Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δυστυχώς...


Recommended Posts

Konstans δεν κουφάθηκα καθόλου, γιατί ακριβώς το ίδιο συνέβη και σε μένα!!!!!!!!!!!

Όταν μάθαμε ότι μπορεί να υπάρχει πρόβλημα, μια φίλη μου έτυχε να με πάρει τηλέφωνο και της το είπα. Μετά όντως έδειξε ενδιαφέρον, πήρε 2-3 φορές τηλέφωνο εκείνη τη μέρα. Την επομένη, και ενώ ο άντρας μου πλέον είχε φύγει για ταξίδι, την πήρα εγώ στο τηλέφωνο γιατί ήθελα να μιλήσω με κάποιον και για να της πω αυτά που είχα σκεφτεί (ότι όντως μπορεί να έγινε αργά η σύλληψη, κ.λπ.) κι αυτή, αφού με ξεπέταξε, άρχισε να μου μιλάει για έναν γκόμενο!!!!! Τουλάχιστον μία ώρα!!!!!!!

Την επόμενη μέρα πήγα στο σπίτι της και πάλι το ίδιο σκηνικό. Για τον γκόμενο κανένα δίωρο!!! Εγώ να προσπαθώ να αλλάξω θέμα συζήτησης, αυτή εκεί... Μου έσπασε τα νεύρα.

Τελικά κυκλοφορούν πολλές ανάμεσά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 226
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανν Μαρία αστα...απο τετοιο κόσμο όσο θελεις δυστυχως-

εχω φαει και γω χαστουκια απο 'φιλους'.

τους εχω γράψει 'γραμμα' και γω όπως και συ φανταζομαι...

ενα θα πω -γιατι δεν κρατιεμαι-

'κολλητος' χρονων δεν με συγχώρεσε ποτε γιατι λεει ότι 'κανονισα' να κανω εξωσωματικη πάνω στον γαμο του (αν ειναι δυνατον) και ετσι δεν εγινα κουμπαρα του....

ουτε συγχαρητηρια μου ειπε- αλλα ουτε και συλληπητηρια οταν χασαμε την πεθερά μου τις ιδιες μερες...ολα αυτα γινανε μαζι...(βεβαια δεν ρωτησαμε την πεθερα μου μηπως το ειχε κανονισει και κεινη και του καναμε χαλαστρα..)

πόσο χεσμενο τον έχω δεν φαντάζεσαι...

τελωςπαντων, εσυ κοπελα μου τον ανθρωπο σου και τον στοχο σας.

οι άλλοι να πανε να κουρευονται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυκλοφορω ομως κι εγω αναμεσα σας!!!!τςςςςς ψωνααααρααααα!!!

:kiss::kiss::kiss:

Αννα μαρια μου, ευχομαι οτι καλυτερο και συντομα

οτι ομορφοτερο να δημιουργησεις ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΗ!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχα συγνωμη που γελαω...αλλα καταλαβαινεις....τωρα πια μονο για γελια ειναι που το σκεφτομαι....

Σε καταλαβαινω απολυτα...ειναι αυτες οι στιγμες...που κακα τα ψεμματα...το περναμε μονη μας!!!! Απλα...ε ...θελουμε καποιον να τα πουμε, να ακουστουμε....

Ωραιοι κ οι γκομενοι....αλλα στην ωρα τους βρε παιδι μου...

Κ αυτο που λεω παντα....ειναι..

η γνωριμια με το γκομενο...ηταν επιλογη της....η πρωτη μου εγκυμοσυνη να ειναι εξωμητρια κ να χασω τη μια μου σαλπιγγα..δεν ηταν....οπως κ η δικη σου να σταματησει η εξελιξη...ποιο λοιπον γεγονος εχει βαρυτητα...?

ενας λογικος αναγνωριζει....κ πραττει αναλογα.....

τι να πω...απλα τωρα ξερεις....το πως θα το χειριστεις...ειναι δικο σου θεμα...

