Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

Ελπιδακι κ Μαρακι με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....

κ με κανεναν πονοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο......

φιλακια πολλα κ περιμενουμε νεα σας..........

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βασιλικούλα, εδώ δίπλα μου κοιμάται. Όλη μέρα με το μάτι γαρίδα ήταν και ήθελε αγκαλίτσες και χαδάκια :cheer: Πήρε 170 γρ σε τρεις μέρες και πήγε 2620! Κουφαθήκαμε τελείως :woohoo: Εσένα πόσο έχουν πάει τα μικρά σου;

Κατρινάκι μου :kiss: Είσαι σε μάμι μουντ απόψε, ε; :kiss::kiss:

Σας φιλώ κοριτσάκια μου! Τα λέμε αύριο με ευχάριστα νέα από τις δυο κοπελάρες μας. Όλα θα πάνε τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Βασιλικούλα, εδώ δίπλα μου κοιμάται. Όλη μέρα με το μάτι γαρίδα ήταν και ήθελε αγκαλίτσες και χαδάκια :cheer: Πήρε 170 γρ σε τρεις μέρες και πήγε 2620! Κουφαθήκαμε τελείως :woohoo: Εσένα πόσο έχουν πάει τα μικρά σου;

!

την παρασκευη θα κανω παλι υπεροχο!!!

πριν μια εβδομαδα ηταν 2200 και 2330!

καλα την γουσταρω με χιλια τη μικρη σου

:P:P:P:P :P

φτου φτου φτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ακουω λιγο μουσικουλα..νοιωθω οτι σημερα ηρεμησα καπως!ναι ..πραγματι σημερα εχω τετοια διαθεση!http://http://www.youtube.com/watch?v=sML60YBpF-I

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλα αυριο θα μεγαλωσει το παρεακι με τα μπεμπακια κατα 2 :):)

Με το καλο Μαρακι και Ελπιδακι να παρετε αγκαλιτσα τα θαυματακια σας. Η σκεψη μας θα ειναι μαζι σας. Θα περιμενουμε τα ευχαριστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ziz έγραψε:

katrina τι ωραιο βιντεακι!!!Ηταν οτι επρεπε για να χαλαρωσω. :kiss: Καληνυχτα κοριτσακια :)

καληνυχτα γλυκεια μου!http://http://www.youtube.com/watch?v=C72027z1kmA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε βρε κοριτσια??σας κοιμησα ολες??χεχεχε..εγω θα περιμενω τη σουπιτσα!δεν νυσταζω τωρα γιατι κοιμηθηκα το απογευμα! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ziz έγραψε:

An-n καραμελιτσα δεν λες τιποτα!Κουκλα ειναι η μικρη σου, συναγωνιζεται σε ομορφια τη μικρη της Kuo(σκληρος ανταγωνισμος :laugh: )Να σας ζησουν τα κουκλακια σας!

Kuo ο γιατρος μου ειπε μεχρι κ την τελευταια στιγμη,πριν ακομη κ την καισαρικη θα κοιταξουμε μηπως εχει γυρισει για να το παμε κανονικα.Αλλα λογικα ως την 39η εβδομαδα πρεπει να γινει κατι γιατι οσο μεγαλωνει λιγοστευουν οι πιθανοτητες να γυρισει.. :silly:

Λαμπρινη μου τα...γατακια μας μεγαλωνουν!Αν δεν γινομαι αδιακριτη,εσυ γιατι καισαρικη αφου πηρε θεση το μπουμπουκακι σου?

Γιατί κ το πρώτο με καισαρική έγινε... (δική μου επιλογή) αλλά και τώρα το ίδιο λόγο κ του ζαχάρου :S:S:S Η μόνη διαφορά μάλλον θα είναι η εξής : την πρώτη φορά έκανα ολική νάρκωση (πολύ φοβιτσιάρα λέμε) τώρα θα επιλέξω επισκληρίδιο κ ο Θεός βοηθός :blink::blink::blink: Φοβάμαι πάρα πολύ τις ενέσεις γενικότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,ηρθα και εγώ!!!

Αναστασία μου τι μωρό είναι αυτό?Είναι σκέτη γλύκα!!!Τι μαγουλάκια είναι αυτά!!!Αχ πότε θα περάσει ο καιρος να έχω και εγω το μωράκι μου αγκαλίτσα!!!!!!!!!!

