Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο4


Recommended Posts

Season 5

http://www.bitcomet.com/client/redir/?h ... %20anatomy

Season 6

http://www.bitcomet.com/client/redir/?h ... %20anatomy

πάτα εδώ πάνω και θα σε πάει κατευθείαν στη σελίδα με τα torrent πάτα download torrent και θα ανοίξει το πρόγραμμα αυτόματα για να ξεκινήσεις να κατεβάζεις...(πρέπει να έχεις εγκαταστήσει το πρόγραμμα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 918
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χμμμμ τώρα πάτησα αυτό που έγραψα και είδα ότι δεν μπαίνει κατευθείαν στη σελίδα με το συγκεκριμένο... σου βγάζει μια λίστα* με όλα τα αρχεία για Greys anatomy... οπότε διαλέγεις αυτό που θες πατάς πάνω και πας σε μια άλλη σελιδα και εκεί σου βγάζει το download torrent

*σε αυτή τη λίστα μπορείς να βρείς και το 1,2,3 όλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλισπερα....

ποσ ιστε σιμερα?

χρισα καταφερεσ να δισ εργα?..τα βραδια λιγο δισκολεβι να φορτοσι...αλα στα παλια παι καλα...

εγο εχτεσ ιδα το salt...me angelina jolie...αλα δεν μου αρεσε και πολι!!!

αν θελετε να διτε σιρεσ οννλινε..δοκιμαστε και http://www.animeonline.altervista.org/p ... e.php?f=41

εγο σταματισα να τα κατεβαζο..και τα βλεπο εδο...το μονο κακο ινε ποσ πρεπι να ξερετε ανγλικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα τι κάνεις??? Καλή η σελίδα που έβαλες... ;)

Εμείς τα κατεβάζουμε και τα βλέπουμε στη TV...

Εγώ τελευταία είδα το Twilight eclipse (καλό αλλά το βιβλίο πολύ καλύτερο!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε αφτην την σελιδα τα θα βριτε ολα...

το μονο που πρεπι να ξερετε ινε ποσ δεν σε αφινι να δισ περισοτερο απο 70 λεπτα ..σταμαται και σου λει να δοκιμασισ ξανα μετα απο 50 λεπτα...εγο ομοσ κλινο το μονεν και το ανιγο ξανα..και ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδιαθετησαααααααααα!!!!! :((((((((((((((((((((((((((((.δεν αντεχω αλλο βρε κοριτσια,σιγα σιγα ολες οι ελπιδες μου τελειωνουν,αληθεια θα τα παρατησω ,ειμαι ρακος...εκει που ειχα ελπιδες οτι ειμαι εγκυος επειδη ειχα 15 μερες καθυστερηση,να παλι ξανα ηρθε η βρωμοπεριοδος....εχω νευρα αλλα και μεγαλη λυπη...το οτι αδιαθετησα στην δουλεια σημερα και ειχα και το αφεντικο μου πανω απο το κεφαλι μου και να μου ερχετε να φυγω και απο την δουλεια....θελω να κλειστω τωρα στο δωματιο και να μην ξαναβγω ποτε....απο τοτε που σχολασα κλαιω ολη μερα,αφου αλλα δακρυα δεν εχω για να βγουν...το ξερω οτι καθε φορα που ερχετε περιοδος με περνει απο κατω,αλλα ετσι ειμαι δεν μπορω να το αποτρεψω αυτο....και δεν εχω σε κανεναν να πω τον πονο μου μονο σε εσας,και αυτο γιατι δεν θελω να μαθει κανεις οτι κανω προσπαθειες με τον συντροφο μου για να κανουμε παιδι...ουτε η μανα μου το ξερει....κοριτσια δεν αντεχωωωωωωωωωωωωωω αλλοοοοοοοοοοοο...παω στον 9 μηνα προσπαθειων....αχ θεε μου βοηθαμε ,χαρισε μου εναι παιδακι,τι σου εχω κανει και με τυμωρεις ετσι.... :((((((((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου καλησπερα!κι εγω ακριβως στην ιδια φαση ειμαι!μετα απο πολλες πολλες μερες καθυστερηση και σιγουρη πια οτι τα καταφεραμε λογω διαφορων συμπτωματων τσουπ!εμφανιστηκε η καταραμενη!κι εμενα δεν το ξερει κανεις οτι προσπαθουμε!με την μονη διαφορα οτι εγω εχω ενα κοριτσακι κι εδω και σχεδον 2 χρονια δεν λεει να ερθει το δευτερο!ισως πιστεψεις οτι ειναι λιγοτερος ο πονος καθε φορα γιατι υπαρχει η μικρη μου,αλλα πιστεψε με ποναει πολυ καθε φορα που αδιαθετω!κι εμενα με πιανει το παραπονο κι ανρωτιεμαι γιατι αλλα...αναρωτιεμαι μηπως δεν ειμαι καλη μανα και γι αυτο δεν μου δινει αλλο παιδακι ο θεος,αλλα απαντηση καμια!!!!κι ολοι μας ρωτανε συνεχεια ποτε θα κανουμε δευτερο,γιατι τα χρονια περνουν!η μικρη μου ζηταει συνεχεια αδερφακι,λες και το παραγγελνεις και σου ερχεται κι ολα αυτα μου προκαλουν απιστευτο αγχος σε συνδιασμο με την περιοδο που ειναι αλλα'ντ'αλλα! :angry::angry::angry::angry::angry:

