Μετάβαση σε περιεχόμενο

καταρεω...


Recommended Posts

ευχαριστω για τις ευχες!

το απογευμα πηγαμε πεθερα. αφησα αντρα και παιδια και πηγα μονη καρφουρ. τελεια! το ευχαριστηθικα!

τους καλεσαμε και για τραπεζι την Κυριακη για τη γιορτη του Σπυρου και ρωτησε το μενου! νομιζε οτι θα τη φιλευα φασολαδα επιδη νηστευουμε;;; οταν ακουσε ψητα ψαρια, ξυδατο χταποδι, κρασατες κοκκινιστες γαριδουλες, αλλαξε το υφος! αλλα εγω... χαμογελο Τζοκοντα...

Αναστασια ολα καλα με το Σπυρακο;;;

Αγγελικη και εγω ακομε βηχω...

3 βδομαδες πανε... θα παω απο βδομαδα στον ΩΡΛ γιατι σημερα και αυριοδε θα κανει ιατρειο...

και τωρα βηχω περισσοτερο... αν ειναι ακομα χαλια η φλεγμονη στα κρεατακια, μηπως να κανω επεμβαση να τελειωνω;;; γιατι δεν ειναι η πρωτη φορα που μου δημιουργουν προβλημα... οποτε κρυωνω εκει χτυπαει. και δεν ειμαι μπεμπεκα! επρεπε να εχουν εξαφανιστει πριν 20 χρονια τα κρεατακια απο κει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 964
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ξεχασα να σας πω...

μου εστειλε μειλ ενας συναδελφος, οτι εκλεισε μια ελληνικη εταιρια που φτιαχνει πορτες ασφαλειας και τα πασπαρτου πηγαν σε χερια απο κλεφτρονια. μπαινουν σαν κυριοι και δεν αναστατωνουν το σπιτι, απλα παιρνουν οτι βρουν που δε θα το καταλαβεις αμεσως οτι εγινε διαρρηξη για να ξαναμπουν. ειναι πορτες που βαζουν πολλοι εργολαβοι. αν το κλειδι ή η κλειδαρια σας γραφει Atra.... υπαρχει θεμα...

ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΕΔΩ!!!!!

απλα σας ενημερωνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!

ο σπυρος κοιμαται εδω και ωρα και εγω προσπαθω να τελειωσω τις φακες...ρε κοριτσια μονιμως σκληρες ειναι ελεος 2 ωρες τις βραζω και ακομη!!!!

ο σπυρακος μου εχει πιεστει πολυ τον τελευταιο καιρο πιστευω(λογοθεραπειες-φυσικοθεραπειες-κρυωμα)εγω ομως δεν τον αφηνα ετσι...παντα βολτες ηταν!!!

το ξεσπασμα του αυτο εγινε μετα το πσκ στους γονεις μου

περασε πολυ καλα εκει και πιστευω οτι μολις τον πηρα θα νομιζε οτι θα τον αρχισω παλι στα σιροπια και στα φαρμακα..

ετσι εβγαλε μια αντιδραση προς εμενα που ειχε να την κανει απο οταν ηταν βρεφακι(τοτε που ειχα καταθλιψη δεν με ηθελε καθολου κοντα του..το ενιωθε)

στεναχωρηθηκα τοοοοοοσο πολυ που κι εγω 2 μερες εκλαιγα γιατι θυμηθηκα και τα παλια!!!

μπορει να θυμωσε που τον πηρα απο τους γονεις μου αλλα και παλι εκει ολο εμενα ζητουσε..μηπως μου το κρατησε μανιατικο????

σας λεω τον πλησιαζα και με κοιταζε τρομαγμενα λες και του ειχα κανει κατι!!!!!!τρελαθηκα!!!!!

την δυσπνοια την εκανε απο το πολυ κλαμμα.

σημερα ηταν πολυ ομορφη μερα...παιξαμε,βγηκαμε βολτα και περασαμε τελεια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ περαστικα σου κοπελα μου

περασα κι εγω κρυωμα αλλα ευτυχως ελαφρυ...μια εβδομαδα κρατησε

εχω ομως το χερι μου που ποναει φρικτα!!!!!