εμεις ειμαστε εδω παντως...να σε διαβαζουμε κ να μας διαβαζεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγιο!σε βλεπω δυνατη μπραβο σου.σου ευχομαι ολα να σου πανε καλα.κ να ειναι ολα οπωσ τα θελεισ εσυ.και οπωσ ειπεσ για το μωρακι οταν ειναι να ερθει θα ερθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Ζαχαρενια, ελεγες κατι? σορρυ , γιατι απο το μπαλκονι του σπιτιου μου, καποιον βλεπω....για μισοο

44781943_33e9c8a3a8.jpg

με χαλαει το μαγιο του....ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΒΓΑΛΩ να μην το βλεπω!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια μου λυπαμαι πολυ.τωρα το ειδα...οταν ειναι να ερθει θα ερθει,οπως λες και εσυ.και συμφωνω απολυτα μαζι σου,ημουν και εγω της ιδιας λογικης,οτι ναι μεν ειναι ευτυχια το μωρο αλλα δεν ειναι το μοναδικο που φερνει ευτυχια.το σημαντικοτερο ναι οχι το μονο ομως

σου ευχομαι ολα καλα την επομενη φορα να πανε ...ολα στο παιχνιδι ειναι.ειναι πολυ καλο που θα κανεις ολες τις εξετασεις.μπραβο στο γιατρο σε αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια* έγραψε:

Στις δυσκολίες φαίνεται ποιοί πραγματικά μπορούν να σταθούν πλάϊ σου.Έτσι γίνεται πάντα, στα καλά όλα είναι εύκολα, στα δύσκολα κανείς δεν θέλει να ζοριστεί.

Ξέρεις πόσες "φίλες" με εγκατέλειψαν όταν έχασα το μωρό και μετά μου έλεγαν τις ίδιες μπούρδες που λένε και σε σένα? "Δεν ήθελα να σε ενοχλήσω στον πόνο σου", "πάρε με όποτε έχεις διάθεση να μιλήσεις", "περίμενα να περάσει καιρός και να ηρεμήσεις" και άλλες τέτοιες μ.......ς!

βρε κοριτσιοα μηπως οντως λεγαν αληθεια φανταζομαι οτι ειναι παρα πολυ δυσκολες στιγμες αυτες και ο άλλος μπορει να δισταζοι γιατι φοβαται οτι θα ενοχλήσει. βεβεια απο ενα κολλητο δεν πρεπει αν γινεται αυτο αλλα μιλαω για τους άλλους γενικα. πολλες φορες το άτομο που περνα μια δυσκολη κατασταση να μην θελει να το πριζουν για συμπαρασταση. πολλες φορες δε ξερεις πως να φερθεις.

