Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

καλημερα lolli.απο οτι φαινεται οι υπολοιπες εχουν λιωσει στον υπνο η στις βολτες..εγω παλι ειμαι μονη μου,ο αντρουλης για δουλεια σε ενα φιλο που τον χρειαζοταν σημερα.δεν εχω τι να κανω.εχω δηλαδη,δουλειες,αλλα δεν θελω.αρνουμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Ρανακι και ο δικος μου στη δουλεια!!!

Τον περιμενω πως και πως για να καθαρισουμε το σπιτι (αυτος δηλαδη)..,

Τραγικο να μην σου επιτρεπει ο ντοκτορας να κανει το παραμικρο!!!

Φαντασου οτι απο δουλειες του σπιτιου μου επιτρεπει να στρωνω το κρεβατι κ να μαγειρευω!!!!

Ειναι για γελια και για κλαμματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενω εμενα που μου επιτρεπει...εχω τρελαθει στις δουλειες!τι να σου πω!τον αμοιρο λυπαμαι που τις προαλλες τον ειχα βαλει μεχρι και κουλουρακια να πλαθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε, καλως την Happy!!!

Πως εισαι;;;

Καλα,οταν ακουσετε καρδουλα θα παθετε την πλακα σας!!!!! :)

Με το καλο...ολα να ειναι τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!Lolli μουουουουου!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: Εγω χθες εκανα σαλπιγγογραφια ,πολυ καλη!ουφ! παει και αυτο!δεν υπαρχει αλλη εξεταση ολες τις εχω κανει....για να δουμε ποτε θαρθει το νινι μας ??.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Γεια σας κοριτσακια!!!!Lolli μουουουουου!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: Εγω χθες εκανα σαλπιγγογραφια ,πολυ καλη!ουφ! παει και αυτο!δεν υπαρχει αλλη εξεταση ολες τις εχω κανει....για να δουμε ποτε θαρθει το νινι μας ??.....

Που εισαι ρε Κιμωνακι(σαλπιγγογραφημενο πλεον :laugh: )? Αυτο της ελειπε..να μη βγει καλη!!! :P:P:P Μπραβο!!!!! Αλλαξε λιγο και η ψυχολογια τωρα ε???

Τωρα "κατσε" και περιμενε το νινι!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φουσκοκοιλίτσες!!!

Δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλα τα χθεσινά νεάκια, είδα όμως ότι αρχίζουμε και βάζουμε ΠΗΤ? όποιο κοριτσάκι έχει αναλάβει, ας με βάλει για 20-21/3.

Κατα τ'άλλα πώς πάνε σήμερα τα κέφια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοσριτσακια μου!!! :kiss::kiss:

I AM HAPPY!!! πηγα για υπερηχο σημερα, και ειδαμε το τσιριπόνγκολό μας!!!

ειναι μια χαρά 5.03εκ και μας το βγαζει και 3 μερες μεγαλυτερο στον υπέρηχο!!!!το μανάρι μου!!!εριχνε κατι κλοτσίδια - δεν μπορουσε να κεντραρει την καρδουλα ο γιατρος για να παρει χτυπους!!!

όσον αφορα την σκια - ο γιατρος μου ειπε οτι αρνειται να την μετερησει- και γελουσε! αχ...γιατρέ παιζεις με την υπομονη μου του λέω, και μου ειπε οτι θα το μετρησει αλλα να ξερω οτι όπως και να εχει εγω δεν μπορω να κανω κατι γιαυτο- ούτε εκεινος. ειτε μεγαλωσει- ειτε μικρυνει....

εκει κώλωσα λιγο ...ειπα..'τι λεει μωρε??'απο μεσα μου αλλα όλα καλά τελικα- μικρυνε αυτο το σκιαδακι- ειναι 8χιλιοστα απο 1.26εκατοστα που το μετρησε ο αλλος ντοκτορας.

απλα, μου ειπε οτι μου τα λεει ολα αυτα, γιατι δεν ειναι της αποψης οτι πρεπει να λεμε πραγματα στις γυναικες που τις αγχωνουν χωρις λόγο.

