Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ???


μαιρη3

Recommended Posts

dreamgirl έγραψε:

Βρε παλιό πελαργέ γιατί αργείς ε γιατί έπεσες σε κίνηση υπόθετο??? … ε βέβαια πόσες γυναίκες υπάρχουν στην Ελλάδα για να δούμε άπειρες και σε όλο τον πλανήτη που να κάθομαι να μετράω τώρα!!!!! πάντως εγώ σε περιμένω με ανοιχτές αγκάλες ακούς εδώ είμαι !!!! είμαι ανοιχτά και σε περιμένω………………

Και κάτι ακόμα δεν σε ζάλισα πελαργέ ε όχι!!!! έχω ωραίο παγωτό να σε κεράσω άμα θα έρθεις…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαιρη3 έγραψε:

dreamgirl εχεις δικιο απλα τα ξεθαψα απο ενα παλιοσυρταρι κ τα εκανα πιο πολυ για λογους ψυχολογιας!! :blink: αλλα ειναι αδυνατον να χεις περιοδο κ ωορρηξια μαζι!!!!!! :blink: ΜΟΥΦΕΣΣΣΣΣ!!!οχι δε με παιρνει απο κατω ισα-ισα πεισμωνω κ ξερω οτι θα το καταφερουμε!!αληθεια το πιστευω για ολες μας!!!!! :woohoo:

Έτσι θα τα καταφέρουμε δίκιο έχεις :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titina21 έγραψε:

http://http://www.youtube.com/watch?v=JgKv8SGp-jk

ΠΑΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ!!!!!!!ΩΠΑ ΩΠΑ!!!ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Ωραίο το τραγούδι έτσι ανεβαίνουμε δυναμικά

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχααχαχχααχχαχχαχααχχαχχαχααχχαχαχα!!!!!! :silly: :woohoo: :woohoo: αυτα ειναι!!!θελεις μωρακι να πιουμε ενα σφηνακι!!! :silly: :silly: :kiss: να σαι καλα!!!κριμα γιατι δε μπορουσα να χορεψω ποναει η κοιλιτσα μου!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

χαχαχαχαχααχαχχααχχαχχαχααχχαχχαχααχχαχαχα!!!!!! :silly: :woohoo: :woohoo: αυτα ειναι!!!θελεις μωρακι να πιουμε ενα σφηνακι!!! :silly: :silly: :kiss: να σαι καλα!!!κριμα γιατι δε μπορουσα να χορεψω ποναει η κοιλιτσα μου!!! :laugh:

Και εγώ δεν μπορώ είμαι στην δουλειά αλλά είναι σούπερ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ με 5-6 σφηνακια τεκιλα κ πολυ τραλαλο θα χουμε σε κανα 9μηνο ενα σουπερ μωρο?????!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: κοριτσια ελπιζω να μην καταληξουμε μαζι με τους αντρες μας στους Α.Α!!! :silly: χαχαχαχαχαχααχχαχαχα!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titina21 έγραψε:

ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ!!!!!Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΤΗΣ ΓΕΜΑΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΕΛΠΙΖΩ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :P:P:P:P:P:P

Θα πάρω το δεύτερο το χορό της γεμάτης κοιλιάς :):):):):):):):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

δλδ με 5-6 σφηνακια τεκιλα κ πολυ τραλαλο θα χουμε σε κανα 9μηνο ενα σουπερ μωρο?????!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: κοριτσια ελπιζω να μην καταληξουμε μαζι με τους αντρες μας στους Α.Α!!! :silly: χαχαχαχαχαχααχχαχαχα!! :silly:

Σωστάααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titina21 έγραψε:

ΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΦΗΝΑΚΙ!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P:P

μετα ετσι μας βλεπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...