Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αννουλα δεν πειραζει.

Στην επομενη μεγαλη συναντηση ελπιζω να βρεθουμε.

Κοριτσια σκεφτεται καμια το ποτε???Εγω το πολυ μεχρι τις 15 Σεπτεμβριου θα φυγω και η επομενη συναντηση που θα μπορεσω να ερθω θα ειναι με τα ζουζουνακια μας.

Ματινακι δεν το σκεφτηκα αυτο.Οι τσουπρες μας θα εχουν πολλες επιλογες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,τι λέτε να βρεθούμε 4-5 Σεπτεμβρίου??Πέφτει Σαββατοκύριακο και μάλλον βολεύει καλύτερα...Αντε να το κοιτάξουμε το θέμα πριν σκορπιστούμε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα εγώ στις 4 Σεπτεμβρίου, Σάββατο, έχω ένα γάμο στο Λεωνίδιο και θα φύγουμε Σάββατο και θα γυρίσουμε Τρίτη :(:(

Αν το κάναμε Παρασκευή απόγευμα? Η το επόμενο Σαβ/κο στις 11 του μήνα? Αν δεν έχει φύγει φυσικά η Δέσποινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!

Τι κανετε?Εμεις γυρισαμε απο τον καφε με τη Βικυ,εστειλα και τον αντρα μου για δουλεια και τωρα μονη αραζω.

Και η Βικυ και ο αντρας της,ο Δημητρης ειναι πολυ συμπαθητικοι και ταιριαστο ζευγαρι!!!!!!!!Τελικα βρεθηκαμε στο Π.Ραφτη και οχι Λαυριο.

Εμεις (εγω και ο αντρας μου) προσωπικα περασαμε πολυ ωραια!!!!!!!

Δυστυχως ντοκουμεντα δεν υπαρχουν!!!!!!!!!

Οσον αφορα τη συναντηση,μαλλον κατα τις 10 του μηνος θα φυγω και απο οτι μου ειπε η Βικυ 5 του μηνος φευγουν για διακοπες.Μηπως να το καναμε νωριτερα???

Παλι μονη μου μιλαω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα!

Σήμερα ήρθε η ζουζούνα μου και είμασταν όλη μέρα βόλτα.

Αύριο πρωί πάω για υπέρηχο και μάλλον θα μάθω και το φύλο των μωρών μου!

Μετά τον υπέρηχο θα πάρω την μικρή και θα πάμε Πόρτο Ράφτη στο εξοχικό μιας φίλης μου να μείνουμε 3-4 μέρες μπας και βγω λίγο από την Αθήνα. Οπότε τα νέα μου θα σας τα πω Κυριακή.

Μαριελέν, πριν 3 βδομάδες είχα και εγώ καφέ βλέννα και μου είπε και εμένα ο γιατρός μου να ξεκουραστώ, και όντως δύο μέρες έμεινα ξάπλα και όλα οκ, δεν ξαναείδα από τότε. Ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά!

Ρεμπέκα εύχομαι καλά αποτελέσματα, και κυρίως να ηρεμήσεις και εσύ!

¨Οσο για τις υπόλοιπες φουσκοκοιλίτσες χαίρομαι που έιστε όλες καλά!

Κορίτσια το επόμενο Σαββατοκύριακο έρχεται ο αντρούλης μου μετά από 2 μήνες και δεν μπορώ για συνάντηση. Μπορώ όμως από την Δευτέρα που μας έρχεται μέχρι Παρασκευή κάποια μέρα. Απλώς να το ξέρω για να κανονίσω να αφήσω την μικρή στην μητέρα μου! Ελπίζω να τα καταφέρουμε να βρεθούμε, θα είναι ωραία πριν φύγει και το Δεσποινάκι!

Φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα ειναι επικινδυνο με το μαμμυ. :blink:

Προσεχε!!!!!!!!!!

dat καλως δεχθηκες την κορη σου!!!!!!!!!!!!!

Κοντα μου θα ερθεις,ε???

Αχ τι ωραια που επιτελους θα δεις τον αντρουλη σου.

Βρε κοριτσια πειραζει αν φερω και τον αντρα μου στη συναντηση?

Θα τον φερει και καμια αλλη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν δουλεύει ο δικός μου,θα έρθει οπωσδήποτε!!Τι να μας πειράζει καλέ??Ίσα ίσα,πρέπει να έχουμε άντρες να μας προστατεύουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιος να τολμησει να μας πειραξει???Με τις κοιλιες μας,οποιος τις βλεπει το ξανασκεφτεται.