δυστυχως ομως,δεν ειναι στο χερι μας γι'αυτο κι εγω το αφηνω στο θεο κι απλα περιμενω να γινει ενα θαυματακι ακομα,και για εμας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο ευχομαι αυριο να μας ανακοινωσεις τα πιο ομορφα νεα της ζωης σου!!!!!!ολα να πανε καλα με την χοριακη και να δειτε ενα μεγαααααλο αριθμο!!!!!!!!!!

αντε για να περνουμε σειρα ενας ενας!!!!

καλο βραδυ σε ολους!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω απογοητευτει τελειως κ.τ.κ ...και δεν θελω ο αντρας μου να με δει στα μαυρα χαλια γιατι στεναχωριεται και εκεινος...συναιχεια του λεω οτι εχω καπιο προβλημα και οτι δεν μπορω να του χαρισω παιδια και μου φωναζει οτι λεω βλακειες,και οτι αν σκεφτομαι ετσι δεν θα αποκτησω ποτε...αλλα το ξερω οτι μεσα του το ξερει οτι κατι τρεχει και οτι δεν μπορω να κανω παιδια....προσφατα μου εξομολογηθηκε οτι εχει ταξι το παιδι αν θα κανουμε στον πανορμιτη....και λεω χριστε μου για να κανει κατι τετοιο αρα νομιζει οτι δεν μπορω να αποκτησω....αντε να κλεισει η σεζον να παω στο γιατρο να κανω τις απαρετητες εξετασεις να δω τι τρεχει...αλλα λογο δουλειας δεν εχω χρονο και την καταληλη ψυχολογια....τουλαχιστον εχεις ενα παιδι που σου δινει κουραγιο γιατι ξερεις οτι εχεις ενα....και ξερεις οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα ...ας ειχα τουλαχιστον ενα και ας περιμενα το δευτερο...μακαρι ο θεος να μας χαρισει γρηγορα παιδι...εσενα το δευτερο και εμενα το πρωτο...μακαριιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!!!!!!ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ 6ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 11ΜΕΡΕΣ Κ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Η ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΣΥΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΙΝ ΤΙΝ ΠΡΗΖΩ ΚΙΟΛΑΣ.Κ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΟΛΟΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΕΧΩ ΠΡΗΣΤΕΙ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΓΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ.ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΟΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΟΧΙ ΑΝΧΟΣ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muariam κλεινω τον 9 μηνα προσπαθειων....εχασα τις ελπιδες μου,εχασα τα παντα....9 περιοδοι εχουν ερθει,270 μερες στεναχωρια,μονο λυπει και δακρυα...βαρεθηκααααα...με νιωθεις ξερεις πως ειναι...ολο ελεγα δεν αγχονομαι αλλα και χωρις αγχος τιποτα δεν ερχετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους..Προσπαθώ πάλι μία ώρα να μπώ..

Τι κάνετε? Καλή εβδομάδα!!!

Γιώργο μου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να δείτε μια τεράστια χοριακή σήμερα!!!!!! Περιμένουμε τα νέα σου πως και πως….

Κ εχθές δεν μπορούσα να μπω. με το που πήγαινα να γράψω μήνυμα με πετούσε έξω. Χαλάλι όμως αν είναι για την αναβάθμιση..

Κ.Τ.Κ, kate_rina και muriam μην απογοητεύεστε, κάποια στιγμή θα έρθει το μωράκι κ σε εσάς κ σε μας. Άγχος δεν θέλει γιατί τότε δυστυχώς δεν θα καταφέρουμε τίποτα! Το άγχος είναι ο χειρότερος εχθρός μας! Θα μου πείτε ..τί μας λες τώρα αλλά τα λέω σε εσάς για να τα ακούσω κ εγώ. Αν και τώρα τελευταία το έχω δει με άλλο μάτι και δεν αγχώνομαι.

Γιελίζ μου κατάφερα και είδα από τον 6ο κύκλο το 1ο και το 2ο επεισόδιο, βέβαια χωρίς υπότιτλους γιατί δεν κατάφερα να τους κατεβάσω.. Αυτό το Σ/Κ έκανα εξάσκηση στ’ Αγγλικά μου πάντως δεν μπορείτε να πείτε..