Ελπίδα και Μαρία σας εύχομαι με έναν πόνο αύριο..Θα σας σκεφτόμαστε και θα περιμένουμε νέα σας. :kiss:

Ντοράκι συνέχισε έτσι. ξάπλα μόνο και εδώ είμαστε εμείς να σου κάνουμε παρέα!! :)

Ελενα μου ευχαριστω για τα καλα σου λόγια! :kiss:

Κατρίνα επέστρεψες με όρεξη ε? :P

Βασω τα μωρά σου μόνο ζυγίζουν περίπου 5 κιλά,συν το υγρό κλπ δε θα σου μείνει τίποτα απο την επόμενη και όλας μέρα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Λαμπρουκο...και εσυ εδω εισαι??καλα ειναι ο μικρουλης σου?

Εδώ εδώ είμαι τώρα γιατί κοιμήθηκα το μεσημέρι λιγάκι. Ο μικρούλης μια χαρά κ η μπουμπούκα μου επίσης (αναρωτιέμαι βέβαια στα πόσα κιλά θα φτάσει αφού σε 2 περίπου βδομάδες πήρε 800 γρ. μέχρι τέλος του μήνα που γεννάμε που θα φτάσει ?) Καλώς ήρθες στον πολιτισμό Κατρίνα μου.Πήρες τον καθαρό σου αέρα ;) και τώρα πίσω στα ίδια... αναμένοντας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα η αληθεια ειναι οτι της εγκυμοσυνης μαλλον θα τα χασω αμεσως...

αλλα θελω να χασω και του τσιαγαρου τουλαχιστον..

με προσθεσες στις επαφες???

κατρινα εδω ειμαστε! τουλαχιστον για λιγο ακομη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μου σε ευχαριστώ.Τωρα που πηρα θάρρος θα βάλω και άλλες!!!

Βασω σε έχω στις επαφές μου!!!Και εγω έβαλα πολλά κιλά γιατί εκοψα το τσιγάρο μαχαίρι απο την πρώτη μέρα καθυστέρησης...

Μετα τον τοκετό θα βάλουμε τικεράκια με τα κιλά που θα χάνουμε και θα εμψυχώνουμε η μια την άλλη!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω μου ευχαριστω πολυυυυυυυ εισαι πολυ γλυκεια!!!!!!!ειναι κοκκινομαγουλου οντως!!! :lol::lol: ευχαριστω πολυ κ για τα γλυκα σου λογακια!!!

Αννουλα μου καλη :kiss: !!!παντα με τον καλο τον λογο.ειδες τι νυφουλα εχεις?? :P :laugh: ευχαριστω πολυ κοπελα μου γλυκια!απο αγαπη δεν ματιαζει κανεις :) !μην αγχωνεσαι!να της κανεις Αννουλα μου οσα βασανιστηρια θελεις :P;):lol::lol: !!!!!!!χαχαχαχαχα!!!εχεις καθε δικαιωμα φυσικα! :woohoo: :silly: :silly: :lol:

Βασιλικη μου ευχαριστω κοπελα μου!!!!να εισαι καλα!ο ομφαλος μας επεσε αμεσως χωρις να κανουμε τπτ :cheer: .μπανακι καναμε τη 2η μερα στο νοσοκομειο.μας ειπε η μαια να τη κανουμε γιατι οταν γεννηθηκε δεν μας την επλυναν :dry: επειδη δεν ειχε αιματα πανω της και γενικα ειναι της τακτικης να μην σου παιρνουν το μωρο καθολου.θεωρουν τις πρωτες ωρες-μερα πολυ σημαντικη.

Αγγελικη μου ευχαριστω κοπελα μου!!!να εισαι καλα!μ'εκανες και γελασα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: οι περισσοτεροι λενε πως μοιαζει του αντρα μου..εισαι η μονη που λες οτι μου μοιαζει.. :dry: χαιρομαι!!!! :):)

Ντορακι μουυυυυυυυυυυ :kiss: !!!καλα με κανεις παντα κ γελαω! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τα βασανιστηρια φαινονται απλα εχω κανει μονταζ στη φωτο... :lol::lol::lol: ειμαι πονηλουλα!! :laugh: μολις βγει το αντρακι σου θα του κανεις τα ιδια και χειροτερα,θα δεις!την ταλαιπωρω παιδι μου ειδικα στη φωτο με το μπανιο!μεινε οσο μπορεις ξαπλωμενη γιατι ο μικρος σου πριγκιπας δεν λεει να μεινει και αλλο στη κοιλιτσα!βιαζεται να γνωρισει τους γονεις του :silly:

Κατερινακι μου(κυο),σ'ευχαριστω πολυ για τα πολυ γλυκα σου λογακια!ωχ!αυτο με το θα καψει πολλες καρδιες καπως του φανηκε του Νικου μου! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: δεν θα την πλησιασει κανεις λεει,θα περασει απο κοσκινο! :blink::dry::ohmy: του εχω εξηγηθει βεβαια οτι θα την εχω ταξει στην Αννουλα μας ;):) !για το μπανακι ναι την καναμε μια φορα στο νοσοκομειο και μια φορα στο σπιτι.γεμισαμε την μπανιερα με νερακι.η θερμοκρασια πρεπει να ειναι 37 βαθμοι.το κεφαλακι πρεπει να ακουμπαει στον βραχιονα του χεριου μας και η παλαμη μας να πιανει το μπρατσακι του μωρου.ριχνεις λιγο αφρολουτρο στο νερακι ανακατευεις με το χερι σου και ριχνεις νερακι πανω στο μωρακι και κανεις απαλες κινησεις χαδιου στο μωρο.κεφαλι,σωμα.το αφηνεις μερικα λεπτακια.αν το αφησεις πολυ το νερακι θα κρυωσει.τη βγαζεις και μοσχομυριζει καθαριοτητα :) και εκει να δεις τι γινεται απο βασανιστηριακια! :laugh: :laugh: :laugh: ο ομφαλος μας επεσε χωρις να κανουμε τπτ.τον καθαριζεις με βρεγμενο χαρτακι με νερακι ζεστο ε?θελει προσοχη η καθαριοτητα.οσο μπορεις να το αεριζεις το σημειο εκεινο για να παιρνει αερα και να ξεραθει πιο γρηγορα.θα πεσει που θα παει!!ερωτηση:θηλαζεις?? :blink:

Ζιζ μου σ'ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!με το καλο το αγγελουδακι σου!!!ολα τα μωρακια μας ειναι κουκλακια :):)

Ελενα μου :) !!!!!ευχαριστω πολυ!!!!!!!μην αγχωνεσαι,ηγγικεν η ωρα και για το μπεμπακι σου!!!!!θα αναρωτιεσαι σε λιγο καιρο ποσο γρηγορα περναει ο καιρος και εκει που ειχες ενα σπορακι τοσοδουλι ξαφνικα εγινε ανθρωπακι ολοκληρο :woohoo: !!!

Κατρινα μου ποσο με συγκινησες γλυκεια μου κοπελα :kiss: !!τι καλη που εισαι???σ'ευχαριστουμε πολυ πολυ!!!εχεις πολυ αγαπη μεσα σου και αυτο φαινεται :) !!μπραβο σου :) !!!!αξιζε κατρινα μου ολη η ταλαιπωρια!στα ματια της,στο βλεμμα της στο προσωπακι της,στο χαμογελο της,στο ειναι της βλεπω ολο μου το μελλον!αυτο νιωθω!ποσο περιεργο ειναι ε?ξαφνικα να νιωθεις τοσο γεματος-ολοκληρωμενος ως ανθρωπος!!!ευχαριστω τοσο πολυ για την αφιερωση!!!!η καραμελιτσα μου σου στελνει ενα φιλακι :kiss: με το καλο να παρεις και συ το νινι σου αγκαλιτσα! :)

Θεκλα μου ευχαριστω πολυ!!!!!το μητρικο ενστικτο φαινεται πως λειτουργησε καταλυτικα σε αυτο το θεμα!! :):)

Ελπιδακι με το καλο κοριτσακι μου!!!με κανεναν πονο ευχομαι!!αυριο θα εισαι η πιο ολοκληρωμενη-ευτυχισμενη γυναικα στον κοσμο!!εγγυημενα πραγματα! :)

Σταυρουλα μου ευχαριστω πολυ!!!ερχεται και η δικη σου ωρα!μην αχγωνεσαι καθολου!!! :):)

ολο αυτο το κειμενο παλευω να το γραψω απο τοτε που παρεθεσα τις φωτος.πηγαμε σημερα στη μαια να μας δειξει τεχνικη θηλασμου και επειδη δεν ξερουμε ποσο εφαγε η καραμελιτσα μας απο το στηθος χαλασε ολο το προγραμμα της και ολη μεερα ειναι μεσα στη γκρινια.υπερενταση και το ματι γαριδα.ειμαι κομματια!αντε να δουμε θα κοιμηθουμε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Λαμπρινή μου σε ευχαριστώ.Τωρα που πηρα θάρρος θα βάλω και άλλες!!!

