Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Γεια σου Dolfin. Δεν είμαι ειδική στο θέμα της αυχενικής αλλά από ότι διάβασα πρέπει να γίνουν και άλλες εξετάσεις για να σιγουρευτει κάποιος έτσι δεν είναι? Ο γιατρός σου τι σου είπε?

υπομονή κοριτσάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τροφοβλαστη είναι κάτι σαν αμνιοπαρακεντηση έτσι δεν ειναι? Τα 2.8 και 4.3 είναι διαστάσεις? και τι ποσοστο δίνουν αυτά? Εγώ διάβασα ότι πάνω από 2.7 αρχίζουμε να ανησυχουμε και αυτό ανάλογα και με την εβδομάδα που βρισκόμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Πως ειστε? Ζηλεψα απο την κουκιδα (παλι) και πηρα κι εγω ΗΕΜΟ και πινω ενα ποτηρι τωρα, αν και με ανακατεψε λιγο το γαλα, να δουμε ποτε θα τελειωνουμε με τις αναγουλες και τις ανακατωσουρες...

Φραουλινο και dolfin τελικα το αγχος δεν τελειωνει ποτε... Μην ανησυχειτε, καντε και τις υπολοιπες εξετασεις που πρεπει και θα περιμενουμε νεα σας. Σημερα θα παω να αναψω ενα κερακι που λεω μερες να το κανω, θα αναψω και για σας, ολα να πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κορτσούδια... Δελφινάκι μου , περιμένουμε νέα σου. Και εγω δνε ξέρω τι εξεταση είναι αυτή.

Βλέπω ολες περιμένουμε πως κ πως να βγεί αυτό το τρίμηνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχώς όλα τέλεια 1,7 βγήκε η αυχενική και την άλλη εβδομάδα θα έχω και τα αποτελέσματα του παππ - α

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ :):):)

ΚΑΙ ΠΗΤ ΕΧΩ 17/03/2011

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα περα ως περα!!!!!

Δελφινακι τι ειπε ο γιατρος κοριτσι μου? Θα περιμενειτε λογικα κ τα αποτελεσματα του PAPP-A και μετα για τροφοβλαστη? Περιμενουμε νεα σου το συντομοτερο...αν και πιστευω οτι δεν θα υπαρξει προβλημα! ;):)

Ηλιαχτιδα,ολα καλα με την αυχενικη? :) Για να βλεπω "χαμογελακια" μαλλον καλα!

Εχω κι εγω μια αγωνια για την αυχενικη... :S:S:S Θα την κανουμε στις 10 Σεπτ και μετραω τις μερες σαν τον φανταρο :unsure:

Καθε τριμηνο κ το παλουκι του,ρε μαμωτο :( !!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαχτιδα28 έγραψε:

ευτυχώς όλα τέλεια 1,7 βγήκε η αυχενική και την άλλη εβδομάδα θα έχω και τα αποτελέσματα του παππ - α

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ :):):)

ΚΑΙ ΠΗΤ ΕΧΩ 17/03/2011

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Το πρωτο κοριτσακι της παρεας!!!!!!!!!!!!!!

Τι καλαααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια .

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση σας . Ο αντρας μου πηγε σήμερα το πρωί να κάνει την εξέταση για την κυστική ινωση ,και δεν μου φτάνει αυτό από χθες το βράδυ βλέπω ελάχιστο βέβαια καφέ-ροζ ,ελπίζω να είναι γιατί μεγαλώνει η μήτρα ή λόγω στεναχώριας που περασα.Ο αντρουλης μου ομως ειναι φοβερός ,του ειπα τις βλακείες της μανας του και οτι δεν θελω να παω σ ενα γάμο που εχουμε το Σάββατο γιατι θα είναι και η μητέρα του και δεν θελω να συγχυστώ,και μου ειπε οτι ουτε να το σκέφτομαι αν εγω δεν θελω να μη παω. Λυπάμαι που θα πάει μόνος αλλά από το ν ακούσω καμιά κοτσάνα και να με πιάσουν τα νεύρα μου και να τσακωθώ γιατι πια δεν έχω υπομονή ειναι καλύτερα .Υπάρχει και δικαιολογία :P:P

Dolfin ειλικρινά σου εύχομαι να πανε ολα καλα

Μπράβο ηλιαχτίδα ,και εγω κοριτσάκι θελω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλιτσα μυρωδατη, καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου! Και στον γαμο να μην πας αν ειναι να σου ανεβει η πιεση στο 500!!!Κατσε στο σπιτακι σου και ολα καλα!

Για τα καφε ροζ μιλησες στον ντοκτορα? Τι ειπε? Απο τι ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!

Φραουλίνο δεν πρέπει να τρέξεις στον γιατρό σου για υπέρηχο??

Σιγά μην τρέχεις τώρα σε γάμους...ίσως και να πρέπει να καθίσεις ξαπλωμένη για μερικές ημέρες.

Μην χαλιέσαι για το τι λένε οι άλλοι...αν είναι δυνατόν!!! έχεις τα δικά σου τώρα...μην ξοδεύεις ούτε μισή σκέψη για αυτούς!

