Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 16


Recommended Posts

aggelike. έγραψε:

annoula mou opws ta eiepate kai xtes apo kinigos tsouktrwn egina dromeas :P:P:P

twra eimai se fasi trexate podarakia mou :laugh: :P

Αγγελικουλα αντεχεις ομως το περπατημα με τετοια ζεστη? Εγω οχι... :blush: Εμας χθες που πηγαμε μας ειπε περπατημα και σεξ.

Περπατημα δεν μπορω εγω, σεξ δεν μπορει ο αντρας μου! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kuo28 έγραψε:

Όχι ακόμη, με γάζα και οινόπνευμα την "περιποιούμαι" εκεί, αλλά τίποτα. Της μπέμπας σου;

οχι, κι εγώ της βάζω κάθε φορά που την αλλάζω οινόπνευμα αλλά τίποτα. έχει μαυρίσει αρκετά αλλά δεν το βλέπω να πέφτει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου. Βλεπω ολες καλα εισαστε μπραβο σας!!!!

Χθες πηγα με τον αντρουλη μου και τη μαμα μου στην Αγιασο,ενα παραδοσιακο χωριο που γιορταζει το δεκαπενταυγουστο λογω της Παναγιας που εχει για πολυουχο. Αναψαμε κερακι και ζητησα να μας εχει τα μωρακια μας γερα. Μετα μας πηγε ο Δημητρης για πιτσα. Ωραιοτατα ηταν. Ευτυως απο χθες το απογευμα οι καουρες σταματησας και το βραδυ κοιμηθηκα καλα.

Θεκλα μου καλη επετειο να εχετε και του χρονου παρεα με το νινακι σας να τη γιορτασετε...

Μπελλα μου μπηκαμε πια στο μηνα μας οποτε ας ερθουν τα μπεμπακια μας οταν με το καλο το αποφασισουν...

Αννουλα μου μια χαρα μεγαλωσε το αντρακι σου,ετοιμος ειναι πια για να ερθει στην αγκαλια της μανουλας του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ευχαριστω για τη βοηθεια :kiss: Θα παρω εναν αποστειρωτη για αρχη κ βλεπουμε...

Αχ δεν ξερετε ποσο σας ζηλευω που μιλατε για αφαλουληδες κ μωρακια που σας...κατουρανε!Ανυπομονω να τα ζησω κ εγω!Καντε μια ευχη κ για μενα να εχει γυρισει τη Δευτερα που θα παω να δω το μπεμπουλινι μου :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου, μπραβο, τι ωραια νεα! Αναψες κερακι και για εμας? Τι καλη που εισαι και μας σκεφτεσαι!Περασαν και οι καουρες ε? Μπραβο τωρα θα ευχαριστιεσαι και υπνο!

Ποπη τη Δευτερα θα πας να το δεις? Αντε βρε κοριτσι μου, μακαρι να εχει γυρισει το νινι, σε ποια εβδομαδα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, καλό αυτό με τις καούρες, πραγματικά δεν υποφέρονται. έχει πάρει θέση το μωρό προφανώς και χαλάρωσε το στομάχι σου.

Πόπη, υπομονή και ήρθε ο καιρός. Θα τα ευχαριστηθείς κι εσύ και με το παραπάνω!!

Αχ, βρε κορίτσια εχθές γέλασα πάρα πολύ. Μόλις είχα ταίσει το μωρό, και το κρατούσα να ρευτεί. Με κοίταζε ο Ορφέας και ξαφνικά μου λέει:

" Και δεν μου λες, το μωρό γιατί το παρακαλάς να ρευτεί κι εγώ πρέπει να ζητάω συγγνώμη?" άντε τώρα να του εξηγήσεις! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ. ΕΙΝΑΙ Ο ΕΝΑΣ 2500 ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ 2700. ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεκλα μου, να ειστε παντα ευτυχισμενοι και να γερασετε μαζι!

Μπελλα, μπηκες στον μηνα σου! Χαλάρωσε τώραααα!!!

Βασιλικη φοβερό αυτο με τα σκουλαρικια!

Συμπεθερούλα μου σε έκανα αποδοχη!!!

Αντε δες τώρα τον γαμπρούλη σου!