Βασω σε έχω στις επαφές μου!!!Και εγω έβαλα πολλά κιλά γιατί εκοψα το τσιγάρο μαχαίρι απο την πρώτη μέρα καθυστέρησης...

Μετα τον τοκετό θα βάλουμε τικεράκια με τα κιλά που θα χάνουμε και θα εμψυχώνουμε η μια την άλλη!! ;)

Να βάλεις γιατί όχι κουκλίτσα μου... :)

Όσο αυτό με τα τικεράκια των κιλών είναι μια πολύ πολύ καλή ιδέα...

κ κατά καιρούς να δίνουμε κ κανά ραντεβού για καφεδάκι να τα λέμε κ από κοντά (για όσες είναι Αθήνα).

Εμένα δυστυχώς :(:( η κολλητή μου είναι Πάτρα οπότε εδώ δεν έχω πολλές επιλογές για έξοδο... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχ, φρεσκομανουλες της παρεας, εχετε τα αγγελακια σας, αλλα παντα θα βρειτε χρονο να μπειτε εδω να μας πειτε τα νεα σας, να μοιραστειτε μαζι μας τις χαρες αλλα και τις αγωνιες σας και να μαθετε τις εξελιξεις της δικης μας εγκυμοσυνης!

Αυτο δειχνει τι ζεστη και δεμενη παρεα ειμαστε! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη τη φωτο την εχουν ξαναδει καποιες !για να μην αγχωνεστε..οσες δεν εχετε γεννησει..ετσι διατηρουμαι τα τελευταια χρονια..με γυμναστικη και θεληση!!!αυτος ειναι ο στοχος μου και ακομα καλυτερα μολις γεννησω!γιαυτο μη μασατε!ολα ειναι στο χερι μας!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LabriniB έγραψε:

tweety_ έγραψε:

Να βάλεις γιατί όχι κουκλίτσα μου... :)

Όσο αυτό με τα τικεράκια των κιλών είναι μια πολύ πολύ καλή ιδέα...

κ κατά καιρούς να δίνουμε κ κανά ραντεβού για καφεδάκι να τα λέμε κ από κοντά (για όσες είναι Αθήνα).

Εμένα δυστυχώς :(:( η κολλητή μου είναι Πάτρα οπότε εδώ δεν έχω πολλές επιλογές για έξοδο... :(:(:([/quote:2vm6chtc]

εμεις γιατι ειμαστε εδω Λαμπρινουλα?εννοειται ..οτι θα βρισκομαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινη πολύ θα θελα να μπορούσα να έρθω σε μια συνάντηση.Ισως κάποια στιγμή με τα κορίτσια της Θεσσαλονίκης...

Αν ήμουν από εκεί θα κανόνιζα συχνές συναντήσεις.Εχουμε τόσα κοινά οι μανουλίτσες... Δυστυχώς όσο και να αγαπώ τις κολλητές μου δεν είναι παντρεμένες και δε μπορώ να μιλάω για θέματα του μωρού :(

Εσείς εχετε φιλες που να σας καταλαβαίνουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

αυτη τη φωτο την εχουν ξαναδει καποιες !για να μην αγχωνεστε..οσες δεν εχετε γεννησει..ετσι διατηρουμαι τα τελευταια χρονια..με γυμναστικη και θεληση!!!αυτος ειναι ο στοχος μου και ακομα καλυτερα μολις γεννησω!γιαυτο μη μασατε!ολα ειναι στο χερι μας!! ;);)__P1150745.JPG

Αυτη η κοιλια ειναι η δικη σου??? :woohoo: Μηπως πριν μεινεις εγκυος ησουν γυμναστρια??? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tweety_ έγραψε:

Λαμπρινη πολύ θα θελα να μπορούσα να έρθω σε μια συνάντηση.Ισως κάποια στιγμή με τα κορίτσια της Θεσσαλονίκης...

Αν ήμουν από εκεί θα κανόνιζα συχνές συναντήσεις.Εχουμε τόσα κοινά οι μανουλίτσες... Δυστυχώς όσο και να αγαπώ τις κολλητές μου δεν είναι παντρεμένες και δε μπορώ να μιλάω για θέματα του μωρού :(

Εσείς εχετε φιλες που να σας καταλαβαίνουν?

εμεις εχουμε μια μερα διαφορα ΠΗΤ το προσεξες? ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...