Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

Πω πωωωωωωωωωω απουσίες !!! Καλέ που πήγατε όλες ? ? ? Βολτούλα ή για ξεκούραση ? Κ γω σήμερα με βλέπω να ξαπλώνω νωρίς γιατί το μεσημέρι δεν κοιμήθηκα καθόλου !!! Για λίγο ακόμα θα μαι εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Vaster μου να σας ζησει...περιμενουμε φωτο....

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ μου να σας ζησει ο πριγκιπας σου...κ απο εσενα περιμενουμε λεπτομεριες κ φωτο....

Αννουλα μου να σας ζησει το αντρακι σας με το καλο να πατε σπιτι σας ελπιζω να ηρεμησες τωρα φιλακια πολλα περιμενουμε τα νεα σου...

εδω ειμαι Λαμπρινη μου... :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα κι εγώ για λίγο κοριτσάκια!

Ελενάκι,καλή λοχεία κοριτσάκι μου και να σου ζήσει το μπεμπάκι!

Μπέλλα,να σου ζήσει το μουσουδάκι!

Αννούλα,γέννησες!!!!!!!Να σου ζήσει το μικρουλάκι σου,να είστε μια πανευτυχής οικογένεια και να μη στεναχωριέσαι για τίποτα τώρα που κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου!

Κατρινάκι,να σου ζήσει κι εσένα ο μπέμπαρος!

Όντως κορίτσια έχουμε αραιώσει πολύ.Έχει πέσει πολύ κούραση τώρα τις τελευταίες μέρες!Κουράγιο ωρε παληκάρια!Κοντεύουμε ;)

Γεια σας Λαμπρινη και Ντοράκι.Την παλεύετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ αυτό έχω κάνει.Δε γίνεται αλλιώς!Και να φανταστείς είναι τέλη Αυγούστου.Υποτίθεται ότι σε λίγες μέρες θα μπει το φθινόπωρο.Λέμε τώρα.Και αύριο έτσι θα είναι.Φρίκη! :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου εγω δεν την παλευω βαριεμαι απιστευτα...ο αντρας μου σχολαει 3 εγω κ για υπνο να πεσω δεν θα κοιμηθω...αλλα τι να κανω αναγκαστηκα...τωρα λεω να κανω ενα ντουζακι κ να την πεσω κ βλεπουμε αν θα κοιμηθω...δεν περναει κ η κωλο ωρα με τιποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαίνω!Δεν πειράζει και να μην κοιμηθείς,καλό θα σου κάνει να ξαπλώσεις!Κάνε αυτό που λες.Κάνε ένα ντουζάκι και ξάπλωσε να χαλαρώσεις.Κι εγώ αυτό θα κάνω.Δεν μπορώ πλέον να κάθομαι και πολύ ώρα στην καρέκλα!Αντε καλή ξεκούραση!Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις εκανα το ντουζακι μου κ θα παω να την πεσω...θα παρω κ το λαπιτοπ μπας κ χαζεψω με κανενα παιχνιδι....φιλακια κατερινακι καλη ξεκουραση...καληνυχτα Λαμπρινουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τις φρεσκομανούλες!!!

Να σας ζήσουν τα νινάκια σας κοριτσάρες!

Καλή λοχεία σε Κατρίνα,Βασιλικούλα,Μπέλλα,Ελενάκι και Αννούλα μας!!!!

Ρόζι ευχαριστώ πολύ κι εσένα ο γιός σου ΘΕΟΣ!!!

Κατερινοφουφού σ'ευχαριστώ κοπελάρα μου! Εχεις κουραστεί κι εσύ ε? Υπομονή λιγάκι ακόμα,η ουρά έμεινε...

Τουίτι μου να είσαι καλά! Στα Λητώ το πήραμε το συγκεκριμένο και μάλιστα μισή τιμή με τις εκπτώσεις.

Γελίζ κι εγώ με Treasure έχω κολλήσει τελευταία! Στείλε πμ να σε κάνω γειτονάκι! ;)

Ντοράκι κ Λαμπρινούλα καλή ξεκούραση! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα κοριτσάκια... Κ εγώ για το κρεβατάκι πάω... Αύριο με τόση ζέστη έχω δρομολόγιο προς Αλεξάνδρας το μεσημέρι για τον προ εγχειρητικό έλεγχο (εξέταση αίματος, καρδιογράφημα, κλπ) Εκεί να δω πως θα την παλέψω...