ομως γενικοτερα ειναι λίγοι οι φιλοι που χαιρονται στη χαρα και στενοχωριουντα στον πονο συνηθως το αντιθετο συμβαινει. που ελεγε προχτες η μαμα μου για μια θεια μου που ελεγε για καποιον που επαθε κατι σοβαρο στην υγεια του οτι καλα να παθει την ειχε δει πολυ καπως τωρα τελευταια( και ολο αυτο γιατι εφτιαξε ενα σπιτι). το ακουσαμε με τη μαμα μου και φρικαραμε πως γινεται καποιος να χαιρεται με τη στενοχωρια του άλλου ακομη και σε θεματα υγεια δεν σε συμπονανε αλλα σου λενε καλα να παθεις. οποτε και εμεις κανουμε αυτο που θελουμε κοιταμαι μπροστα και δεν δινουμε σημασια. και γω στην εγκυμοσυνη δεν το ελεγα πουθενα εκτος απο ελαχιστα άτομα!!! και ολοι λεγαν ακομη?????? γιατι??? ενω εγω ημουν εγκυος και το αποκορυφωμα απο φιλες η μια εξαφανιστηκε τελειως ουτε καν πηρε να ρωτησει τι κανω αν γεννησα κτλ και η άλλη κολλητη μαλιστα την πηρα τηλ εγω οτι γεννησα κξαι απο τοτε ξαναμιλησαμε οταν το παιδι ηταν 5 μηνων και παλι την πηρα εγω γιατι ενησυχισα μηπως επεθε κατι και εξαφανιστηκε τοσο καιρο και φυσικα μου ειπε οτι ετρεχε με ενα γκομενο και κατι γενικα γκομενικα προβληματα και χαθηκε!!!! οποτε τι να πω εγω μετα?????????????????????????????????????????????τελκικα λεω ας παει ακι το παλιαμπελο εμεις να ειμαστε καλα και δεν εδωσα σημασια απλα ξερεις τους ανθρωπους συνειδητοποιεις τι γινεται!!! αν αν θες εσυ να δινεις μονο καντο αλλα γιατι το θεςς εσυ οχι να περιμενεις οτι θα παρεις εμεις εκει κανουμε λαθος νομιζουμε οτι ολοι θα φερθουν οπως εμας. απο την άλλη λέω μπορει και μεις καποια φορα να μην ειμασταν σωστες και να μην το καταλαβαβε οποτε τους συγχωρουμε για την συμπεριοφορα τους και προχωραμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαι δυνατή Άννα-Μαρία μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όλα θα πάνε μία χαρά..............

Ο γιατρός σου φαίνεται πολύ σωστός και μπράβο του!!!!!!!!!!!!!!

Σε σκέφτομαι................

Καλή δύναμη............

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια. Περιμένουμε να βγουν οι αναλύσεις. Μπορεί να την κάνω και σήμερα την απόξεση, και ίσως να είναι και καλύτερα έτσι.

Όσο για τις φίλες, δεν είναι μόνο αυτή που με έπρηζε... Η κουμπάρα μου, ενώ ξέρει ότι είμαι έγκυος, δεν πήρε ένα τηλέφωνο να δει τι κάνω. Στις 6 Αυγούστου που ήταν η γιορτή της πήγαμε σπίτι της (δεν πήρε τηλέφωνο να μας καλέσει, πήραμε εμείς να της ευχηθούμε και μας κάλεσε), κι από τότε ξαναπήρε τηλέφωνο την περασμένη Παρασκευή, δεν το πρόλαβα, την πήρα εγώ Σαββάτο και νομίζω μου το έκλεισε. Πάντως, δεν έχει ιδέα για την αποβολή.

Άλλες που ξέρουν για την εγκυμοσύνη δεν πήραν ποτέ τηλέφωνο και κάποιες που ξέρουν για την αποβολή το ίδιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω, δεν ξέρω...

Έχει γίνει λίγο στριμμένη, κάπως τυπική, είναι περίεργη γενικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ειναι κ ανυπαντρη...μηπως σε ζηλευει....ζηλευει τη ζωη σου γενικοτερα...να την προσεχεις....

Εσυ πως εισαι...? Σημερα θα την κανεις τελικα....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω, περιμένουμε να βγουν οι αναλύσεις, να τις στείλουν στο γιατρό και να με πάρει ο γιατρός να μου πει τι θα κάνουμε...

Λογικά τώρα σε λίγο θα με πάρει. Πάντως, εγώ έφαγα πρωινό πριν μιάμιση ώρα περίπου, γιατί δεν είχα ιδέα ότι μπορεί και να την έκανα σήμερα. Θα δούμε τι θα μου πει...

Η κουμπάρα δεν ξέρω αν με ζηλεύει. Στην αρχή έδειχνε να χαίρεται. Τώρα δεν ξέρω γιατί εξαφανίστηκε. Ούτε το Δεκαπενταύγουστο στη γιορτή μου δε με πήρε να μου ευχηθεί.

