Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ 4!!!!!!!


Recommended Posts

να σας ρωτησω κιολας κατι!!!

τα νινακια σας τα ακουτε χαμηλα πολυ??λιγο πανω απο το πιπι?ποτε θα ανεβει πιο πανω αραγε??

ξαπλωσα τωρα ανασκελα και μου εριξε κατι κλωτσιες η μικρη εκει χαμηλα!!η κοιλιτσα μου τρανταζονταν τοσο που με τρομαζε σε καθε κλωτσια!!!

ο τζεμακος μου την εχει νιωσει την μικρη και εχει δει και την κοιλια μου να κουνιετε εχει ξετρελαθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρεββεκάκι θα πάω να πάρω ένα πιεσόμετρο μου φαίνεται!!!! :laugh: :laugh: Εγώ δυο μέρες τώρα ξεκίνησα να ακούω τον μπεμπούλη αραιά και που.. χαμηλά τον ακούω κι εγώ, όπως τα λες!! όχι τόσο έντονα βέβαια να τραντάζεται η κοιλιά, αλλά εμένα είναι πιο τεμπελάκος!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι κοιμαμαι κατα τις 2 αλλα κοιμαμαι και πολλες ωρες,

ουτως ή αλλως.

Εμας ο μπαμπας μας ακομη δεν την ενιωσε.Μολις βαζει το χερι του,σταματα να χτυπα.

Εχθες κι εγω την ενιωθα να κουνιεται πολυ χαμηλα,αφου τρομαξα οτι κατι δεν παει καλα.Μαλλον ειναι φυσιολογικο.

ΑΧ εγω δεν εχω πιεσομετρο ρε μαμωτο :(

Καλησπερα Ζωουλα!!!!!!!!!!!!

Κυριακη δε μπορω γιατι ο αντρουλης μου θα δουλευει απογευμα.

Αχου αρχισε το μωρακι σου να κουνιεται και να το νιωθεις.Ειδες που ανησυχουσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Δεσποινάκι μου επιτέλους το ένιωσα!!!!!!!!! Έτοιμη ήμουν να πάρω την γιατρό, θα είχα πάει δηλαδή αλλά δεν έχει γυρίσει ακόμα από τις διακοπές. Κυριακή πρωί μπορείς? Να δούμε αν μπορούνε και τα υπόλοιπα κορίτσια. Εγώ μάλλον μόνη μου θα έρθω γιατί ο αντρούλης μάλλον θα δουλεύει την Κυριακή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυσκολα για Κυριακη γιατι δουλευει 14:00-22:00,οποτε δυσκολα θα προλαβουμε.

Σαββατο απογευμα ισως...???

Δεν ειναι απιστευτο συναισθημα να νιωθεις το μωρακι σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι πραγματικά απίστευτο!!!!!!!!!!!! περιμένω πως και πως να το ακούσω!!! :laugh: :laugh:

Δεσποινάκι το Σάββατο το απόγευμα θα βγούμε με μια ξαδέρφη που φεύγει για Γερμανία. Το πρωί μόνο μπορώ :( Εσείς πρωί δεν μπορείτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειράζει βρε Δεσποινάκι, το αφήνουμε μήπως κανονίσουμε τίποτα μεσοβδόμαδα.. που θα πάει θα συντονιστούμε :):)

Κλείνω να ετοιμάσω να φάμε!!! φιλάκιααα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geozouli έγραψε:

δεν πειράζει βρε Δεσποινάκι, το αφήνουμε μήπως κανονίσουμε τίποτα μεσοβδόμαδα.. που θα πάει θα συντονιστούμε :):)

Κλείνω να ετοιμάσω να φάμε!!! φιλάκιααα :kiss::kiss:

Καλη ορεξη!!!!!!!!

Φιλακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε ?

