Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

Γεια σας και από μένα κοριτσάρες μου.Τι κανετε?

Πρώτα να ευχηθώ σε όλα τα μωράκια να είναι γερά και ευτυχισμένα.

Αννα χαίρομαι που όλα πήγαν καλα.Είδες που στο λέγαμε οτι άδιακ ανησυχούσες?Παίδαρο ολόκληρο έβγαλες.

Χρύσα μου κουράγιο.Η γοργονίτσα σου θα είναι σύντομα σπιτάκι με τη μαμά της. Κάνε λίγο υπομονή.Η σκέψη μου θα είναι μαζί σου.

Κυο ουδέν σχόλιο για το Αλκμηνάκι.Είναι πολύ φατσούλα.Καλέ τι μαγουλα έκανε?

Λαμπρινή εύχομαι με έναν πονο αύριο.όλα θα πάνε καλά.

Εγώ εχτές το βράδυ δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου.Δεν βολευόμουν πουθενά,είχα και κάτι σουβλιές χαμηλά..Είναι και η αγωνία που πλησιάζει ο καιρός....

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι μου κάνετε? :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσαρες μου....

Tweety μου ουτε κ εγω εχω κοιμηθει παλι 8 το πρωι καταφερα μεχρι τις 10... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

Αννουλα μου γλυκια πολυ χαιρομαι που ηρεμησες κ που ολα ειναι καλα να τις ακους τις φιλες σου... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Χρυσα μου υπομονη ολα καλα θα πανε κ συντομα θα εχεις την γοργονιτσα σου αγκαλια...ευχομαι το συντομοτερο κοπελαρα μου να την παρετε σπιτι... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Γελιζ δεν σε βρισκω βρες εσυ εμενα http://www.facebook.com/home.php?#!/ntora.tagopoulou

Λαμπρινουλα μου αντε κουκλιτσα μου με το καλο να παρεις το μπεμπακι σου αγκαλια εφτασε κ εσενα η ωρα σου...

Κuo για την μικρη τι να πω οτι κ να πω λιγο θα ειναι....ειναι θεαααααααααααααααααααααααααααααα... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

σημερα βγαινει η Βασιλικουλα μας....μακαρι να παρει κ το κοριτσακι της σπιτι.... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Αυριο εχω το πρωτο μαθημα ανωδυνου κ νιωθω λες κ θα παω σχολειο κ δεν θελωωωωωωωωωωωωωω....αλλα δεν εχω αλλη επιλογη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια Καλημερα!!ξερετε καμια καλη κρεμα αλοιφη για συγκαμα;απο εχθες που τον αλλαξα ειδα πως ειναι κατακοκκινος και εχει και λιγο ματωσει γαμωτο...μαλλον δεν μου τον αλλαζαν με το που εκανε κακα και ειναι πολυ ευαισθητος τελικα,τι να του βαλω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

κοριτσακια Καλημερα!!ξερετε καμια καλη κρεμα αλοιφη για συγκαμα;απο εχθες που τον αλλαξα ειδα πως ειναι κατακοκκινος και εχει και λιγο ματωσει γαμωτο...μαλλον δεν μου τον αλλαζαν με το που εκανε κακα και ειναι πολυ ευαισθητος τελικα,τι να του βαλω;

vaster μου Sudocrem την εχουν κ στα φαρμακεια κ στα jumbo ειναι παρα πολυ καλη μαλλον η καλυτερη φαντασου οτι την χρησιμοποιω κ σε περιπτωσεις που καω στο μαγειρεμα κ αμεσως φευγει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

yeliz μου σε βρηκα...φτου φτου φτου κουκλαρα εισαι... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

XAXA Ευχαριστώ!!! (θα κοκκινήσω τώρα :P:blush: ) Και εσύ ΜΙΑ ΚΑΡΑΚΟΥΚΛΑΡΑ!!! :kiss::kiss:

Αναστασία μου σε είδα και εσένα!!! :woohoo: :woohoo: καλέεεεε τι μάτια είναι αυτάαα?? ΚΑΡΑΚΟΥΚΛΑΡΑ και εσύ!!! Ζαλίστηκα!!! :blink: η καραμελίτσα σου τελικά σου μοιάζει!!! :kiss::kiss:

(Γιαυτό βγάζετε ωραία παιδιά σ'αυτό το ποστ!!! Γιατί είστε ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου, να σου ζήσει. Πω πω τι τράβηξες. Φαντάζομαι τι αγωνία και τι άγχος. Αφού όλα πήγαν καλά μην σκέφτεσαι πίσω...

Αννούλα, να σου ζήσει!!!!!Το γλυκούλι μου βγήκε παχουλό! Τι καλά που θηλάζετε, μπράβο!

Kuo, το Αλκμηνάκι είναι τέλειο... Ακόμα και όταν απλά κοιμάται είναι για ζούληγμα και πολλά φιλάκια...

