Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

κορίτσια ήρθα γρήγορα για ένα γεια και να δώσω το παρών!

Είμαστε πολύ καλά σήμερα απο πονάκια.Το απογευματάκι κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα με τον ζουζούνο μου!!!

Μεγαλώνουμε και γινομαστε αντράκια σιγά σιγά!!!

Είδα στα γρήγορα φωτό με πανέμορφα μωράκια και παιδάκια!!!Ολαείναι κουκλάκια και το καθένα έχει την χάρη του!!!

Με το καλό όσα κοριτσάκια γεννάνε τις προσεχείς ημέρες!!!

Φιλιάαααα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια...αν κ είναι λιγάκι πρωί ακόμα.Κοιμήθηκα δεν κοιμήθηκα καμιά ώρα συνολικά :ohmy::ohmy::ohmy: !!! Μιλάμε για πάρα πολύ άγχος... :S:S:S Αχ τι θα κάνω για να μου φύγει ?

Μου ρθε λιγάκι ξαφνικό το ότι σήμερα (σε 2 ώρες) κάνω εισαγωγή... :blink::blink::blink::blink:

Λοιπόν ... σας αφήνω κ πάω να ετοιμαστώ ;) ... κ θα τα πούμε σε λίγες μέρες !!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ σε ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Μανούλα εν δράσει εδώ, ξύπνησα να θηλάσω την μικρούλα μου η οποία έμεινε και αρκετή ώρα ξύπνια, θήλασε, την έπιασε λόξυγκας αλλάξαμε και δυο πάνες και τώρα κοιμάται.

Η Έλλη μου είναι μια χαρά ευτυχώς μόνο που για 10 μέρες πέρνουμε αντιβίωση η οποία θα τελειώσει την Τρίτη όπου θα πάμε και στην παιδίατρο για την πρώτη επίσκεψη της μικρής. Όλα μαζί!

ΜΑΝΝΟΥΛΑ τι παίδαρος είναι αυτός! Τι παιδάκι θα βγάλεις :woohoo:

Κατρίνα μεγειά την πισίνα και το κινητό! Η Έλενα θεάαααα! Πολύ καλλιτεχνική φώτο :side:

Αναστασία μου πόσο σε έννοιωσα που έβγαζες με το θήλαστρο και το πετούσες! Για ένα διάστημα έβγαζα και εγώ για την Έλλη μου γιατί δεν είχε την δύναμη να ρουφήξει από εμένα και ξέρω πόσο δύσκολο είναι όμως ευτυχώς δεν χρειάστηκε να πετάξω. Όλα καλύτερα τώρα έτσι ;) Αχού τι τρυφερή φωτογραφία, τρελαίνομαι για τέτοιες αγκαλίτσες!

Kuo μου τι αγγελικά που κοιμάται! Έχουν μια ηρεμία που χαίρεσαι να τα χαζεύεις. Όσο για την δεύτερη κάποιος πεινούσεεεεε!!! :laugh:

Ντόρα μου μακάρι να προλάβεις να κάνει τα μαθήματα! Πάντως τον άντρα μου που ήταν μέσα δεν του έδωσαν τίποτα να υπογράψει. Και ο γιατρός επίσης δεν υπέγραψε κάτι. Απλά είπαμε ότι θέλαμε να είναι μέσα και τίποτα παραπάνω.

Λαμπρινή μου όλα καλά να πάνε σήμερα, να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου!

Ελπίδα είναι πολύυυ όμορφη!!!

Τις πρώτες μέρες ο μοναδικός μου πόνος ήταν από τις συσπάσεις της μήτρας ειδικά όταν θήλαζα (το οποίο είναι φυσιολογικό και επιθυμητό για την επαναφορά της μήτρας). Ο γιατρός μου είπε να παίρνω μεσουλίτ πρωί-βράδυ (ή βολταρεν υπόθετα που δεν προτίμησα μιας και έβαλα ένα στην κλινική και δεν έκανε τίποτα!). Τα πήρα για μια εβδομάδα συνεχόμενα και τώρα είμαι πολύ καλύτερα , ο πόνος είναι ελάχιστος και ανεκτός. Εν το μεταξύ ο γιατρός μου είπε ότι επειδή είναι δεύτερη γέννα η μήτρα θα αργήσει περισσότερο να επανέλθει :huh::side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