ΡΕΒΒΕΚΑ καλα γλυκας ο ανιψιος ;):lol::lol: καλοριζικο και το καινουριο αυτοκινητο και καλοταξιδο :):)

εγω πιστευω οτι αφου την εχεις περασει την ανεμοβλογια δεν θα υπαρχει προβλημα θα εχεις ηδη αντισωματα .καλα αποτελεσματα

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ χαιρομαι που περασατε ωραια :)

εγω ημουν παντα υπναρου αλλα τωρα κοιμαμαι πολυ λιγο /ειπαμε ολα αναποδα τα κανω :silly: :silly:

αχ κοριτσια δεν μας βλεπω να συναντιομαστε . :( 1/9 θα φυγω και εγω για διακοπες .

μην λετε για φαγητο :( εγω συνεχεια πειναω :blush:

ΕΙΡΗΝΗ μπραβο αυτοσυγκρατηση πως τα καταφερνεις ?

κοριτσακια νομιζω οτι εχθες ακουσα και εγω το μωρακι μου :woohoo: :woohoo: .το βραδυ που ξαπλωσα σαν χτυπηματακια χαμηλα στην κοιλια για κανα 10 λεπτο .

σημερα πηγε ο αντρουλης μου στο ικα το πρωι για την αδεια μου .ευτυχως ειχε κεφια η γιατρος του ΙΚΑ και την εγραψε αμεσως . :lol:

φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες τις φουσκοκοιλιτσες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Μαρακι!!!!!!!!!!

Διακοπουλες ακουω!!!!!!!!!!!!!Που θα πατε???

Αχου ενιωσες κι εσυ το μπεμπακι σου!!!!!!!!!! :woohoo:

Μπραβο!!!!!!

Βρε Ρεββεκα ξεχασα (ΠΑΛΙ) να σου ευχηθω για το νεο αμαξι.

Καλοριζικο και καλοταξιδο!!!!!!!!!Με πολλα πολλα παιδακια μεσα!!!!!!

(Μα τι εχω παθει?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ να μας πει που ειναι η ταβερνα του πεθερου σου .μηπως τον επισκεφτουμε καμια μερα :cheer::lol:

εσυ να τρως κοριτσακι μου απο ολα και κρεας εισαι αδυνατουλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BREEZE έγραψε:

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ να μας πει που ειναι η ταβερνα του πεθερου σου .μηπως τον επισκεφτουμε καμια μερα :cheer::lol:

εσυ να τρως κοριτσακι μου απο ολα και κρεας εισαι αδυνατουλα ;)

ΑΑΑ δεν γίνεται!!Έχω να φάω κρέας 6 χρόνια σχεδόν!!!Δεν τολμώ ούτε να το επιδιώξω πια!!Όσο για την ταβέρνα είναι δυτική Αττική,θα σας καλέσω στο γλέντι όταν κάνω θρησκευτικό γάμο και την βάφτιση του μπεμπέ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ μου :):)

θα παμε βορεια ευβοια στην μανουλα μου και λιγες μερες Πηλιο το περιμενω πως και πως :cheer::cheer:

ασε μην αναρωτιεσαι τι εχεις παθει εγω δεν θυμαμαι τιποτα πια .η εγκυμοσυνη μου εχει καψει ολα τα εγκεφαλικα κυτταρα :woohoo: :woohoo:

δεσποινακι και μετα που θα φυγεις θα τα λεμε ετσι ? αλλιως να μου στειλεις το κινητο σου να μαθαινω τι κανετε εσυ και το νινι :):)

η ΜΑΡΙΕΛΕΝ πως ειναι ξερεις κατι νεοτερο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα θα περιμενω την προσκληση!!!!!!!!!!!

Εγω παλι τρελαινομαι για κρεας,ειδικα στα καρβουνα.

Και σημερα το βραδυ ειμαστε καλεσμενοι σε τραπεζι.

Θα ψησουμε μπριζολιτσες!!!!!!!!!

Μαρακι ευτυχως εχει η κουνιαδα μου ιντερνετ,οποτε δε θα χαθουμε.

Αν και δεν υπηρχε τετοια περιπτωση...

Εχεις κι εσυ μινι αμνησια,ε?Να μην ανησυχω,ειναι φυσιολογικο :side:

Δε μιλησα καθολου με την Ελενη,θα την παρω το απογευμα.Ελπιζω να ειναι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BREEZE έγραψε:

ΑΝΝΟΥΛΑ μου συγνωμη δεν καταλαβα οτι δεν τρως κρεας απο πεποιθηση :blush:

γαλακτοκομικα τρως απο που παιρνεις πρωτεινες ?

