Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009!!! Νο14


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά Τζούλια... η δική σου είναι φοβερή!!!

χαχαχα!!!

Χρυσούλα μου, της είπα οτι εμένα άλλα μου έλεγε η γειτόνισσα και μετά έκανα οτι δεν άκουγα...

Να ρωτήσω... όταν αγοράζουμε παπουτσάκια... το Νο να είναι ακριβώς στο πόδι του μωρού ή να το παίρνουμε λίγο μεγαλύτερο;

Χαρά μου γιατί δε σου κάνουνε απόλυση;

Έχω χάσει επισόδεια;

Σας είπα;

Ξεκίνησα κέντημα... χαχαχα!!!

& θα πάω επιμορφωτικά να μάθω να φτιάχνω πίνακες με κουκούλι.

Πολύ προκόπα σας λέω!!!

χαχαχα!!!

Δεν είδα τις φωτό του Διονυσάκη και τηε νιουμάμας το γιο :(

Ας μου πει κάποια...

Αυτή η μαλακία που έχει το μάμμυ, όταν πατάμε υποβολή του μηνύματος και κάποια άλλη μας έχει προλάβει... να μη μου το λέει...

Μου έσπασε τα νεύρα :evil:

Το μεσημέρι μισή ώρα προσπαθούσα να δημοσιεύσω το μήνυμα και σας είχε πιάσει η λογοδιάρροια...

Ε μετά σχόλασα και δεν το έστειλα...

Σωσώ, μακάρι να μη χρειαστείτε επέμβαση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα...και βασικά καλυνύχτα..

Είμαι τόσο κουρασμένη..μόλις έσβησα το φαι γι αυριο και λέω να κοιμηθω από τώρα..

Ακούς Νανουκα??

Καλυψω λυπάμαι πολύ για την ξαδερφούλα...αλλά μην βγαζεις συμπεράσματα...άσε να τη δουν οι γιατροι πρωτα..υπάρχουν ένα σωρο ψυχιατρικά νοσήματα..μπορεί να μην είναι σχιζοφρενεια..τι να πω..κριμα..

Σωσωκα...ευχαριστω για το ενδιαφέρον..ο άντρας μου συζητάει να μπει μετοχος σε μια εταιρεία αλλα ακομα δεν έχει οριστικοποιηθεί κατι..προς το παρον πάει ακομα στην παλια δουλεια αλλα τον πληρωνει μαυρα και πολύ λιγότερα απο αυτα που έπαιρνε..αλλα τι να κάνει..

Παιδιά δεν ξέρω πώς το βιώνετε εσείς αλλά η κατασταση έξω είναι ζούγκλα! :(

Τέλος παντων..

Όσο για τα παπουτσακια πάρτης κάτι καλο για 1ο..

Της δικιας μου της έφεραν στη βάπτιση geox και βγηκαν πολύ καλα..κλειστα πεδιλακια..

Πολύ ωραια είναι και τα Agatha de la Prada αλλα πιο ακριβά..

Σε καμμια περιπτωση μην πάρεις πάνινο..τα all star δεν τα φόρεσε σχεδόν καθόλου η δικιά μου..

Το νουμεράκι μάλλον το 19..να έχει λίγο περιθωριο..αλλά θα της τα δοκιμάσεις κιολας..

Δομ..σου είχα στειλει κάποτε ένα μαιλ..το πήρες ή αλλου το έστειλα??? :?:

Φιλάκια σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα πάντα παίρνεις λίγο μεγαλύτερο ,αλλά όχι και πολύ γιατί κι αυτό είναι λάθος..

Συνήθως τα παιδικά έχουν μέσα πάτο ο οποιος βγαίνει και είναι σαν μεζούρα για να πατησει το παιδακι επανω και να δεις μέχρι που πρέπει να φτάνει το πατουσάκι..

Τα stan smith έχουν τετοιο σίγουρα όπως και τα timberland τα οποία είναι τα καλύτερα γι αγοράκι κατά την εμπειρία μου πάντα..

Εγω σ'αυτα τα μουγερ και κροκοντιλινο δεν έχω πάρει ποτε δε μου αρεσουν καθόλου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααα!!!!

γραψατε παλι τα απαντα...

Καλυψω μας ελειψες και εσυ...λυπηρη η κατασταση με τη ξαδερφη σου αλλα μη νομιζετε οτι απεχει πολυ ο μεσος νους απο τις εμμονες!!!

Χαρα εισαι σιγουρη οτι δεν εχεις αλλη επιλογη???σε παραπλησια εταιρεια???ειναι και νεκρη περιοδος τωρα λογω οικονομικης καταστασης... :|

Σωσω σημασια ειχε να γλιτωσετε την επεμβαση...

