Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δυστυχώς...


Recommended Posts

αννα μαρια παρακολουθω την ιστορια σου αν και δεν σου εχω απαντησει . σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλη αναρρωση να εχεις και να ερθει γρηγορα ενα νινι !

αλεξανδρα λυπαμαι και για σενα , δεν ξερω τι να σου πω . μην εχεις ενοχες και κανε μια μεγαλη αγκαλια τα παιδακια σου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 226
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλή σου ανάρρωση 'Αννα Μαρία :):):)

Χαίρομαι που όλο πήγαν καλά! Ξεκούραση τώρα και με το μαλακό για ένα διάστημα, μέχρι να επανέλθει ο κύκλος σου. Σύντομα θα είναι όλα περασμένα-ξεχασμένα και εύχομαι μόνο ευχάριστες ανακοινώσεις από εδώ και μπρος :):kiss:΄

Ζαχαρένια σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου και για το ενδιαφέρον σου. Φιλάκια πολλά από το Αμέρικα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Αννα Μαρια

και γω παρακολουθησα την ιστορια σου χωρις να σου γραψω, λυπαμαι κοπελα μου ευχομαι συντομα να αναρωσεις και να ειναι ενα κακο ονειρο ολα αυτα..

Ευχομαι να κρατησεις γρηγορα στην αγκαλια σου ενα μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Επανήλθα δριμύτερη!

Η επέμβαση πήγε μια χαρά, αλλά με πείραξε λίγο η αναισθησία και χρειάστηκα κάποιες ώρες να συνέλθω και να μπορώ να σηκωθώ χωρίς ναυτία.

Μου πέρασε πάντως η φοβία που είχα με την ολική αναισθησία, και που οφειλόταν στην εγχείρηση αμυγδαλών που έκανα όταν ήμουν επτά ετών (μου είχαν κάνει νάρκωση με μάσκα και θυμάμαι που πάλευα να μη μου τη βάλουν).

Δεν πονάω καθόλου πουθενά, και αίμα είχα λίγο στην αρχή, τώρα μόνο σταγόνες. Ο γιατρός μου είπε ότι για 2-3 βδομάδες μπορεί να έχω αιμορραγίες ή απλές σταγόνες ή καφέ. Πάντως, εγώ περίμενα να πλημμυρίσω, να φεύγουν κομμάτια και τέτοια (όπως μου συμβαίνει, δηλαδή, πάντα στην περίοδο), αλλά καμία σχέση, πολύ λιγότερο.

Παυσίπονα ή παυσίπονη ένεση δεν ήθελα να μου κάνουν, αφού δεν πονούσα και τώρα μου μένει μόνο ζαλάδα από το αναισθητικό, κάτι στο οποίο είμαι συνηθισμένη, αφού συνέχεια ζαλίζομαι, και πονοκέφαλος από την πάρλα του αδελφού μου!!!

Ζάχα, ο άντρας μου δεν κρατιόταν, ήθελε να ρωτήσει για σεξ, αλλά μας πρόλαβε ο γιατρός. Μετά από έξι βδομάδες, κλαψ...

Άντε, την πέρασα κι αυτήν την εμπειρία, να δούμε τι έχει σειρά!

Κορίτσια μου, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τη συμπαράσταση, τώρα διάβαζα τα μηνύματά σας και συγκινήθηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παει κι αυτοοοοο!!!!

ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ και ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ!!!!

Και οι 6 εβδομαδες δεν ειναι πολλες

(βλεπε εμενα...40εβδ :laugh: :laugh: :laugh: και παρε κουραγιο)

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις πηγα να σου στειλω μυν κ ειδα το ποστ.ενταξει ολα καλα παμε για αλλα πιο καλα κ δεν το βαζουμε κατω ετσι?αφου ηταν να γινει ας τα αφησουμε στην ακρη.να προσεχεις τωρα εισαι σαν μια λεχωνα να μην κρυωσεις να μην σηκωνεις βαρος κ ολα θα πανε καλα.εχει μια εμμονη με το σεξ ε?οι αντρες το σκεφτονται πιο πολυ νομιζω.την επομενη φορα μενα γερο μωρακι κ σε περιμενουμε στις φουσκοκοιλιτσες να τα λεμε κ εκει αν θελεις φυσικα.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λόλλι, σ' ευχαριστώ!

Γεωργία, μπα, σα λεχώνα δεν είμαι, ανθυπολεχώνα μάλλον...

Δε θα έλεγα ότι έχει εμμονή με το σεξ, απλά έχουμε ήδη δύο μήνες να το κάνουμε, ε, όσο να 'ναι, γυάλισε λίγο το μάτι του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα εκανα για το ...η κατασταση ειναι που ειπα οτι εισαι σαν λεχωνα οπως πρεπει να προσεχει εκεινη ετσι κ συ κατι ξερω παραπανω πιστεψε με ειμαι παθουσα οχι 1 αλλα 3 φορες.ειπαμε περασαν εχουμε να κανουμε πιο ωραια πραγματα να βγαινεις εξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε, ξέρω τι εννοείς!

