Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

anemeeeeeee poy ise???? :laugh: :laugh:

kolai poli to mammy..

krima poy den mporoyme na xaroyme oli mazi....

kai ta ala ta koritsia singinitikan poli...me to neo...

h diosa malista exi pola nebra poy den mpori na alaksi thn lista!!! na se katebasi kato...anipomoni!!!!

ides telika h tesi ths lolli ine thxeri!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

kai h xrisa to jeri kai bebea kai h maraki...ala den mporoyn na mpoyne na mpoyne sto foroym.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιτελουςςςςς!!!!!!!!!!!

ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Όλα να πάνε καλά και να έχετε μια υπέροχη,ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Ήμουν σίγουρη ότι θα είναι θετικό το αποτέλεσμα!!

Τόσες ώρες θέλουμε να σου ευχηθούμε και δεν μπορούμε!Έχουν σπάσει τα νεύρα μας!!

Τα φιλιά μας στην Μαριάννα και τα συγχαρητήριά μας!!!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki24

3.nikulina

4.Χρυσα82

5.andria

6.Maimoudaki

7.christinne

8.persia

9.stedim

10.rinio23

11.σαγαπω

12.PIPITSAZOUZOUNA

13.anastasia32

14.rose25

15.mina2

16.ζουμπι

17.nefeloula

18.maria12

19.Χρυσάνθη

20.Μωρουλινη

21.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

22.dafni08

23.vasso78

24.Κ.Τ.Κ

25.giotatzo

26.tanya

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523 georgia

4.Tesh

5.Anemosss 78

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpravo re Giwrgo mou ta suxaritiria mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ena mwraki gero kai dunato na exete:) euxomai mesa apo tin psuxi mou na pane ola kateuxin kai na exei to Mariannaki sou mia teleiomini egkumosuni! o 8eos na nai dipla sas mexri to telos:)

xarika paraaaaaaaaaaa poluuuuuuuuuuuuuuuuuu

ante na pernoume kai emeis seira nomizw! Nina mou esu?ti ginesai?dn exeis kanena neo??:)

koritsia t kanete oi upoloipes? pws perasate ts diakopes sas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

en to meta3u twra katalava pws egrapsa post st No4!!!!!!!!!!! pote prolavate vre koritsia! eilikrina dn sas prolavainw..prepei na ka8isw meres na diavasw oles autes ts selides pou grafetai! mpravo mas..ante na nai gourlitiko t noumero auto g olous k oles mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΌΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!! ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΕΣ!!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!!!

ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ!!!! ΚΑΙ ΕΊΜΑΙ ΜΕΣΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!

ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ!!!

Ελπίζω να μη με πετάξει και τώρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

7.DIOSA

7.maraki24

7.nikulina

7.Χρυσα82

7.andria

7.Maimoudaki

7.christinne

7.persia

7.stedim

7.rinio23

7.σαγαπω

7.PIPITSAZOUZOUNA

7.anastasia32

7.rose25

7.mina2

7.ζουμπι

7.nefeloula

7.maria12

7.Χρυσάνθη

7.Μωρουλινη

7.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

7.dafni08

7.vasso78

7.Κ.Τ.Κ

7.giotatzo

7.tanya

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

3.523 georgia

4.Tesh

5.Anemosss 78

Επειδή καταλάβαμε ότι το Νο.7 είναι γουρλίδικο..είπαμε να κάνουμε μερικές αλλαγές...

Ελπίζω να μην σας πειράζει

;);)

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο κ Μαριάννα συγχαρητήρια!!!! Χάρηκα πολύ με τα νέα σας! Προσπαθούσα να μπω κ όλο με πετούσε έξω, ευτυχώς μου τα είπαν τα κορίτσια! Εύχομαι να έχετε μια υπέροχη, ήρεμη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη κ σε 8 μήνες να κρατάτε αγκαλιά το ή τα παιδί(ά) σας! Είδες που σου είχα πει Γιώργο ότι δεν μπορεί να κάνουμε όοολες λάθος? Φιλιά στη γυναίκα σου κ την κοιλίτσα της! :kiss::kiss:

Πάω να διαβάσω όσα γράψατε κ έρχομαι (ελπίζω) ;) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη με δίνεις καλέ Χρύσα... Θα το έπαιζα ότι δεν το ήξερα... και ότι συμφωνω!! χαχα για να φανούμε πολλές ότι συμφωνούμε μαζί σου!! χαχα... τι πολλές δηλαδή εγώ και η Νίνα μέχρι τώρα!!! χαχα Καλέ οι υπόλοιπες δεν θα πείτε κάτι?