Νανουκα μη μασας κα μην τσιμπας!!! καλα το κεντημα ποτε ακριβως θα το προλαβαινεις..αυτα βλεπει και η πεθερα και σου κολλαει... :lol::lol:

Τζουλια την ελιωνα στα σιγουρα...

εγω δουλεια εξοντωτικα..ευτυχως ο μικρος κοιμηθηκε γρηγορα γιατι σημερα δεν ειχα κουραγιο για παιχνιδι..μπανιο γαλα και τεζα!!!

Νανουκα στα κανονικα του πηρα 23 γατι ειχαν πιο μαζεμενη φορμα και εφταναν σχεδον μεχρι τον αστραγαλο σαν ημιμποτακι..στα αθλητικα του πηρα 22.5 γιατι ηταν φαρδια η φορμα τους..αλλα και στα δυο ειχε περιθωριο μπροστα..εχω δει κατι απιθανα παιδικα σε ενα μαγαζι στην Αραχωβα :shock::shock: με την πρωτη ευκαιρια θα ανεβω :!::!: να του παρω σιγουρα!!!!

Ισμηνουλα καλη ξεκουραση!!!!φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

νανα γιατι ο διευθυντης, τα πηρε επιδη μιλησα, με τον προεδρο και μου παει κοντρα...και για να γινει απολυση εστω και εικονικη πρεπει να κλεισω χρονο δηλ. στις 21 οκτωβρη αλλα λεει ο διευθηντης εμεις απολυση θα σου κανουμε αν θες 15 νοεμβρη πιο πριν ξεχνατο, οποτε του ζητησα να παρω μεχρι τοτε αδεια ανεφ αποδοχων οπου γινεται, και με καλυπτη ο νομος σαν μανουλα, και μετα να γινει η απολυση, αυτος δεν μου τη δινει, και σημερα που πηγα μου τα ειπε τοσο μπερδεμενα. δηλ. να υπογραψω την παραιτηση και μετα να γινει η απολυση, και λεω εγω με το χαζο μου το μυαλο, αφου θα υπογραψω την παραιτηση, θα την στειλεται στον οαεδ; ναιιιιι! εεεεεε!!! τοτε...αφου θα εχω παραιτηθη, και δεν θα ειμαι στην εταιρεια, πως θα με απολυσετε; εεεεεε; οοοοοεεεεοοοοο!!!! που ειναι η απολυση; η εγω δεν καταλαβαινω τη λεει η αυτος λεει παπαριες.... και θα παω αυριο να ξαναβρω τον προεδρο, μηπως και κανει κατι....που μακαρι γιατι εχω τρελαθει...αυτα νανα με την δουλεια μου...

και τωρα γεωργια, ετσι που μου εχει φερθει, απο την αδεια της εγκυμοσυνης, το σπασιμο που μου εχει κανει ,απο την ωρα που γυρισα στην δουλεια,και μεχρι σημερα, δεν μου κανει καρδια να δουλεψω ξανα εκει, σημερα η κοροιδια και οι ειρωνιες δεν ξερω και πως γραφετε, ενω αγαπω την δουλεια μου, δεν θελω να ξανα παω εκει, δεν ειναι θεμα βλακειας αλλα απελπισιας, το ποσο κακος ειναι ο κοσμος. του το ειπα σημερα, γιατι ολα αυτα; 11 χρονια με ξερει, πιο πολυ βεπομαστε στην δουλεια, παρα με την οικογενεια μας.... τοσα χρονια και ουτε ενα συναισθημα; και οι συναδελφοι μου αν οχι ολοι αλλα αρκετοι, γιατι οταν γυριζει μια γυναικα απο εγκυμοσυνη, εχει αυτην την ασχημη αντιμετωπιση; γιατι να μην πρεπει να περνει το μειωμενο ωραριο; δεν καταλαβα, πριν την εγκυμοσυνη ειμουν ενταξει και τωρα αλλαξα; οχι γεωργια προτιμω να καθαριζω σκαλες και γραφεια, να βρω μια δουλεια οτιδηποτε παρα εκει. πολυ πικρα, κοροϊδια και στεναχωρια, δεν νομιζω να αξιζει μια γυναικα κατι τετοιο οσο και λαθος επιλογες να εχει κανει....