Οσο για την ευχή, εγώ κορίτσια είμαι πατροπαράδοτος τύπος και τα τηρώ για το μωράκι μου! Μόλις ήρθαμε σπίτι πήραμε τηλ τον πνευματικό μας και ήρθε και μας διάβασε μια ευχούλα!Το μωρό θα το βγάλω μόλις σαραντήσω.Εγώ βγαίνω κανονικά για ψώνια και άλλες δουλειες!

Μας εξήγησε ο παπας οτι ο σαραντησμός είναι καθαρά για προληπτικούς λόγους επειδή είναι μικρούλια τα παιδάκια μας και σε περίπτωση που κολλήσουν το παραμικρό είναι πολύ δύσκολη η διάγνωση.

Οσο για το κατούρημα βρε κορίτσια ο δικός μου έχει κατουρήσει τον τόπο.Σήμερα το βράδυ, εκεί που πήγα να τον αλλάξω, έβγαλε γουλίτσα και τρόμαξα. Τον πήρα αγκαλίτσα έτσι όπως ήταν γυμνούλης και ξαφνικά ενιωσα ένα ζεστό πραγματάκι να τρέχει μέσα στο στήθος μου. Οοοοχι δεν ήταν το γάλα μου αλλά τα τσισάκια του μωρού μου!Το απολάμβανε κιόλας ο σκατουλίνος μου!

Ο αφαλός μας εμάς σχεδόν έπεσε.Απο ένα μικρό κομματάκι κρέμεται!

Εμείς βάζουμε μπεταντίν μέσα απο το κομματάκι που πρέπει να πεσει. Ως τώρα το έβαζα επάνω και δεν εκανε τίποτα. Ο παιδίατρος μας εδειξε πως να το κάνουμε!

Σχετικά με τα κακάκια τους. Πόσες φορές την ημέρα κάνετε;

Εμας εκεί που είχε διάρροια λόγω της μη σωστής διατροφής του κούκλου μου, τώρα έφτιαξαν τα κακάκια μας (μυρίζουν απίστευτα :S ) και κάνουμε 2 φορές την ημέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madre έγραψε:

Αχ, βρε κορίτσια εχθές γέλασα πάρα πολύ. Μόλις είχα ταίσει το μωρό, και το κρατούσα να ρευτεί. Με κοίταζε ο Ορφέας και ξαφνικά μου λέει:

" Και δεν μου λες, το μωρό γιατί το παρακαλάς να ρευτεί κι εγώ πρέπει να ζητάω συγγνώμη?" άντε τώρα να του εξηγήσεις! :laugh: :laugh:

:P:P:P:P:P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: φοβερη ατακα :laugh: :laugh: :laugh:

ποπη ελπιζουμε να εχει παρει θεσουλα το μικρουλι σου!

ελενα ευχαριστουμε που μας σκεφτηκες

κουκου με το καλο κι εσυ να παρεις τα μικρουλια σου αγκαλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κούκλες? πως είστε?

εγώ βαρέθηκα να βλέπω τηλεόραση και ήρθα να διαβάσω τα νέα σας!

πωπωπω τι βαρεμάρα :S:S

Βάσω, υπομονή με τα κακάκια, μάλλον γιαυτό αγόρασε η Αναστασία τον ειδικό κάδο :P

madre έγραψε:

Αχ, βρε κορίτσια εχθές γέλασα πάρα πολύ. Μόλις είχα ταίσει το μωρό, και το κρατούσα να ρευτεί. Με κοίταζε ο Ορφέας και ξαφνικά μου λέει:

" Και δεν μου λες, το μωρό γιατί το παρακαλάς να ρευτεί κι εγώ πρέπει να ζητάω συγγνώμη?" άντε τώρα να του εξηγήσεις! :laugh: :laugh:

χαχαχαχαχαχα κάτι τέτοιο περιμένω να ακούσω κι εγώ από τον δικό μου! είνια απίστευτοι αυτοί οι άντρες βρε παιδί μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΑΣ.

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΓΙΑ ΝΤΟΠΛΕΡ 33 ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΝΑΩ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΑΓΩΓΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΣΤΟ ΠΙΠΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΧΩ ΔΙΑΣΑΦΗΝΙΣΕΙ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ?ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΚΑΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΑΣ.

ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΓΙΑ ΝΤΟΠΛΕΡ 33 ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΝΑΩ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΑΓΩΓΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΣΤΟ ΠΙΠΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΧΩ ΔΙΑΣΑΦΗΝΙΣΕΙ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ?ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΚΑΩ!!!

Δεν είναι τίποτα, το δικό μου ακόμα πονάει! Είναι από την πίεση. Μην ανησυχείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera ki apo emena ti kanete?

egw mhlhsa shmera me ton giatro mou kai ekleisa rantevou sto alexandra thn deytera na paw na kanw kadiografima kai yperixo kardias gia to logo toy oti an mou spasoun ta nerra to vradi to attiko den exei kardiologo kai merxi na ton paroun til na erthei tha kanei poolu wra(thewroume egkymosinh ipsilou kindynou kai den prepei na perimenw katholou kateytheian kaisariki)...

oso gia aposteirwti mou ton ekane dwro i adelfoula mou tis chicco kai mpoukalia...

vre koritsia esas sas exoun poiasei aypnies ki emena ypnilia giati?lete na mou exei pesei o sidiros?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisanthemo έγραψε:

kalhspera ki apo emena ti kanete?

egw mhlhsa shmera me ton giatro mou kai ekleisa rantevou sto alexandra thn deytera na paw na kanw kadiografima kai yperixo kardias gia to logo toy oti an mou spasoun ta nerra to vradi to attiko den exei kardiologo kai merxi na ton paroun til na erthei tha kanei poolu wra(thewroume egkymosinh ipsilou kindynou kai den prepei na perimenw katholou kateytheian kaisariki)...

oso gia aposteirwti mou ton ekane dwro i adelfoula mou tis chicco kai mpoukalia...

vre koritsia esas sas exoun poiasei aypnies ki emena ypnilia giati?lete na mou exei pesei o sidiros?

Αν δεν κάνω λάθος τώρα είσαι στον 9. Άρα, θα πρέπει να κάνεις εξετάσεις αίματος, καλλιέργεια ούρων και κολπικού. Οπότε, αν τυχόν σου έχει πέσει ο σίδηρος θα το δεις. Δεν νομίζω όμως, αν δεν είχες πρόβλημα πιο πριν, γιατί να σου πέσει τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ μπηκα στο μηνα μου!

madre εσκασα στα γελια! :laugh: :laugh: :laugh:

xrisanthemo ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις :kiss: οσο για την υπνηλια...σε ζηλευω!καθε πρωι 4.30 ειμαι στο ποδι (οχι οτι κοιμαμαι και κανονικα μεχρι τοτε)καλου κακου ρωτα το γιατρο σου παντως μηπως χρειαστεις καποια εξτρα βιταμινουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madre έγραψε:

xrisanthemo έγραψε:

Αν δεν κάνω λάθος τώρα είσαι στον 9. Άρα, θα πρέπει να κάνεις εξετάσεις αίματος, καλλιέργεια ούρων και κολπικού. Οπότε, αν τυχόν σου έχει πέσει ο σίδηρος θα το δεις. Δεν νομίζω όμως, αν δεν είχες πρόβλημα πιο πριν, γιατί να σου πέσει τώρα?[/quote:1fvfq9z6]

exw provlima apo priv pinw 3 fores thn mera sidhro...exetaseis exw kanei...tha deixei thn deytera pou exw giatro...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑDRE TΩΡΑ ΗΡΕΜΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΨΙΛΟΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΑ.ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΜΕ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ ΜΟΥ ΠΕ Η ΓΥΝ/ΓΟΣ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΨΗΛΑ.

ΑΠΟ ΑΥΠΝΙΕΣ ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΠΟΙΟΣ ΕΓΩ Η ΥΠΝΑΡΟΥ ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ 1 2 ΔΕΝ ΝΥΣΤΑΖΩ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κόρες, σας αφήνω. Πάω να ετοιμάσω τραπέζι. Κι αν αναρωτιέστε, έφτιαξα κοτόπουλο χωριάτικο με μακαρόνια στο φούρνο :woohoo: :woohoo: Απ'τα αγαπημένα μου! Καλή όρεξη και σε σας και θα τα πούμε το απόγευμα. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιαααααααα.....

