Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΛΛΗΨΗ


barbie1988

Recommended Posts

ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ... ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ... ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ,ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ? ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΤΙ? ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΕΣ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ :blush: ...ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbie1988 γεια σου! εύχομαι τώρα που πήρατε με το καλό αυτή την πανέμορφη απόφαση, σύντομα να γίνει πραγματικότητα!

το θαύμα της σύλληψης σίγουρα δεν μπορούμε να το αντιληφθούμε μετά τη σεξουαλική πράξη, άσε που δεν μπορούμε να ξέρουμε ακριβώς μετά απο ποια σεξουαλική πράξη γίνεται, εκτός κι αν έχουμε έρθει σε επαφή μόνο μια φορά.

το μόνο βέβαιο είναι ότι όταν φτάσουν οι μέρες της περιόδου κι αυτη είναι άφαντη ( :) ), τότε αρχίζεις και υποψιάζεσαι τα καλά μαντάτα! ειδικά μάλιστα αν εχεις σταθερό κύκλο.

από εμένα αυτά...δεν παρατήρησα κανένα ιδιαίτερο σημάδι, μόνο εκεί γύρω στις μέρες περιόδου είχα λίγη συχνοουρία κ πονούσε λιγο περισσότερο το στηθος (στις θηλές).

και πάλι με το καλό, σύντομα εγκυούλα κ χαλαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επ επ εεεεεεεεεεεεπππππππ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barbie μου μην ξεκινας με αγχος!!!!!!!!

Μονο αυτο εχω να σου πω.

Πολλες "αγκαλιτσες" και το καλο δεν θα αργησει να ερθει ;)

Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα barbie1988 μου θα συμφωνισω απολυτα με τα κοριτσια απλα να απολαμβανεις την καθε στιγμη και να μην το εχεις συνεχεια στο μυαλο σου χαλαρωσε και απολαυσε το χα χα χα χα χα χα και ολα θα ερθουν φυσικαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σε καλα ραπανακι... αχ κουκλακι ο γιος φτου φτου :) . να σου ζησει ... αχ η αληθεια ειναι οτι εχω ανχωθει .... φυλαγομασταν μεχρι τωρα κ μετα απο συζητηση αποφασισαμε οτι θελουμε να μεγαλωσουμε την οικογενεια μας... και μολις αρχισαμε τη προσπαθεια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε!!! Τι σου είπα στο μήνυμα;;; Δε σου είπα να μην αγχώνεσαι;!

Όσο περισσότερο αγχώνεσαι, τόσο πιο πολύ μποϋκοτάρεις τις προσπάθειές σου. Μια βόλτα να κάνεις στις ανακοινώσεις εγκυμοσύνης θα δεις ότι σχεδόν τα περισσότερα κορίτσια έμειναν έγκυες το μήνα που δεν το σκέφτονταν, το μήνα που δεν το περίμεναν κλπ κλπ.. Κι εγώ μέσα σ'αυτές!

Αφού το αποφασίσατε και από δω και πέρα "παίζετε ελεύθερα" :P μη δίνεις σημασία στις λεπτομέρειες! Πολλές αγκαλίτσες όσο πιο συχνά γίνεται, χαλαρά, να περνάτε καλά τα δυο σας και θα δεις για πότε θα σκάσει μύτη το νινάκι! ;)

Είπε η θεία Crazy.. :P ως απλή σύσταση... Από την επόμενη φορά θα μαλώσει κιόλας!! :laugh: :P :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΔΕΙΞΗ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΕΠΑΦΗ.ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΙΣΩΣ ΠΟΙΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ.Κ ΝΑ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βρε κοριτσια θα προσπαθησω να μη το σκευτομαι ... οσο μπορω ... ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥ ΑΝΑΣΕΣ :laugh: να στε καλα για τη στηριξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ BARBIE. ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ( ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ). ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΑΝ ΕΡΘΕΙ, ΗΡΘΕ ΜΗΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΓΚΑΣΤΡΙΑ... ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ.

ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κι απο μένα barbie! Κι εγω στην ιδια φάση με εσενα και την Giam είμαι!! Αντε καλη μας επιτυχια και όσο γινεται χωρις άγχος....το λεω μηπως τ'ακουσω κι εγω....πως γινεται αυτο το μαγικο 'χωρις άγχος' οταν το θες τόσο πολυ??????!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ , ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ... ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΕΙΜΑΙ ... ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ... ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ... ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ GIAM Κ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ , ΚΑΙ ΓΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΧΩ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ... ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ... ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.... ;):lol::lol::lol: . ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ. ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ :( ΓΙ'ΑΥΤΟ ΞΕΧΝΑΤΩ ΕΑΝ ΘΕΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ, ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΥΠΟΦΕΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ (ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΧΘΕΣ) :unsure: ΓΙΑΤΙ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΕΙΠΑ ΝΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΚΑΣΤΡΙΑ ΜΠΑΑΑΑΑ!!!! :unsure: ΓΙΆΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΕΙ Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΑΓΧΟΥΣ, ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΕΛΑΣ !!!!!! ΦΥΓΕ ΑΓΧΟΣ ΦΥΓΕ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΡΕ ΓΜΤ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ....ΠΑΛΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΕΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ....ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ ΣΤΗ ΓΙΟΓΚΑ ΛΕΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΔΕ ΜΠΑ ΝΑ ΚΡΕΜΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ Η Χ@ΖΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΜΩΡΑΚΙ ΑΣ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΑΣ (ΔΕΝ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :S ) ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ... ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ Κ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ .. ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ... ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΜΕΧΡΙ 23 ... ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΒΓΕΝΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ... :kiss::kiss::kiss: ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Κ ΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ :angry: ΑΝΤΕ ΑΣ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ Κ ΕΡΧΕΤΕ ... ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ Κ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΕΛΩ ΒΟΗ8ΕΙΑ ! ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 5 ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. :woohoo: :woohoo:

ΕΧΩ ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΑΠΟΡΙΑ ΟΜΩΣ, ΣΕΞ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ (ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 5 ΜΕΡΕΣ)ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ "ΓΛΥΚΟ" Η ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ?? :silly: :silly:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΦΙΛΑΚΙΑ B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...