Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

Αναστασακι, ετσι οπως τη βλεπω, μωρε, θελω και εγω να της κανω...βασανιστηρια...καταλαβαινεις! Στο κατω κατω εχω καθε δικαιωμα, πεθερουλα της ειμαι!

Ντορακι κριμα που πανε ετσι τα πραγματα, τα yotopar τα συνεχιζεις? Μαγνησιο? Φανταζομαι θα εισαι ολη μερα ξαπλα, να μην σε απασχολει τιποτα αλλο. Ευχομαι να πανε ολα καλα και να μη χρειαστει να νοσηλευτεις παλι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασια μου ειναι μια κουκλαρα....

καλα τα σημαδια απο τα βασανηστηρια βλεπω τα εχεις κρυψει καλα δεν φαινετε τιποτα.... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

αλλα δεν επρεπε να βαλεις αυτην την σοκαριστικη φωτογραφια απο το μπανιο βασανηστηριο.... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

μαλλον ομως θα γινω κ εγω κακια μανουλα κ θα του κανω βασανηστηρια οταν βγει...εγω ανχονομαι ειμαι ολη μερα ξαπλα κ ο μικρος τοσοδουλης ολη μα ολη την μερα ειναι μεσα στην τρελη χαρα κ παιζει μπαλα :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

κ δεν με αφηνει να ειμαι κ ξαπλα η να κοιμαμαι κλωτσαει κ σπρωχνει τοσο πολυ που τιναζομαι... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

Βασιλικη μου τι αλλο να κανω με τον μπομπηρα ολη μερα ξαπλα ειμαι κ συγκεκριμενα εχτες ανχωθηκα γιατι απο προχτες δεν σηκωθηκα καθολου μονο για τσισα κ για φαει κ ξανα κρεβατι μεχρι σημερα στις 10 κ εκανα τοσες που να ειχα σηκωθει κιολας... :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

λετε να κουραζομαι που ολη μερα καθε τρεις κ λιγο παω για τσισα????? :blink::blink::blink::blink::blink:

μηπως να παρω παπια???? :blink::blink::blink::blink:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντορακι μου περαστικα σου ελπιζω να σε περασουν συντομα η παλιοσυσπασεις και να ξαναερθουν ΜΟΝΟ την ωρα της γεννας ..

οσο για την τουαλετα κι εγω παπια λεω να παρω 4-5 φορες σηκωνομαι το βραδυ ...5 λεπτα κανω για να σηκωθω αισθανομαι απισευτο βαρος στην κοιλια ....

ουυυυφ κουραστικα μονο που το εγραψα ....

παω για ενα μπανακι .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

anastasia mou de to pisteuw :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

i karamelitsa einai koukla!!!!! xwris upervoles teleio mwraki :woohoo:

na sas zisei glikia mou na ti kamarwsete opws epithimite :):):)

na pw oti sou moiazei, se sena moiazei mou fainete de pisteuw na diavazei o antras sou kai na me kinigaei :P:P:P

συγνωμη που θα το πω αλλα εμενα στην δευτερη φωτο που ειναι προφιλ μου φερνει παρα πολυ στον μπαμπα της....δεν ξερω στα χαρακτηριστικα αλλα προφιλ του φερνει απιστευτα...συγνωμη καλη μου φιλη Αναστασια... :blush::blush::blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχούλα μου όμορφη! Τι γλυκό μωράκι είναι αυτό βρε Αναστασία! Καραμελίτσα όνομα και πράγμα :woohoo: Ροδαλή ροδαλή και μοιάζει πολύ πολύ ήσυχη και υπερευχαριστημένη! Δεν ξέρω σε ποιον μοιάζει, αλλά είναι βέβαιο ότι θα ραγίσει πολλές καρδιές σε περίπου 18 χρονάκια :P Την κάνετε κανονικά μπανάκι; Ζηλεύουμε λίγο! Ο αφαλός δεν έχει πέσει ακόμη (αν και ετοιμάζεται) και την πλένουμε τόσο προσεκτικά λες και θα σπάσει :ohmy:

