Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 16


Recommended Posts

Βρε Χρυσα μου, δεν μου πεφτει λογος, αλλα γιατι ο αντρας σου και η μαμα σου ειναι τοσο απολυτοι στο να πας μια βολτα? Αν σου εδωσε το οκ ο παιδιατρος, δεν καταλαβαινω που ειναι το προβλημα...Οσο για τη φιλη σου, μονο οταν εχει αναγκη να 'κλαφτει' ερχεται σε εσενα? :dry:

Θεκλα μου, ειδες που τον αδικησες τελικα τον καλο σου? Γιατι δεν πας καμια βολτιτσα να ξεσκασεις και εσυ λιγο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ θεκλα μου κι εμενα σημερα ο δικος μου θελει να παμε εξω για φαγητο...

αλλα που να παω?????

να μεινω τοση ωρα σε μια καρεκλα, να τρεχω καθε τρεις και λιγο στην τουαλεττα, εχει και ζεστη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα και εγώ αυτό ήθελα να σε ρωτήσω.Γιατί δε βγαίνεις βολτίτσα?

Θεκλα και Βασω γνώμη μου είναι να την πάτε την βολτούλα σας γιατί μετά θα θέλετε και δε θα μπορείτε.

Εγώ σήμερα γυρνούσα όλο το πρωί.Βρήκα επιτέλους νυχτικια.Δεν τρελάθηκα κιόλας αλλα ήταν σαφώς καλύτερη απο τις γεροντίστικιες που κυκλοφορούν στο νούμερο μας :lol:

Πήρα σουτιέν θηλασμού και πραγματάκια για την κορούλα μου :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μένουμε σε χωριό και ξέρετε πως είναι εδώ τα πράγματα.όλο δεισιδαιμονίες. Εδώ βγήκα έξω το βράδυ στην αυλή και μου πρήξανε το συκώτι. Βέβαια η μάνα μου δεν έχει τέτοια κολλήματα αλλά δεν θέλει και να βγω γιατί έκανα καισαρική και πρέπει να προσέχω λέει. Λες και θα πάω να σκάψω. Αλλά και να έβγαινα, όπως κατάλαβες παρέα γιοκ. Αλλά ξέρεις τι λένε, εκεί που είσαι ήμουνα, κι εκεί που είμαι θα'ρθεις.

Βρε Βασιλική, κάντου το χατήρι. Άλλωστε μετά δεν θα είναι τόσο εύκολο να ξεμυτίσεις από το σπίτι. Δεν χρειάζεται να κάτσετε και με τις ώρες. Λίγο καλό φαγητό, μία μπυρίτσα και πάλι σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου αν πάτε κάπου εκτός χωριου?Για να μη μιλάνε οι καλοθελητες....

Αυτές οι φίλες που εξαφανίζονται οταν τις χρειάζεσαι :angry:

Τουλάχιστον είναι ο αντρούλης σου εκεί για παρεούλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου οσο κι αν σας κανει εντυπωση, μου ειναι απιστευτα δυσκολο!!!!!

εδω και μεχρι το γιατρο που πηγαινω, χαλια γυριζω...

μερα με τη μερα η κοιλια μου φουσκωνει και ζοριζομαι ολο και περισσοτερο...

σκεφτητε τι βαρος κουβαλαω εγω τωρα... απο 2,5 κιλα καθε παιδι!!!

οσο για το μεγεθος της κοιλιας....

παντως οι 5-6 ραγαδες που σας ελεγα πριν δυο εβδομαδες, τωρα ειναι πολλες!!!!

ποση ελαστικοτητα να εχει πια το δερμα :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εγκυουλες και μανουλεεεεεεεες !!!!

τι κανετε????

απο οτι διαβαζω ειστε ολες καλα .. :)

επεστρεψε και η Αναστασια μας με ενα νεο μικρο μελος εμαθα ... :laugh:

Αναστασια μου να σου ζησει και παλι η ζουζουνενια σου ,να ειναι γερη καλοτυχη ευτυχισμενη!

