Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

Μαράκι μου μπράβο!!

Αν μπορείς στείλτην κ αυτή την δίαιτα να δώ σε ποια θα καταλήξω τελικά!! :dry::dry:

Γεια σου Ζαχαρένια..

Γιώργο όλα καλά??Πλησιάζει και η Δευτέρα!!

Diosa που χάθηκες??Δεν βλέπεις εμένα,δουλειά-δουλεια αλλά έρχομαι κ απο εδώ μια βόλτα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η σιμπετερα μαλον στροτικε για καφεδε....και τουσ λει ποσ περσε τα τελεφτεεα ..χαχαχαχα...ομοσ φενετε ονλινε!!!! ημονο μασ παρακολουτι??κατι σαν βιγ μπραδερ??? και αφτην... :angry::angry::angry:

μαρακι μπραβο κοριτσι.....αλα απο ποτε ξεκινισεσ? και εχασε ιδι?? :dry::dry::dry:

ζαχα...καλιμερα στην κιρια....!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου να δώσεις τα φιλιά μας στο κορίτσι σου!!

Καλώς τη zaxarenia!!

Συμπεθέρα και αυτή που σε ξενύχτισε κοιμήθηκε αργά αλλά δεν περιμένε να μεσημεριάσει για να ξυπνήσει!!!! απο τις 7η ώρα είναι στο πόδι!!! Γιαυτό αστα σάπια!!! :P:P

Γωγάκι μόλις βρώ ευκαιρία θα γίνω και εγώ μέλος!! :kiss:

Μαράκι μου μπράβο που έχασες 1 κιλό!!! Άντε καλή συνέχεια!!!

Χρύσα προσπαθώ να καθαρίσω το γραφείο μου... :angry: έφεραν μία απο άλλο τμήμα για να βοηθάει λίγο τη συνάδελφο και μου έκανε το γραφείο σκ..α!!! Η ηλίθια!! το πληκτρολόγιο μου μαύρο ήταν απο τη βρωμιά!!! όπως και το ποντίκι κολλούσε απο τη βρωμιά που μάζεψε απο κάτω!!! :x:x Και να φανταστείς ότι το οινόπνευμα το είχε μπροστά της!!!! αλλά δεν αξιώθηκε η κυρία να κουνήσει τοπν κ..ο της να κάνει καμιά δουλειά!!! (τα πήρα τώρα!!!! :angry::angry: )

Και μη σας πώ για τους φακέλους και τα αρχεία μου!!!!!! τα έχει κάνει μπάχαλο!!!!!! 1 μήνα θα κάνω να βρώ άκρη!!! Και το καλύτερο??? Δεν ήρθε σήμερα η κυρία στη δουλειά!!! πήρε άδεια!! Και αν δεν είναι εδώ να μου πεί τι έβαλε που... δεν μπορώ να βγάλω νόημα!!!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!

Συγγνώμη για το ξέσπασμα!!! Αλλά τα πήρα ποολύ άσχημα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝΝΝΝΝ???/ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΝΙΝΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ!!! ;)

ΝΙΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑ????????????? ΛΟΥΚΑΝΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Ε???

ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

η σιμπετερα μαλον στροτικε για καφεδε....και τουσ λει ποσ περσε τα τελεφτεεα ..χαχαχαχα...ομοσ φενετε ονλινε!!!! ημονο μασ παρακολουτι??κατι σαν βιγ μπραδερ??? και αφτην... :angry::angry::angry:

μαρακι μπραβο κοριτσι.....αλα απο ποτε ξεκινισεσ? και εχασε ιδι?? :dry::dry::dry:

ζαχα...καλιμερα στην κιρια....!!! :kiss::kiss:

Καφέ??? Χα τι είναι αυτό??

Ακόμα δεν πρόλαβα να πιώ καφε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΡΥΣΑ

ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝΝΝΝΝ???/ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΝΙΝΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ!!! ;)

ΝΙΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑ????????????? ΛΟΥΚΑΝΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Ε???

ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ

Και τί σου λέει?????

Μήπως ότι είμαι για τα πανηγύρια????

Βρε Νίνα σου έχω πει δεν θα τα σχολιάζεις δημόσια αυτά... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly:

ΥΓ.Σας κατασκοπεύω στο FB σας έχω και τις δύο φίλες.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα σιμπετερα..τη νομιζεσ??? πο τα τα βρισ ολα ετσι ποσ τα αφισε????χαχαχα...τορα κατσι να καταριζισ!!!!....κολαι ??? βρε λεσ απο το φορουμ το πιρε το κολιμα?????χαχαχαχα...αλα εχισ δικιο να τα παρισ..και εγο ετσι τα εγινα ....νεβρααααα!!!!!!!!!!!!!

