Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 17


Recommended Posts

καληνυχτα κοριτσακιαα..κριμα που δε μπορεσα να ειμαι εδω..εχω παλι επισκεψεις ακομη και τωρα!!

αυριο θα σας δω..αναλυτικα! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καληνυχτααααααααααααααααααααααα ονειρα γλυκα σε ολες τις μανουλες κ σε ολα τα μπεμπακια μεσα κ εξω απο τις κοιλιτσες.... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!! :):)

πάλι πρώτη πρωινή σήμερα!!

έχω σηκωθεί εδώ και αρκετή ώρα γιατί θα κατέβουμε αυθημερόν χαλκιδική σήμερα στους κουμπάρους μας και είπα να φτιάξω μια τυρόπιτα..την έχω στο φούρνο τώρα και μου έχει σπάσει τη μύτη!!! :laugh: :laugh:

Αννούλα μου επιστρέψατε κοριτσάρα μου!!! :):)

ειλικρινά δεν έχω καταλάβει τι ακριβως έπαθε η μικρούλα αλλά εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι όλα περαστικά!~!!

και να είναι γερή η νυφούλα μου!!! :laugh: :laugh:

Κατρινάκι να χαίρεσαι τη μικρή σου!!!δεν το ήξερα οτι γιόρταζε..

ότι καλύτερο και με το καλό ο μπουμπούκος σας!!! :kiss::kiss:

Βασιλική!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τέλεια κοιλιά!!!και συμφωνώ μακράν η μεγαλύτερη εδώ!!! :blink::blink:

τι να κάνεις 2 μώράκια είναι αυτά!!!! ;);)

Μανουλίτσες της παρέας υπομονή με τα ζουζουνάκια σας!!!και καλό κουράγιο!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες ! Εμείς εδώ όλα καλά... Κοιμόμαστε αρκετά καλά τις 3 τελευταίες μέρες... περίεργο!!!

Χρόνια πολλά στις χθεσινές εορτάζουσες... ότι επιθυμείτε κουκλίτσες μου!

Βασούλα μου τι τέλεια φωτό είναι αυτή... και από κοιλίτσα μια χαρά σε βρίσκω.

Ντοράκι μου με το καλό να δεις το μωράκι σου.

Το Αλκμηνάκι καλά είναι Κατερινάκι μου?

Κορίτσια μεγάλη η απουσία της Foufou(Κατερίνας) ......

Θέη μου πρωί πρωί τυροπιτούλα ? Απαπαπαααααααααααααααα. Καλά να περάσετε σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις 2 πρωινες!!!

Θεη μου ετοιμαζεστε για Χαλκιδικη? Καλα να περασετε! Φυλαξε και ενα κομματι τυροπιτα για μενα (ή και 2 αν γινεται!) :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα. Το λιώσιμο από τη ζέστη συνεχίζεται. Χτες το αιρκοντισιον δεν σταμάτησε στιγμή.

Να ευχηθώ χρόνια πολλά σε όσες και όσους γιόρταζαν χτες. :kiss::kiss::kiss:

Κυρία-κυρία θέλω και εγώ τυρόπιτα :lol::lol::lol::lol:

Πάω να διαβάσω τα χτεσινά νέα σας αφού δεν έκανα βήμα από τον καναπέ όλη μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω κάποιες ενθουσιάστηκαν με το μέρος που ζω, οπότε δεν έχετε παρά να έρθετε οποιαδήποτε στιγμή επιθυμείτε. Έχω και ένα μικρό δωματιάκι-ξενώνα, μια χαρά θα βολευτούμε. Και για τις λάτρεις του κάμπιγκ είναι διαθέσιμο το χωράφι (τι στο καλό 4 στρέμματα είναι αυτά δεν θα χωρέσουμε). Ααα, ξέχασα να αναφέρω ότι κάποιες φορές έχουμε μικρούς ανεπιθύμητους επισκέπτες... ποντικάκια και φιδάκια :laugh: :laugh: :laugh:

Βλέπω πανω κάτω τα ίδια πράγματα μας ταλαιπωρούν: ζέστη και ύπνος :angry::angry:

Βρε Αναστασία φτου να μην σε ματιάσω! :silly: :silly: Φρεσκομανούλα, ξεκούραστη και φτιάχνεις καρυδόπιτα :ohmy::ohmy::ohmy: Μπράβο σου πάντα τέτοια. :P:P

Ντορα το τραγουδι καλο αλλά μωρέ μου φάνηκε κάπως μελαγχολικό.

