Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

Αναστασία τι κούκλα η καραμελίτσα :woohoo: να της δώσεις βασανηστικά φιλάκια από εμένα! ;)

kuo μου καλέ ξεπετάχτηκε η κουκλίτσα σου μου φαίνεται!κοπελάρα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελπιδάκι τώρα είδα και την δικιά σου κούκλα :woohoo: τι όμορφο και καθαρό προσωπάκι έχει φτου φτου να την χαίρεσαι!

Τι κουκλιά βγάζει το post μας! Όλες οι συμπεθέρες πρέπει να είναι ευχαριστημένες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαστε το ποστ με τα ομορφότερα μωράκια :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καραμελίτσα και Αλκμηνάκι τα σπάνε όντως και είμαι σίγουρη και η μπουμπού σου Μαράκι!!! Αλήθεια έχεις βάλει φώτο της? Σόρυ άλλα έχω χάσει πολλά επεισόδια... :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν έχω βάλει ακόμα γιατί θέλω να τις βάλω στο προφίλ μου αλλά μου λέει ότι πρέπει να τις μικρύνω πρώτα και δεν το έχω ψάξει ακόμα πως γίνεται αυτό :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια@ έγραψε:

δεν έχω βάλει ακόμα γιατί θέλω να τις βάλω στο προφίλ μου αλλά μου λέει ότι πρέπει να τις μικρύνω πρώτα και δεν το έχω ψάξει ακόμα πως γίνεται αυτό :huh:

μαρια εγω τις ανοιγω μεσω ζωγραφικης, τις μικραινω αρκετα και τις αποθηκευω εκ νεου.

μετα παιρνω το μικρω αρχειο.

νομιζω ειναι ο πιο απλος τροπος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

μαρια@ έγραψε:

μαρια εγω τις ανοιγω μεσω ζωγραφικης, τις μικραινω αρκετα και τις αποθηκευω εκ νεου.

μετα παιρνω το μικρω αρχειο.

νομιζω ειναι ο πιο απλος τροπος ;)[/quote:oxi00d9c]

:kiss::kiss::kiss: Βασιλική μου, θα το επιχειρήσω μόλις τις φορτώσω όλες από την μηχανή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω κάτι υπέροχα πλασματάκια :kiss::kiss::kiss::kiss: Κορίτσια να χαίρεστε τα μωράκια σας. Ζηλεύωωωωωωωωωω :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ευτυχώς που μπήκανε και οι μανουλίτσες να βάλουν καμια φυσιολογική φωτογραφία γιατί σήμερα κάποιες το είχαν παρατραβήξει (Κατρίνα ακούςςςςςςςςςς??????????)?

Χρύσα μεγεια το φορεματάκι.Πάντως να κόψεις το γάλα με χάπια και μετά να ξανάρθει, περίεργο μου ακούγεται.

Ελπίδα εύχομαι σύντομα να ξεπεραστεί κάθε προβληματάκι με τον ομφαλό της μικρούλας και να μην σε ανησυχήσει τίποτα άλλο πια.

Μαρία και Βασιλική :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

καλε πες μας καμμια ασκηση κι εμας για το πρηξιμο!!!!

Λοιπόν άσκηση 1η:

Είσαι ξαπλωμένη με τα πόδια τεντωμένα και κάνοντας εισπνοή από την μύτη λυγίζεις τα δαχτυλάκια των ποδιών και τα σφίγγεις, και μετά τα χαλαρώνεις και εκπνέεις από το στόμα. 15 επαναλήψεις

Άσκηση 2η:

Είσαι πάλι ξαπλωμένη με τα πόδια τεντωμένα και κάνοντας εισπνοή από τη μύτη τεντώνεις τα πέλματα προς τα κάτω (πως κάνουν οι μπαλαρίνες όταν χορεύουν στις μύτες;έτσι). Μετά τα χαλάρώνεις και εκπνέεις από το στόμα. 15 επαναλήψεις.