τον γιατρό σου τον πήρες?? μην το αφήνεις έτσι, μπορεί να πρέπει να πάρεις κάτι...και άλλη κοπέλα εδώ στις φουσκοκοιλίτσες είχε ροζ και πληγε στον γιατρό της έδωσε utrogestan και της πέρασε...

Ηλιαχτιδα τέλεια τα νέα σου!! κοριτσάκι = κοτσιδάκια, κορδελίτσες , κουκλιτσες κλπ κλπ!! αχ τέλεια :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια ο γιατρός και η μαία δεν ειναι εδω.Μου ειπαν απο το γραφείο του οτι ειναι φυσιολογικό

,η αλήθεια ειναι πως ειναι πολυ λιγο.ultragestan παίρνω.Οσο για τον υπέρηχο εκανα το Σαββατο στο μητέρα με δική μου πρωτοβουλία Κοντεύω να τελειώσω και την ιατρική

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ ενδιαφέρον και ολοκληρωμένο άρθρο για την αυχενικη διαφάνεια

http://www.iatrikionline.gr/ELL_M_1_2009/6.pdf

Φραουλίνο πολύ καλά έκανες που έκανες δικό σου υπέρηχο...πόσους έχεις κάνει συνολικά? Καρδουλα έχεις ακούσει? Πόσων εβδομάδων είσαι? Πότε γυρνάει ο γιατρός σου?? Καλά θα τον είχα δολοφονήσει εγώ (αφού θα τον είχα αλλάξει πρώτα με άλλον γιατρό)

Δεν ξέρω αν είναι φυσκολογικό το ροζ-καφέ αλλά από ότι έχω διαβάσει είναι λόγος για να πάς στον γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ τσούπρες !!

φραουλίνο εγώ νομίζω οτι θα σας πάνε ολα καλά !

ηλιαχτίδα συγχαρητήρια !!! με το καλό το κοριτσάκι !!!

εγώ εχω ΠΗΤ 27-3-2011 !

εγώ πιστεύω οτι εχω κοριτσάκι και ολοι οι υπόλοιποι γύρω μου περιμένουν αγόρι... χιχιχιχιχι...

αυχενική βλέπω να κάνω γύρω στις 14-9 ...

αντε βρε κορίτσια !! πότε θα φυγει πια αυτό το 1ο τρίμηνο ;;;!!!

LOLLIIIIIIII ! σήμερα δρόσισε λίγο εδώ στην Αθήνα ! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια+Φωτης εδω να δεις δροσιες!!!!Αντε να χειμωνιασει να δουμε και καμια ασπρη μερα!!!!

Κουκλες (εσεις που κανατε αυχενικη),ποσο πηγε το μαλλι?

Το παλιο-Κουκιδο δεν το ειδα σημερα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαμαι και γωωω!(την ψιλιάστηκα τελευταια στιγμη -ΕΥΤΥΧΩΣ- και εκανα κόπυ το μηνυμα ΓΙΑΤΙ ΚΟΛΛΗΣΕ ΠΑΛΙ!!!!!!! :angry::angry: )

Ηλιαχτίδα λατρεμένα νέα!!!!! και φανηκε και το φυλο???τρελα!!

Φραουλινι να ξεκουραζεσαι λιγο παραπανω λεω εγω και να αφησεις τους γαμους κατα μερος...σιγα- εσυ παντρευεσαι??

γιατι δεν πας σε ενα αλλο γιατρο προς το παρον αφου λειπει ο δικος σου?

ενα ραντεβου θα κλεισεις- θα εξηγησεις την κατασταση και θα σου φυγει και το αγχος.

nutellaki πως παει? το κρατησες το πρωινο?

εγω απο σημερα και 3ο σιδηρο θα παιρνω :(

ο γιατρος μου περιμενε άνοδο όλο αυτο το διαστημα. μου ειπε οτι ειναι σαν να εχει χασει το σωμα μου ενα μπουκάλι αιμα... :huh:

Καλημερα σε όοοοοοοολα τα φουσκοbellies!! :kiss:

369341ia4a4gsaho.gif

α...βρηκα χθες ενα τικερ τελειως φευγα- δειχνει σε ποσοστο την πορεια της εγκυμοσυνης!!χαχα για σάικο έγκυες σαν εμενα. Δεν μπορω ομως να μπω στο προφιλ μου για να το βαλω! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ξυπνησατε όλες??

Δεν μπορω να επεξεργαστω το προφιλ για να προσθεσω τις ΠΗΤ σας, μόλις μπορέσω θα προσθέσω και το πρωτο κοριτσάκι της παρέας :woohoo:

ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ να μη πάς πουθενά :angry::angry: , τωρα εχουμε δικαιολογίες κορίτσια.

Μαρια+Φωτης θέλοω και τη δικη σου ΠΗΤ :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι χαλι ειναι αυτο σημερα;;;;;

Σουρνεται το συστημα ή ειναι ιδεα μου;;;;

Μου εχει σπασει τα νευρα....ουτε να γρψω μπορω,ουτε να αλλαξω σελιδα ουτε τιποτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...