εεεε ναι ξιπνισα το μεσιμερι...ε και?...ζιλεβισ???..χαχαχα...ε ασ με πλιρονε και εμενα καπιοσ..και τα ξιπνουσα 5 η ορα...να μιν σου λεο που δεν τα κιμομουν κατολου!!! χαχαχαχα

εε ξερισ τη κανο τορα???? ψαχνο εμαιλ!!!!...στησ εφιμεριδεσ..και τηλεορασισ....να στουσ στελνο εκινι το βιδεο..το σαιτ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρισαααα δεν επρεπε???να πω τιποτα για τα πανιγιρια????

τη μαλακ...ιεσ κανο!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα

να το μπιγ μραδερ που ιταν!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

nikulina έγραψε:

Καφέ??? Χα τι είναι αυτό??

Ακόμα δεν πρόλαβα να πιώ καφε!!!!!!![/quote:5b9o4ng5]

αχ μου πεφτι λιγο μακρια...αλιοσ τα εφερνα ενα ...να το πιο εγο!!!χαχαχαχαχαχαααααχαχαχαχαχχχχαααααχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA ηρέμησε!!! Μην μου συγχύζεσαι!!

Νίνα μου άρχισα την προηγούμενη εβδομάδα και συνεχίζω δυναμικά!! Μέχρι τέλος Σεπτέμβρη που θα πάω για την πρόβα νυφικού θέλω να τα έχω χάσει!! 3,5 κιλά θέλει ο διαιτολόγος να χάσω ακόμα αλλά εμένα δεν με πειράζει και κάτι παραπάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μαρακι...καλε μονο τοσα θελι να χασισ? 3,5κλ... μα τοτε εσι δεν εφισ προβλιμα με τα κλ....γιατη αχονεσε????...νομιζο ποσ αφτα μπορισ να τα χασισ χορισ μεγαλο κοποσ!!!!...μπραβο οποσ που εχισ θελισι!!! και την κρατασ.....ιπαρχουν αλεσ χιροτερα!!! παραδεγμα εμενα...το λεο..διετα απο δεφτερα!!! παρουσια!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι κανετε???????προσπαθουσα να μπω και φυσικα δεν μπορουσα τοσες μερες!!!!!!!!εμεινα στο θετικο τεστ της γυναικας του γιωργου!!!!!!παω να διαβασω τα νεα σας κι ερχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου δεν έχω ουσιαστικό πρόβλημα αλλά έχω πάντα κοιλίτσα, αρκετό στήθος και αδύνατα πόδια οπότε έχω πρόβλημα με την κοιλιά μου! Πρεπει να τα χάσω και τώρα περισσότερο από ποτέ..Μην ρωτήσεις πως αντιστέκομαι στα γλυκά!!!Με το ζορι!!!

Καλώς την ΚΤΚ! Τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μαρακι μου!καλα ειμαι!μολις διαβασα τα νεα σου για τον διορισμο!πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!!!!ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer::cheer:

μ π ρ α β ο ! ! ! ! ! ! ! ! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

καλησπερα μαρακι μου!καλα ειμαι!μολις διαβασα τα νεα σου για τον διορισμο!πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!!!!ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer::cheer:

μ π ρ α β ο ! ! ! ! ! ! ! ! !

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!! Να είσαι καλά και για σένα εύχομαι ότι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδάκια δεν μπορούσα να συνδεθώ γιαυτό δεν σας απαντούσα... και τώρα δεν θα γράψω πολλά γιατί πρέπει να συμμαζέψω και σε κανα τέταρτο να φύγω... οπότε τα λέμε μετά... προσπάθησα να αλλάξω και την υπογραφή μου αλλά συνέχεια με πέταγε...

Φιλάκια σε όλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια!!!

Τι κάνετε κοριτσάκια κ αγόρι? Καλά, το αγόρι ξέρω, πλέει σε πελάγη ευτυχίας! :)

Μαράκι, θα το γράψω ξανά, θαυμάζω τους ανθρώπους που κάνουν δίαιτα... Συνέχισε έτσι κ θα έχεις σίγουρη επιτυχία! :cheer:

Χρύσα μου καλή συνέχεια στη δουλειά! Το Σ/Κ εύχομαι να περάσεις τέλεια αλλά κ να ξεκουραστείς λίγο! B)

Diosa καλή αρχή στη δουλειά! Απ΄ όσα διάβασα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου! Υπομονή... :cheer:

Νίνα περαστικά σου κουκλί...Κ εγώ έχω κάτι ενοχλήσεις στο στομάχι, ίσως κρύωσα κ εγώ... Δεν μου αρέσει κ το τσάι... :x

Τώρα που το σκέφτομαι ίσως γυρίζει το στομαχάκι μου επειδή είδα πάλι ηλίθιες φάτσες στη σχολή... :unsure: Πάντως θα χρειαστεί να ξαναπάω τη Δευτέρα. :evil:

Φιλάκια σε όλες! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera sthn dimitroyla....