Άσκηση 3η:

Μην σηκωθείς ακόμα!!!! Είσαι πάλι ξαπλωμένη με τα πόδια τεντωμένα και κάνεις με τα πέλματα 15 κύκλους πρώτα προς τα μέσα και μετά 15 κύκλους προς τα έξω. Μην τα σηκώσεις γιατί έτσι θα είναι σαν κάνεις κοιλιακούς.

Αυτό ήταν. Είναι ασκήσεις για την καλύτερη κυκλοφορία του αίματος. Ελπίζω να βοηθήσουν κάπως στο ξεπρήξιμο. Εγώ βλέπω κάποια διαφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

[να και μια φωτο απο τη καραμελιτσα μου..παραγγελια της συμπεθερουλας μου..την ενοχλει το φως και εχιε βαλει τα χερακια στα ματακια της! 1281807694046.JPG

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγω ειχα ξαπλωσει κ οταν σηκωθηκα μια που σημερα εχω κανει ελαχιστες συσπασεις μονο 3 αν δεν κανω λαθος :):):)

ειπα να σιδερωσω πριν λιγο τελειωσα...

Αναστσσια μου σε τσακωσα φανηκανε τα σημαδια απο τα βασανηστηρια τα πατουσακια ειναι ροζουλι προς κοκκινα :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: ....

κ ποιος ξερει πως ειναι κ τα μαγουλακια της για να τα κριβει στην φωτο... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ο μπεμπης εχει τρελαθει εδω κ τρεις μερες κουνιεται πολυ εντονα φαινεται η κοιλια μου που παει περα δωθε κ ωρες ωρες ειναι τοσο ενοχλητικο :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink: ποναει καμια φορα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

ηρθα κ εγω ειχα ξαπλωσει κ οταν σηκωθηκα μια που σημερα εχω κανει ελαχιστες συσπασεις μονο 3 αν δεν κανω λαθος :):):)

ειπα να σιδερωσω πριν λιγο τελειωσα...

Αναστσσια μου σε τσακωσα φανηκανε τα σημαδια απο τα βασανηστηρια τα πατουσακια ειναι ροζουλι προς κοκκινα :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: ....

κ ποιος ξερει πως ειναι κ τα μαγουλακια της για να τα κριβει στην φωτο... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ο μπεμπης εχει τρελαθει εδω κ τρεις μερες κουνιεται πολυ εντονα φαινεται η κοιλια μου που παει περα δωθε κ ωρες ωρες ειναι τοσο ενοχλητικο :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink: ποναει καμια φορα....

Κάτσε καλέ να ηρεμήσεις :angry::angry::angry: Άκου να σιδερώσει :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini80 έγραψε:

Βασιλική αλήθεια συνεχίζεις να ξεχωρίζεις τις κινήσεις των μωρών??

σε καποια σημεια ναι! αλλα επειδη καπου συναντιουνται κιολας τα κορμακια τους εκει δεν ειμαι σιγουρη...

χθες ειχε ο μπεμπης λοξυγγα και η μπεμπα ενοχληθηκε και αρχισε να χτυπιεται :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ειχαν πολυ πλακα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aαααααχ, Αναστασια μου εβαλες καινουριο υλικο? Καλε τι αμεση ανταποκριση ειναι αυτη? :kiss::kiss::kiss: Ειδικα σε αυτην που κρυβει το προσωπακι της...τι να πω...ετσι ειναι και ο δικος μου ο γλυκας καθε φορα που κανουμε υπερηχο, με τα χερακια μπροστα απο το προσωπακι. Θελει να μας κανει την εκπληξη. :woohoo: Οσο για την αλλη στο ριλαξ,επιτελους και μια που δεν κοιμαται το ζαχαρωτουλι!

Φωτεινη μου, ευχαριστουμε πολυ για τις ασκησεις για το πρηξιμο. :) Σιγουρα θα ειναι πολυ χρησιμες για πολλες απο εμας!

Ελπιδακι ελπιζω να ειναι ολα καλα με τη φραουλιτσα και τελικα να μην προκειται για ομφαλιτιδα. Ηρεμησε, οκ?

Ντορα αμαρτησες με παγωτινια και ταρτακια?