ξεκινησα την τριτη φυσικοθεραπειες και περιμενω να δω τι θα κανει χρονιαρες μερες

ουτε δουλειες μπορω να κανω ουτε τιποτα..το εχω δεμενο και τον σπυρο ελαχιστες αγκαλιες :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ..

περασα μια νυχτα χαλια ..η Νικη ξερνοβολουσε ισαμε 3 φορες μ'αποτελεσμα να ξυπνησει το μικρο κ εγινε χαμος ..κ τις τρεις φορες φυσικα ..Η αλλη η γαιδουρα πεεεεεερα εβρεχε..οταν της το ειπαμε τωρα το πρωι με κοιταζε με υφακι κ καλα πλακα μας κανεις μανα πρωι πρωι?!

Ελπιζω να μην κολλησαμε τιποτα κ απλα να ειναι επειδη η μανταμιτσα εφαγε τα απιστευτα χτες κ ισως τα ανακατεψε ολα μαζι ..Βεβαια ηρθε ο πεθερος μου κ τις εδωσε απο ντοματες μεχρι φαβα κ καπακι σοκολατακια κ εφαγε κ λιγο ψαρι που το ειχα ψησει στο φουρνο γιατι εκανα το λαθος κ πεταχτηκα μεχρι το περιπτερο για τσιγαρα ..γκρρρρρρρ

Αναστασια μην στεναχωριεσαι καλη μου αντε γιατι στεναχωριομαστε κ μεις ..Ετσι ειναι ρε γμτ τα πιτσιρικια σε στηνουν στον τοιχο για το παραμικρο κ σου κρατανε κ μουτρα ..Ισως οπως λες περασε καλα στους παπουδες κ δεν ηθελε να ληξει τοσο συντομα η παραμονη του εκει ..Μην το παιρνεις προσωπικα , η μανουλα ειναι μια ..Σε λιγο θα σου τριβεται για χαδακια ..

Ευη το μενου που ανεφερες μου ανοιξε την ορεξη πρωι πρωι ..ιδιαιτερα αυτες οι γαριδουλες μιαμ μιαμ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω... τι αερας απο τη νυχτα ακομα!!!

μας παιρνει και μας σηκωνει! νομιζω πως κουναει και το σπιτι!

και τα μωρα αν και τα εβαλα για 2η φορα για υπνακο, καθονται και παιζουν. εμ, με τοσο θορυβο, αερας, τεντες κλπ...

Ευα σοκολατα και ψαρι... ιδανικος συνδυασμος για εμετους νομιζω... μακαρι να ειναι αυτο και να μην κολησατε τιποτα...

Αναστασια ξεχνα τα παλια... περασαν ανεπιστρεπτι (ετσι γραφεται;;; :oops: )

οπως λες ενιωσε ελευθερος χωρις προγραμμα και φαρμακα στη μαμα σου και αντεδρασε.

τωρα που λες για στεναχωριες... οποτε ακουω το χριστουγεννιατικο "παει ο παλιος ο χρονος" ολο δακρυζω... τωρα θα μου πειτε, εσυ ολο τα μπηγεις... αλλα εκει που λεει: μα κι αν φυγεις μακρυα μας, στην καρδια μας παντα ζει, καθε λυπη και χαρα μας, που περασαμε μαζι.... ειναι σα να περνανε ολα αυτα απο το μυαλο μου στιγμιαια και να μη θελω να τα ξεχασω... και καλα και κακα... ολα μεσα στο παιχνιδι της ζωης ειναι.. ιδικα περισυ την Πρωτοχρονια που σκεφτομουν οτι στην αρχη του χρονου ημουν απλα χαλια, μετα εξωσωματικη, εγκυμοσυνη, γεννα! ολα σε 1 χρονο!!! η καλυτερη και η πιο γεματη χρονια της ζωης μου!!!

