Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Καλημερα στα κοιλάκια σας!!

Μεχρι να ερθω στη δουλειά γύρισα ολο το Δήμο να βρω μπουγάτσα!!!!

Ξυπνησα και ήθελα μισή μισή (κιμά- τυρί). Συμβιβάστηκα όμως με ενα κακάο και μια απλή σφολιάτα! Τι να κάνω είναι η μόνη ωρα της ημέρας που μπορω να φάω σαν ανθρωπος. Θα αρχίσω να παίρνω τάπερ στη δουλειά και να τρωω το μεσημεριανό μου στις 8:00 το πρωί.

Ηρέμησες Σαμάνθα τωρα που είδες το μπεμπέ?

Σπιρτούλι μη πανικοβάλλεσαι με κατσαρίδες τρομάζεις το μπεμπέ!!

Ντεμη τι εννοείς 64? Σου έδωσε και ενα ευρώ ρέστα? Ουτε καν 60 βρε αδερφε κατι....

Καλημέρα!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

άντε να δούμε spirtouli! να περάσει γρήγορα το σ/κ να πάω! σήμερα έχουμε κι έναν γάμο, οπότε θα ξεχαστούμε κ θα περάσει νερό η μέρα.σε λίγο πάω κομμωτήριο να καλλωπιστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααα γιουλακι μπογατσουλα... μια με κρεμα παρακαλω!!! :P:P:P:P μου ανοιξες την ορεξη!!!!

τι να κανω...εχω τρομερη φοβια με τις σιχαμενες!!!!!!!!!!!!!!! θελω να εξαφανιστουν απο τον πλανητη........

το καημενο το μικρακι μου τι του εκανα πρωι πρωι, ευτυχως που κρατηθηκε καλα :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε βρε Σπιρτουλι, με την ορεξη έμεινα.

Στο μεταξύ έχω μια μπουγατσερί απέναντι απο το σπίτι μου, αλλά λέω θα πάρω απο τη δουλειά , μη μου σπάσει κ τη μύτη στο αυτοκίνητο. Τι το ήθελα με την όρεξη έμεινα. Και η σφολιάτα μου κάθεται κ βαριά σε λίγο θα αρχίσω να βογκάω! Ουφ ευτυχως είναι Παρασκευούλα............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι παρασκευη!!!! οπως εχω ξαναπει η πιο ομορφη μερα της βδομαδας(μετα το μεσημερι ακομα πιο ωραια)

εγω γιουλακι την εφαγα κιολας την μπογατσα μου :blink::blink::blink: :silly: :silly: :silly:

δουλευω σε ξενοδοχειο και ευτυχως στο πρωινο εχουν και μπογατσα!!!! αφου μου μπηκε στο μυαλο τι να κανω η εγκυος γυναικα...... :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γκαστρουδιτσες πολυλογουδες!1 μερα δεν μπηκα και διαβαζω μιση ωρα τωρα τα νεα σας...σημερα νομιζω πως μπαινω στην 9η εβδομαδα(θα δω και το τικερακι μου).αντε να περνανε οι εβδομαδες να ηρεμησουμε λιγακι απο τους εμετους!απο αγχος παλι,εγω δεν εχω καθολου.γενικα ειμαι και αναισθητη ως ανθρωπος,αλλα και αφου ειδα το μπεμπεκι,ολα καλα,γιατι να αγχωνομαι?οτι θελει ο θεουλης θα γινει.μην τρελαινεστε αδικα.ολα καλα μας πανε και θα συνεχισουν ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χτες ηταν καπως καλυτερα.μονο το πρωι και μετα τις 8 το βραδυ.με επιασε στη δουλεια,μετα παλι στο σπιτι μεχρι που κοιμηθηκα κατα τις 11.ευτυχως δεν ειχα το μεσημερι.σημερα ειμαι καπως ανακατεμενη.πειναω αλλα δεν τολμαω να φαω τπτ.ξερω πως θα με πειραξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια γραψτε την ΠΗΤ σας να κάνουμε μια λίστα

Αρχιζω με αυτα που ξέρω

1.Lollipop 25/03/2011, διδυμάκια

2.Gioulaki 25/03/2011

Συνεχίστε να μαζευόμαστε σιγα σιγά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1.Lollipop 25/03/2011, διδυμάκια

2.Gioulaki 25/03/2011

3.ρανια28 01/04/2011

4.spirtouli 27/03/2011

Ρανια εμας με φουστανέλα, εσενα ο πινόκιο θα γεννηθεί? :laugh: :laugh: :laugh:

spirtouli λιγο δύσκολο να γεννησεις το 2010, το άλλαξα αν δεν σε πειράζει :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι αν παρει και τη μυτογκα οπως τη λεω,του πατερα του,ναι,θα εχουμε τον πινοκιο στην παρεα μας!!θα του κανω ομως μια πλαστικη μολις κλεισει τα 18,κουκλακι θα γινει!θα περασει δυσκολα παιδικα χρονια βεβαια,αλλα η ζωη ειναι σκληρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Μπούρου μπούρου μπούρου...γλωσσα δεν βαλατε μεσα! :P:P:P:P

Αφου εχετε τοοοοση ορεξη για κουβεντουλα ειστε ολας μια χαρα ;)

Ας αρχισω με την ΠΗΤ...Γιουλη,24/5 βαλε με,γιατι 2 γιατροι κ ο υπερηχος αυτη την ημερομηνια μου βγαζει ΠΗΤ.Ασε που απο τις 2Μαρτιου θα μπορουν να μου τα παρουν ;);) .