Αννα10019 να σου ζήσει το κοριτσάκι σου. Σχετικά με τον ίκτερο και εγώ έχω ακούσει και δει που σε ανάλογες περιπτώσεις βάζουν τα μωρά σε φωτεινό μέρος αλλά όχι να το χτυπάει ο ήλιος. Αυτό δηλαδή που λέει και η Βασιλική.

Σε λίγο τα υπόλοιπα γιατί ήρθε ο μπαμπάς μου για καφέ και να με πάει σε κάποιες εξωτερικές δουλειές που έχω.Είναι ο προσωπικός μου σωφέρ από σήμερα γιατί δεν με αφήνουν να οδηγήσω. :angry::angry::angry: Όχι από συμβουλή γιατρού αλλά από γκρίνια μπαμπά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!

ντορα περιμενουμε νεα σου!!!!

θεη ντροπη σου! με τετοια ζητηση που εχει εδω η τυροπιτα σου εσυ την πηγες στους κουμπαρους??? :P

χρυσα που εξαφανιζεσαι συνεχεια???

λαμπρινη κι εμενα με εχει πιασει φοβερη νυστα αυτες τις μερες....

βεβαια δεν καλοκοιμαμαι... αλλα ολο νυσταζω :blush:

αννουλα και φωτεινη :kiss:

λοιπον νομιζω μετα τα χθεσινα ντοκουμεντα πιστευω να εχετε ολες καταλαβει γιατι δεν μπορω ουτε να περπατησω.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα φυσαει λιγο..και καπως παλευεται..εε? τι λετε?εβαλα κι ενα ανεμηστηρα..να με χτυπα στα μουτρα..και στρωθηκα..

αν και κοιμηθηκα λιγο παλι το βραδυ..μαλλον εχω αρχισει και το συνηθιζω..ΞΥΠΝΗΣΑ 06.45!!σηκωθηκα ομως οσο πιο αργα μπορουσα προς αποφυγην του πρηξιματος στα πατουσια!!χτες ειχα ολη μερα μμεχρι αργα επισκεπτες..ο ξαδελφος ο ενας το πρωι ,εφυγε ηρθε ο κολλητος του αντρα μου..και μετα ηρθε ο αλλος μου ξαδελφος για παρεα γιατι κι αυτος μονος του!~μεχρι τις 2 παρα ..μιλαγαμε..

Θεη μου..ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙς ΕΥΧΕς!ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ..Τι ηταν αυτο με τη τυροπιτα τωρα?αληθεια δεν εχεις τσιπα??χαχαχα..για να τρεχουμε στους φουρνους ειμαστε?εγω εβαλα αρνακι κοκκινιστο στη χυτρα ..και βλητα να βραζουν!καλα να περασετε!!

Βασιλικη..μου τι υπεροχες οι φωτο σου..!!πως τα περασατε χτες??

Θεκλα..επισης..τι κανατε στην επετειο σας?ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΤΕ..ΒΡΕΕ!!

Μαννουλες..τα μωρακια σας??παλευετε με θηλασμο και κολικους ακομη?αχχ ουτε να το σκεφτομαι παλι δε θελω..θυμαμαι την Ελενα μου..τι κλαμα ειχαμε ριξει!!

Ντορακι..περιμενουμε νεακια σου!

fotini!!eisai πολυ τυχερη που ζεις εκει..ετσι..το εζησα προσφατα στο χωριο μου 20 μερες..Ασχετα αν δε το ευχαριστηθηκα γιατι μου αλλαξαν τα σχεδδια..διακοπων και το ειχα παρει λιγο ..πεισματικα οτι δεν θελω να μεινω..(επειδη εχω εξοχικο στη θαλασσα και ο αντρας μου δεν με πηγε ουτε μια μερα ..ειχα σκασει απο το κακο μου)Πραγματικα πιστευω..οτι επαιξε μεγαλο ρολο το χωριο..στην αναπτυξη του μπεμπη!!

Χρυσα μου..κι εσυ..με το αλατι ε??Εγω ομως τρωω λιιιγο αλατισμενα..εως και καθολου καποιες τροφες..Τι να κανω?γιαυτο πρηζομαι..σαν μπαλονι!! :blink::blink::blink::x:x

ΑΝΝΟΥΛΑ..τι μου κανεις εσυ?πεινες πρωι πρωι ε??Η τυροπιτα σε πειραζει..να σταλει κι αλλου?