ολες καλα βλεπω κ τα νινακια σας μια χαρα....

κ εγω ειμαι καλυτερα ολη μερα στο κρεβατι σχεδον αλλα υπομονη να μπω στον μηνα μου τουλαχιστον...

εχει παρει κ η μαμα τα ρουχα του μπεμπη να τα ετοιμασει σιγα σιγα...

μας φερανε κ την κουνια την τεταρτη δεν την εχουμε ετοιμασει ειναι νωρις ακομα....

Βασιλικη μου οντως προφητικα τα σκουλαρικακια... :blink:

Κυο μου η κουκλα σου ταιριαζει με τον γιο μου πολυ τελικα (αν κ δεν εχουμε δει ακομα προικα) :P:P:P τη δεχετε ο αντρας μου μονο με το βρακι που λενε στην συγκεκριμενη περιπτωση ομως την δεχετε με τα προστυχα τα πρασινα εσωρουχα της :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

γιατι κ ο μπεμπης πρασινα θα φοραει....τα βλεπω μαζι στο γηπεδο.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

εχω κ εγω μια πεινα τρελη τωρα ετοιμαζονται τα μακαρονακια μου.... :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαστε και πάλι...Τελείωσαν τα μαστορέματα. Αννούλα μου ηλεκτρολόγο είχα σήμερα. Δυστυχώς το σπίτι έχει πάρα πολλές εκκρεμότητες και τις κάνουμε σταδιακά για να την παλεύουμε οικονομικά. Τι πράγμα είναι αυτό με τους μαστόρους; Γιατί όποιος έρχεται βγάζει και μία ζημιά :angry: Τεσπα.

Μαράκι εκδρομούλα; Καλά να περάσετε. Αλήθεια που είναι το εξοχικό των γονιών σου;

Θέκλα μου, να ζήσετε ευτυχισμένοι και με το καλό να υποδεχθείτε το γιαβράκι σας :kiss::kiss:

Kuo μου, καλά που δεν το πήρα δηλαδή; (το θήλαστρο). Βολτίτσες διάβαζω...Και πολύ καλά το κάνετε :):)

Μπέλλα μου, λίγο άγχος λιγότερο από σήμερα; ;)

Βαασιλική, απίστευτο το σκηνικό με τα σκουλαρίκια!! Να υποθέσω ότι θα είναι τα αγαπημένα σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, αυξάνεστε και πληθαίνεστε!!!Χαχαχαχχα Κι εμάς γέννησε η γάτα της μαμάς μου πριν 4-5 μέρες αλλά δεν ξέρω ακόμα πόσα έκανε. Μας τα κρύβει η άτιμη :)

Αννούλα μου, και σ'αυτό μοιάζουμε; Περπάτημα γιοκ εγώ, σεξ γιοκ ο άντρας μου. Αααχ για μανούλα Σεπτεμβρίου με βλέπω :S:S:S

Χρύσα, απίστευτη ατάκα ο μικρός :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Γελάω ακόμα.

Κουκου, με το καλό κι εσύ να τα πάρεις αγκαλίτσα.

Magy, τα πέρασα και τα περνάω. Κλασικά συμπτώματα.

Χρύσα μου, δεν νομίζω να φταίει ο σίδηρος. Εμένα που είναι στα τάρταρα δεν μου κολλάει ύπνος :(

Είναι η μέρα του κοτόπουλου σήμερα. Κι εγώ κοτοπουλάκι φτιάχνω.Καλή όρεξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, εσύ δεν ήσουν που είχες την ανησυχία αν σου σπάσαν τα νερά τότε στη θάλασσα και μετά στο ντουζ; Κι εγώ από χτες το βράδυ με την ίδια αμφιβολία είμαι και με ζώσαν τα φίδια. Ενώ έκανα ντουζ ένιωσα ζεστό νερό ανάμεσα στα πόδια μου. Τι να κάνω ρε γμτ; Χτες ήμασταν για υπέρηχο, να ξαναπάω; Ντρέπομαι λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...