Ρανια,ΠΗΤ Πρωταπριλια;;;Ψεματα!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Για τον υπερηχο πληρωνω 40Ε αλλα καθομαι ξαπλωμενη κ τα κοιταμε οση ωρα θελω :):):):) ααααχ και μου δινει τς φωτο του υπερηχου σε στικακι κ τις βαζω στον υπολογιστη!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

spirtouli πολύ βιάζεσαι βρε κορίτσι μου, έχεις γεννήσει ήδη :P

καλά ο προηγούμενος δικός μου γιατρός έπαιρνε άκουσον άκουσον 80 ευρώ την επίσκεψη!!!! τον άλλαξα (και για άλλους λόγους πέραν του οικονομικού).

Ο τωρινός δεν ξέρω ακόμη διότι τον ένα υπέρηχο τον έκανα στο Ιασω και δεν μου τον χρέωσε (κανονικά στο Ιασώ κοστίζει 65 ευρώ).

αλλά χθες που έκανα σε ιατρικό κέντρο συμβεβλημένο με το ταμείο μου πλήρωσα το τεράστιο ποσό των 8 ευρώ :P:P:P και θα το πάρω και πίσω... εσείς τι ταμεία έχετε??

ΠΗΤ δεν μου έχει δόσει ακόμη αλλά αρχές Άπριλίου κάπου :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!

τι κανετε μικρά μου φουσκοκοιλάκια>???

εκλεισα ραντεβου αυριο 10.00 για υπέρηχο.(ο αντρας μου αληθωρισε ο καημενος- ηθελε να κοιμηθει με την ανεση του και παλι θα πρεπει να σηκωθει να παει τον σκυλο βολτα κτλπ..κτλπ....)!

εγω δεν πλήρωσα τίποτα ποτέ σε κανένα γιατρό.

Μονο θυμαμαι μια φορα πριν κανα 2 χρονια που ειχα πάει σε μια 'μεγαλογυναικολογο'(μη χ@σω το πλαστικο της χαμογελο) κα ιμες χρεωσε 30 ευρω. Εχω ασφαλεια του δημοσιου.

Λιστα βλέπω!!! βάλτε με και μενα 17-03-2011

:cheer::cheer:

(να φανταστω οτι αυτά θα αλλαζουν στην πορεια ε? ανάλογα με την αναπτυξη του μικρουλακίου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω δεν πληρωνω καθολου.εχω ασφαλεια τεβε και ειναι ο γιατρος συμβεβλημενος.τωρα στις εξετασεις θα πληρωσω συμμετοχη,δεν ξερω ποσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Koukida είσαι πολύ τυχερη που έχεις ασφάλεια δημοσίου!! Είχα για όλη μου την ζωή μέχρι πριν από μερικά χρόνια από την μητέρα μου που είναι εκπαιδευτικός και ποτέ δεν πληρώσαμε σε κανέναν γιατρό!!!

Είναι πολύ άδικο αυτό το σύστημα πάντως με τα ταμεία...εγώ πληρώνω ένα σωρό λεφτα στο ταμείο μου (τσμεδε-ταμειο μηχανικών) και από πάνω πληρώνω και τους γιατρούς. και μέχρι πριν από 3-4 χρόνια δικαιολογούσαν 6 ευρώ την επίσκεψη στον γιατρό !!!!! και τώρα το έκαναν 20...αν είναι δυνατόν ποιος γιατρό θα πάρει 20 ευρώ την επίσκεψη??? πραγματικά και με τον άντρα μου που είναι ταμείο νομικών το ίδιο συμβαίνει...έλεος δηλαδή με αυτά τα ταμεία!! Αφου σκέφτομαι να πάω στο δημόσιο μόνο και μόνο για την ασφάλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια μόλις τώρα έμαθα ότι και η κουνιάδα μου είναι έγκυος εγώ 6 εβδομάδων και εκείνη 5 εβδομάδων θα γεννήσουμε κοντά εγώ 24 Απριλίου και εκείνη 30 δεν είναι σούπερ καταπληκτικό…. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΦΟΥΣΚΟ-ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ

1.Lollipop ΠΗΤ 24/03/2011, διδυμάκια

2.Gioulaki ΠΗΤ 25/03/2011

3.ρανια28 ΠΗΤ 01/04/2011

4.spirtouli ΠΗΤ 27/03/2011

5.Koukida ΠΗΤ 17/03/2011

6.tesh ΠΗΤ 23/03/2011

7.samantha ΠΗΤ ??/04/2011

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια μόλις τώρα έμαθα ότι και η κουνιάδα μου είναι έγκυος εγώ 6 εβδομάδων και εκείνη 5 εβδομάδων θα γεννήσουμε κοντά εγώ 24 Απριλίου και εκείνη 30 δεν είναι σούπερ καταπληκτικό…. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ελα ρε!!!!!!!Και να θελατε να το "προγραμματισετε" δε υπηρχε περιπτωση να σας κατσει!!!!!Συγχαρητηρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...