Βασιλικη πως νιωθεις μετα τις κραιπαλες απο αχαλινωτο σεξ και χορο μεχρι το πρωι?Απο τωρα κανουν κοντριτσες τα αδελφακια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

fotini80 έγραψε:

σε καποια σημεια ναι! αλλα επειδη καπου συναντιουνται κιολας τα κορμακια τους εκει δεν ειμαι σιγουρη...

χθες ειχε ο μπεμπης λοξυγγα και η μπεμπα ενοχληθηκε και αρχισε να χτυπιεται :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ειχαν πολυ πλακα!!![/quote:2l4gbxho]

Τώρα που το λες εγώ είχα πολύ καιρό να νιώσω λόξυγγα και υπέθεσα ότι μάλλον κάποια στιγμή σταματάει, αλλά σήμερα το μεσημέρι ένιωσα πάλι τον λόξυγγα του μωρού. Αυτό που με ανησύχησε ήταν ότι το ένιωσα ψηλά ενώ σύμφωνα με τον υπέρηχο τελευταία φορά το μωρό έχει γυρίσει προς τα κάτω. Τι να πω???Ελπίζω να μην άλλαξε θέση και να ήταν ρυθμική κλωτσιά και όχι λοξυγγας αυτό που ένιωσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδακι ολα καλα!!!!!!μπραβοοο!!!!!!!!χαρηκαααα!!καλα και η φραουλιτσα ειναι μια κουκλιτσα ζωγραφιστη!!!!

Μαρακι μου σ'ευχαριστω πολυυυυ!!!!της τα εδωσααα!και συ να δωσεις στο μπουμπουκακι σου!!!!!!!

Φωτεινη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!καλα τα λες εσυ για την καραμελιτσα μου!αυτο το ενιωθα κ γω με τον λοξυγγα αλλα δεν ειχε αλλαξει θεση.μη σε τρομαζει.

Ντορακι μου δεν καταφερα να τα κρυψω τελικα τα σημαδια !!χαχαχαχαχαχαχα καλα τα μαγουλακια της σημερα ειδικα ειναι....αστα να πανε!!!χωρις πλακα τωρα!χχααχαχαχα εχθες ειχε κολικους το μωρο μου κ για να την ηρεμησω της εδινα φιλακια(αφου περασε ο πονος φυσικα)γιατι της εμεινε μια φοβια και εκλαιγε χωρις να ποναει.της τα μαδησα τα μαγουλακια της.τραβα βιντεο τη κοιλιτσα σου!!

Αννουλα μου η επιθυμια σου ,διαταγη μου!!!χιχιχιχιχιχι!!!αν δεν ταιριαζανε (τα νινια μας)δεν θα συμπεθεριαζαμε..χιλιοειπωμενο βεβαια αλλα γεγονος!χαχαχα!τη κυνηγαω με μια καμερα οταν ειναι ξυπνια..εχω λιγες αλλα θα εμπλουτισω το αλμπουμ με τη καραμελιτσα μου ξυπνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Βασιλικη πως νιωθεις μετα τις κραιπαλες απο αχαλινωτο σεξ και χορο μεχρι το πρωι?Απο τωρα κανουν κοντριτσες τα αδελφακια???

ξερεις .... κουραση μετα τα χθεσινα :P:P:P:P:P:P

αλλα δεν πτοουμαι.. και αυριο για χορο θα παω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

και απο δευτερα μαλλον θα με χορευουν στο ταψι τα μικρα μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα απο τοοσες ωρες με το Pool boy..(με εξαντλησ...kanonika!!)..επεσα για 2 ωριτσες υπνο!!μετα πηγα Σουπερ μαρκετ για DETTOL KAI ΧΛΩΡΙΝΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!! :dry::dry::dry::dry: Και στο φαρμακειο για τα φαρμακα που χρειαζομασταν..πηρα και μια frezyderm..για τα συγκαματα να υπαρχει!ρωτησα και για τη KELOSOFT.για τις ραγαδες και για την τομη..,στοιχιζει 41,50!!!υπαρχει και μια αλλη...με κατι απο σαλιγκαρι..στα ιδια λεφταπεριπου!θα ρωτησω το κουμπαρο μου το φαρμακοποιο για λεπτομερειες!