Φιλάκια κ τα λέμε αύριο μετά τις εξετάσεις μου... Καλή ξεκούραση !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas ki apo emas koritsia.....shmera peira exitirio gennhsa thn trith stis 12 to meshmeri mia gorgonitsa 3160gr....dystyxos omws logo toy zanxaroy to gorgonaki mou mphke se thermokitida itan krisimh h katastash ths ews xthes to apogeuma poy xavagennithikame oloi mazi akougontas ta kala nea....ta upolipa nea tha sas ta pw ayrio giati sas xrostaw kai thn dikh mou istoria toketoy h opoia sigoura tha teleiwsei xaroumena kai gia emena!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου να σου ευχηθω κ απο εδω να σας ζησει γερη κ δυνατη...τελος καλο ολα καλα τωρα απο εδω κ περα ολα να σας πανε τελεια κ ευχομαι να μην ξανα αντιμετωπισεται κανενα προβλημα φιλακια πολλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλάρες! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας!

Μπέλλα, μας την έκανες μπαμπέσικα αλλά ήταν για καλό σκοπό! Να σου ζήσει ο όμορφος και εννοείται πως δεν έχει σημασία πώς ήρθε στον κόσμο, αρκεί που είστε καλά και οι δυο σας :kiss:

Κατερινάκι, να σου ζήσει κι από εδώ το μελαχροινάκι σου (χιχιχι)! Σόρι που δεν ήρθα, αλλά ήδη την άφησα μια φορά και δε μου έβγαινε :blush: Άλλωστε έχεις την καλύτερη παρέα! Φιλάκια και στη Βασιλικούλα και τα διδυμάκια της :kiss:

Ελενάρα, να χαίρεσαι το μωρούλι σου και καλή λοχεία να έχεις! Μην ανησυχείς, εδώ θα είμαστε να μας τα πεις όποτε ηρεμήσετε λίγο. Εσύ απλώς απόλαυσε το ταξίδι ;)

Χρύσα, να σου ζήσει! Περαστικά να είναι και αγύριστα... Τι τράβηξες ρε γαμώτο :dry: Ευτυχώς όλα πάνε καλά :kiss:

Αννούλα! Σου την έσκασε τελικά ο μικρός; Είπε να έρθει να παρηγορήσει και να καθησυχάσει τη μανούλα του; Να σου ζήσει κοπελάρα! Πάντα καλά να είναι το αγοράκι σου (και το ένα και το άλλο) και εσύ να μην ανησυχείς για τίποτα. Για όλα υπάρχει λύση και όλα στο τέλος με κάποιο τρόπο στρώνουν, ναι; :kiss:

Με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα μωράκια της παρέας να γεμίσουν περισσότερο τη ζωή των μαμάδων τους που τα περιμένουν τόσους μήνες :kiss: Λαμπρινούλα, καλό κουράγιο. Λίγες ώρες έμειναν όμως. Μόνο αυτό σκέψου!

Ελπιδάκι, τι θεά είναι αυτή;; Καλές βόλτες! Και καλά θα κάνεις που θα βγεις ;) Να περάσεις υπέροχα!

Δυστυχώς κάτι παίζει και δεν μπορώ να μπω στο προφίλ μου να περάσω τα γεννητούρια :( Με βγάζει στην αρχική του φόρουμ!

Να σας βάλω ένα Αλκμηνάκι να κοιμάται; Δεν... κάνει κάτι το ιδιαίτερο, απλώς τη βλέπω και λιώνω λίγο περισσότερο κάθε μέρα :blush:

http://www.youtube.com/watch?v=bT-rkrl9iws

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon koritsia einai 3:30 to prwi ki opws vlepete einai dyskolo na eisai spiti sou xwris to mwraki sou .....lipon gia na mhn me parei apo katw tha sas grapsw twra thn istoria toketou mou...

ekana eisagwgh thn deytera afou ekana ta aparethta hrthe kai h wra na mpw ston kardiotomografo,xafnika ekei pou xaplwna me epeiase kati san fovos kai agwnia me apotelesma na kanw taxikardies kai egw alla kai to mwro....oi giatroi apofasisan oti an sunexizotan mexri to vradi evdexomenos kai na gennousa deytera vradi alla oxi to gorgonaki hremhse kai xhmerwse o theos thn trith...