αα!Μαρακι μου ο αντρας μου λεει πως κανονικα δεν πρεπει γιατι εχουμε μικροβια.το μωρο δεν ειναι εμβολιασμενο και ειναι πιο ευαισθητα στις μολυνσεις.ωστοσο απο την αλλη ειναι και το θεμα της στοργης και της αγαπης.πχ εμεις που δεν καπνιζουμε το φιλαμε πλεον με προσοχη.ειναι προτιμοτερο να τα φιλαμε στο προσωπακι παρα στα χερακια γιατι τα χερακια τα βαζουν τα μωρακια μας στο στοματακι τους.σημερα δεν τη φιλησα πολλες φορες στα μαγουλακια.αλλα εχω παθει μια στερηση..τη φιλαω πανω απο τα ρουχα κ στα μαλλακια.τι να κανω?το λυπαμαι το καημενο!

΄Αρα καλά τα ήξερα , αφού συμφωνεί και ο παιδίατρος :laugh: αλλά όπως λες και εσύ πως μπορείς να αντισταθείς σε αυτό το γλυκό πλασματάκι και μην το φιλήσεις! Γι' αυτό στέλνω πάντα φιλάκια στα πατουσάκια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσααααααααα ήρθα σπίτι. Σας έλειψα ?

Ο χθεσινός καρδιοτοκογράφος έδειχνε επείγον εισαγωγή... ο σημερινός δεν είναι ανησυχητικός λέει... και στις 4 θα πάω πάλι... αλλά θα του ζητήσω να τελειώνουμε μιας κ είναι όλα έτοιμα βρε παιδί μου. Θα τον κάνω τον καρδιοτοκογράφο το μεσημέρι να βαρέσει κόκκινο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB έγραψε:

Τσααααααααα ήρθα σπίτι. Σας έλειψα ?

Ο χθεσινός καρδιοτοκογράφος έδειχνε επείγον εισαγωγή... ο σημερινός δεν είναι ανησυχητικός λέει... και στις 4 θα πάω πάλι... αλλά θα του ζητήσω να τελειώνουμε μιας κ είναι όλα έτοιμα βρε παιδί μου. Θα τον κάνω τον καρδιοτοκογράφο το μεσημέρι να βαρέσει κόκκινο.......

:laugh: :laugh: :laugh: άντε με το καλό και πάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Λαμπρινή :blink: Αυτά είναι, να έχεις φάει το άγχος με το κουτάλι όλο το βράδυ και μετά αυτό. Α ρε καρδιοτοκογράφε! Τι να πω, εύχομαι το απόγευμα να σου πει να μπεις. Δε λέει να πηγαινοέρχεσαι και να ταλαιπωρείσαι κιόλας... :angry:

Ρόζη, πες μου πού κολλάς να σε βοηθήσω. Μήπως είναι πολύ μεγάλη η φωτογραφία;

Μαράκι! Τι κάνετε; Οι μικρές σου; Τι ωραία που έχεις άφθονο γάλα να της δίνεις :) Τι εννοεί ο γιατρός σου ότι θα αργήσει περισσότερο η μήτρα να συνέλθει; Δηλαδή θα πονάς για περισσότερο καιρό; Θα κάνει πάνω από 40 μέρες να επανέλθει στο κανονικό της μέγεθος;

Ελπιδάκι, σχετικά με τα πονάκια, μην ανησυχείς. Συσπάσεις είναι από τη μήτρα που επανέρχεται. Ο θηλασμός βοηθά. Μπορεί να έχεις προσέξει αφού ταΐσεις τη μικρή ότι έχεις και περισσότερο αίμα, για τον ίδιο λόγο ;) Κι εγώ σχεδόν ένα μήνα μετά, έχω ακόμη μια στο τόσο. Κάποιοι γιατροί δίνουν χάπια που επισπεύδουν αυτή τη διαδικασία, αλλά αν μπορεί να γίνει φυσιολογικά... ποιος ο λόγος;

Τη μικρή τη βάλαμε στο κρεβάτι της το βράδυ, όπως σας έλεγα, και είτε το πιστεύετε είτε όχι... ήταν το λιγότερο επεισοδιακό βράδυ που έχουμε περάσει μέχρι στιγμής! Μόνο τρεις φορές ξύπνησε και μετά αποκοιμήθηκε σαν πουλάκι!