και κατι ακομη δεν μετανιωσα που εκανα το παιδακι μου οσες και δυσκολιες να περασω ακομη, και χιαρομαι που εγινα μανουλα, εδω και αρκετο καιρο τα πραγματα για μας ειναι δυσκολα, πολυ δυσκολα, αλλα οταν βλεπω το μωρακι μου τα ξεχναω ολα..... αυτααααα

καληνυχτα σας ευχομαι ενα υσηχο βραδυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κατι ακομη σημερα ο στεφανος μου εγινε 11 μηνων χοχχαχαχαχααα

και βαγκ χρονια σας πολλα να χαιρεσαι τα παιδακια σου, να τα δεις γερα και δυνατα.. [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ... εσείς κοιμάστε κι εγώ ακόμη;

Α πα πα!!!

Αλλά τι να κάνω που κεντούσα η προκόπα... χαχαχα!!!

Φτιάχνω 1 με μέτρημα και χαντρούλες!

Μόλις το τελειώσω θα σας το στείλω να το δείτε...

Είναι μικρό και πιστεύω να το τελειώσω γρήγορα!!!

Χαρά μου μη μασάς!!!

Μην υπογράψεις τίποτα παρά μόνο την απόλυση σου!!!

Καλυψώ κρίμα για την ξαδέεφη...

πόσο χρονών είναι;

Πάω να συμμαζέψω τα παιχνιδάκια μου και νάνι...

Ευχαιστώ έμπειρες μανούλες για τα παπουτσάκια!!!

Να ρωτήσω κάτι άλλο...

Τώρα που χρονίζουμε... τι φαγητά μπορώ να δίνω;

Ακόμη και τα δικά μας;

Πάντως, να σας πω οτι τρώει τα πάντα αν και φαφούτης!!!

Σήμερα του έδωσα κεφτεδάκια με κουσκουσάκι...

όχι κανονική μερίδα... απλώς μας έκανε παρέα στο τραπέζι... δεν είχα βάλει καθόλου αλάτι και μπαχαρικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμηνη αλλου γιααλλου το εστειλες προφανως...το μειλ μου ειναι kyriaki.lev@gmail.com περιμενα κι εγω φωτο τοτε...περιμενα...τιποτα

Σωσωκα η Σουζανιτα ειναι τοσο καλο παιδι που θα μου ξαναστειλει με κουριερ αυτη τη φορα για να μη ξαναχαθει.Να σκασεις παο τη ζηλεια σου!

Λατρεια...μου κανες αναπαντητη οταν τον μπανιαριζα ρε γαμωτο!Σε νιωθω με το θεμα συναδελφοι-εργοδοτες και εγκυμοσυνη.Δεν εχω παθει τοσο ισχυρες φασεις οπως εσυ αλλα το ενιωθα στον αερα...και απο πολλες φιλες ακουω προβληματα με αυτο.Μετα λενε για υπογεννητικοτητα.Θα πρεπε να ντρεπονται ολοι τους εκει μεσα, αλλα δυστυχως κοιτανε ολοι τον κωλο τους!Αυτο εχω εισπραξει τοσα χρονια και στη δουλεια και στην κοινωνια μας.Σε καταλαβαινω που δε θες να ξαναδουλεψεις εκει και ειναι κριμα για τα τοσα που περασατε μαζι να σου μενει πικρα.

Να σας ζησει ο Στεφανακος!!!!!!!!

Αλεκα...τον δικαιολογω γιατι με γνωρισε 25 κιλα πιο αδυνατη!Δεν μπορω να βρω ομως τη δυναμη να κανω διαιτα.Ξεσπαω στο φαι με τα ζορια στο σπιτι!Δεν ξερω που ανλουν τη λεγομενη εσωτερικη δυναμη τοσοι και τοσοι ανθρωποι,εχω καταληξει οτι εγω δεν την εχω,ειμαι αδυναμος χαρακτηρας χωρις πεισμα και θεληση.

Τελοσπαντων...

Βαγκ σοκαριστηκα με το θεμα του μπαμπα σου που ελεγες για την αποπειρα πνιγμου της μαμας σου.Δεν μπορω να διανοηθω οτι θα φτασει καποια στιγμη σε τετοιο σημειο η μανα μου...ειμαστε βεβαια σε προηγουμενο σταδιο απο αυτο που λες...παίρνει και νεο χαπι τωρα,αλλα...τελοσπαντων κι αυτο,θα μιλησουμε καποια στιγμη που θα παει.

Νανουκα σου στειλα στο μειλ.

Καλυψω μου...οντως κουραστικη εβδομαδα περνας,κουραγιο!

Κοριτσια Φιλια πολλα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες σας

σημερα ηταν καταπληκτικα :)

το απογευμα ηταν πολυ καλα παιδια

ποια θα ανοίξει το 15εεεε οεο;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...