Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ 13 ΛΕΜΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α ρε ντομ! Λύθηκα στο γελιο αποψε! Μιλάμε έλιωσα! χαχααχχαχχαχαχαχα!

Έχεις ρέντα τελευταία στο χω πει!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σόφη 5 Σεπτέμβρη βαπτίζω!Έλεγα μήπως σας το έβαζα με μένα μέσα!χαχαχχα!Κατευθείαν στη βάπτιση.Θα δείξει έτσι ξερο?Καλα με πείσατε!χαχαχαχχαχα!

Ερώτηση!

Εσείς που έχετε στράτα(βλέπε βαγκ) οταν τη χρησιμοποιουν τα νινια δεν τσουλανε?Εννοω δεν γλυστρανε και πέφτουνε?Ή την πάνε κανονικά?Φοβάμαι μη φάει τα μουτρακια του!

Για πείτε!

Πήγαμε θαλασσούμπα πριν!Πολύ ζεστή!Του δωσε και κατάλαβε ο Διονυσάκης!(αντε να συνηθίζω σιγα σιγα το ονομα)Ντένης ο τρομερός!χαχαχαχαχαχαχα!Έτσι τον λεω!

Συμπεθέρα ευχαριστω για το αρθρο! :P:P:P:P:P:P:P:P

Αλέκα1 θα βαπτισετε τη μερα που έχουμε γενεθλιάκια!!!!!!!!!!!!!!!

Σούζαν η φωτο με τον μπέμπη και το μαλλι που είναι ορθιο....καλα δε παιζεται!Ειναι ολα τα λεφτα! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκιτα ακομη μεσα εισαι?χαχαχαχα!

Σωσω με μπερδεψες λιγο.

Κοιτα δεν ειναι κανενα του γουστου μου.Για τη περισταση εννοω.Για γαμο μ'αρεσουνε πετραδια σβαροφσκι κλπ.Το 1ο ειναι πιο μανταδιστικο.Η γοβα ειναι πιο all time classic.

Δηλαδη το 1ο θα μπορουσε να το βαλει η μαμα μου με ταγερακι.Κατι τετοιο.

ΑΛΛΑ!Προτιμω τη γοβα.Για νοεμβρη μηνα...

Γενικα γουσταρω τις γοβες.Στο ειχα πει για γοβιτσα αν θυμασαι αλλωστε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok koritsai gia ta papa...ρε σουζαν πωσ σκατα μου ξεφευγεις καθε φορα;;;ξανα στειλε μειλ πλιζ..

μαρακι οταν το κανουν αυτο,ας πουμε σημερα η δικια μου το εκανε μονη της..στην αρχη σουλανε..και γονατιζει η μικρη..και ξανα σηκωνεται..εγω νομιζω οτι απο τη στιγμην που θα το μαθουν καλα,τοτε ειναι οι καλες οι βουτες..

αλλα να το παρεις..μη φαοβασαι..

οντως πηγα και αλλαξα τα παπα γιατι μου ειπε 1 φιλη μου που τα ειδε απο κοντα...παναγια μου..της μανας μου τα απουτσια..τα βρηκε λιγο παππουδιαρικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολο θελω να σας ρωτησω και ολο το ξεχναω...εχετε γαλει την παντα απο το κρεβατι;;εγω λεω να την βγαλω γιατι νομιζω ρε παιδια οτι ζεσταινεται..βλακεια λετε να κανω;;λετε να κουτουλαει;;τωρα την εχω ανεμιστηρα..μεχρι να πεσω θα ειναι ανοιχτος..καθε πρωι που ξυπναει για γαλα αλλαζω ρουχα και σεντονια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντα δεν του εβαλα καθολου τελικα.Μονο νεογεννητο δηλαδη στη μικρη κουνια.Πιο πολυ για ζεστασια.Ητανε και χειμωνας.Ητανε και ομορφη!χαχαχαχα!

Ξερεις τι εννοω με την στρατα?Μηπως την ωρα που σηκωνεται γλυστρισει επειδη εχει ροδακια και φυγει μπροστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααα

σημερα παλι μια δυσκολη μερα, το καλο οτι κοιμηθηκα λιγο το μεσημερι, μετα δουλειες, τωρα μαγειρευω για το μπεμπακο, και για μας αρακα με πατατες. θα κανω ενα ντουζακι και υπνο βαθυ θελω να λεω.