Μπέλλα :kiss:Βασιλική :kiss: Πώς είσαι; Πώς θα περάσεις το τελευταίο σου σ/κ ως εγκυούλα;;; Εκτός από σεξ και χορό εννοώ... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι και αλκμηνακι καλημερα :kiss:

το κρεββατι της το εχεις στο δικο σου δωματιο η παιζει ενδοεπικοινωνια????

αυτο το σ/κ εγω πρεπει να χορτασω χορο και σεξ γιατι μετα....

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ελπιζω μονο να μην μου κανει κολπα σαν της λαμπρινης ;)

δεν ηξερα οτι εχεις τετοιους πονους μετα στη μητρα!!!

να χρειαστει μεχρι και μεσουλιντ?!?!?!?! αληθεια κανει να παιρνεις τετοια φαρμακα στο θηλασμο μαρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει, ο πόνος είναι κάτι σχετικό, αλλά δε νομίζω ότι είναι τόσο δυνατοί που να χρειάζεσαι κάτι :dry: Σκέψου σαν ψιλοέντονους πόνους περιόδου. Στην αρχή απλώς είναι συχνοί (όσο περνούν οι μέρες περνάει και ο πόνος - χαχαχαχ πονάω τώρα που σου το γράφω, αλλά είχα να πονέσω μέρες :P ), αλλά και πάλι, το μυαλό σου είναι τόσο... αλλού σε εκείνη τη φάση που δε νομίζω να σε χαλάσουν και τόσο λίγα πονάκια :)

Το κρεβάτι της μπέμπας είναι στο δωμάτιό της, ακριβώς δίπλα από το δικό μας. Ενδοεπικοινωνία δεν είχαμε πάρει γιατί λέγαμε ότι θα την κρατούσαμε για μέρες δίπλα μας, όμως θα πάει σήμερα ο άντρας μου να πάρει. Καμια πρόταση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μια απλη της chicco εχω παρει με 50 ευρω χωρις φαμφαρες και ιστοριες...

κι εμας διπλα ειναι τα δωματια αλλα εγω εχω σκοπο να τα κρατησω κανα διμηνο μαζι μου γιατι ειναι και δυο... που να τρεχω ;)

μα κι εμενα μου εκανε εντυπωση αυτο με τα μεσουλιντ!!! δεν ειχα ξανακουσει κατι τετοιο...

παντως (ασχετο) το 18 σαν να γεμιζει γρηγορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερεεεεεεες! B)

Λαμπρινη τι εγινε, απο τωρα σου κανει τσαχπινιες η μικρη? Πωπωπω, φαντασου να γεννηθει τι θα τραβηξεις!

Κουακι η Αλκμηνουλα απο τωρα ηθελε δικο της δωματιακι? Μηπως γι αυτο να γκρινιαζε? Εεεε...ολοκληρη κοπελα τωρα!Θελει και τις προσωπικες του στιγμες το κοριτσι! ;)

Βασιλικη μαλλον εμεις οι δυο ειμαστε φανατικες της Chicco. Kαι πρεπει να εχουμε και την ιδια ενδοεπικοινωνια,απ οτι καταλαβα.

Εμενα κοριτσια ο γιατρος μου δεν μου εδωσε τιποτα απολυτως για τους πονους στην μητρα, ειναι κατα των πολλων χαπιων, και ουτε και εγω ηθελα, εφοσον ειναι κατι φυσιολογικο, εξαλλου ολοκληρο τοκετο 12 ωρων περασα, στα πονακια περιοδου θα κολλησω? :huh:

Μπελλα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμενα!!!!!

γεννάει η Λαμπρινή μας σήμερα!!!! :woohoo: :woohoo:

εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!!ανυπομονώ να μάθω τα νεότερα!!!

Αναστασία μου τι κουκλάκι είοναι η μπουμπού σου!!!! :woohoo: :woohoo:

φτου φτου!!!και εσύ βρε να προσέχεις με τις σκάλες..δεν κάνει να κουράζεσαι λεχώνα...

Αννούλα μου τι είδα...θρεφταράκι ο μικρός!!! :laugh: :laugh:

το Σάββατο το αργότερο θα τον κρατάς αγκαλιτσα!!!τέλεια!!!! :):)

καλά ο Γιώργος κούκλος!!!!τι μωράκι όμορφο ήταν αυτό!!! :):)

Κατρινάκι μου και εσύ τν Παρασκευή;;; :woohoo: :woohoo:

τρέλα θα έχουμε πολλά γεννητούρια!!!