(όταν καταφέρετε να έρθετε δηλαδή!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΩΡΓΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ.Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΜΠΑΙΝΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ..ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Μη με δίνεις καλέ Χρύσα... Θα το έπαιζα ότι δεν το ήξερα... και ότι συμφωνω!! χαχα για να φανούμε πολλές ότι συμφωνούμε μαζί σου!! χαχα... τι πολλές δηλαδή εγώ και η Νίνα μέχρι τώρα!!! χαχα Καλέ οι υπόλοιπες δεν θα πείτε κάτι?

(όταν καταφέρετε να έρθετε δηλαδή!!)

Με συγχωρείς Γιελίζ μου... :blush::blush::blush:

Σε έδωσα στεγνά ε??

:kiss::kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργιο συγχαρητηρια!!!!!!!ευχομαι η γυναικα σου να εχει μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!τωρα να την προσεχεις σαν τα ματια σου και μην παρεξηγεις τυχων "παραξενιες της" γιατι δεν θα φταιει αυτη αλλα το μπεμπακι σας!!!!!!!!!

σ υ γ χ α ρ η τ η ρ ι α ! ! !

θ α γ ι ν ε ι ς μ π α μ π α ς ! ! ! !

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: 1452244b8pstl214o-20100830.gif1452244b8pstl214o-20100830.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για αλλη μια φορα θελω να εκφρασω την χαρα μου για τον Γιωργο που επιτελους τα καταφερανε και να ευχηθω και σε όλες εσας κοριτσια που προσπαθειτε να έχετε το συντομοτερο μια ομορφη και τελειόμηνη εγκυμοσυνη!

Το αξιζουμε όλες και πρεπει να το πιστεψουμε οπως ο Γιώργος και η γυναικα του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια...

καλισπερα....

ποσ ιστε?

καλι..ισε καλιτερα κοπελα μου?μιν το βαζισ κατο....και τα χαρουμε και εμισ οταν τα ερτι ο καιροσ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ωραία η ιδέα σου ;);) να μας βάλεις όλες (πλέον) στο 7!!! Είναι γουρλούδικο κ αποδείχτηκε!

Γιώργο... ξεκίνα να μαθαίνεις νανουρίσματα!!! :silly: :woohoo: :woohoo:

Μαράκι κ όσες κάνετε δίαιτα, κλείστε τα αφτιά σας: έκανα μπισκοτάκια κ έγιναν μούρλια! B)

Την Τετάρτη επιστρέφουν οι γονείς μου από τις διακοπές. Ξεκινούν πάλι τα "ραντεβουδάκια" με τους γιατρούς, βλέπετε... :( Ο μπαμπάς μου ήδη σκέφτεται την κλεισούρα του διαμερίσματος κ στεναχωριέται... Ελπίζω να μην έχουμε νέο γύρο κατάθλιψης! :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ωραία η ιδέα σου ;);) να μας βάλεις όλες (πλέον) στο 7!!! Είναι γουρλούδικο κ αποδείχτηκε!

Γιώργο... ξεκίνα να μαθαίνεις νανουρίσματα!!! :silly: :woohoo: :woohoo:

Μαράκι κ όσες κάνετε δίαιτα, κλείστε τα αφτιά σας: έκανα μπισκοτάκια κ έγιναν μούρλια! B)

Την Τετάρτη επιστρέφουν οι γονείς μου από τις διακοπές. Ξεκινούν πάλι τα "ραντεβουδάκια" με τους γιατρούς, βλέπετε... :( Ο μπαμπάς μου ήδη σκέφτεται την κλεισούρα του διαμερίσματος κ στεναχωριέται... Ελπίζω να μην έχουμε νέο γύρο κατάθλιψης! :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα θα είναι μιά χαρά ο μπαμπάς σου... απλά ίσως πρέπει να τον κάνετε να ασχοληθεί με κάτι που του αρέσει για να ξεχαστεί...

Παιδιά δεν ξέρω αν θα καταφέρω να ξαναγράψω...γιατί με πετάει συνέχεια... βασικά δεν ξέρω αν θα καταφέρω να δημοσιεύσω αυτό που έγραψα τώρα... οπότε αν δεν τα καταφέρω να ξέρετε... Θα προσπαθήσω να ξαναμπώ το βραδάκι πάλι... όπου ναναι έρχεται ο άντρας μου και θα σας αφήσω Φιλάκια!!!

ΓΙΩΡΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΣΥ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ?ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ 6ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΜΕ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ Κ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...