τι μ'επιασε παλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου

εμεις ειχαμε μια υπεροχη νυχτα ξυπνησε μονο στις 6 για το γαλα του

ευακι μου περαστικα στην κορουλα σου ελπιζω να ηταν απο το φαι και να μην κολλησε τιποτα!!!

βαγκ μου εσενα πως σε λενε??? η το εχω ακουσει και δεν το θυμαμαι? :roll::roll::roll::roll::roll::roll: εμας χαλασε μολις ο καιρος και εχει πολυ κρυο και αερα αλλα ο σπυρος δεν παιρνει χαμπαρι τιποτα οταν κοιμαται :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη απο Ευαγγελια...

αν τους παρει ο υπνος, ουτε τα δικα μου ξυπνανε... αλλα μεχρι να τους παρει....

ακοω τον αντρα! αντε να φαμε γιατι πειναω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμας ..

λοιπον θελω να πιστευω οτι ηταν τυχαιο περιστατικο το χτεσινο με την Νικη..Σημερα φαινεται ευδιαθετη κ μεσ την τρελη χαρα γενικα ..Εφαγε το φαγητο της στον παιδικο οχι ομως το πρωινο αλλα δεν με πειραζει ιδιαιτερα μιας κ ειχε πιει το 350αρι το γαλα της ..Μου ηρθε χτες βραδυ να παρω τον πεθερο κ να τον βρισω ..Αααα δεν ειναι να εχει κανεις εμπιστοσυνη τελικα ..ποσο ελειψα τελικα ουτε 2 μετρημενα λεπτα μιας κ το περιπτερομινιμαρκεταδικο ειναι ακριβως απεναντι μας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου... Σας διαβάζω αλλά δεν έχω το κουράγιο να σας γράψω.... Τα μικρά μου βλέπετε καταστρώνουν μέρα-νύχτα σχέδια εξόντωσης της μαμάς και τα καταφέρνουν μια χαρά :roll: Έχουν τρελή ενέργεια, δεν κάθονται πουθενά, γκρινιάζουν πολύ, δείχνουν το κάθετί και θέλουν συνέχεια να ασχολούνται όλοι μαζί τους.... Προσπαθούμε να αποφύγουμε τις πτώσεις, δεν ξέρω ποιον να πρωτοκοιτάξω, ο άλλος κάτι σχεδιάζει... :shock:

Χρόνια πολλά στη Μαριάννα για χτες, στη Νίκη της Εύας και προκαταβολικά στους Σπυράκους ;)

Τη νύχτα ο μικρός ξυπνάει 10 φορές και θέλει να πάω φωνάζει μαμά και μου σκάει χαμόγελα :roll:

Κατά τα άλλα, πλάκα τρελή έχουν, μαλώνουν μεταξύ τους, παίζουν μαζί και ψάχνει τρελά ο ένας τον άλλο, κυρίως ο μικρός τον μεγάλο.... Ωραία ηλικία, αλλά πολύ κουραστική.... :roll:

Εύα μου, οι παπούδες όλο ταίζουν τα μικρά.... έτσι κάνουν και οι δικοί μου.... και αυτά μη σε δουν να τρως...τρελαίνονται.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε Κ147, οντως αυτη η ηλικια ειναι λιγο τραβηγμενη απ΄τα μαλλια ..Εχουν να ανακαλυψουν τοσα πολλα τρεχουν πανω κατω , συνεχως το αγχος μην φανε τα μουτρα τους ..Σκεφτομαι πως θα τα περασω κ γω παλι με την μικρη κ τρελαινομαι..ηδη εδω κ αρκετο καιρο ορθοστατει κ κρατωντας προχωραει , μπουσουλαει κ γενικα την βρισκουμε σ'ολο το σπιτι πλεον να αρμενιζει ..Κουραγιο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω βρε Εύα τί μου φταίει.... νομίζω ότι δεν απολαμβάνω όσο θα ήθελα τα μικρά μου :oops: παρόλο που έχω αφοσιωθεί κυριολεκτικά σε αυτά.... Είναι και δύο και μοιράζομαι.... :roll: παρόλο που έχω την πολυτέλεια να με βοηθάνε οι δικοί μου, αλλιώς θα ήταν αν είχα τον Νίκο συνέχεια κοντά μας.... :roll:

Τέλος πάντων.... κουράγιο... ναι αυτό κάνω.... 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα

ειχα μερες να σας γραψω γιατι τρεχαμε με πολλα και διαφορα αυτες τις ημερες

τα νεα του υπνου μας

πλεον τα κοιμιζω στο ιδιο δωματιο αφου σταματησαν να ξυπνανε τη νυχτα

αλλα μολις τα εβαλα αρχισε να ξυπναει η μπεμπα μια φορα κατα τις 3-4 και κλαει γοερα

αρα ξυπναει και τον γιο

αρα παλι αμου τεχνη κοσκινο

πιστευω το κανει απο ζηλια

αλλα εχω υπομονη και δεν με νοιαζει

ενα ξυπνημα το παλευω

5 οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε νιου μαμυ! τα εβαλες μαζι;;;

και εγω ειπα στον αντρα μου να τα ξαναβαλουμε μαζι, γιατι η Μαριαννα δεν κοιμαται σε "παιδικο" δωματιο με κουκλακια, ζωγραφιες κλπ και οταν την παω στο κρεβατι του Σπυρου και τα βλεπει τρελαινεται!

αλλα μου απαντησε: καλα τρελη εισαι;;; ή το μπελα σου ψαχνεις;;;

και τα αφησαμε χωρια, οποτε ευελπιστω το καλοκαιρι να κανουμε και το δικο της δωματιο πιο παιδικο!

κ147 χαρα στο κουραγιο σου!

αν ακομα δεν κοιμομουν τα βραδια... δεν ξερω σε τι κατασταση θα ημουν... και σωματικη και ψυχολογικη...

Ευα μακαρι να ειναι καλα τα κοριτσια σου! αυτο το περιπτεροσουπερ/κο ειναι απο αυτα τα περιπτερα που με τις εξωτερικες προσθηκες που πιανουν ολο το πεζοδρομιο γινονται μαγαζια ολοκληρα;;; πολυ με νευριαζουν! εδω ειδα εναν να εχει και τραπεζακι με σομπα μανιταρι, νάυλον γυρω γυρω και να παιζουν χαρτια οι μπαρμπαδες! να χαρω εγω τη δημοτικη αστυνομια!!! και αντε να βρεις με το καροτσι κλειδαροτρυπα να περασεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα απο μας

λοιπον στα μερη μας το πηρε αποφαση κ χειμωνιασε ..Αντε καιρος ηταν ..Εχει ριξει απο χτες τρελη βροχη , εχει κ αερα που αν εισαι κατηγορια φτερου σε παει μια βολτα μεχρι Σαντορινη κ σε ξαναφερνει..

Νιου μαμμυ τι κανεις , σε χασαμε , τι κανουν τα μικρα σου ? Μπραβο σας που κανατε προοδο στα βραδυνα σας , μηπως ομως καλυτερα να το αναβαλλεις για λιγο αν ενοχλει το ενα το αλλο ακομα ?

Δες πως θα παει ισως ηταν μεμονομενο περιστατικο κ απλα να ετυχε ..Μωρε σιγουρα ενα ξυπνημα δεν λεγεται ομως ισως απλα να ηταν της προσαρμογης στο ιδιο δωματιο με τον αδερφο της ..

Ευτυχως κοριτσια η Νικη τελικα απο την μπερδεξοφαγεια ( υπαρχει τετοια λεξη ?..) κατεληξε στους εμετους ..Αντε γιατι εχει παρει το αυτακι μου για ιωση σε μορφη γαστρεντεριτιδας κ να σας πω την αληθεια τρομαξα αρκετα ..