Ελπιζω να μη δουλευει ο καλος μου για να εχει με καποιον να "παιζει" ο δικος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑ μην είσαι σίγουρη!!Χθες που πήγαινα στο ΙΚΑ,με φλερτάρανε κάτι νεαροί!!Είχα κατακοκκινήσει!!!Αναρωτιόμουν "καλά.. δεν βλέπουν την κοιλίτσα?" Αν το κανονίσουμε από νωρίς ίσως να τα καταφέρω,να πάρει ρεπό εκείνη τη μέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα εχεις και κατακτησεις?????

Ε τοσο ωραια κοπελα ειναι δυνατον να μη δεν εχει???????

Θα σας καληνυχτισω γιατι νιωθω κουρασμενη!!!!!!!

Καλο βραδυ!!!!!!!!!!!!!

Τα λεμε αυριο.

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσακια μου :)

Χθες δε μπηκα καθολου γιατι πηγα στο χωριουδακι της μανας μου. Αααχ ηταν πολλη ωρα , βεβαια πολλη στροφηλικη μεχρι να φτασουμε αλλα αξιζε τον κοπο, μια φορα το χτονο παμε αλλωστε!

Ηταν η γιορτη του Αγιου Κοσμα χτες και στο χωριο μου ειχαν πανηγυρια...

Η μικρη μου διεδιδε σε ολους τους συγγενεις οτι "η μαμα μου εχει μωρακι και ειναι αγορακι" :P Μαλλον βιαζεται περισσοτερο απο μενα....

Αντε να 'ρθει και η Παρασκευη, θα ταξω φανουροπιτα στον Αγιο Φανουριο που ειναι η γιορτη του εκεινη η μερα, μεγαλη η χαρη Του, μπας και φανερωθει επιτελους.....

Βρε κοριτσια ειμαι στη 16η βδομαδα και δε το εχω νιωσει καλα καλα, ποιος ειπε οτι στη δευτερη εγκυμοσυνη το καταλαβαινεις νωρις?

Χτες καθομουν ολο ανασκελα κι εβαζα τα χερια χαμηλα στη κοιλια μπας και καταλαβω τιποτα αλλα, τιποτα......... Το μονο που νιωθω ειναι ενα μικρο πολλη μικρο τραβηγματακι κοντα στον αφαλο, μηπως ν' αρχισω ν' ανησυχω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπες!!!!!

τι ωραια που κοιμαστε ακομα αν κοιμαστε!!!!

το βραδακι παλι με πονουσαν τα κοκαλακια μου ελπιζω να μην ανοιξουν πολυ :laugh:

σημερα πηραμε αμαξι καινουργιο,ειχαμε ενα διθεσιο και πισω κλειστο σαν φορτηγακι για την δουλεια ηταν χρησιμο!!!αλλα τωρα ο τζεμακος μου, πηρε αλλο επειδη ερχετε το νινακι μας!!!ετοιμαζομαστε για μεγαλα ταξιδια προς ελλαδιτσα οι τρεις μας :woohoo: :woohoo:

μπιμπιμπο σταματα να ανχωνεσε καλη μου!!!μαλον ειναι υπναρας!!!!εγω εχω μαθει πιες ωρες τις ημερας θα με κλωτσησει!!!αμα βαζεις συνεχεια το χερι σου και εχεις υπομονη θα το ακουσεις,αλωστε απο τωρα θα αρχισει να κλωτσαει!!!

φιλακια σε ολες!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!

rebbeka,Χαχαχαχα!!!!Πολύ γέλιο ο πιτσιρικάς!!!

bibibo,μην αγχώνεσαι μάλλον είναι τεμπέλικο το νινί σου!!Να μου δώσεις συνταγή για φανουρόπιτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα ναι δεν εχει πολυ γελιο!!!καμια φορα το εβαζα το στηθοσκοπιο στην καρδια χωρις να με δει για να ακουει τους χτυπους και να νομιζει οτι ειναι το μωρο!!!

και μου ελεγε, αχ αχ κανει τακ τακ μου μιλαει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κουκλιτσες μου!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Βibibo γιατι θες συνεχεια για κατι ν'ανησυχεις δεν μπορω να καταλαβω;;;;;;;;;; :dry::dry:

Ρεββεκα καλοταξιδο το αμαξακι σας και να το γεμισετε παιδακια!!!!!! :P:P Κι εμεις πριν ενα μηνα πηραμε μεγαλυτερο το matizaki μας ειναι πολυ μικρο για οικογενειακο..... ;)

Ο ανηψουλης γλυκας!!!! :P:P Δε μου λες; Ακουγετε τιποτα μ'αυτα;;; :dry::dry::P:P

Ειρηνη μου δεν κανεις κι εσυ καμια φανουροπιτα σημερα;;; ;):P:P

Αννουλα μου εσυ τι εχασες;;; :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...