Yeliz, σου έστειλα request στο fb (στην αναζήτηση δεν υπάρχει το όνομά σου, αλλά σε βρήκα μέσω των άλλων κοριτσιών).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

ειναι απιστευτο αυτο που νιωθω!!!! δεν μπορω να πιστεψω οτι εχω δυο αγγελακια!! σας γραφω γρηγορα γιατι εχω γινει βεγγος!!!

αλλα αξιζει οσο τιποτα!!!

εχω δυο υπεροχα παιδια !!!!!

τον βαγγελη 2760 κιλα 25/8 10.50πμ

την μυρσινη 2210 κιλα 25/8 10.51πμ

για τον τοκετο δεν εχω να πω και πολλα.... καισαρικη ηταν...

αυτο που εχω να πω ειναι οτι δεν εχω μυρισει τιποτα πιο ωραιο!!

δεν εχω ξανααγκαλιασει τιποτα τοσο σημαντικο!

δεν εχω νιωσει πιο τρυφερο χαδι απο οταν με αγγιζουν!!!

ο μπαμπας τους εχει λιωσει.............

δεν προλαβα να διαβασω τιποτα...

πολλες ευχες σε οσες γεννησαν να σας ζησουν τα κουκλακια σας!!!!

να εχουμε ολες υγειη και καλοτυχα παιδια!!

οι υπολοιπες με το καλο να τα νιωσετε ολα αυτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα σε όλα τα κοριτσάκια!

Λαμπρινούλα,άντε κοριτσάκι μου!Να πάνε όλα καλά αύριο και θα περιμένουμε νεάκια σου!

Βασιλικούλα,γύρισες σπίτι;Τι καλά;Καλή λοχεία κοριτσάκι μου και να χαίρεσαι τα ζουζουνάκια σου

Υπόλοιπες τσουπρίτσες τι κάνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω!!!

ντορουλα ειμαστε σπιτι ναι!!!!

αυριο θα βγει και η κατρινα...

εγινε και η γνωριμια του γαμπρου και της νυφης :lol::lol::lol:

σας φιλω και σας καληνυχτω!

θα τα πουμε οταν μπορεσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα,Βασιλικούλα και καλή ξεκούραση!Όσο μπορέσεις.....

Καλά κι εγώ Γιελίζ μου,σκάω από τη ζέστη!Και με πετάει έξω και γενικά ψιλοκαθυστερεί.Το έχει βαρέσει η ζέστη κι αυτό. :P

Να σου πω,το ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ξέρεις σε ποια κατηγορία ανήκει για να το βρω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα... δεν μπορούσα να μπω όλο τ' απόγευμα. Ευχαριστώ για τις ευχές σας... για την αυριανή μου μέρα. Ελπίζω... και όλα θα πάνε καλά !!! Καλή λοχεία Βασιλικούλα μου. Επίσης Κατρίνα μου με το καλό να γυρίσεις σπιτάκι σου.

Εδώ θα μαι μάλλον μέχρι αργούτσικα σήμερα... δεν βλέπω να με πιάνει ύπνος !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Γειά σου Λαμπρινή μου... ανυπομονείς ε?? Κάτσε μαζί μας να ξεχαστείς!!

Κατερίνα μου εδώ είναι http://www.mammyland.com/foroum/goneis- ... 010#500281

egw eimai sto facebook :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pragmati exw laptopaki sto nosokomeio kai to mammy sernetai..den mporw na diavasw tipota!eimai mesa 4 wres kai prospa8w!!krima pareaki mou mou leipete..kai htan eukairia nata leme!!!

den exw ka8olou neotera sas!!ayrio elpizw na eimaste spiti!!o MIKROS SIMERA MOU EKANE IKTERO 13,8..euxomai aurio na einai OK kai na fygoume!

Lambrinoula eyxomai ta kalutera gia aurio..me to kalo..koritsaki mou!!na to xareis stin agkalia sou!!

apo uario me to kalo ..8a ta leme pali!!!

gia na doume 8a to parei h 8a mas peta3ei pali????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πήρε Κατρίνα μου... κ ευχαριστώ για τις ευχούλες σου ! Εμείς μιλάμε με τη Yeliz στο fb γιατί εδώ κολλάει....

Με το καλό αύριο στο σπιτάκι σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή δεν παλεύεται η κατάσταση του mammy αυτή τη στιγμή σας λέω μια μεγάλη καληνύχτα κ θα μπω το πρωί πριν φύγω για το νοσοκομείο... Βέβαια όλες θα κοιμάστε αλλά δεν έχει καμία σημασία... Εγώ θα μπω για να πω την καλημέρα μου.

Φιλάκια κ καλή ξεκούραση !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινακι τι κανεις?

τι ωρα θα βγεις αυριο?

θα ειμαι στο ελενα αυριο 9-11 εχω μαθημα κ μετα θα με δει ο γιατρος αν προλαβω θα ανεβω να σας δω οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...