Λαμπρινουλα..ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΟΡΜΑ ΣΗΜΕΡΑ!!ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕς Ε? :silly: :silly:

ΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ??? :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου. πως ειμαστε σημερα??? Εγω σηκωθηκα το πρωι και με πηγε ο αντρας μου Σ.Μαρκετ και πληρωσαμε και κατι λογαριασμους. Εβαλλα και τρεια πλυντηρια ρουχα. Ευτυχως τα απλωσε η μαμα μου. Το απογευμα θα παμε επισκεψη στη θεια μου που γιορταζε χθες.Κανονισα και το θεμα των βλαστοκυτταρων σημερα και μου εφυγε και αυτο το βαρος!!!

Βασιλικουλα μου τι μεγαλη κοιλιτσα ηταν αυτη??? Χορταστικοτατη :P:P

Θεη μου μη μας λες για τυροπιτα γιατι μας ανοιγεις την ορεξη...

Ντορα μου αναμενουμε τα νεα απο το μπεμπακι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!αντε και αυτην την εβδομαδα δεν βλεπω να κοιμαμε!!καθε μιασαωρο σηκωνομαι να βρεχομαι...τα ποδια μου πρηστικαν τοσο που πονανε...οπως λεει και η πεθερα μου σαν ψωμακια εγιναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

kuo28 έγραψε:

ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΕΛΠΙΔΑ !! :S:S[/quote:1tnybxrc]

:blush::blush:

Έχεις δίκιο (και δεν μπορώ να επικαλεστώ και Αλτσχάιμερ εγκυμοσύνης πια), αλλά όταν πήγα να το βάλω συνειδητοποίησα ότι δεν ξέραμε την ημερομηνία που γέννησε το Ελπιδάκι και μετά το άφησα :blush: Τώρα θα μάθουμε και θα επανορθώσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επέστρεψα από τις δουλίτσες. Ευτυχώς και το αιρκοντίσιον στο αυτοκίνητο, γιατί αλλιώς... :S:S:S

Μόλις παρέλαβα και από την κούριερ κάτι ρουχαλάκια που είχα παραγγείλει από έναν κατάλογο και είμαι πολύ ευτυχισμένη γιατί ανάμεσα τους ήταν 2 νυχτικιές θηλασμού και μια πυτζάμα που ευτυχώς δεν θυμίζουν καθόλου γιαγια :S όπως αυτές που έβλεπα στα καταστήματα. Πήρα επίσης και από το φαρμακείο σαμπουάν, αφρόλουτρο, ενυδατική και κρέμα συγκάματος για το μωρό, όλα frezyderm. Μυρίζουν τέλεια. :):):) Τώρα το μόνο που έμεινε είναι να φτιάξω τη βαλίτσα, αλλά νιώθω ότι είναι ακόμα πολύ νωρίς. Εσείς τι λέτε;; Νομίζω πως αν την φτιάξω θα μεγαλώσει ακόμα περισσότερο η ανυπομονησία μου και μαζί με αυτήν και τα νεύρα μου για το πότε θα έρθει εκείνη η ώρα. :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΕΝΑ..χαρα στο κουραγιο σουυ βρεε ολα αυτα..μαζι σημερα??εγω μονο ενα φαι κταφερα κιαυτο δεν το εχω αποτελειωσει!!

Μπελλαα ..αχ κοριτσακι μου..πως καταντησαμε..ετσι..με φρατζολακια αντι για πατουσια!! :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μουουουουουουουουουουου...

3:15 εχω ραντεβου για το ντοπλερ..... :):):):):):)

μετα μια που θα ειμαι κοντα θα παω στα jumbo τα κεντρικα ειναι τεραστια θελει η πεθερα μου κ η κουνιαδα μου να ψωνισουμε για τον μπεμπη κ ναιαιαιιαιαιαι θα ειναι κ ο αντρουλης μου πρωτη φορα γιατι οποτε πηγεναμε δουλευε....

μην μου πειτε που θα παω που εχω συσπασεις να πανε να χεστουνε οσο ασχολουμαι μαζι τους ασχολουνται κ αυτες.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ποτε θα παω επιτελους να ψωνισω οταν γεννησω????

δεν θα μπορω κ θα χρειαστω τιποτα κ θα παει η μαμα με την πεθερα κ θα παρουν αυτα που θελουν αυτες... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

κ αν δεν μου αρεσουν????

οποτε οοοοοοοοοοοοοοοοχι θα παω κ αν δω οτι δεν μπορω θα γυρισω....