Αληθεια κοριτσια με καισαρικη..πως παει η τομη σας?μπορειτε να βαλετε κατι σε κρεμα πανω η οχι ακομη?

Μιλησα και με το γιατρο μου!τη Δευτερα θα κανω το καρδιογραφημα..και καπακι θα παω στο Ελενας να δει ολες τις εξετασεις και να κανονισουμε!

Βασιλικουλα παλι θα σας πετυχω..εκει!! :P:P:P:P

τωρα βλεπω τους Ελβιγιαλογλου!! :S:S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

γυρισαμε απο τον γιατρο καλε!!αν βγενει η βλεννα μεχρι 2 εβδομαδες μπορει να παρει για να αρχισει ο τοκετος,αλλα και φυσικα μπορει και νωριτερα!ποτε δεν ξερεις οπως μου πε και η ιδια!καρδιοτοκογραφο δεν εχει στο ιατρειο της,γυρω στα 3 κιλα ειναι,η βλεννα ειναι ενα πυχτο ασπρο πραμα!μπορει και υποκιτρινο,μπορει και με λιγο αιματακι,ακομα δεν εχω αιματακι,ειναι κατι σαν πυχτη μυξα!χαχαχαχα!

χαχαχαχαχα είσαι άπαιχτη!!!!

καλέ αυτό το λευκό το πράγμα το έβγαζα κι εγώ σήμερα κατά την δι΄΄αρκεια της ημέρας :huh::huh: βρε λες???

Κατρινα έγραψε:

για δε με θες κυρα μου..επειδη ειμαι ψαρας?? image001-20100819.jpg

μιλάμε για τρομερή αηδία :S:S:S:S:S:S:S

fotini80 έγραψε:

θέλω να της πω αυτό που λέει μια γνωστή μου: Τους κακούς ανθρώπους ούτε τα κιλά δεν τους πιάνουν :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μενα!!!Τωρα μαζευτηκα στο σπίτι.Εξω έχει τέτοια δροσιά που δεν σου κάνει καρδια να γυρίσεις σπίτι....

Ειδα στα γρήγορα κάτι γλυκές φατσούλες που με έκαναν να ανυπομονώ για ακόμα μια φορά να γεννήσω..Πραγματικά πολύ όμορφα μωράκια έχουν μαζευτεί εδώ :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα σε ολητη παρεα!!θα τα πουμε αυτριο παλι!!φιλακια!!!

Θεκλα μου..Σταυρουλα.. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

παω να δω με τον αντρα..το νεο εργο με Αντζελινα Τζολι,,,"SALT"

kissessssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο μια αυπνη......

εχω ξυπνησει απο τις 4, οχι με τις καλυτερες συνθηκες,

και φυσικα δεν με επαιρνε ο υπνος.....

ωστοσο νιωθω ενα πτωμα :(

ξυπνησε ο μιχαλης κατα τις 4 και εκανε εμετο και επαθε παλλινδρομηση...

τον ακουσα να πνιγεται μεσα στον υπνο μου και φυσικα επαθα πανικο....

εκανε κανα δεκαλεπτο να συνελθει και μετα πηγε να μαζεψει το μπανιο που το ειχε λερωσει οοοοολοοοο!!! μολις τα ειδε το ξαναεπαθε οποτε τον εδιωξα και μαζευα εγω...

εεε μετα που να με παρει ο υπνος..

κατι ο πανικος που πηγε να πνιγει, κατι που απο το φοβο μου εκανα ωρα να νιωσω τα μωρα, μετα με επιασαν συσπασεις...

και εμεινα ξυπνια!

τωρα πρωινιατικα φωναξα τη μανα μου να καθαρισει καλα γιατι εμπαινα και μυριζε ακομη :blush::blush:

τι σας λεω κι εσας πρωινιατικα...

θα τα πουμε μαλλον αργοτερα αφου φανταζομαι ειμαι ο μονος βρυκολακας :blush: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...