Το μωρο ας ειναι υγιες και μονο αυτο να μεαπασχολει.

Δικιο δεν εχει ο στρουμφογιατρός μου?? :P

με καθυσηχάζει αυτός ο ανθρωπος πολύ..

Αυτα τα δικά μου!

Happyσυγχαρητηρια κοπέλα μου!!!!με το καλό όοοοολα!!!!

Samanthaki μου την πεθερουλα μου τη λεγαν Ευθημία (όνομα και πράγμα)

Ρανια σε νιώθω κοπέλα μου, αυτό που πέρασες ήταν πολύ δύσκολο..

Lollipopaki καλές καθαριότητες!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελά ρε Κουκι!!!!!!!!!! Το ειδες το πιτσιποπακι σου???

Μεγαλωσε πολυ!!!!! :):):):) 5,03!!!!Το μαναρακι μου!!

Συμφωνω με τον στρουμφογιατρο σου!!!Δεν ειναι απαραιτητο να μας λενε πραγματα που στα αυτια μας μπορει να ακουστουν τραγικα κ θα μας αγχωσουν χωρις λογο στο κατω κατω!!!

Ποτε θα πας για αυχενικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλι Θα φυγει ο γιατρουλης την βδομαδα αυτη οπότε μου ειπε να πάω όποτε θελω απο 6 μεχρι 10 του μηνα.

Ε! φυσικα θα κλεισω ραντεβου το συντομοτερο δυνατο!!!

αχ...αχ...αχ...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το δικο μου ραντεβου ηταν στις 13/9 αλλα μου το αλλαξανε κ θα παω στις 10/9 (καλυτερα!!!!!!).

Αντε να τελειωνουμε κ αυτο....και να εχουμε καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια! Τι κανετε? Μπραβο κουκιδα μου, πολυ χαρηκα!!! Αντε να μεγαλωνει το κουκιδακι ! Αχ Lolli μη μου μιλας για καθαρισμα, τα χω παιξει δε μπορω να τα βλεπω ετσι, εκανα το πρωι ενα γενικο σκουπισμα σφουγγαρισμα αλλα τιποτα αλλο... και πλυντηριο σιδερωμα ενταξει εκεινα ειναι ευκολα. Απο τωρα ξεκουραση. Πρεπει να βρω μια καλη κοπελα για τα βαρια βαρια, θα το ψαξω να μου φυγει κι αυτο το αγχος...

Κατα τα αλλα ειμαι χαλια, αναγουλες συνοδευομενες απο εμετους, γιαυτο το ριξα λιγο στις δουλιτσες να ξεχαστω αλλα τπτ...και αποψε θα πηγαινα με συναδελφους για φαγητο, θα τα καταφερω αραγε?

Βλεπω ηρθε αλλο ενα κοριτσακι στην παρεα μας, καλωσορισες happy και σου ευχομαι να πανε ολα καλα, οταν ακουσεις καρδουλα θα τρελαθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου nutellaki !

πωπω..ενδεχεται πάλι να βαράμε μυγες στο ποστ- σαββατοκυριακο δεν εχει κινηση!!!

λοιπον θα σας πω κατι- να δειτε τι κόσμος κυκλοφορεί.....

40 χρονων με 8 χρονια σχεση ----> η κυρία.

κάνει για πρωτη φορα σεχ με τον συντροφο της χωρις προφυλαξη και μενει έγκυος....

και ρωτάει αν μπορει να το 'ρίξει' (ξερνάω μονο που το σκέφτομαι) γιατι 'δεν είναι έτοιμη ακόμα για μια εγκυμοσυνη' αλλα ωστόσο θα ήθελε παιδι απο τον συντροφο της......στο μέλλον- :blink: και ρωτάει αν θα μπορει μετα την εκτρωση να ξαναμεινει εγκυος.....

ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ???στα 50???