Ντοράκι, περαστικά σου! Άραξε εδώ με το παρεάκι σου και δεν θα καταλάβεις για πότε θα περάσουν οι μέρες :kiss:

Πόπη, δεν σου άφησαν περιθώριο να γυρίσει; Ποτέ δεν ξέρεις! Όπως και να έρθει στον κόσμο όμως, θα είναι για καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

An-n καραμελιτσα δεν λες τιποτα!Κουκλα ειναι η μικρη σου, συναγωνιζεται σε ομορφια τη μικρη της Kuo(σκληρος ανταγωνισμος :laugh: )Να σας ζησουν τα κουκλακια σας!

Kuo ο γιατρος μου ειπε μεχρι κ την τελευταια στιγμη,πριν ακομη κ την καισαρικη θα κοιταξουμε μηπως εχει γυρισει για να το παμε κανονικα.Αλλα λογικα ως την 39η εβδομαδα πρεπει να γινει κατι γιατι οσο μεγαλωνει λιγοστευουν οι πιθανοτητες να γυρισει.. :silly:

Λαμπρινη μου τα...γατακια μας μεγαλωνουν!Αν δεν γινομαι αδιακριτη,εσυ γιατι καισαρικη αφου πηρε θεση το μπουμπουκακι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου γλυκια σαν κουφετακι ειναι η μπεμπα σου,για φαγωμα :P:P:P Βλεπω τα μπεμπακια σας και ανυπομονω να παρω το μπεμπη μου αγκαλιτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!!ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!ΕΙΔΑΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΑΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΙΣ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ Η ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΑ ΤΗΣ??ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 41 ΚΑΙ 2 ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΙ!ΑΞΙΖΕ..Η ΜΑΝΝΟΥΛΑ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ?ΕΧΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΠΟΛΥ..ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ..ΜΗΤΕΡΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!

http://http://www.youtube.com/watch?v=PRjnLdilsLE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ !!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΑΝΑΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ!!

ΝΤΟΡΑΚΙ..ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ?ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ?ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΩΜΑΤΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟ?ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ..ΛΟΓΩ ΑΠΟΥΣΙΑΣ!!(ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ..ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΒΑΡΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΥΤΟΥΛΙΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΙΕΣΗ!!)

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ..ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΛΕΝΑ..ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΣΟΥ..ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ..ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΟ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ!!

ΖΙΖ...!!!ΚΑΛΕΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΜΕΣΑ?ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ..ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ..ΑΝ ΘΕΛΕΙ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ..ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ! ;);)

ΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΗ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΤΗ kATEKARGI..ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ?ΕΕ,ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ..ΓΕΝΝΗΣΕ..ΤΙς ΚΟΥΚΛΙΤΣΕς ΤΙς ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ..!! :woohoo: :woohoo: ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ..ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ..ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια. Καλα που επεστρεψες γιατι ολες σε αναζητουσαμε με μανια.Αντε να γεννησουμε ολες με το καλο να παρουμε τους θυσαυρους μας αγκαλιτσα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ziz εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου και τελευταία στιγμή να γυρίσει τελικά ;);) απλά μας κάνει ναζάκια τώρα!

Αναστασία μου η καραμελίτσα σου είναι όντως καραμελίτσα! βρε που το ήξερες εσύ και την αποκαλούσες έτσι? :huh::huh: φτου φτου!

Ντοράκι μου περαστηκά σου κοπέλα μου,εσένα δεν σε βλέπω για πολύ ακόμα,θα μας περάσεις όλες κι ας είσαι κάτω κάτω στην λίστα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

κατρινα πως το βλεπεις, θα κανουμε μαζι διακοπες στο ελενα??? :P:P

ετσι οπως τον κοβω τον μικρουλι μου Ταλιμπαν(οπως τον αποκαλει η μανουλα μου)μαλλον μαζι θα ειμαστε!εχουμε και μια νυφη να μαρκαρουμε απο κοντα!! :woohoo: :woohoo:

βεβαια το ραντεβου σκεφτομαι να το κλεισω 27 Αυγουστου ή 23!!αν ερθει νωριτερα ομως .. :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινάκι με τρέλανες με αυτά τα συγκινητικά που έγραψες :P Άσε που με έκανες να συνειδητοποιήσω ότι σήμερα η μπέμπα θα ήταν... 39+1! Αν πηγαίναμε φυσιολογικά δηλαδή μπορεί και να ήταν ακόμη στην κοιλίτσα! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλησα πριν λιγο με το Ελπιδακι μας!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: η κοριτσαρα μας ετοιμαζεται αυριο να αγκαλιασει τη μικρη ζωγραφια της!!!λιγες ωρες τις χωριζουν!οι τελευταιες εξετασεις εδειξαν οτι η μικρουλα ειναι 3300 σχεδον(τελειο βαρος)..εχει κατεβει και εχει ξεκινησει η διαδικασια τοκετου!Αυριο εχει ραντεβου..το πρωι ..αν δεν χρειαστει κατα τη διαρκεια της νυχτας!(να σπασουν τα νερα πχ)!!!ας τις ευχηθουμε λοιπον ολα να πανε καλα!!

Εχετε ολες χαιρετισμους ..και μου ειπε να σας ενημερωσω!! :woohoo:

Ελπιδακι μου η σκεψη μας θα ειναι κοντα σας!!και σε σενα και στην μαρια@ μας!ολα καλα..και κανενα πονο.. :):):):):):):):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ρεεεε! Ήρθε η ώρα ε; Διπλά γεννητούρια αύριο λοιπόν :woohoo: :woohoo: Με το καλό κοριτσάρες να πάρετε αγκαλίτσα τα μωράκια σας! Όλα να πάνε τέλεια και όσο πιο ανώδυνα γίνεται! Θα σας σκεφτόμαστε και θα περιμένουμε τα νεάκια σας :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummY λες να μου κανει πλακιτσες το ζιζανιο? :silly:

Κατρινα μου,εμπαινα σπανια στο φορουμ αλλα τωρα που σας βρηκα δεν θα με ξεφορτωθειτε ετσι ευκολα! :P:P:P Ελπιζω μονο να εχω χρονο οταν ερθει το μωρο.Βρε κοριτσια εσεις που ειστε φρεσκομανουλες,πως τα προλαβαινετε ολα? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

μιλησα πριν λιγο με το Ελπιδακι μας!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: η κοριτσαρα μας ετοιμαζεται αυριο να αγκαλιασει τη μικρη ζωγραφια της!!!λιγες ωρες τις χωριζουν!οι τελευταιες εξετασεις εδειξαν οτι η μικρουλα ειναι 3300 σχεδον(τελειο βαρος)..εχει κατεβει και εχει ξεκινησει η διαδικασια τοκετου!Αυριο εχει ραντεβου..το πρωι ..αν δεν χρειαστει κατα τη διαρκεια της νυχτας!(να σπασουν τα νερα πχ)!!!ας τις ευχηθουμε λοιπον ολα να πανε καλα!!

Εχετε ολες χαιρετισμους ..και μου ειπε να σας ενημερωσω!! :woohoo:

Ελπιδακι μου η σκεψη μας θα ειναι κοντα σας!!και σε σενα και στην μαρια@ μας!ολα καλα..και κανενα πονο.. :):):):):):):):):):):):):):):):):)

