!

μαμουνακι καλο μηνα και σε σενα, φωτογραφια της μπεμπους μπορεις να βαλεις την ωρα που γραφεις μηνυμα, πριν πατησεις υποβολη ακριβως απο κατω εχει την προσθηκη συνημμενου πατας εκει και διαλεγεις τον φακελο που εχεις αποθηκευσει τις φωτο!!Σχετικα με το fast food του δικου μου, βραζω το νερο σε μπρικι (οχι σε βραστηρα ειπε η παιδιατρος το γιατι δεν το ξερω) και το βαζω στο θερμο, το κραταει για πολλες ωρες ζεστο αλλα το χρησιμοποιω μονο σε δυο γευματα, μετα το ανανεωνω! Τα μπιμπερο τα αποστειρωνω και τα βαζω στο ψυγειο, τα διατηρει λεει για 24 ωρες, αν δεν τα χω χρησιμοποιησει ολα τοτε τα ξαναπλενω,τα ξανα αποστειρωνω και τα ξανα βαζω στο ψυγειο!

παω να ξαπλωσω για κανα δυωρακι, αναλαμβανει ο husband!!!!Ουφ τι ανακουφιση!!!!!

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΜΠΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ: ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΛΑΙΚΗ ΕΙΧΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9.30 ΖΕΣΤΑΝΑ ΕΝΑ ΓΑΛΑ ΚΙ ΕΦΑΓΑ ΚΡΟΥΑΣΑΝ ΟΠΟΥ ΑΡΧΙΖΩ ΚΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΥΓΡΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΆΚΟΥΓΕ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ ,ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΦΑΓΗ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΡΕΞΤΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΚΟΡΝΑ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΑΙ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 9.40 ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ 135 ΧΤΥΠΟΥΣ ΗΣΥΧΑΣΑΜΕ ΟΛΟΙ ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΒΓΗΚΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΙΣΧΙΑΚΑ ΣΤΙΣ 11.40 ΓΙΑ ΕΙΚΟΣΙ ΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΕΧΕΙ ΞΑΝΘΟ ΜΑΛΛΙ ΣΑΝΤΡΕ ΚΑΙ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΜΑΛΛΟΝ.ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ!ΠΑΝΤΩΣ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΞΕΧΝΑΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΤΗ ΖΗΣΟΥΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ :D:D:D Η ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΥΡΙΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :lol::lol::lol::lol: ΕΙΝΑΙ 2800 ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΧΑΠΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :twisted::twisted: ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ (ξερει η ανλου)ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΕ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩΩΩΩ :ymapplause: ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΣ ΝΑ ΒΓΕΙ.ΑΝ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΑΥΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΑ τι υπεροχα νεακια..επιασε...τοξερα οτι θα πιασει...τι καλα!!!με το καλο κοριτσακι να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το 3ο σου παιδακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρυλου μου κοπηκε η ανασα απο την περιγραφη..ουφ τελος καλο..και ο παιδαρος καλυτερα!!!

ανλου μου ευχαριστω..και γω ετσι το κανω..αλλα ο καθενας μου λεει το κοντο του κ το μακρυ του..οτι ειναι λαθος τοσο μικρο με το μπιμπερο κ τετοια...τεσπα..

ο μικρουλης σου ειναι κουκλι...δε θυμαμαι αν στο ειπα!

ματζικαλ να σου ζησει το μωρακι σου..και σενα λιγο περιπετειωδης η γεννα ε? δεν πειραζει μολις βλεπειςς τη φατσουλα του τα ξεχνας ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΗΝ ΑΦΗΓΗΣΗ ΔΙΟΤΙ ΧΤΕΣ ΔΙΑΚΟΨΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟΣ.

ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΙΣΜΑ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΟΡΟ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ Κ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΩΔΙΝΕΣ.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΩΡΑ Κ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΚΟΥΓΑ ΟΥΡΛΙΑΧΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΖΗΣΩ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΚΑΘΕΤΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΑΠΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΤΑ ΝΕΡΑ ΔΕΝ ΕΣΠΑΓΑΝ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΣΠΑΣΑΝ ΜΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΒΕΛΟΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΑΝ ΤΡΕΧΑΝΕ ΣΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΒΑΖΑΝ ΧΕΡΙ ΑΛΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΕΤΣΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΜΑΣΚΟΥΛΑ ΡΟΥΧΑ ΣΑΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΔΙΑ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΓΑΖΑΝ ΕΝΙΩΘΑ ΑΠΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΤΡΑΒΑΝΕ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΝΟ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 40 ΛΕΠΤΑ ΡΑΒΑΝΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΑΛΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΛΑΝΤΑΞΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΛΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ!!!!!!!!ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΝΑΝΗΨΗΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ.ΜΕΤΑ ΠΟΝΑΓΑ ΣΤΗΝ ΤΟΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΟΥΛΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΔΙΚΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕ ΟΛΑ ΣΤΗ ΕΝΤΕΛΕΙΑ.ΡΑΜΜΑΤΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΨΟΓΟΣ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟΣ 3850 ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΦΑΛΟΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ!!!ΘΕΛΕΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!ΘΑ ΕΧΑΝΑ ΚΑΜΙΑ 10ΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ... :shock::shock:

MAGYKAL ΔΕ ΤΗ ΓΛΥΤΩΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ, Ε? (ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ 7 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ?)

ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΤΙ ΜΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ, ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑ... :P:P:P:P:P

ΜΙΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ...

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ... :?:?

ΑΝΛΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ ΑΠΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΒΟΛΕΨΕΙ ΣΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ.

ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΕΙ ΞΥΡΙΣΜΕΝΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ? ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΥΡΙΣΤΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΦΑΓΟΥΡΙΖΕΙ ΤΡΕΛΑ. ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΑΣ ΜΕ ΞΥΡΙΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ. ΜΙΣΗ ΝΤΡΟΠΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΙΣΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kat εγω ειμουν ξυρισμενη, αλλα λογω κοιλιας δεν ηταν τελεια ξυρισμενο..μια κοπελα με εβαλε σε ενα δωματιακι φορεσα την ποδιτσα μου, μου εκανε κλισμα και με τρεις κινησουλες με ξυρισε..δεν υπαρχει ντροπη...ειναι φυσιολογικα ολα..

λιγο μετα τον τοκετο στην ανανηψη ενιωσα λιγο ντροπη που εκανα λιγο εμετουλη στον τραυματιοφορεα..αλλα ευτυχως γελαγε..

τις επομενες μερες με εβλεπε στους διαδρομους κ θυμοταν κ το ονομα μου..του μεινα ΑΞΕΧΑΣΤΗ!!!χιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mas apogeuma kopeles molis xtipao ena pagotaki :D pali kano gourounia :oops:

marilou ti peripetiodis genna itan auti?? eytixos ola pigane kala giati omos eixes toso aima?

stagonitsa mou eides pou i thetiki skepsi petixe ante ante ola mia xara tora apla perimenoume

kat mou prepei na sou stiloume kai se esena thetiki skepsi koritsiaaaaaaaa etimastite gia thetiki skepsi stin kat ;) makari na girisi kai se esena kali mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ.

ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΕΙ ΞΥΡΙΣΜΕΝΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ? ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΥΡΙΣΤΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΦΑΓΟΥΡΙΖΕΙ ΤΡΕΛΑ. ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΑΣ ΜΕ ΞΥΡΙΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ. ΜΙΣΗ ΝΤΡΟΠΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΙΣΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ξαδερφη :lol: εγώ πήγα έτσι , αλλά δεν ντράπηκα καθόλου....πως άλλωστε να ξυριστώ με αυτή την κοιλιά???

αχ με το καλο βρε κορίτσια,όλα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!

Μόλις κατάφερα να μπω για λίγο στο φόρουμ γιατί ο μπεμπούλης μας δε μου αφήνει ΚΑΘΟΛΟΥ χρόνο!!

Ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας, ζω μια περίοδο που δε μπορούσα να τη φανταστώ ποτέ στη ζωή μου. Θα γράψω άλλη φορά την ιστορία τοκετού μου γιατί τώρα δεν προλαβαίνω, κοιμάται κ πρέπει να εκμεταλλευτώ το χρόνο να κάνω κανένα μπάνιο κ εγώ :lol:

Εν συντομία, γεννήθηκε 3800 γρ. και 53εκ.!! Τον θήλασα κατευθείαν (παρότι καισαρική) και τον είχα συνέχεια στο δωμάτιό μου. Οι μαίες ήταν εκπληκτικές κ βοηθούσαν πάρα πολύ.

Στο σπίτι επικρατεί χάος, ευτυχώς βοηθάει κ η μαμά μου κ φέρνει κανένα φαγητό κ η πεθερά μου. Όλη μέρα ο τζουτζούκος μου πειν'άει κ κάνει κακάκια. Έχω τρελαθεί να αλλάζω πάνες!! Θηλάζουμε αποκλειστικά κ όταμ πεινάει πολύ η πρώτη κίνηση στο στήθος μου πονάει τόσο που πετάγομαι!

Ζούμε ένα όνειρο αλλά νομίζω ότι περνάω κ μια φαση επιλόχειας κατάθλιψης..Μου έρχεται συνέχεια να κλαίω όταν τον κοιτάω και φοβάμαι κ τον ίσκιο μου. Ελπίζω να μου περάσει. Νιώθει καμιά άλλη το ίδιο;;

Αυτά για τώρα.. Τρέχω να προλάβω :lol::lol:

Φιλιά σε όλες και σε όλα τα κοριτσάκια που γέννησαν να τους ζήσουν τα μωρουδέλια τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...