εχω παθει....40 χρονων μαρη θα ριξεις το μωρο σου- που ερχεται απο τον συντροφο σου- απο τον οποιο θες μωρο -αλλα ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ????????????????????? :woohoo: :angry::angry:

βαστά τε με θα κάνω φόνοοοοοοοοο :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!!! τι κάνετε? εγώ θα πήγαινα βόλτα για ψώνια σήμερα αλλά δεν άντεξα και έμεινα ξαπλωμένη όλη μέρα...με έχει πιάσει απίστευτη εξάντληση μάλλον και λόγω του χαμηλού αιματοκρίτη (34...)

Koukidaaaaaaaaaaaaaa είσαι σουπερ, είσαι πολύ μπροστά (κυριολεκτικά χιχι) ;);) σε 1 εβδομάδα αυχενικη ε??? πω πω πέρασε ο καιρός!!! μπορεί να δεις και το φύλλο ε??? καλά σε 1-2 εβδομάδες αποχαιρετάς το 1ο τρίμηνο!!!

καλοσωρίζω την Happy !!! εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη :):)

Λόλλη και εσύ κοντά είσαι για αυχενική ε???...εγώ λογικά πάω για μετά τις 15...αλλά δεν το έχω συζητήσει ακόμη με τον γιατρό μου ακόμη...

nutella υπομονή κοπέλα μου...αφού είσαι χάλια γιατί δεν ξαπλώνεις?

εγώ έστειλα τον καλό μου σουπερ μαρκετ με υλικά για σούπες...έχω ξετρυπώσει όλες τις συνταγές για σούπες (τον μόνο που μπορώ να φάω) μέχρι και τραχανόσουπα έφτιαξα!!!

πολλά πολλά φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναγεια σας και απο μενα.εφαγα 2 φορες,τα εβγαλα τη μια και κρατιεμαι για τη 2η!μια χαρα!

κουκκιδα,αυτα ακουω και τρελαινομαι...κι εμεις καναμε τα παντα για να αποκτησουμε ενα παιδακι.αν ειναι δυνατον!δεν ντρεπεται λιγακι λεω εγω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ηρθες Happy!!!

Κουκιδα μου ηρεμησε θα μας οαθεις τιποτα!Με σοκαρει ολο αυτο, αλλα γενικά είμαι της αποψης πως ο καθένα; κάνει το σωμα του οτι θέλει. Οι συνέπειες των πραξεων μας πληρώνονται.Ζοριστηκα πολυ για να κανω παιδί αλλα δεν θέλω να κρίνω καμία γυναίκα για τις επιλογες της.

Ισα ισα που δεν θεωρω σωστο να ερχεται στο κόσμο ενα παιδί απλά για να έρχεται.

Η ανευθυνη μάνα που γεννάει είναι πολυ χειρότερη απο αυτή που ξέρει πως δν μπορει να μεγαλώσει ενα παιδι.

Δεν συμφωνω με τις αμβλώσεις σε καμια περίπτωση(μη παρεξηγηθω) αλλα δεν θέλω να είμαι απόλυτη.Για ολα υπάρχει κάποιος λόγος μια αιτία. Φίλη μου "εριξε" το μωρο της 5 μηνων, διαγνωστηκε τερατωγεννεση μεγαλου βαθμου. Κατακρίθηκε, αλλα εξω απο το χορο οι "τυχερες" μανούλες πολλα τραγούδια λένε.

πωπω μεγαλο θεμα ανοιξαμε Σαββατιάτικα!!!χααχχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γιουλακι,αλλο να εχει καποιο προβλημα το μωρο...σε καμια να μην τυχει,αλλα εκει ειναι διαφορετικα τα πραγματα.δεν ξερω,εγω εχω γινει αρκετα ευαισθητη στο θεμα αυτο,ισως επειδη προσπαθουσαμε καιρο.αλλα νομιζω πως παντα ειχα την αποψη πως απο τη στιγμη που εισαι υπευθυνη και αρκετα ωριμη για να κανεις σεξ και μαλιστα χωρις προφυλαξεις,θα πρεπει να αναλαβεις και τις συνεπειες που μπορει να προκυψουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελουδες τι κανετε?εγω αισθανομαι πτωμα...ζεσταίνομαι κ γενικά όλα μου φταίνε.

