Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010- Νο 18!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι Ελπιδα μου, εγιναν καστανα τα ματακια του, δεν το κρατησε τελικα αυτο το υπεροχο χρωμα...δυστυχως...Εγω, η μαμα μου και τα αδερφια μου ειμαστε γαλανοματηδες, ο μπαμπας μου πρασινα και ο αντρας μου και οι γονεις του καστανα. Τελικα πηρε απο εκει. Να δουμε ο μικρος που θα μοιασει??? :woohoo:

Η δικια σου η φραουλιτσα τωρα επειδη εχετε ολοι ανοιχτοχρωμα ματια, σιγουρα θα ειναι και τα δικα της ετσι. Γαλανα ή πρασινα ειναι και τα δυο τελεια. :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Είχα βάλει 2 φορές την ίδια φώτο,το διόρθωσα τώρα...

θηλάζω,από αυτό είναι?Μαζεύει πιο γρήγορα όταν θηλάζεις δλδ?

Ευχαριστώ Αννούλα μου!

Αντε με έναν πόνο να φέρεις στον κόσμο τον αδελφούλη του Γιωργάκι... :)

Ναι Ελπιδα μου, δεν θυμαμαι να στο αναλυσω ακριβως πως, αλλα ο μητρικος θηλασμος επιταχυνει την επαναφορα της μητρας στην προ εγκυμοσυνης κατασταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ροζυ μου. Ουτε τηλεπαθεια να ειχαμε.Πριν λιγο ελεγα στην Κατρινα οτι σε χασαμε.Τι κανει ο μπεμπης σου???Την ταλαιπωρει τη μανουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hrtha ki egw....teleia nea vlepw....

labrinh me prolaves....me to kalo den peisteyw na exeis agvnia?xereis ti tha antimetwpiseis...euxomai me to kalo na thn pareis sthn agkalia sou :):):)

katrinaki mou polu omorfi i koroula sou to exw xanapei alla nomizw oti to pareaki mas exei ta omorfotera paidakia kai mwrakia i idaia mou einai?

diavasa parapanw oti mhlafate gia files arkei na sas pw oti otan i kollith mou kai koumpara mou emathe oti eimoun egkuos mas ekanan pera san parea giati vlepeis egw den mporousa na xenixtaw sta skuladika pou phgenan ekeinoi oute mporousame na kanoume thn zwi pou kaname...arkei na tovisw oti twra pou egw gennaw emeine ekeinei egkuos... :woohoo: :woohoo: :woohoo: tyxaio den nomizw!!!!!!tha parw to aima mou pisw...twra tha zhtaw egw mpoyzoukia :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

kalispera koritsia!!!!edw eimai!!! :):)

sas diavazw ka8e mera,apla twra me to mwro olo kai kati kanw!!!!!ma peite moy pws na valw foto ??????????? :angry::angry: 8a skasw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!8elw na sas diksw to mpempoylino moy :P:P

Καλώς τη μανούλα!!

Βάλε βάλε φώτο!!!

Θες να σου πώ την διαδικασία?

Επιλέγεις την φώτο που θέλεις->Επεξεργασία->αλλαγή μεγέθους(1000Χ1400)

->Αποθήκευση

Μετα γράφεις το μνμ σου και ανεβάζεις τη φώτο στο αποστολή εικόνας.

Βοήθησα καθόλου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ έγραψε:

Γεια σου Ροζυ μου. Ουτε τηλεπαθεια να ειχαμε.Πριν λιγο ελεγα στην Κατρινα οτι σε χασαμε.Τι κανει ο μπεμπης σου???Την ταλαιπωρει τη μανουλα?

;):ohmy: oxi einai poli kalos!!!!!!!!tora perimenw na ksipnisi na kanume mpanaki kai meta mam kai nani :lol: den exoyme vrei akoma ti sira mas..epidi ton 8ilazw aytos moy koimate sto sti8os meta apo 10 lepta :( kai den mporw me tipota ma me tipota na ton ksipnisw :angry::angry: ton vazw na koimi8i...kai meta apo 5 lepta klei :unsure::unsure::unsure: kai ayto kanoyme oli mera :) .

elpidaki kai esy 8ylazeis?????pws ta pate????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια τι πραγμα ειναι αυτο με εχει πιασει εδω κ μια βδομαδα μια λεμαργια τρωω σκαω κ μετα απο μια με δυο ωρες το πολυ πειναω λες κ ειμαι νηστικη... :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

εφαγα πριν δυο ωρες κ παλι πειναω αμα δεν φαω θα ξυπνησω τα ξημερωματα κ θα γουργουριζει το στομαχι μου κ αντε να κοιμηθω μετα... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ έγραψε:

;):ohmy: oxi einai poli kalos!!!!!!!!tora perimenw na ksipnisi na kanume mpanaki kai meta mam kai nani :lol: den exoyme vrei akoma ti sira mas..epidi ton 8ilazw aytos moy koimate sto sti8os meta apo 10 lepta :( kai den mporw me tipota ma me tipota na ton ksipnisw :angry::angry: ton vazw na koimi8i...kai meta apo 5 lepta klei :unsure::unsure::unsure: kai ayto kanoyme oli mera :) .

elpidaki kai esy 8ylazeis?????pws ta pate????[/quote:t4d1nknt]

Εμείς αν πεινάμε πολύ δεν αποκοιμιόμαστε στο στήθος..Συνήθως μου τρώει για κανένα μισάωρο,καμια φορά και παραπάνω.Από εχθές ξεκίνησα να σημειώνω τις ώρες που τρώει και βλέπω ότι τρώει κάθε 2,άντε το πολύ 3 ώρες.Η παιδίατρος είπε πως τρώει καλά,μιας και σε 3 μέρες πήρε 130 γραμ.