Γαλακτοκομικά τρώω,και αυγουλάκια...Οπότε δεν έχω πρόβλημα..Παρασκευή πρωί θα πάω να κάνω εξετάσεις αίματος για να δω αν όλα είναι καλά!!Δεν μου είπατε για συνάντηση, Παρασκευή ή Δευτέρα απόγευμα,βολεύει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και εμενα μου αρεσει το κρεας αλλα και το ψαρι .

ωραια ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ αυτο μας ελειπε να χαθουμε . ;)

αν μιλησεις με την ελενη να της δωσεις φιλακια και απο μενα :) αα καλα να περασετε το βραδυ :):)

μπραβο ΑΝΝΟΥΛΑ μου αφου τρως απο αυτα ειναι ενταξει δεν στερειτε ο οργανισμος σου .εμενα δευτερα με βολευει παντως αν αποφασισετε

σας αφηνω τωρα παω λιγο να ξαπλωσω να ισιωσει η μεση μου .λες να ακουσω και το αντρακι μου ? :woohoo: :woohoo:

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα κοριτσια , απο οτι βλεπω είσται όλες πολύ καλά , εγώ χάθηκα γι αλίγο είχαμε πάει βόρεια ελλάδα να δω λίγο τους δικούς μου και τώρα γυρίσαμε βλέπετε από δευτέρα ξεκινάμε πάλι δουλειά , μέσα σε όλα αυτά αποφάσισα να αλλάξω γιατρό , ξέρει κάποια να μου πει τι γνώμη της για τον Παπανικόπουλο Χριστόδουλο, συνεργάζεται και με τον Μαστρομηνά , αν θέλετε και νγωρίζεται στείλτε μου pm . Πολλά φιλάκια σε όλες σας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo έγραψε:

Καλημερα σας κοριτσακια :) Τι κανετε? Εγω καλα :)

Θα προσπαθησω να σας στειλω ενα βιντεακι της μικρης μου που τραγουδαει στο μωρο......

Μαλλον κατι κανω λαθος και δε μπαινει αλλα τι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφοκόριτσα!!!!

Και σιγά που θα την γλύτωνα εγώ!!!!!!!!!!!!

ΑΓΟΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!

Έχω σοκαριστεί … νιώθω πολύ περίεργα … έχω μάθει στα κοριτσάκια σε όλη την οικογένεια και τον περίγυρο και δε ξέρω τίποτα από αγόρια …

Αλλά μου αρέσει!

Έχει αλλάξει τελείως η σκέψη και η ψυχολογία μου!

Το μυαλό μου έχει πλημυρίσει με χρώματα, παιχνίδια, ρουχαλάκια, κουρτίνες …

Ότι να ναι σας λέω … το χάνω!

Όσο προσγειωμένη ήμουν τόσο καιρό … τόσο έχω ξεφύγει μέσα μόνο σε ένα βράδυ!

Ααα για τα κιλά … ακούστε:

Πόσα είπε να πάρω;;;

9!

Όχι ακόμα… 9 σύνολο!

Φρίκαρα!

Μου έδωσε προληπτικά και μαγνήσιο γιατί κάτι πρωινά, στο κρεβάτι ακόμα, νιώθω μια μπαλίτσα πολύ σκληρή στην κοιλιά μου σαν πέτρα .

ΕΡΩΤΗΣΗ: το παθαίνεται και εσείς;

Αρκετά με την πολυλογία μου … άντε να κάνω και καμιά δουλειά η αγορομάνα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσακι με το καλο ο γιος :)

Κι εγω θα παω αυριο το απογευμα να μου πει... ελπιζω!

Τωρα φαντασου να ειναι κοριτσακι, τι θα κανω με τη μικρη μου που λεει σε ολους οτι εχω αγορακι..... :P

Και κατι ασχετο, σημερα εβλεπα οτι θηλαζα, πολλη ωραια αισθηση εστω και στον υπνο σου. Φιλακια πολλα :lol::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...