κ147 τα εχω περασει κ γω ετσι οπως το λες ..Και οι γονεις μου ειναι προθυμοι για βοηθεια οσον αφορα τα παιδια αλλα δεν θελω ..Εχω βρε παιδι μου την βολη μου ετσι ..Πνιγομαι δεν λεω , ομως προτιμω να πνιγω μονη μου αντε κ με τον Νικο αν ερθει νωρις απο την δουλεια ( πραγμα σπανιο αλλα τελοσπαντων..) Ακομα τα βραδυνα τους ειναι καπως ? Σε νιωθω σ'αυτο που λες οτι μοιραζεσαι ..Ειναι πολλες φορες κατα την διαρκεια της μερας που σκεφτομαι οτι δεν επαρκω γενικα κ στις τρεις ..Οτι δεν αφιερωνω αρκετο χρονο κ στις τρεις τουλαχιστον οχι ποιοτικο ετσι οπως θα ηθελα ..Ισως φταιει οτι η Αριαδνη ειναι ακομα μικρουλα οποτε θελει περισσοτερο τρεξιμο κ γενικα περισσοτερη προσοχη κ τοτε νιωθω τυψεις απεναντι στις μεγαλες μου οτι τις παραμελω ..Οταν ξεκιναω κατι μαζι τους ερχεται κ το μικρο κ με τραβαει κ τοτε νιωθω παλι τυψεις κ για το μικρο γιατι ειναι σας να το αφηνουμε απ'εξω αλλα κ για τις αλλες δυο ..Ακρη δεν βρισκω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους γραφω κ εγω...

κοριτσια ο,τι κ να σας λεω ειναι λιγο..

εχω περασει 3 βδομαδες...ζαχαρη!!!!!!

μια εβδομαδα ειχα σε βαρδιες για φαι,πλυσιμο,τουαλετα τη μαμα κ τις 2 αδερφες μου λογω διαρροης στα υδραυλικα τους...γινοταν της τρελης εδω μεσα..πλυσιματα,μαγειρεμα,η αγγελικη κολλημενη πανω μου...

\παραλληλα η μικρη να μην κοιμαται νωριτερα απο τις 11,30 καθε βραδυ κ αυτο με κλαμματα..

κ να κοιμαται ελαχιστα εως καθολου την υπολοιπη μερα..

δε σας λεω τπτ..

κ πανω που φτιαχνονται τα υδραυλικα κ πανω που αρχιζει η μικρη να κοιμαται λιγο πιο νωρις......αρρωστησαμε!!!!!!!

ναι ,ειμαστε παλι με ιωση κ μαλιστα την πιο καινουργια της αγορας....

χτυπαει κ το πεπτικο κ το αναπνευστικο..

κοινως γαστρεντεριτιδα κ πολλες μυξες μαζι ....ναι ναι ναι !!!!

κ ειμαι κ εγω βεβαια μια απο τα ιδια....

κ τωρα το βραδυ αρχισε ο βηχας....

ενα θα σας πω..ουτε παιδικο να την εστελνα...τουλαχιστον θα ηξερα απο που κολλαει .....

για τα βραδινα βεβαια δε θα πω...τουλαχιστον 5 με 6 φορες γτ τη ποναει η κοιλια....μπουκωνει..ποναει ...

κ ενας χαμος γενικοτερα....

να φουνταρω τωρα η να περιμενω τη νεα χρονια????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

τι χαλια καιρος ηταν αυτος??? σε εμας χιονισε και το εστρωσε λιγακι

αλλα το κακο ηταν οτι απο σαββατο ξημερωματα μεχρι σαββατο απογευμα ειμασταν χωρις ρευμα....μαλλον καποια βλαβη θα εγινε λογω του δυνατου αερα.

αναγκαστικα φυγαμε γιατι ειχαμε γινει παγακια και πηγαμε τον μικρο στους γονεις μου...τον πηρα το απογευμα...πηγαμε στις νονες για καφε(εγω ) και παιχνιδι ο μικρος!!!!!

επαιξε με την ψυχη του και ηρθαμε σπιτι στις 9:30,ηπιαμε το γαλα μας και κοιμηθηκαμε!!! ακομη κοιμαται τι καλα!!!!!!!!!!!