Κατρινάκι (kuo) τρέλα η Αλκμήνη μέσα στην κούνια της... :):)

όντως μια σταλίτσα φαίνεται!!

Ντόρα μου μην αγχώνεσαι βρε για τη γέννα...θα τα καταφέρει ο αντρούλης σου να είναι μαζί στη γέννα!! :kiss::kiss:

είδα οτι και με την Αγγελική μας είναι όλα κλά!!!!πολύ χαίρομαι!!άντε όταν μπορέσει να μπει να μας πει τις λεπτομέρειες!!!

Ελπίδα μου!!!!!τέλεια η μικρή φραουλίτσα!!!για φάγωμα!!! :):)

Μαρία μου :kiss::kiss:

ευτυχώς συνήλθε η Έλλη!!!πολλά φιλάκια και στη μικρή μπουμπού σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

παντως (ασχετο) το 18 σαν να γεμιζει γρηγορα!!

Αρα στο 19 με βλεπω να γενναω δηλαδη...(ελπιζω τουλαχιστον!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και από μένα ζουζουνίτσες μου.Τι κάνετε?

Λαμπρινή μου σε παιδευει από τωρα η κορούλα σου ε?Ολα για καλό γίνονται!!Με έναν πόνο σου ευχομαι. :kiss::kiss::kiss:

Κατρίνα μου η κόρη σου είναι κουκλάρα.Πήρε από τη μαμα της. ;)

Ελπίδα δώσε στη μικρή σου ενα φιλάκι στα μπουτάκια please . :)

Κατερίνα το Αλκμηνάκι μόνο του ε?Τι ανεξάρτητο κορίτσι είναι αυτό?

Αναστασία μου η μικρή σου λιώνει στην αγκαλιά της μαμας.Ειναι μια γλύκα...

Από ότι κατάλαβα όλες θα γεννήσετε σιγά σιγά.Λιγες θα μείνουμε για Σεπτέμβρη.

Ντοράκι μου επειδή μάλλον εχω χάσει επεισόδια γιατι μπορει να μην μπορέσει ο άντρας σου να έρθει? :dry:

Σε όλα τα άλλα κοριτσάκια ποιλλά φιλιά. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεη μου καλημερα και σε εσενα!

Ε, τωρα που επιστρεψατε απο Χαλκιδικη και διακοπουλες να δινεις πιο τακτικα το παρον, οκ?

Κατα τα αλλα τι κανεις εσυ? Τα νεακια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και στις υπόλοιπες :kiss:

Σόρι, πήγα να ταΐσω!

Βασιλική μου, μάλλον ασυνείδητα προσπαθούμε να επισπεύσουμε το νο 19 για να το ανοίξει η Θέκλα και να αποκατασταθεί η αδικία :P

Άννα, κι εγώ αυτής της άποψης είμαι για τα χάπια. Έβλεπα τις κοπέλες δίπλα μου που σφάδαζαν από τους πόνους (τους είχαν δώσει χάπια οι γιατροί τους). Ποιος ο λόγος; Λες και δεν θα επανέλθει από μόνη της η μήτρα :dry: Τέλος πάντων, αυτά είναι στο χέρι του κάθε γιατρού και της κάθε μανούλας υποθέτω (αν και δεν τις είχαν ενημερώσει, απλώς τους τα έδωσαν)...

Κορίτσια, τα Chicco μου φαίνεται τελικά είναι τα πιο παλιά, απλά, φθηνά και αξιόπιστα. Γιατί να μπλέκουμε με ακριβά (χωρίς λόγο) παπατζιλίκια που δεν χρειαζόμαστε; :dry: Κι εγώ Chicco θα πάρω λοιπόν!

ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ! Ανάσα, πραγματικά :) Για βόλτα ό,τι πρέπει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες :kiss::kiss::kiss: Μπήκα να ενημερωθώ στα γρήγορα και να επιστρέψω στις δουλίτσες: μαγείρεμα και πλυντήρια.

Από που να αρχίσω????