γεωργια εγω του εχω και δυο παντα,το ενα στο κεφαλι καιτο αλλο στα ποδια, αλλα σκεφτομαι να τα βγαλω γιατι οντως δεν περνει καθολου αερα, και τα τραβαει και τα τρωει.

και για τα παπα σου εγω τα βλεπω πολυ ψηλα και πολυ κλειστα νομιζω οτι δεν θα νιωθεις ανετα, οντως δοκιμασετα και αν βολευεσαι οκ, γνωμη μου παντα.

μαρακι θαλασσαααα αχ αχ εγω θα την δω ετσι που παει του χρονου.

δεν ξερω αν προλαβω να σας διαβασω... αλλα τουλαχιστον το κειμενο της ντομ που σας εκανε να γελασετε, θελω και εγω το εχω αναγκη. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ετσι και βγαλω την παντα θα το σπασει το κεφαλι της γιατι στεκεται συνεχεια ορθια και μετα γελαει και πεφτει οπου να'ναι.

Συμπεθερααα!!!!που εισαι καλε?ο Στεφανακος μου τι κανει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια κ απο εμενα ...σημερα πηγαμε σε γεννεθλια κ περασαμε ωραια για αρχη κ φυγαμε με κλαματα κ γκρινια πολυ κ οι δυο!!! ΗΜαρια γκρεμιστικε στο δρομο κ εκλεγε φυσικα.....η μικρη ηθελε να ειναι ορθια στο καροτσι κ γενικα μεχρι να φτασω με ακουσε ολο το νησι!!!!!:angry:

Σωσω σου εστειλα μειλ...μου αρεσε η γοβα θα ειναι κ χειμωνας του παει πολυ!!!

την παντα δεν την βγαζω γιατι κοιματε παντα στην γωνια της κουνιας επανω.

Α! Τα μωρα μου τα ειχανε ματιαση,ναι,ναι...το πυστευω το ματι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιος στα ματιαξε αλεκα 234;;;

παδια η νιου μαμα ...εξαφανιστηκε.θα πηγαινε στη πεθερα της...λετε να εμαθε το ποιον μου και να απομακρυνθηκε;;χαχα..με τον αντρα της ειμασταν σοτ ιδιο σχολειο αλλα δεν το ξερω..πλακα κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια θεια με επριξε τα κοριτσια σου κ τα φουστανακια τους κ τα ματακια τους ...ελεος λες κ δεν ειχε δει κοριτσακια ,γεματο ηταν το παρτυ απο κουκλιτσες κ κουκλους φορουσανε κ τα καλα τους το ενα πιο ομορφο απο το αλλο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε αλεκα..μη δινεις σημαια...καλε θα στειλεις καμια φςτο στο μειλ να σε δουμε και σενα και τα μωρα;;

πηγεσ σημερα στη δουλεια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω του εχω παρει οδοντοβουρτσα αλλα δεν τα εχω βουρτσιση ακομη.

με πανακι και νερο τα κανω και τον παιδιατρο που ρωτησα μου ειπε οχι ακομη ας εχει πολλα δοντακια, μονο με νερακι.

γεια σου αλεκα 1 να τους βαζεις ματακι να μην τα ματιαζουν, ειναι κριμα γιατι υποφερουν τα καημενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδακια ην κανω.αυριο θα παμε καποια στιγμη το πρωι να παρουν αιμα στη μικρη.να δουν τον ιματοκριτη και σιδηρο..

τυπικες εξετασεις..

τα λεμε το πρωι..σοφη μου..καλο κουραγιο..τι να πω!!

ακουσε εκει βουρτσιζει τα δοντια..καλε τι η8εκλα να σε πω;;κανεις γιαουρτι;;το τρωει η μικρη;;καθε ποτε της το δινεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω προσφατη ρε γαμοτο...αλλα τωρα στην γιορτη της Μαρια ςμου θα βγαλω κ θα σου στειλω ..πως εσυ μου εστειλες!κ εγω θα στειλω αλλα να ειμαι κ λιγο ομορφη λογο της ημερας ντε!

Αληθεια σου αρεσε το δωρο κουμπαρου?μενει στο Πηλιο κ εχει ασε τρομερη θεα ,ολος ο οριζοντας κ τα αστρα στην αυλη του λεμε!