σημερα γιορταζει το καμαρι μου αχ ειμαι πολυ χαρουμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ απο εμας !

εχει ηλιο με δοντια σημερα , χαυλιοδοντες καλυτερα ...

Αναστασια να χαιρεσαι τον Σπυρακο σου , γερο δυνατο να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις !

Ευη το ιδιο κ σε σενα να χαιρεσαι τον δικο σου Σπυρακο , πολυχρονος με υγεια να τον καμαρωσεις κ συ οπως επιθυμεις !

Καλυψω μου κουραγιο ..Ειναι η εποχη του κρυωματος κ οντως κυκλοφορει παααρα πολυ μια ιωση με μορφη γαστρεντεριτιδας που θεριζει ..Περαστικα σας κ μην ανησυχεις καπου στις επομενες μερες μας βλεπω να σας ακολουθουμε στις μυξες ..Ακουω ενα βηχαλακι της μικρης , βηχουλιζει κ η μεσαια περιμενω να δω κ την μεγαλη για να σιγουρευτω ..

Καλημερουδια σε ολες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στα εορταζοντα παιδακια!

εμεις ξυπνησαμε χθες (ο μπεμπης μονο, η μπεμπα καθολου) 246398652908752097590275 φορες

εχω μαλωσει και με τον αντρα μου γιατι ειναι ολοι οι φιλοι μας καλυτεροι απο εμας που κοιμιζουν τα παιδια τους στις 12 και κοιμουνται μεχρι τις 6 το πρωι σερι

εγω ειμαι ηλιθια που τα κοιμιζω απο τις 8

:evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια.................Χρονια πολλά στους Σπυράκους!!!!!!!!!!!!Να τους χαίρεστε μανουλίτσες..........

Να ναι γεροί και δυνατοί και πάντα χαρούμενοι.................

Εμείς στον ύπνο κάποιες μέρες έτσι κάποιες μέρες γιουβάτσι............Το στάνταρ είναι μόλις κοιμηθεί να ξυπνάει 2 φορές με κλάματα και μόλις πάω και του μιλήσω να ξανακοιμάται..........Προψές έτσι έκανε πήγα 2 φορές και μετά κοιμήθηκε μέχρι το πρωί.............Ψες ξύπνησε κλαίγοντας 3-4 φορές και μετά ξανά στις 5 που του δωσα νεράκι και ξανά στις 6 που είπιε γαλα και τελικά στις 8,5..........

Καλή Κυριακή

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια και Ευη, να χαιρεστε τα παιδακια σας! Να ειναι χιλιοχρονα, υγιη, χαρουμενα και καλοτυχα!

Χρονια πολλα και σε οσα αλλα παιδακια γιορταζουν!

Εμεις παλι αρρωστοι ειμαστε και ενω δεν εχει παει παιδικο εδω και 2 βδομαδες... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη και Αναστασία να χαίρεστε τους γιούς σας! Να είναι γεροί και τυχεροί και σεις να τους καμαρώνετε πάντα! Εμείς μία από τα ίδια.... δόντια και ξυπνήματα πολλά κάθε βράδυ.... :? Σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααα...

μπεμπουλη να χαιρεσαι το αγορακι σου..να τον δεις οπως επιθυμεις!!!!!!!

εμεις σταθερα ουτε καλυτερα ουτε χειροτερα..ακομα παλευουμε να την κοιμισουμε αλλα που.....αντε να ξεκουραστω κ εγω λιγο γτ δε με αφηνει ρουπι ολη την ωρα...μαμα κ μαμα κ μαμα!!!!!!

μακαρι να ειμαστε καλυτερα αυριο..

την εχω στο δωματιο της με υγραντηρα...για να δουμε αν θα βηχει αυριο...

ευα μου σου ευχομαι να μην ειναι τπτ κ να μην αρρωστησουν τα βλασταρια σου γτ μας βλεπω μαζι να παιρνουμε τα βουνα...κ κανει κ κρυο τωρα,δε λεει!!!!

να εχουμε ενα καλο βραδυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...