Λοιπόν, νομίζω δικαιωματικά πρέπει να ξεκινήσω από τα γλυκά μωράκια που είδα. :woohoo: :woohoo: Αναστασία, Κατερίνα και Ελπίδα δεν έχω λόγια, πολλά φιλάκια στα πατουσάκια και των τριών. :kiss::kiss::kiss:

Μπράβο στην Άννα που γύρισε το μωράκι της σπίτι και τελείωνει το μαρτύριο με τον ίκτερο.

Κατρίνα μεγεια το μαλλί και το κινητό. Οι ασκήσεις που δείχνει το βιντεάκι είναι ίδιες με αυτές που σου είπα αλλά αυτή τις κάνει σε πισίνα. Επίτηδες το έκανες για να μας θυμίσεις για ακόμα μια φορά την πισινάρα που έχεις στη βεράντα.Κακούργαααααααα. :angry::angry::angry::angry: Τι κοράκλα είναι αυτή που έχεις?? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αχ Ντόρα μου στο θέμα πεθερά σε συμπονώ. 12 χρόνια τώρα μια καλή κουβέντα δεν έχω ακούσει από το στόμα της δικής μου. Όταν έχασα το πρώτο μου μωράκι υπονόησε ότι εγώ έφταιγα και τώρα στη 2η εγκυμοσύνη μου δεν έχει ρωτήσει ούτε μια φορά για το πως πάει.Δεν λέω τίποτα άλλο γιατί συγχύζομαι και μόνο που τα σκέφτομαι. :angry::angry::angry::angry:

ΜΑννούλα τέλεια τα νέα για το μικρό. Τώρα θα μετράς τις μέρες αντίστροφα. Εκτός και αν σας κάνει καμιά έκπληξη. :P;););)

Από γεννητούρια αν κατάλαβα καλά έχουμε εντός των ημερών τα εξής:

Λαμπρινή πιθανότατα σήμερα :woohoo: :woohoo:

Βασιλική ίσως Δευτέρα :woohoo: :woohoo:

Χρύσα Τρίτη με Τετάρτη :woohoo: :woohoo:

ΜΑννούλα το πολύ μέχρι το Σάββατο :woohoo: :woohoo:

Και τέλος δεν έχω καταλάβει τι παίζει με την Κατρίνα!! Και εσύ μες στην εβδομάδα αυτή γεννάς?? :(

Με το καλό σε όλες τις κοπέλες :):):)

ΥΓ. Ευχαριστώ για τις ιδέες με τα κατεψυγμένα φαγητά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΦΩΤΟ Η ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΛΕ?

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΒΡΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΝΑΜΕ??

ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟ ΜΕ ΠΙΛΑΦΙ.ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Εντάξει, ο πόνος είναι κάτι σχετικό, αλλά δε νομίζω ότι είναι τόσο δυνατοί που να χρειάζεσαι κάτι :dry: Σκέψου σαν ψιλοέντονους πόνους περιόδου. Στην αρχή απλώς είναι συχνοί (όσο περνούν οι μέρες περνάει και ο πόνος - χαχαχαχ πονάω τώρα που σου το γράφω, αλλά είχα να πονέσω μέρες :P ), αλλά και πάλι, το μυαλό σου είναι τόσο... αλλού σε εκείνη τη φάση που δε νομίζω να σε χαλάσουν και τόσο λίγα πονάκια :)

Το κρεβάτι της μπέμπας είναι στο δωμάτιό της, ακριβώς δίπλα από το δικό μας. Ενδοεπικοινωνία δεν είχαμε πάρει γιατί λέγαμε ότι θα την κρατούσαμε για μέρες δίπλα μας, όμως θα πάει σήμερα ο άντρας μου να πάρει. Καμια πρόταση;

emeis exoyme parei tis fisre prise einai poli kali!!!!apo to jumbo ti pirame!!!

help!!!!den mporw na valo ti fotografia!!!ekana ayta poy eipe i elpida ti mikrena ti foto!!kai paw na ti valw kai TPT rrrrrrrrrrrrrrr ta neyra moy!!!

kuoko esy poy ksereis ta mpoykalakia sto apostiroti gia posi wra mporoyme na ta exoyme kai einai ok?????gt egw ton 8ylazw alla poy kai poy den toy ftanei kai toy deinw kai ksenw!!!apla gia naexw etoima ta mpoykalakia!!!(o apostirotis einai tis chico)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...