Ναι θα βαζω ματοχαντρα γιατι αυτη η αρνητικη ενεργια ειναι τρελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γιοαουρτι Σωσω το κανω για μας.Στην μικρη δεν εχω δωσει ακομα γιατι το κανω με αγελαδινο γαλα.

Αντε κουκλιτσες καλο μας βραδυ!Ησυχο πανω απ'ολα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια καλη νυχταααα και σου ευχομαι ενα υσηχο βραδυ.

παω και εγω...για υπνο.

μια δυσκολη μερα θα ειναι και αυριο.

απο σεπτεμβρη θα διωξουν δυο ατομα, δεν εχουν πει ονοματα αλλα ειναι σιγουρο, λογω κρισης. και εχουν αρχισει οι καβγαδες, τα καρφωματα, και οποια αντεξει. εγω δεν τα μπορω αυτα ουτε ασχολουμε, ειμαι αμετοχη, βαζω το ραδιακι μου ακουω μουσικη και τραγουδαω, οταν αρχιζει ο καβγας μεταξυ τους. και με σκοπο να το μαθει ο διευθηντης, και απο σεπτεμβρη που θα ερθει οποια εχει ακουστει περισσοτερο αυτη θα διωξει. γερα νευρα να εχεις και εισαι οκ. αυταααααα!!!!!!!!

αντε καληνυχτα τα λεμε αυριο φιλακιαααααααααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!!!

Τι κάνετε;

Εγώ νυστάζω...

Μαράκι μου, εγώ τον βοηθάω να κρατήσει τη στράτα, γιατί φοβάμαι αυτό που φοβάσαι κι εσύ...

Μετά τον αφήνω, αλλά και πάλι είμαι δίπλα του...

Σωσώ την πάντα δεν την έβγαλα, αλλά την άλλαξε θέση...

Την έβαλα σε σχήμα Γ.

Στο κεφαλάκι του και το υπόλοιπο στο πλάι...

Έτσι κι αλλιώς, η 1 μεριά του κρεβατιού είναι στον τοίχο... από κει έβαλα την πάντα.

Κοιμάται στις γωνίες... οπότε χρειάζεται...

Χαρά καλά κάνεις και δε συμετέχεις σε καβγάδες...

Τι εταιρεία είναι αυτή που δουλεύεις;

Μόνο γυναίκες είστε;

Χθες ανέβηκε τις σκάλες ο δικός μου!!!

Επιγόντως κάγκελα!!!

Εμείς έχουμε οδοντόβουρτσα αλλά δεν έχουμε δόντια ακόμη... χαχαχα!!!

Ρε Μαράκι, μόνο τώρα τελευταία έχει κέφια η Ντομ;

Γεννήθηκε κεφάτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhμερα και απο μας....

ΣΟΦΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΛΑ!!!!1ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙς...ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ...ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ...(ΟΧΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ)...ΝΑ ΠΕΡΝΑς ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ..ΑΝ ΜΠΕΙ Η ΑΛΕΚΑ ΑΣ ΒΑΛΕΙ 1 ΤΟΥΡΤΑ Η ΕΡΜΗ..

σοφια και γω της δινω α γιαουρτι και ας εχει αγελαδινο...αμα βρασει αυτο,χζανονται πολλα στοιχεια...εσεις δε το κανετε λογω θηλασμου;;

εμεις καλα ..σηκωηκαμε 8,15..

περιοδο 2η μερα σας το ειπα;;

καλε η φροσω που ειναι;;;γυρισε η εμεινε στη ζουγκλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια πριν λιγο ξυπνησαμε εμεις..λιγο νωρις....χιχιχιχιχι Σωσω το μειλ μου ειναι susana_s3@hotmail.com...αν δεν θες μην μου στειλεις...κοριτσια εγω πριν λιγες μερες του εβγαλα την παντα γιατι ιδρωνε πολυ..τωρα ειμαστε λιγο καλυτερα με την ζεστη..Σοφια χρονια πολλα δεν θα σου πω γιατι τα λενε ολοι να σαι καλα σου ευχομαι για την ζωη σου ολη...να χαιρεσαι την οικογενεια σου...να εχεις παντα οτι ποθεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι-1978 σε ευχαριστω...συνηθως ετσι ειναι τα μαλλακια του οταν στεγνωνουν μετα σπο το λουσημο...αλλα μετα απο λιγη ωρα που θα ιδρωσει χαλαει το μαλλι....

:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...