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou :):):)

kala ti zesti einai auti??????????? :blink::blink::blink:

vasilikoula mou teleia koilitsa :woohoo:

labrini mou aleksadra gennas kai sy kali mou???

mpella mou kalos mas girises :kiss::kiss::kiss:

ntoraki mou kala pswnia :):):)

se ola ta koritsakia polla :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινάκι, να τη χαίρεσαι τη μικρούλα σου! Δεν ήξερα ότι είχε και δεύτερο όνομα; Είναι ακόμη στο χωριό; :kiss:

Βασιλική γλυκομανουλοφατσούλα, η... κοιλίτσα σου είναι επική :ohmy: Φαντάζομαι να κουνιούνται κιόλας τα μικρούλια χεχεχ! Πόλεμος θα γίνεται!

Φωτεινή μου, σε βάζω τώρα :)

Ντόρα, καλό ραντεβού με το μωράκι σου. Δε σου λέμε τίποτα, αλλά βρε κοπέλα μου έχει κι αυτή τη ζέστη την καταραμένη... Αν δεις ότι ζορίζεσαι, μην πιεστείς κι άλλο :dry:

Η μπεμπούλα όχι, δεν είναι καλύτερα. Το βράδυ ξύπνησε στις 3 και ξανακοιμήθηκε 7... Έκλαιγε, αγκομαχούσε και έβγαζε μικρά ουρλιαχτά :( Εύχομαι να μην τύχει σε κανένα μωράκι της παρέας. Αυτά υποφέρουν κι εσένα πονάει η ψυχή σου να τα ακούς...

Τα λέμε λίγο πιο μετά κούκλες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Κατρινάκι, να τη χαίρεσαι τη μικρούλα σου! Δεν ήξερα ότι είχε και δεύτερο όνομα; Είναι ακόμη στο χωριό; :kiss:

Βασιλική γλυκομανουλοφατσούλα, η... κοιλίτσα σου είναι επική :ohmy: Φαντάζομαι να κουνιούνται κιόλας τα μικρούλια χεχεχ! Πόλεμος θα γίνεται!

Φωτεινή μου, σε βάζω τώρα :)

Ντόρα, καλό ραντεβού με το μωράκι σου. Δε σου λέμε τίποτα, αλλά βρε κοπέλα μου έχει κι αυτή τη ζέστη την καταραμένη... Αν δεις ότι ζορίζεσαι, μην πιεστείς κι άλλο :dry:

Η μπεμπούλα όχι, δεν είναι καλύτερα. Το βράδυ ξύπνησε στις 3 και ξανακοιμήθηκε 7... Έκλαιγε, αγκομαχούσε και έβγαζε μικρά ουρλιαχτά :( Εύχομαι να μην τύχει σε κανένα μωράκι της παρέας. Αυτά υποφέρουν κι εσένα πονάει η ψυχή σου να τα ακούς...

Τα λέμε λίγο πιο μετά κούκλες :kiss:

παλι καλα μεσα στο jumbo ειναι λες κ μπαινεις σε ψυγειο.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

παλι ποναγε βρε kuo μου το νινακι σου????

πωπω ειναι πολυ ψυχοφθορο κ για τις μανουλες αυτο να τα βλεπεις να κλαινε κ να μην μπορεις να κανεις τιποτα... :(:(:(:(:(

μου ειπε μια μανουλα οταν κλαιει κ δεν σταματαει να το παιρνουμε αγκαλιτσα κ να βαζουμε το κεφαλακι τους στον θωρακα μας να ακουνε τους παλμους τις καρδιας μας τα ηρεμη απιστευτα....

αντε να περασουν οι κολοκολικοι κ να σταματησει να ποναει το ψυχουλακι μου....δωστου ενα πολυ πολυ μεγαλο φιλακι.... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuoula mou upoferete apo kolikous :dry::dry::dry:

krima re gamoto na vasanizete etsi to psixouli sas :dry:

perastika sas makari na perasoun grigora

m' aresei pou lene oti to kalokairi logo zestis de polipathenoun kolikous :blink:

ntora mou ena tha sou pw kathe mera eimai jumbo kai perpataw :blush:

