Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειμαι εγκυοοοοοοοος!!!!!!!


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια εγω ειμαι λιγο παλια αλλα μετα απο μια παλλινδρομη πριν 1 χρονο κ συνεχομενες ατυχες προσπαθειες σταματησα να γραφω απογοητευτηκα τοσο πολυ που δεν ηθελα να το συζηταω!ενα εχω να πω παρτε γνωμες κι απο αλλους γιατρους αδικα εχασα το χρονο μου εδω κ 2 χρονια αλλαξα γιατρο πριν 3 μηνες κ σημερα εκανα χωριακη κ επιτελους ειναι θετικη 7500 κοριτσια δεν το πιστευω οτι ειμαι εγκυος :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!!!!!!

Με το καλο!!!!!!!!

Να εχεις μια ηρεμη τελειομηνη εγκυμοσυνη και

να παρεις στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια οσες δεν εχετε κανει την εξεταση d-dimers να την κανετε ειναι για την πηκτικοτητα του αιματος εγω γι αυτο δεν εμενα εκανα ενεσουλες κ εμεινα απο τον πρωτο μηνα θεραπειας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια !!!

και προχωρημένη σε βρίσκω με 7500 !!!

με το καλό !! με το καλό !!!

ελα στις φουσκωκοιλίτσες Ιουλίου !!!

πωπωωωωωω...

φέτος ο Μάιος και ο Ιούλιος ήταν πολύ γόνιμοι μου φαίνεται...!!!

με το καλό και στα υπόλοιπα κορίτσια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια το μονο που με ανχωνει ειναι οτι παρολο που ειναι 7500 η γιατρος ειδε στον υπερυχο μονο σακο!ειναι φυσιολογικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου..συγχαρητήρια!! Μια τελειόμηνη εγυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι σου εύχομαι..

Και μην αγχώνεσαι την επόμενη φορα θα τα δεις ολα!!! Πόσων εβδομάδων είσαι?? Και την εξέταση που λες πρεπει να εχεις ιστορικό για να την κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3-4 εβδομαδων πρεπει να ειμαι συμφωνα με τη χωριακη θα μαθω σιγουρα οταν ξαναπαω στη γιατρο μου!ειχα μια παλινδρομη πριν ενα χρονο κ αρχισα να το ψαχνω παρολο που οι γιατροι μου ελεγαν οτι δεν υπαρχει λογος δεν ειχα αλλο ιστορικο ξαφνικα ανακαλυψα οτι πηζει το αιμα πολυ παραπανω απο το φυσιολογικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και απο εμένα να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη. Τώρα όσον αφορά την καρδούλα που δεν ακούσατε μάλλον είναι ακόμα νωρίς συνήθως 7η με 8η βδομάδα την ακούνε οι γιατροί.

Αντε και να χτυπάει ΠΟΛΥΥΥΥΥ δυνατάαααααααα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ βασούλα!!!

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Χαίρομαι που γύρισες πίσω και μάλιστα με τόσο ευχάριστα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια ευχομαι σε ολες γρηγορα φουσκωμενες κοιλιτσες ;);) εγω δεν μπορω να το πιστεψω ακομα νομιζω οτι ονειρευομα :cheer: :silly: :cheer: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Βασουλα!!!!!

Ζπεροχα νεα!!!

Ξεχναμε τα παλια και παμε για αλλα!!!

Μια ηρεμη εγκυμοσυνη με ενα γερο μωρακι ευχομαι!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα έγραψε:

3-4 εβδομαδων πρεπει να ειμαι συμφωνα με τη χωριακη θα μαθω σιγουρα οταν ξαναπαω στη γιατρο μου!ειχα μια παλινδρομη πριν ενα χρονο κ αρχισα να το ψαχνω παρολο που οι γιατροι μου ελεγαν οτι δεν υπαρχει λογος δεν ειχα αλλο ιστορικο ξαφνικα ανακαλυψα οτι πηζει το αιμα πολυ παραπανω απο το φυσιολογικο

Βασουλα μπραβο! με το καλό κοπέλα μου- το αιμα σου που πήζει θα σου δωσει ο ιατρος σου -ξέρουν αυτοί τι χρειάζεται- φαρμακάκι- και θα αραιωνει για να κυκλοφορει σωστά στη μητρα σου και όλα θα πάνε καλά! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ 1ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εύχομαι αυτλη τη φορά να πάνε όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα καλά....μια τελειόμηνη εγκυμσούνη.. ;););););)

στείλε μας τη θετική σου σκέψη σε παρακαλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια συνονοματη! Σου ευχομαι να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη!

Ολα καλα θα σου πανε τωρα που εμαθες και το προβλημα και παιρνεις θεραπεια! Μην ανησυχείς καθολου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια και απο μενα και ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη :):)

αντε και μεχρι το τελος του χρονου να ειναι ολα τα κοριτσακια του σαιτ με φουσκωμενες κοιλιτσες :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...