Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS!!!!!!!XREIAZOMAI BOH8EIA!!!


Elenakos

Recommended Posts

δεν ειμαι μαννουλα το παλευω ομως δεν το βαζω κατω.μακαρι να ακουσει ο Θεουλης τις προσευχες μας και να μας τα στειλει συντομα τα σπορακια μας..αν και εσυ μπορει και να το χεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose mou se katalavainw apoluta..stin idia fasi eimaste..na mi to valeis katw loipon k to kuriotero einai na exeis polu pisti..k i Panagitsa 8a sto steilei to mwraki sou!!sto euxomai pragmatika!! de kserw an eimai alla auti ti fora to pistepsa oso pote k to etaksa kiolas sto onoma tis Panagias mas! gi'auto lew..oso pisteueis 8a er8ei!!k an oxi twra ton epomeno..alla 8a er8ei!min anusixeis 8a akoustoun oi proseuxes sou!!elpizw se liges meres na leme mazi ta euxarista nea mas!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΛΕΝΕ Κ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ Κ ΕΧΩ Κ ΓΩ ΑΓΩΝΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΟΚ? ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΣΥΝΙΘΗΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΛΛΑ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΑΦΑΝΤΗ.ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ Κ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filenada mou!!mi mou agxwnesai agapi mou!eipame k o epomenos minas 8a einai o tuxeros!!:) mporei apo to agxos sou na min erxetai i treli!alla xoriaki gt den kaneis??k an egine arga i sullipsi?? coolare!!:)

egw pali 8elw na pistepsw alla eimai polu epifulaktiki..kalutera na ti parw otan einai ti xara mazemeni para na mou kopei apotoma..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βεβαια δεν το βαζω κατω ποτε.δοξα το Θεο ολα καλα πηγαινουν!η πιστη μου ειναι πολυ μεγαλη και γι αυτο δεν αγχωνομαι πλεον ξερω οτι ο Θεουλης με εχει ακουσει(αφου τον παρακαλαω συνεχεια)και συντομα θα μου στειλει το θαυμα του.ετσι και εσυ εφοσον πιστευεις τοσο πολυ και εχεις ταξει και το ονομα στην Παναγιτσα μας θα στο στειλει και θα εκπληρωθει το ταμα σου.περιμενω τα ευχαριστα σου γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα κανεις εσυ την αρχη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΑΠΟΛΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΝΑΞΕΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΙΟ ΤΥΧΕΡΗ!!!!!!Η ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΦΤΑΙΝΕ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΩ ΜΠΑΣ Κ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSARES AKOMA TIPOTA...SHMERA EPERE NA ER8EI H AKATANOMASTH ALLA EUTUXWS DEN HR8E!MAKARI H PANAGITSA MAS NA MOU EXEI HDH STEILEI TO MWRAKI MOU..SHMERA EIXA PALI KAPOIES KAFE STAGONES K ARKETA UGRA,PHRA TO GIATRO THL K MOU EIPE NA PAW GIA XORIAKH SHMERA ALLA DE PROLAVA!EPISHS MOU EIPE OTI EINAI FUSIOLOGIKO AN EIMAI EGKUOS OI KAFE STAGONES..EXW KATI TSIMPHMATAKIA XAMHLA ALLA APO STH8OS TIPOTA!MONO H MESH ME PONAEI ELAXISTA SHMERA.. AURIO PRWI 8A PAW GIA XORIAKH!!

AX!AS EINAI 8ETIKH K KALH XRISTOULH MOU!FOVAMAI RE GMT..MH ME PROLAVEI H PERIODOS K MEINW ME THN OREKSH... TELOS PANTWN..AURIO 8A KSERW.. KALH EPITUXIA SE OSES PERIMENETE K ESEIS! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΗ.ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!!!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΜΕΡΕΝΤΑ ΕΙΣΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA MOU EIMAI EGKUOS!!!!!!!!!! :P:) :)

OI EUXES SAS EPIASAN!!! PROX8ES EKANA XORIAKH K HTAN 30,50!STHN 27 MERA TOU KUKLOU!! APO TO MIKROVIOLOGIKO MOU EIPAN OTI EINAI FUSIOLOGIKH GIA TIS MERES POU EIMAI!VEVEAIA X8ES EIXA LIGO AIMA K META KAFE UGRA K O GIATROS MOU EIPE NA MHN ANHSUXW GIATI TO PA8AINEI TO 50% TWN EGKUWN K EINAI FUSIOLOGIKO!APLA GIA KALO K GIA KAKO MOU EDWSE UTROGESTAN 3 TH MERA K FILICINE.SHMERA EIMAI KA8ARH DOKSA TO 8EO!

H8ELA NA TO MOIRASTW MAZI SAS ALLA DEN ANOIGE ME TPT TO SITE! SAS EUXARISTW POLU OLES GIA TH STHRIKSH K EUXOMAI MESA APO TH KARDIA MOU OLES SAS NA PARETE AUTO TO MHNA 8ETIKES XORIAKES!!!!PISTH STH PANAGITSA MAS NA EXETE K TA SPORAKIA SAS 8A ER8OUN!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟΟ Έλενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν ξέρεις πόσο χάρηκα :silly: :silly: :silly:

Παρακολουθούσα την αγωνία σου απο την περασμένη Παρασκευή το βράδυ, όταν ανάρτησες το πόστ σου και όλοι στην Ελλάδα κοιμόντουσαν... Το site για μέρες δεν με άφηνε να συμμετέχω στις συζητήσεις. Συνεχώς κολλούσε και με πέταγε έξω :angry::angry::angry:

Είσαι η πρώτη ανακοίνωση που αναζήτησα να διαβάσω σήμερα. Πάρα πολύ χαίρομαι για σένα :laugh: :laugh: :laugh:

Καλή συνέχεια τώρα, να προσέχεις, με το μαλακό και ό,τι σου πει ο γιατρός ;)

Πολλά φιλιά από Αμερική :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barb έγραψε:

Μπραβο βρε Ελενα,μπραβο...!

Με το καλο...

Βασιλακης τι κυκλο εχεις κανονικα?

ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ 29 ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδη μπορει να εχεις και παραπανω?

Αν εισαι συνηθως στις 29 ημερες μιι χοριακουλα μπορει να εδειχνε αυριο, αλλα δεν αντεχεις να την κανεις τη Δευτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barb έγραψε:

Δηλαδη μπορει να εχεις και παραπανω?

Αν εισαι συνηθως στις 29 ημερες μιι χοριακουλα μπορει να εδειχνε αυριο, αλλα δεν αντεχεις να την κανεις τη Δευτερα?

O ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΠΟΣΟ ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ...ΝΟΙΩΘΩ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΑΝΤΟΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΕΓΚΑΤΑΛΗΠΕΙ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΠΩΣ ΔΕΝ Μ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΠΩΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΑ...ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΩ...ΣΗΜΕΡΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...