Νίνα μου την είδα την ταινία που μου είπες και ήταν όντως πολύ καλή..Με την πρώτη ευκαιρία θα κάτσω να δω κ άλλες..Όσο για την διακοπή που έκανε κ εγώ έκανα επανεκκίνηση και συνέχισε η ταινία αμέσως..

Μαράκι μου θα σου στείλω κάποια στιγμή ένα email με κάποιες ερωτήσεις που έχω για την δίαιτα, σ’ ευχαριστώ πολύ πάντως, φαίνεται πολύ καλή..

Δημητρούλα μου ελπίζω να είσαι καλύτερα το ίδιο κ εσύ Τάνια..Όλα θα γίνουν, αρκεί να είμαστε καλά..

Χρυσάνθη μου το ήπια τε το ουζάκι εχθές τελικά? Πήγε νωρίς για ύπνο ο γιος σου?

Φιλιά σε όλους..Sorry αν ξέχασα κάποιον

:blush: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera!!!η να πο καλισπερα??..μεχρι τα το διτε εσισ θα ινε ιδι βραβι!!!

ποσ ιστε σιμερα??? ολα καλα??

καλι τη κανισ κοπελα μου...γιατη τετια στιναχορια??? δαξι δεν εκατσε...αλα μπορι να κατσι το αλο μινα!!...μιν απογοιτεφτισ τοσο πολι...θα ερτι το τε οταν δεν το περιμενουμε...ιμε σιγουρι !!!

κατερινα..καλιμερα..δεν εχουμε ξανα μιλισι...λιπον εχισ 9 μινεσ απο ποτε προσπαθισ??? επιδε δεν ξερο αν ξανα μπικεσ εδο και μασ ιπεσ κατι για σενα...τα ιτελα να σε ροτισο αν πιγεσ σε κανενα γιατρο να σιμβουλεφτισ..σιγνομι αν μπενο στα προσοπικα σου...και εγο περσι προσπαθουσαμε για 6 μινεσ και τιποτα...αλα φτεγαμε εμισ ..δεν ξεραμε ποσ τελι προγραμα.....βεβεα και κατι εξετασισ δεν χαλανε να κανισ...σιγνομι και παλι αν σε ροτισα κατι πολι προσοπικο!!!.

καλιμερα και σε σενα γιωργο...ελα που ισε να μασ πισ θα νεεα!!! ανιπομονουμε!!!!..μακαρι η παναγια να ινε κονδα σασ.......

σιμπεθερα!!! σερνετε ακομα??? και εγο τοσι ορα αφτο κανο....βριζο!!!χαχαχαχα

χρισα ...φιλακια..και καλι δουλεα να εχισ!!!

μαρακι..πιπιτσα...αααα λολλι....καλιμεραααα και σε σασ...

γωγακι...σιμερα μπενο και στα δικασασ η μερι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καικαλή εβδομάδα!!!

ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!!!

Κατερινα,Κάλι και Μυριαμ συμφωνώ με τη Χρύσα... όχι άγχος και όλα θα γίνουν... θα έρθει το μωράκι!!

Χρύσα μου κατάφερες να ανοίξεις τους υπότιτλους που έστειλα?

Συμπεθέρα σου απάντησα στο μνμ αλλά δεν το πήρες μάλλον...

Μαράκι που είσαι εσυ καλέεε?

Φιλάκια σε όλους!!!!!

Και ένα τραγουδάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..

Επιτέλους κατάφερα να διορθώσω τις τρεις δημοσιεύσεις μου!!!! Συγνώμη αλλά κολούσε πάρα πάρα πολύ!! Εδώ και 1,5 ώρα προσπαθώ..

Σαν να είδα τώρα ότι πάει καλύτερα το mammy..μακάρι..

Κανένα νέο απο τον Γιώργη ε?? Ίσως να μην μπορούσε και να μπεί..

Άντε να ακούσουμε καλά νέα να πάει καλά η εβδομάδα μας και ο μήνας ολόκληρος!!

Diosa μου το ειδα το μηνυμα αλλά δεν το άνοιξα γιατί πιάστηκα με κατι δουλειες το βράδυ και δεν ειχα χρόνο! Το απογευμα θα το κοιτάξω σ'ευχαριστώ πολύ!! :kiss::kiss:

Νίνα μου σ'ευχαριστώ αλλά δεν το βλέπω..πολλά νεύρα έχουν όλοι σήμερα :(:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια ανεμε...αν κ χτες το εγραψα στο ποστ που εχουμε με την κωσταντινα...οταν λεω εγω κατι γινεται...

καλημερα σε ολους....κολλαει το μαμμυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...