prepei na perpataw toulaxistwn ena diwro ti mera kai edw korintho mono jumbo voleuei pou exei aircontision, gia trellous tha mas exoun me ton antra moy pou eimaste kathe mera ekei :blush::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @marinamanoulitsaκοριτσακι μου λυπαμαι πολύ και για εσενα😢 πάλι βιοχημικη βρε κορίτσι μου πφφφφ! Δεν ξερω τι να πω πραγματικά! Μη το βάζεις κατω κορίτσι μου γτ είναι πολύ σημαντικό που κανεις συλληψη φυσιολογικά και δεν χρειάζεσαι άλλες μεθόδους! Θα έρθει το μπεμπακι σου είμαι σιγουρη🙏
    • Κορίτσι μου λυπαμαι πολύ😢 ήταν βιοχημικη κορίτσι μου ότι και να έπαιρνες δεν θα βοηθούσε! Πέρασα και εγώ μια βιοχημικη τον Δεκέμβρη που μας πέρασε ακριβώς όπως εσυ η πρώτη χοριακη νου ήταν 9,9 και η δεύτερη αρνητικη  και έπειτα πολύ αίμα και πόνοι δυνατοί ! Ξεκινά καινούργιος κύκλος όποτε σφίξει δοντια σήκωσε ανάστημα και ξεκινά τις προσπάθειες και το μωρακι είναι στο δρομοοοοο❤️🙏
    • Με τίποτα κορίτσι μου δεν θα ήθελα να παρω την απόφαση ! Ούτε να το σκέφτομαι άλλωστε παρακάλεσα τον άγιο Εφραίμ που πήγα και του είπα πως αν είναι άρρωστο το μωρακι μου να το πάρει κοντα του🙏 ο γιατρός μου είπε πως θα είχε πολλα προβλήματα μιας και η αυχενική του ήταν πολύ αυξημένη  αλλά είχε υγρό και στην κοιλιτσα του και αν δεν παλινδρομουσε και ερχόταν στη ζωή θα είχε σοβαρά θέματα! Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μακάρι η Τρίτη να είναι και η τυχερη🙏🤞🌈 Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιιιιιιιιι🙏❤️🌈 Ναι είναι σπάνιο σύνδρομο και έχει διάφορες μορφές ! Μπορεί πχ να είναι μόνο στείρο , να έχει αναπτυξιακά , νοητικά (σπάνιο), αλλά και παθολογικά όπως διαβήτη, αυτοάνοσα, αντίσταση στην ινσουλίνη , πρόβληματα στα αυτιά όπως ακοή ωτίτιδες κτλ αλλά και  ψυχοκοινωνικά θέματα. Τυχαίο γεγονός μας είπε και εμας μιας και οι καρυοτυποι μας βγήκαν φφσηολογικοι! Όπως τα λες κορίτσι μου συν αυτά που ανέφερα πιο πάνω! Τα πήρε ψηλά μαζί του για να μην ταλαιπωρηθούν το πιστεύω πολύ αυτό🙏 Σε ευχαριστώ πολύ για τα ομορφα λογια σου κορίτσι μου❤️ θα ανταμειφτούμε όλες μας και θα κρατήσουμε ένα γερό μωρακι στην αγκαλια μας❤️🌈 μπάντα αξία να είσαι είσαι κορίτσι μου🙏 με το καλό η βαφτηση και με το καλό το μπεμπακι σου το γλυκο ουράνιο τόξο σου🙏❤️🌈 Καλύτερα που σταμάτησε η καρδουλα από το κοριτσάκι μου δεν θα άντεχα να έρθει στη ζωή και να ταλαιπωριόνταν με τίποτα🙏 με το καλοοοοστη φίλη σου κοριτσάκι μου🌈 όλα να πανε υπεροχα❤️ Αχ κορίτσακι μου θα έρθει το ουράνιο τόξο μας θα το δεις🌈🌈 εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε☺️❤️
    • Ααα εντάξει τότε καλύτερα να έχεις κάποιον κοντά σου εκείνο το διάστημα είναι η αλήθεια  Ναι να πάρεις τηλ μακάρι να βρεις ραντεβού άμεσα.. εγω Τετάρτη θα πάω να με δει και πρέπει να παρω τον άλλο τηλ (τον ιδιώτη ) να του πω ότι λογικά θα σταματήσω να πηγαίνω σε αυτόν 
    • @Ioann89 μην το σκεφτεσαι. Ειναι πολυ αρχικο σταδιο. Κατι ηταν λάθος και δεν προχώρησε. Οση προγεστερονη και να επαιρνες δε θα αλλαζε κατι πιστευω. Μην κανεις τέτοιες σκεψεις. Θα μπορούσες καν να μην καταλαβεις οτι εχεις καθυστέρηση. Λογικα απο αυτο τον κυκλο κιολας θα μπορεις να ξανα προσπαθησεις. Κριμα ρε κοριτσι μου. Δεν εχω κατι αλλο να σου πω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...