Αν και δεν τα ξερω τα κοριτσακια :blush::blush: ευχομαι με το καλο κ στις δυο.Αχ τι ωραια να ξερεις οτι σε λιγες ωρες θα γινεις ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος του κοσμου!!!Ανυπομονω κ εγω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρεεεε...γενναει αυριο η Ελπιδα μας? Εκτος απο τη Μαρια? Διπλα γεννητουρια? Με το καλο κοριτσια μου να αγκαλιασετε τα νινακια σας, περιμενουμε τα ευχαριστα νεα σας συντομα! Ολα καλα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katrina ναι συσπασεις εχω πετρωνει η κοιλια παραμωρφονεται τελειως καποιες φορες αλλες πονανε κ αλλες οχι...τις εχω 1 μηνα τωρα πηρα φαρμακα πηρα αντιβιωση αυξησαμε το μαγνησιο σταματησαμε ολες τις δουλειες του σπιτιου μεχρι που φτασαμε στο σημειο να ειμαι καναπε κρεβατι.κρεβατι καναπε αλλα τιποτα κ αναγκαστηκα κ πηγα στο νοσοκομειο μου κανανε εισαγωγη 3 μερες με ορους ενεσεις κορτιζονης καλου κακου κ αφου ηρεμησανε αλλα δεν σταματησανε με αφησανε να φυγω κ να συνεχισω τα φαρμακα μεχρι να περασουν 2 βδομαδες να μπω στον μηνα μου...ολα καλα ηταν 2 μερες εκανα 6-7 το πολυ την ημερα μεχρι εχτες που απο τις 6 το απογευμα μεχρι κ σημερα το πρωι στις 1μιση εκανα συνεχεια κ ετοιμαζομουνα για μεσα παλι αν συνεχιζοταν μεχρι το απογευμα αλλα δοξα το θεο σταματησανε απο τις 2μιση εχω κανει 4-5 μονο αν σκεφτειτε οτι απο τις 8μιση το πρωι που αρχισα να τις μετραω για να δω στο περιπου ειχα κανει μεχρι τις 1μιση 14-15... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: που να μετραγα κ τις βραδυνες.... :blink::blink::blink::blink::blink: τωρα ομως ολα καλα....

του ειπα για την χιτλερ μανα αναστασια τι βασανηστηρια εκανε στην καραμελιτσα την φιλη του κ ειπα αν δεν κατσει καλα θα του τα κανω κ εγω κ για να τον τρομαξω ακομα περισοτερο του ειπα οτι θα φερω την ιδια την αναστασια να τα κανουμε μαζι επειδη ειναι πιο σκληρη απο εμενα κ δεν θα δειξει καμια λυπηση...κ ενα θα σας πω μεχρι κ τις κλωτσιες τις ριχνει πιο προσεχτικα τωρα.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: χεστηκε επανω του.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

crazymammy κ εγω αυτο βλεπω ισα ισα θα μπω στον μηνα μου...

οσο γιαυτο που λεγανε τα κοριτσια για της μαμαδες μας εμενα κ τα 3 με το που μπηκε στον μηνα της στην πρωτη βδομαδα μας εκανε...τυχαιο????δεν νομιζω..... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

ετσι οπως τον κοβω τον μικρουλι μου Ταλιμπαν(οπως τον αποκαλει η μανουλα μου)μαλλον μαζι θα ειμαστε!εχουμε και μια νυφη να μαρκαρουμε απο κοντα!! :woohoo: :woohoo:

βεβαια το ραντεβου σκεφτομαι να το κλεισω 27 Αυγουστου ή 23!!αν ερθει νωριτερα ομως .. :blink::blink:[/quote:180jxr5g]

εγω μεχρι 27 δεν φτανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου..πραγματικα ειναι συγκινητικα ολα αυτα!ακομα και η δικη σου η Αλκμηνουλα..μας συγκινησε..ενα τοσο δα μωρουλι..κοιτα το πως καταλαβαινει..νοιωθει το αγγιγμα σας!!δες την πως απολαμβανει το χαδι σας σαν μεγαλος ανθρωπος..πραγματι για φαντασου οτι σημερα θα ηταν ακομη στη κοιλιτσα σου..αλλα την εχεις στην αγκαλια σου..μοναδικο..?

Ντορακι μου κανε υπομονη ..και μην αγχωνεσαι..απλα να εισαι προετοιμασμενη για παν ενδεχομενο!!το πολυ πολυ να το αγκαλιασεις μια ωρα αρχιτερα ..σαν την Κuako μας!!να εχουμε το μικρουλη σου να μας ποζαρει νωριτερα! :woohoo: :woohoo: παντως εχεις πλακα βρε Ντορακι..χαιρομαι το χιουμορ σου! :woohoo: :woohoo:

Βασιλικουλι..για να δουμε τι θα πει και ο Κανακακης!! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...