Μετάβαση σε περιεχόμενο

eimai egkuos i oxi..???!!!


sml

Recommended Posts

Avghi έγραψε:

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ !!

ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ Η ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ (ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ)ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ???

Άντε Σαντορίνη από εκεί είμαι σου άρεσε η Σαντορίνη κοπέλα μου ελπίζω να είσαι!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ. Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΘΕΑ ΤΗΣ ΚΑΛΔΕΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΗΜΕΡΟΒΙΛΓΙ ΟΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ Η ΑΝΑΣΑ.

ΕΙΧΕ ΙΑ ΗΣΥΧΙΑ.... ΜΑΓΕΥΤΙΚΟ ΜΕΡΟΣ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

avghi opws nomizeis esu...an nomizeis oti prepei na perimeneis perimene alla ta sumptwmata deixnoun pithanh egkimosunh...egw tha ekana ena testaki..k oxi den einai nwris gia sumptwmata....giauto kane kati...kai fusika enhmerwse mas!!!

sml epanelabe thn xoriakh se 2merres tote sigoura tha deiksei..oson anafora to test..duskola na deiksei thetiko k na mhn eisai egkuos afou anixneuei thn ormonh auth otan eimaste egkuos sta oura..twra gia thn xoriakh ti na pw ????dilhma..pantws kinhsou grhgora gia na ksereis pou briskese k na pas diakopes xalara

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Avghi έγραψε:

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ. Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΘΕΑ ΤΗΣ ΚΑΛΔΕΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΗΜΕΡΟΒΙΛΓΙ ΟΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ Η ΑΝΑΣΑ.

ΕΙΧΕ ΙΑ ΗΣΥΧΙΑ.... ΜΑΓΕΥΤΙΚΟ ΜΕΡΟΣ :)

Ναι είναι μαγευτικό και τέλειο μέρος όχι επειδή είμαι από κει αλλά είναι πώς να το κάνουμε …. Μια είναι η ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Avghi έγραψε:

ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΙΑ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ. ΑΛΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΗΣ ....

Αχ ωραία θα είναι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

avghi opws nomizeis esu...an nomizeis oti prepei na perimeneis perimene alla ta sumptwmata deixnoun pithanh egkimosunh...egw tha ekana ena testaki..k oxi den einai nwris gia sumptwmata....giauto kane kati...kai fusika enhmerwse mas!!!

sml epanelabe thn xoriakh se 2merres tote sigoura tha deiksei..oson anafora to test..duskola na deiksei thetiko k na mhn eisai egkuos afou anixneuei thn ormonh auth otan eimaste egkuos sta oura..twra gia thn xoriakh ti na pw ????dilhma..pantws kinhsou grhgora gia na ksereis pou briskese k na pas diakopes xalara

merykalaki mou i xoriaki mou eipe oti einai 0 1 mipws ksereis an einai ka8olou 8etiko? mou eipan oti an einai arxi tis kuisews mporei k na min fanei... na ksanakanw test les?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha lega nai na ksanakaneis test...mporei na einai ligaki nwris h mporei pou ta apeuxomai na nai bioxhmhkh kuhsh legete...auto shmainei kati paei na ginei alla den k etsi mporei na uparksei kapoio tetoio mperdema...to pathenoun lene oles oi gunaikes mia fora sthn zwh tous k kapoies oute pou to katalabainoun...mhn agxwnese epanelabe to test k thn xoriakh k ola tha pan kala an k egw eimai polu thetikh!!fialkia kalh mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAKARI NA KANO LATHOS ALLA DEN NOMIZO NA ISE ME 01 INE ELAXISTES OI PITHANOTITES EGO :( META APO 15 MERES APO TI GONIMI VGIKE 12 MONADES ME ORIO TO 10 K IMOYN , EKTOS K AN PIASTIKE STO TELOS TOY MINA SOY DILADI 5-6 MERES PRIN TI XORIAKI.

SOY EFXOME TA KALITERA MIN TO VAZIS KATO OPOS K NA EXI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena έγραψε:

MAKARI NA KANO LATHOS ALLA DEN NOMIZO NA ISE ME 01 INE ELAXISTES OI PITHANOTITES EGO :( META APO 15 MERES APO TI GONIMI VGIKE 12 MONADES ME ORIO TO 10 K IMOYN , EKTOS K AN PIASTIKE STO TELOS TOY MINA SOY DILADI 5-6 MERES PRIN TI XORIAKI.

SOY EFXOME TA KALITERA MIN TO VAZIS KATO OPOS K NA EXI

Ρε κορίτσια είπαμε θετικά πάντα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ENA VRADI IDA STON IPNO MOY ENAN PELARGO EKSO APO TIN PORTA MOY K TO PROI POY KSIPNISA TO ELEGA STON ANTRA MOY ,VGIKE GIA NA PAI STI DOYLIA ANIKSA TIN PORTA(IME SE MONOKATIKIA)K IDA SEMIA KOLONA TIS DEH NA KATHETE ENAS PELARGOS TIXEO?DEN NOMIZO!IPOPSIN OTI EDO THEN ERXONTE POTE(STA GIANNENA MENO)OYTE APO EKSO DEN PERNANE APO TA GIANNENA .SKEFTOME DEN PAO NA KANO MIA XORIAKI? K TELIKA IMOYN EGIOS STO PROTO MOY PEDI

TELIKA EMENA MOY TO IXE FERI O PELARGOS :laugh: K TON EFXARISTO ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena έγραψε:

ENA VRADI IDA STON IPNO MOY ENAN PELARGO EKSO APO TIN PORTA MOY K TO PROI POY KSIPNISA TO ELEGA STON ANTRA MOY ,VGIKE GIA NA PAI STI DOYLIA ANIKSA TIN PORTA(IME SE MONOKATIKIA)K IDA SEMIA KOLONA TIS DEH NA KATHETE ENAS PELARGOS TIXEO?DEN NOMIZO!IPOPSIN OTI EDO THEN ERXONTE POTE(STA GIANNENA MENO)OYTE APO EKSO DEN PERNANE APO TA GIANNENA .SKEFTOME DEN PAO NA KANO MIA XORIAKI? K TELIKA IMOYN EGIOS STO PROTO MOY PEDI

TELIKA EMENA MOY TO IXE FERI O PELARGOS :laugh: K TON EFXARISTO ;)

Αχ τι ωραίο αυτό που λες από πού είσαι από τα Γιάννενα μέσα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...