τη κανισ κοριτσι???..ενοχλισι στο στομαχι???...ποσο καλα περνασ την σκολι????

δεν μπιραζι...κανι λιγι ιπομονι!!! τα περασι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα να που συγχρονιστήκαμε!! Τι κάνεις κοπέλα μου?? Τόσο χάλια στη σχολή??? :woohoo:

DIOSA πού τριγυρνάς πάλι??

Νίνα μου είμαστε πλούσιες γυναίκες εμείς στο σώμα τουλάχιστον!! χιχιχιχι :lol::kiss:

Εγώ τελειωσα το ιδιαιτερο και πρεπει να συγυρίσω το γραφείο μου αλλά βαριέμαι απίστευτα!!! Και έχω και σιδέρωμα στο σπίτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάφερα και μπήκα!!!

Εκτος απο την δουλεια που είχα..δεν μπορούσα να μπώ κιόλας!!

Τί κάνετε??Diosa πίσω στην Καβάλα?? Πολύ έμεινες σπίτι σου... :lol::lol:

Εμένα δεν με βλέπω να φεύγω νωρίς πάλι!!!Και έχω και δουλειά μετά..να δώ αν θα προλάβω να ετοιμαστώ..

Περαστικά σου κ εσένα Δήμητρα..Το μόνο τσάι που μπορώ να πιώ είναι η μέντα και το πράσινο τσάι.Τα έχεις δοκιμάσει?Κανένα άλλο δεν αντέχω..Μόνο με την μυρωδιά :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Elli13 κοριτσιιιιιι μμμ τι καλααα!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θ ήταν όλα καλά! Το σώμα σου θυμάται και ξέρει ακριβώς τι πρέπει ν κάνει!!!! Αχχχχ ακούσαμε την πρώτη καρδούλα !!!❤️❤️❤️ ποσό είσαι τώρα;;;  Εγώ η θ πάω τη Παρασκευή η από βδομάδα! Μ είπε ο γιατρός καλυτερα από βδομάδα γ ν ακούσουμε σίγουρα καρδούλα αλλά εμένα ο άντρας θ λείπει σε ταξίδι! Όποτε λέω ν πάω τη Παρασκευή κ αν δν ακούσουμε δν θ αγχωθώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ και θ ξαναπάω από βδομάδα που θ γυρίσει ο συζυγος! Πιστεύω πως όλα είναι καλά , έδωσε το σήμα του το μικρακι μ με τις ναυτίες π έχω!  @Naty @Θέτις Κ. @Girly είμαστε οι επόμενες ❤️❤️
    • Έλα ντε ; Και εγω αυτό αναρωτιέμαι ήπια 600ml ζαχαρονερό είναι δυνατόν να είναι τα ίδια όρια ;
    • Κορίτσια δεν θα παρω τηλ θα περιμένω και την άλλη φορα τα ίδια έγινε με τον θυρεοειδή και ειχα πανικοβληθεί δεν μου απάντησε ποτε στο μήνυμα μου άσε που ντράπηκα κιολας που του εστειλα μνμ στο κινητό του χωρις μου το δώσει ο ιδιος.. έτρεχα από μόνη μου σε ενδοκρινολόγο μεγάλη βδομαδα τελευταία στιγμή να βρω γιατρό να με δεχτεί  και αποτελέσματα ήταν να μην δώσει καν σημασία στην τιμή του θυρεοειδή  Δεν μου είπε ποτε να του στέλνω αποτελέσματα από εξετάσεις και απο την μια το καταλαβαίνω δεν είναι ιδιώτης να το εχω όποτε θέλω στο τηλέφωνο.. το ήξερα ότι θα γίνει αυτό από την στιγμή που πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο 🤷‍♀️
    • Όμως αυτά είναι τα όρια της καμπύλης των 75! Πώς γίνεται να είναι ίδια και για τα 100? Νομίζω κι εγώ να πάρεις να ρωτήσεις, εγώ τουλάχιστον θα ρώταγα και μη σε νοιάζει τι σου είπανε για επείγοντα! 
    • Έλα μπράβο κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν με το μωρακι σου ήθελε λίγο το χρόνο του η καρδούλα ήταν νωρίς για αυτό 🥰 εγω είμαι με τον αντρα σου 100% τώρα να σου την αλήθεια έχει δίκιο επειδή πάνω κάτω ήμουν στην ίδια κατάσταση με εσενα θέλεις βοηθεια έστω να περάσεις ο πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλιά και εγω την επαιρνα και την παίρνω ακόμα που έχει πάει 12 κιλά αλλά στην αρχή τουλάχιστον προσπαθούσα να μην την παίρνω με το παραμικρό αγκαλιά συνήθως καθόμουν στον καναπε και μου την έδινε η μαμα μου όποτε με χρειαζόταν  Με το καλοοοοο 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...