kosmos plakwse sto maieythrio filoi fvtofrafikes kameres(ftoiaxame ena video ligo prwtou mpw mesa apisteyto tha sas to valw otan mporesw)o giatros me peire mesa stis 11 to prwi kai gennhsa me kaisarikh ki episklhridio stis 11:48 to prwi ola sto xeirourgeio phgenan kala egw eimoun sthn ananhpsh kai h gorgonitsa sto diplano dwmatio gia na mou thn ntisoun emena me eixan valei se tetoia thesei opou mporousa na dw ti tis kanoun den mou arese omws pou enas giatros itan oloi thn wra apo panw ths kai kati parathrouse se ena mhxanima 2 wres ekatsa sthn ananipsi 2 wres kai o giatros panv apo to mwro,mpenovgenan giatroi nosileytes egw rwtaga gemati agwnia alla kanenas den mou apantage...perimena me oso ypomonh mporoysa na vgw exw na mathw ta nea....

me evgalav exw apo me to forio kai anti na dw ton kosmo pou eixa afish pisw mou eida mono thn mama moy na me perimenh...na mhn sas ta polulogo h gorgonitsa mou mphke sthn thermokitisa thn trhth liga lepta meta thn gennhsh ths o logos (pneumothorakas)diladi an kai teleiomhno paidi den exei kala leitoyrgika aneptigmenous pneymones.....

oti poio asxhmo exw niwsei sthn zvh mou na mpw sto dwmateio xvris to mwro mou...anarwsa sxedon amesws thn tetarth to prwi stis 6 shkvthika kai phga kai thn eida...sparaxe h kardia mou kai ta sothika mou thn eixav diasolhnomenh kai ta pragmata den phgenan kala,thn pempth htan h poio tragikh mera ths zvhs mou giati i giatroi mas eipan oti to mwro mas perase mia dyskolh nyxta kai kindivepse polles fores h zwh ths....hthela na pethanw ekeinei thn wra eprepe na perhmenoume mexri to vradi na doume thn poreia ths....kai h anastash hrthe o giatros mas eipe oti einai ligo kaliteraa gyrw sto 1 ekatosto,to aggeloudaki mou....

simera hmastan akoma poio kala arkei na sas pw oti tis evgalav dokimastika to mhxanhma na doume an mporei na ta kataferei na anapneysh monh ths....

katalavenete twra giati de koimame....agwniw an tha ta kataferei....elpizw na mporw kathe mera na sas grafw nea ths....kalo xhmerwma se oles!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou kopela mou...logiko einai na mhn mporeis na koimitheis!!!kalo kouragio kai euxome syntoma na thn exete spiti sas...entelos tyxaia diabasa thn istoria kai ithela na se rwthso apo tous yperixous fenontousan ola kala?kai posa kila genithike?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μας... μάλλον είναι μια δύσκολη νύχτα, με πολλή σκέψη ε :dry: Βρε κοπέλα μου, από αυτό που μας έγραψες το βράδυ κατάλαβα ότι είχε βγει και το μικρό σου, όχι ότι ήσουν μοναχούλα χωρίς την μπέμπα... Το σίγουρο είναι ότι πάει πολύ καλύτερα και πως μέρα με τη μέρα απομακρύνεται από τα πιο δύσκολα! Ακούγεται μαχητάκι σκέτο και οι μαχητές νικούν στο τέλος! Έτσι δείχνει και η πρόοδός της! Προσπάθησε να μη σκέφτεσαι αρνητικά ειδικά τώρα που πηγαίνει όλο και καλύτερα το κοριτσάκι σου! Καλή δύναμη και να ξέρεις ότι η μικρούλα σύντομα δεν θα έχει ανάγκη τίποτα, παρά μόνο την αγκαλίτσα της μαμάς της :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakap75 έγραψε:

geia sou kopela mou...logiko einai na mhn mporeis na koimitheis!!!kalo kouragio kai euxome syntoma na thn exete spiti sas...entelos tyxaia diabasa thn istoria kai ithela na se rwthso apo tous yperixous fenontousan ola kala?kai posa kila genithike?

to rwtisa ki egw ayto apo yperhxous opws h ayxenikh diafaneia,b epipedou kai doppler kai mou eipan oti oi yperixoi deixnoun thn anatomia ton organvn kai oxi thn leitoyrgeia...p.x h kardia apoteleitai apo anv kai katv koilia alla den mporoun na doun an leitourgei swsta...3160 grnnithike

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisanthemo έγραψε:

mariakap75 έγραψε:

to rwtisa ki egw ayto apo yperhxous opws h ayxenikh diafaneia,b epipedou kai doppler kai mou eipan oti oi yperixoi deixnoun thn anatomia ton organvn kai oxi thn leitoyrgeia...p.x h kardia apoteleitai apo anv kai katv koilia alla den mporoun na doun an leitourgei swsta...3160 grnnithike[/quote:2uk0iw4j]

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ..ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΣΠΙΤΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!!!