Γενικά, τα κάνει κάτι τέτοια, να εξαφανίζεται, αλλά τώρα είναι άλλη η κατάσταση, αυτή νομίζει ότι είμαι κανονικά έγκυος, δεν έχει τουλάχιστον την περιέργεια να μάθει πώς πάει η εγκυμοσύνη;

Εγώ δεν πήρα καμία να ανακοινώσω ότι το έχασα, γιατί αποφάσισα ότι θα το μάθουν μόνο αυτοί που ενδιαφέρονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αρκετα ασχοληθηκες με αυτες...οποιος ενδιαφερεται να το δειξει

οπως λενε και οι αρχαιο ημων προγονεοι ΕΡΓΟΙΣ ΦΙΛΟΣ ΓΙΓΝΟΥ ΜΗ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟΙΣ!!!!τςςςς πως με βρισκετε???

ολικη κανουν στην αποξεση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο με το φαγητο κ τη ναρκωση ποτε δεν το καταλαβα.....πως μας χειρουργουν εκτακτως δηλαδη...?δεν εχουμε φαει τοτε.....?

οπως κ στο πρωτο μου χειρουργιο....τελοσπαντων...

Η σκεψη μου ειναι μαζι σου Αννα Μαρια μου...Ολα καλα θα πανε...

Θα πρεπει να ανοιξουμε θεμα "φιλες φιδια" χαχαχα σιγουρα θα διαβασουμε πολλα κουλα..... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Το καλο της υποθεσης ειναι οτι τωρα ξερεις.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

καλα αρκετα ασχοληθηκες με αυτες...οποιος ενδιαφερεται να το δειξει

οπως λενε και οι αρχαιο ημων προγονεοι ΕΡΓΟΙΣ ΦΙΛΟΣ ΓΙΓΝΟΥ ΜΗ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟΙΣ!!!!τςςςς πως με βρισκετε???

ολικη κανουν στην αποξεση ?

Ολικη κανουν Ζαχαρενια μου ναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τς, Ζαχαρένια, ανατρίχιασα...

Ναι, δυστυχώς ολική κάνουν, και είναι το μόνο που φοβάμαι...

Τελικά αύριο θα την κάνω κορίτσια. 7 το πρωί θα πάω, 7.30 θα μπω χειρουργείο. Έλεος, ποιος ξυπνάει απ' τις 6.30;;;;; Νομίζω δε θα χρειαστώ και αναισθησία, αφού θα κοιμάμαι ούτως ή άλλως!!!!!! :P

Νομίζω το θέμα "Φίλες-φίδια" είναι πολύ καλό, αλλά καλύτερο είναι το "Φίλες-γαϊδούρια"!!!!! Εκεί να δείτε κουλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘαΓινω Μαμα- δεν θυμαμαι αν εχεις ξανακάνει απόξεση.

αν οχι- δεν ειναι τιποτα- ουτε θα καταλαβεις για ποτε όλα θα εχουν τελειωσει.

εγω ούτε αιμα ειχα μετα που μπορεί και να υπάρχει. απλα όταν ερχεται και παλι η περίοδος η ροη ειναι λιγο μεγαλυτερη απτο κανονικο.

και μετα απόλα αυτα-->

καλή επιτυχία και πάμε απτην αρχή έτσι? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκίδα, όχι, δεν έχω ξανακάνει απόξεση, ούτε και καμία επέμβαση, εκτός από αμυγδαλές, όταν ήμουν επτά ετών και φρονημίτες όταν ήμουν 21. Ολική αναισθησία έκανα μόνο στην πρώτη εγχείρηση.

Μακάρι να είναι όπως τα λες. Αν το αίμα στην περίοδο είναι περισσότερο από το κανονικό, αυτό σημαίνει ότι την πάτησα, μια που έχω μεγάλο πρόβλημα με τη μεγάαααλη ροή!

Να σας ρωτήσω ρε κορίτσια. Ο γιατρός μου είπε ότι αν θέλουμε, μπορούμε να στείλουμε δείγμα στο ινστιτούτο γενετικής για έλεγχο χρωματοσωμάτων και θα κοστίσει 450 ευρώ. Πιστεύετε ότι αυτό αξίζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...