εμεις σημερα φτιαξαμε λιγο το δωματιακι μας και σας εχω πολλες φωτο !!! :woohoo: :woohoo:

αν μου δωσετε το οκ τις βαζω προς το παρον θα βαλω μια γιατι δεν θελω να γεμιζω ετσι σελιδες και να σας πριζω με το δωματιακι μας .... :P:P

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω tweetaki μου αλλο που δεν ηθελα :laugh: :laugh:

ξεκιναωωωω .... :P

εδω φενεται λιγο η ντουλαπα μας ...και μια σκαλα ..η σκαλα θα φυγει δεν ειναι decor !!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν φύγω όμως θα σου πω οτι είναι παρα πολύ ωραίο το δωματιο σας,πολύ ζωντανό.Στα ίδια χρώματα στα έπιπλα κινήθηκα και εγώ,αν και δωματιο θα φτιάξω κατα το Πασχα!!(Η ντουλάπα τέλεια και εγώ με γυαλι την έκανα :P )

Βαλε και αλλες...Ναι?

Φιλιά πολλά σε όλες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα να πω ένα γρήγορο "γειά" και πέτυχα το υπέροχο δωμάτιο της Wendy!!!!Είναι απίθανο, το πιο προσεγμένο παιδικό δωμάτιο που έχω δει...(φαίνεται ότι έχεις γούστο!). Με το καλό να έρθει ο κάτοχός του και να το χαρεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα δικά μου νέα είναι παρόμοια με της Πόπης: το μωρό είναι πλάγια και δεν έχει καμία όρεξη να πάρει θέση.Το αμνιακό είναι ακόμα τόσο πολύ που τον αφήνει και κινείται διαρκώς... Ήρθε η μαία εχθές (τελικά αποφάσισα να πάρω μαία και μετά τη χθεσινή μας συζήτηση δεν το μετάνοιωσα καθόλου) και δεν της άρεσε πολύ έτσι όπως κάθεται ο πεισματάρης μας. Τη Δευτέρα θα πάω στο γιατρό να δω τι θα μου πει. Ο προσαγωγός μου πάει από το κακό στο χειρότερο. Αυτά!!!!

Αναστασία, να σου ζήσει!!! Περιμένουμε λεπτομέρειες για τη γέννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μου υπεροχο το δωματιο σας, ωραια χρωματα,ζουζουνιαρικα! Με το καλο να ερθει και το μωρακι σου να τα χαρει ολα αυτα!

(Προσεξα λαπ τοπ στο γραφειο? Καλε, απο τωρα το μαθαινετε το παιδι? :woohoo:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινοσουπιτσα μην αγχωνεσαι! Ολα παιζονται μεχρι τελευταια στιγμη, που ξερεις, μπορει και να γυρισει το νινι! Με τη μαια τι εχετε συμφωνησει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι κανείς εδωωωω;;;;;

Βασούλα, τι τέλειο δωμάτιο! Τι προσοχή στην λεπτομέρεια! Μπράβο κοριτσάκι. Με το καλό να γεμίσει.

Σταυρούλα, καλά να περάσετε.

Κι εμείς μέσα σήμερα. Όλη μέρα είμαι μόνη μου γιατί ο άντρας μου αυτό το διάστημα δουλεύει ως αργά και ΣΚ. Προσπαθεί να τελειώσει τις δουλειές πριν την άφιξη της μικρής. Έχω πήξει λίγο αλλά δεν έχω και πάντα την όρεξη για εξόδους. Μου το προτείνει ο καημένος παρά την κούρασή του αλλά είμαι με τις φάσεις μου. Είναι που μέρες μέρες αισθάνομαι ασήκωτη!

Κατερίνα μην αποθαρρύνεσαι. Αφού υπάρχει πολύς χώρος ακόμα για τουμπίτσες δεν αποκλείεται να γυρίσει. Θέλει απλά να κρατήσει σε αγωνία τη μαμά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα ειμαι εγω εδω...

Μοναχουλα εισαι? Εγω οχι, αλλα πολλες φορες ετσι αισθανομαι. Ο αντρας μου δουλευει αρκετες ωρες και ειναι και αρκετα στον υπολογιστη, ο μικρος βλεπει παιδικα κλπ.Εχω πηξει και εγω συνεχεια στο σπιτι, βαρεθηκα...Ωρες ωρες ομως και εγω δεν εχω διαθεση να βγω. Λεμε αυριο μηπως παμε σε κανεναν παιδοτοπο να παιξει ο Γιωργος, να ξεφυγει και αυτος λιγο, αλλα απο την αλλη σκεφτομαι και τη ζεστη...

Ουυυυυυφ πια...

ευτυχως που εχουμε και το μαμμυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...