καταρχήν αν μας ζήσουν όλα τα καινούργια μωράκια!!!! :woohoo: :woohoo:

Κατρινάκι μου, Μπέλλα και Αννούλα έυχομαι οτι καλύτερο και να είναι πάντα γερά τα μωράκια σας!!! :):)

Κατρινάκι πωε αντέδρασε η Έλενα;;;το είδε τον μικρούλη;;

Αννούλα επίσης, ο Γιωργάκης σου τι έκανε;;

Χρύσα μου διάβασα κοπέλα μου την ιστορία σου..μην στεναχωριέσαι να έχεις θετική σκέψη πάνω απ'όλα!!!!είδα οτι κάπω βελτιώθηκαν τα πράγματα και αυτό με χαροποίησε..να ξέρεις θα σε σκεφτόμαστε και περιμένουμε να μας πεις τα νεότερα όταν γυρίσεις από το νοσοκομείο...εύχομαι γρήγορα να πάρετε τη μικρή σας στο σπιτι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,γλυκές μου φιλεναδούλες!Ελπίζω να ξημερώσατε όλες καλά!

Χρύσα μου,να σου ζήσει η μικρούλα σου!Εύχομαι να είστε μια ευτυχισμένη οικογένεια και να αφήσετε τα δυσάρεστα στο πίσω μέρος του μυαλού σας.Μόνο καλές μέρες έρχονται απο'δω και πέρα :)

Kuo,τι τρελλό φατσίδιο είναι αυτό;Αχ,να σου ζήσει και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια...Χθές δεν μπορούσα να μπω στο mammy με πετούσε συνέχεια μάλλον λόγω αναβάθμισης... και σήμερα με πέταξε κανα 2 φορές!!

Χρύσα μου να σας ζήσει το μωράκι σας κοπέλα μου...εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά το μωράκι σου και να τη πάρετε σπίτι...περιμένουμε τα καλά σας νέα..

Αννούλα, Μπέλλα,Ελενάκι,Κατρίνα,Βασιλικούλα να σας ζήσουν τα μωράκια σας πάντα γερά και τυχερά να είναι!!!Να έχετε καλή λοχεία!!

Ελπιδάκι και Kuo τι κούκλες είναι αυτές καλέεεεε??? Φτου Φτου!!

soupitsa και Ελπιδάκι έδωσα το όνομα μου στο fb στη Λαμπρινή και δεν μπόρεσε να με βρεί... την βρήκα όμως εγώ!! :P σας το γράφω εδώ και αν δεν με βρίσκετε πείτε μου να σας βρώ εγώ!! [hide] Yeliz Must [/hide]

Φιλάκια σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα. Εχω ξυπνήσει από τις 6:30 κ απλά καθόμουν. Μόλις γύρισα από το γιατρό. Με κοίταξε όλα καλά. Μου πήρε κ αιματάκι, κάναμε κ καρδιογράφημα... και όλα έτοιμα για αύριο. Στις 7:30 πρέπει να μαι στην παραλαβή... για να ξεκινήσει η διαδικασία....

Εσείς τι κάνετε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Λαπμπρινή μου!!! Χαίρομαι που είναι όλα καλά!! Μπράβο!!

Αύριο τέτοια ώρα θα κρατάς το μωράκι σου!!! Αχ με το καλό κοπέλα μου!!!Όλα να πάνε τέλεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ειναι ενας μελαχροινος κουκλος και παιδαρος! :woohoo: 3.840 βαρος και 52 υψος με καισαρικη τελικα!Χτες στις 28/08 και 16.15 το απογευμα. Το καλυτερο? Θηλαζουμε μια χαρα!!! :P:P:P

Τι κανετε ολες καρδουλες μου??? Μου λειψατε τοοοοοοοοοσο πολυ!Δεν εχω προλαβει να διαβασω τα νεακια σας καθολου. Δεν μπορω να σας γραφω πολλα γιατι το χερι μου (το αριστερο ευτυχως) ειναι τιγκα στους ορους.

Γεννησε καμια? Οσες γεννησαν να τους ζησουν και οσες περιμενουν, με το καλο κουκλες!

Σας ευχαριστω για τις ευχες σας στο φεις και σας φιλω γλυκα! :kiss::kiss::kiss: Οποτε μπορεσω θα σας ξαναγραψω. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...