Απλά νομίζω ότι είναι πιο λάιτ η κατάσταση γενικώς. Άλλωστε, ούτε πολύ αίμα έχω, και φαντάζομαι σε μερικές μέρες θα είναι λες και δεν έχει συμβεί τίποτα (το ελπίζω περισσότερο).

Λέμε να μετακομίσουμε το άλλο Σαββατοκύριακο και παρ' όλο που εννοείται ότι δε θα κουβαλήσω τίποτα, όπως δεν έχω κουβαλήσει και τίποτα μέχρι τώρα, ε, όσο να 'ναι, θα έχω δουλειές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna Maria και γω ακριβως ετσι μετα την απόξεση. τίποτα απο αιμα. λιγο μονο στην αρψη και μετα κατι ψιλαδακια- μετα απο μερες.

αντιβιωση σου εγραψε ε?

και στην περιοδο δεν ηταν δα και αιμοραγια! λιγο παραπάνω αλλα σε νορμαλ πλαισια.

ριξτο λιγο έξω να ξεσκασεις αυτο τον καιρο:)καλα λεει η Γεωργια.

να αδειασει και το μυαλουδακι σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα αιμορραγία κανονικά στην περίοδο. Για να καταλάβεις, θα με στείλει σε αιματολόγο για να διερευνήσουμε τις αιμορραγίες.

Έξω θα πάω, αλλά έχω και το σπίτι και το σχολείο που ανοίγει την άλλη βδομάδα να ασχολούμαι κι έτσι έχω πράγματα να κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Άννα Μαρία,

χαίρομαι που πήγαν όλα καλά! Θα πάτε και στο νέο σας σπίτι και θα ξεκινήσετε με φρέσκια διάθεση :)

Όσο για το σεξ! εεε μια ζωή θα είστε μαζί καλέ! κάντε λίγο υπομονή...έτσι για να του λείψεις και λίγο παραπάνω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες και πάλι για τις ευχές και τη συμπαράσταση!

Παρ' όλο που με καμία δεν γνωρίζομαι προσωπικά, εντούτοις σταθήκατε διπλα μου, αντίθετα από τις "κολλητές" μου και τους περισσότερους συγγενείς μου. Εσείς, και μια μαθήτριά μου, μεγαλύτερη από μένα στην ηλικία, που μου στέλνει συνέχεια μηνύματα. Τελικά πόσα πράγματα είναι διαφορετικά από ό,τι νομίζουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα-Μαρια μου τωρα διαβασα τι σου συνεβηκε........

λυπαμαι πολυ!!!

υπομονη και δυναμη και ο Θεος ειναι μεγαλος!!!

συνεχισε τις προσπαθειες και θα ανταμοιφθεις!

ειναι καλο που θα ανοιξει τωρα το σχολειο, ετσι για να ασχολεισαι με κατι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα ειναι διαφορετικα απ' οτι νομιζουμε...γιαυτο κ παντα πρεπει να ειμαστε openmind...το εριξα κ το αγγλικο μου για να μαθετε...

Αλλωστε αυτο ειναι κ το αλατοπιπερο της ζωης....αυτο που δινει ουσια κ ομορφια...η διαφορετικοτητα..

Ασχετο, εμενα μου ειχε πει 2 βδομαδες χωρις μπανιο στη θαλασσα κ χωρις σεξ...φαντασου κ εμεις ποσο κλεισαμε χωρις κοκο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά, σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Κόνστανς, άντε βρε, μόνο δύο εβδομάδες; Εγώ πρέπει να περιμένω μέχρι τον Οκτώβριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι 2....εντωμεταξυ συνεπεσε κ το επαγγελματικο μου ταξιδι κ ειχε κοκο στις 3 εβδομαδες...

προσθεσε κ τις πριν την αποξεση που δεν εκανε να κανουμε....λογω ιστορικου....

καταλαβαινεις...οταν εγινε μετα :blush::blush::blush::blush::blush::blush:

μια χαρα κ ο οκτωβρης....θα αρχισουν κ τα πρωτα κρυα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, στην Κύπρο τα κρύα αρχίζουν κατά το Νοέμβριο, μη σου πω και Χριστούγεννα...

Εμείς έχουμε να κάνουμε από τα τέλη Ιουνίου, από τότε που συνέλαβα δηλαδή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δες την θετικη πλευρα..θα αυξηθει η λαχταρα!!!

Εμενα παντως μου αρεσε...καθομασταν αγκαλιτσα στον καναπε ....κ μιλουσαμε...ηταν κατι σαν τα πρωτα ραντεβου χαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΘΤΥΧΟΥΛΕΘ!!!!

:);)

ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ...ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ

ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ??? :laugh: ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟ 2 Ή 3 ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΓΝΩΜΕΣ??? :laugh: :laugh:

ΑΝΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ.... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...