Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αντισυλλυπτικα Απορία


makotaki

Recommended Posts

Κορίτσια μου έχω μια απορία. Θα σταματήσω τα αντισυλλυπτικά αυτό το μήνα. Τα παίρνω 7 μήνες λόγω ασταθής περιόδου. Παίρνω τα yasminelle. Είχα ρωτήσει τον γυναικολόγο μου, σε πόσο χρονικό διάστημα μπορώ να ξεκινήσω για ένα μωράκι αφού τα σταματήσω και μου είπε αμέσως όποτε θέλω. Ξέρει καμμία σας αν ευσταθεί? Μετά από τα αντισυλλυπτικά δυσκολεύεσαι περισσότερο για να μείνεις έγκυος?Ευελπιστώ να κάνανε την δουλειά τους και με μια πολυκιστικούλα που είχα. Η πολυκιστικούλα μου είπε ο γιατρός είναι ανενεργή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μολις τα σταματησα..εμεινα..θελεις τυχη;;θελεις οτι ισχυει;;τι να σου πω..κανονικη περιοδο παντως δε προλαβε να μου ερθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν σταματήσεις τα αντισυλληπτικά, μπορείς να μείνεις έγκυος αμέσως. Πολλοί λένε ότι η περίοδος μετά τη λήξη των αντισυλληπτικών είναι πολύ γόνιμη, αλλά κάτι τέτοιο δεν ευσταθεί (στο λέω για να μην απαγοητευτείς αν δεν μείνεις αμέσως). Εγώ έμεινα έγκυος ένα χρόνο μετά που τα σταμάτησα, αλλά για μεγάλα διαστήματα δεν προσπαθούσαμε καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΠΑΙΡΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ.Κ ΜΕΝΑ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΜΕΣΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KI EGW AYTA EPERNA GIA 7 XRONIA PERIPOU...DEN EIXA KAPOIO PROBLIMA APLA GIA ANTISILIPSI! AFOU TA STAMATISA EGW META APO 2 MINES EMEINA EGKYOS!!TO IDIO KAI I ADERFI MOU,ME TO POU TA STAMATISE EMEINE EGKYOS APO TON PRWTO MINA....DE KSERW KI EGW AN ONTWS ISXIEI....ME TO KALO SOU EYXOMAI KI ESENA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...