Οι μαίες πάντως μου είπαν να μην την αφήνω να κοιμηθεί αν δεν φάει γτ αυτό θα γίνεται συνέχεια.Η' μπορείς να τον αφήσεις να κλάψει λιγάκι,μπας κ ξυπνήσει για τα καλά και μετά τον ταίζεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα κ απο εμενα σημερα δεν θα το ξενιχτησω ο αντρας μου σχολαει 3 κ αμα κατσω να τον περιμενω θα φαω κ το ψυγειο μαζι... :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

LabriniB έγραψε:

Της Αγγελικούλας θες να πείς Λαμπρινή μου! Φτου φτου το κοριτσάκι της μωλέ!

Κι εμάς γκρι είναι τα ματάκια,λες να μας βγεί γαλανομάτα σαν την Ελενα? Μπάα πιο πολλές πιθανότητες για πράσινα έχει το μωρό μου...[/quote:2x4abmjl]

Δικαιολογήστε με.... έχω τρελαθεί με τα δικά μου... της άλλαξα κ όνομα την Αγγελικούλας μας.... :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απαπα!!τι κουασιμοδοακια βλεπω??? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?????τι ομορφιες ειναι αυτες?????απο που να ξεκινησω????

Κατερινακι(κυο) απιθανη η Αλκμηνη σου!φτου φτου!!!!πανεμορφη!!!!τα ιδια βασανιστηρια της εκανα και γω(μονο που η καραμελιτσα μου κοιμοταν παλι)...θα παραθεσω παρακατω φωτο.

Αννουλα μου -συμπεθερουλα- τι γαμπρο μας ετοιμαζεις????μολις ξυπνησει το αστερι μου θα της μεταφερω τα νεα!!!! :lol::lol: φτου φτου!!με το καλο κοπελα μου!!οσο για τον Γιωργακη..κουκλι σκετο!!!ομορφιααααααααα!!!!ομορφοσογο ειστε!!!

Κατρινα τι ομορφη κορουλα που εχεις?????φτου της!!!!εχει να καψει καρδουλες!!!!!

Ελπιδακι φτου φτου!!!!κουκλακι η φραουλιτσα σου!!!!!!δωσε ενα φιλακι στα μπουτακια της!!!!! :kiss:

Λαμπρινη μου με το καλο κοπελα μου!!!με κανεναν πονο!!!!!!!

Αγγελικη μου κουκλι ακουγεται το μωρουλινι σου!!!!να σου ζησει και παλιιι!!!να το δειτε οπως επιθυμειτε!!!

αχ τι αλλο ειπατε??δεν θυμαμαι! :blush:

δειτε μια φωτο της καραμελιτσας γυμνουλα αλλα παλι κανει νανι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτό που μου είπε ο γιατρός ειναι το εξής : " αύριο στις 7 να είσαι εδώ νηστική..." δεν μου είπε να μην πιω κ νεράκι... θα πεθάνω :( :( :(

απαπαπαπαπαααααααα με τέτοια ζέστη γίνεται ? Όχι.

Καλά εεεεε. ευτυχώς σήμερα το μεσημέρι έκανα κ εκείνο το γενικό ξύρισμα... οπότε είμαι κ έτοιμη ! Το μόνο που θα κάνω το πρωί, ειναι ένα γρήγορο μπανάκι κ δρόμο για το νοσοκομείο....

Σας ευχαριστώ κουκλίτσες μου όλες για τις ευχές σας...

(όποια θέλει να στείλει μηνυματάκι... το τηλ είναι στο προφίλ μου. Φιλάκια. Πάω κ γω να χαλαρώσω...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα!Μαρακι μου ο αντρας μου λεει πως κανονικα δεν πρεπει γιατι εχουμε μικροβια.το μωρο δεν ειναι εμβολιασμενο και ειναι πιο ευαισθητα στις μολυνσεις.ωστοσο απο την αλλη ειναι και το θεμα της στοργης και της αγαπης.πχ εμεις που δεν καπνιζουμε το φιλαμε πλεον με προσοχη.ειναι προτιμοτερο να τα φιλαμε στο προσωπακι παρα στα χερακια γιατι τα χερακια τα βαζουν τα μωρακια μας στο στοματακι τους.σημερα δεν τη φιλησα πολλες φορες στα μαγουλακια.αλλα εχω παθει μια στερηση..τη φιλαω πανω απο τα ρουχα κ στα μαλλακια.τι να κανω?το λυπαμαι το καημενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ομορφιές είδαν τα μάτια μου!

Ρε τι παιδιά βγάζουν οι μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου! Ένα κι ένα είναι και τα φρέσκα μωράκια και τα μεγάλα αδελφάκια που τα περιμένουν! Πάντα καλά να είναι όλα τους :kiss:

Λαμπρινούλα είσαι στην τσίτα τελείως ε! Τι τέλεια :woohoo:

Για τα φιλάκια, κι εγώ το έχω ταράξει κορίτσια :blush: Είμαι με ένα Dettol ανά χείρας και πλένομαι με ουδέτερο αφρόλουτρο ώστε να μην ερεθιστεί το μικρουλίνι, αν και πιστεύω πως τα μικροβιάκια βρίσκουν το δρόμο τους στο τέλος ό,τι κι αν κάνουμε :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...