οσο για τις εκτρωσεις ναι πιστευω πως οταν δεν υπάρχει σοβαρός λόγος οπως αυτος που ανεφερε το γιουλακι ειναι σαν να δολοφονεις το παιδι σου. Ειδικά εμας τις μανούλες που χασαμε παιδακια μας ποναει διπλα νομιζω καποιοι να τα σκοτωνουν κι εμεις να κοντευουμε να πεθανουμε για να τα σωσουμε. :(

βεβαια συμφωνω με το οτι δεν πρεπει να κρινουμε κ να κατακρινουμε τελικα κανεναν αν κ το εχω κανει στο παρελθον.

ουφφφ ποτε θα περασουν οι μερες για αυχενική?λετε να δουμε κ φυλο? 9 σεπτ. κοντευουμεεεε :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια συμφωνω απόλυτα σε αυτό που λές για την ωριμότητα. Αυτο που προσπαθω να πώ και δεν μου βγαίνει σωστά είναι πως οταν δεν εχω περάσει μια κατάσταση , οταν δεν εχω βρεθει σε ανάλογο διλλημα, οταν δεν γνωρίζω τιποτα για τον άλλο κ τη ζωη του, τη ψυχολογια του, τότε δεν θέλω να κρίνω. Σε καμία κατάσταση οχι μόνο γι'αυτο. Εχω κριθει πολύ στη ζωη μου για επιλογές μου και ακόμα κρίνομαι (δες χθες που λέγαμε για την εξωσωματική). Δεν θέλω να απολλογούμαι αλλ ανα γίνομαι δεκτη όπως είμαι, αυτό εννοώ.

Στα 3ημερα της μητέρας μου το βραδυ ήμουν ανεβασμένη στο μπάρ με την αδερφη μου κ χορεύαμε κ πίναμε. "Φίλοι" φυγανε απο δίπλα μας γιατί ήταν ντροπή. Κανενας τους ομως δεν ειχε ερθει να ρωτησει δυο κοπελιτσες πως είναι οταν εμεις 7 χρονια καθε μέρα την χαναμε τη μαμα μας. Για εμας ηταν η λυτρωση της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσόπουλα, δεν το εθιξα το θεμα με σκοπο να διαφωνουμε- :woohoo:

απλά το ανεφερα γιατι η συγκεκριμενη κυρια μου φαινεται τελειως γκάου στα 40 της ωστε να σκεφτεται να κάνει εκτρωση στο παιδι που ισως ηρθε 2 μηνες νωριτερα απ'οσο θελει- δεν ειναι 'ετοιμη'. τα παιδια δεν ειναι φουσκωτες κουκλες να τις φουσκωνουμε και να τις ξεφουσκωνουμε αναλογα τις ορεξεις μας..έτσι νομιζω...

αλλο η διακοπη κυησης λογω προβληματος υγειας και άλλο το καπριτσιο στα 40..

τελωςπαντων- οχι δεν ειναι φίλη μου- θα τραβουσα τα μαλλια μου αν ειχα τετοια φιλη! :blink: ηταν μεσα στο γιατρο πριν απο μενα και τον εκανε εξαλλο. αυτος μας ειπε το περιστατικό..

Κοριτσια λετε να δουμε και φυλο στην αυχενικη?????εγω λεω οτι μονο μια υποψια θα πάρουμε. νωρις θα ειναι, ε????

κατεβηκα στην αυλη τωρα το μεσημερι και μιλαμε εγινα λουτσα- εκανα ντουζ το σκυλο μου και εγινα και γω παπι!! :laugh: :laugh:

πες οτι πηγα στη θαλασσα!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι και εγω πάω 8/9 αν είναι αγορι κ είναι γυρισμένο μπορεί να φανεί το φύλο του παιδιού!!

Εμεις είπαμε πως δεν θα το μάθουμε(αν αντεξουμε!!)

Δεν εχεις να χασεις τιποτα ρωτα το γιατρό αν φαίνεται κάτι!!

λυσσαξα παω να κανω ζυμη για λουκουμαδες!Το τρεναρω τοση ωρα αλλα δεν φευγει απο το μυαλο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...