Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΛΕΝΑΚΙ ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ;;;ΤΙ ΝΕΑ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ;;;ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΑΤΕ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ!!!!ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΧΑΡΑΚΗΣ;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΑΛΟΝ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ :blink: :silly: :ohmy::angry: ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ :(:(:(:(:( ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΛΙ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ..

Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ...ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ...ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΗΠΩΣ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΟΦ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ....ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΙΝΩ... :blink:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυκαλα ειναι ο χαρακης ξεσαλωνει γιατι ολο βολτες κανει δεν μας βλεπει το σπιτι οποτε το καλυτερο του αχ πως σε νιωθω με τον υπνο τα ιδια κ εμεις!!!

ασπασημερα πηγα μια βολτα απο τα καρφουρ κ ειχε ποδηλατα///9στου ρεντη πήγα)

εμεις πριν λιγο μαζευτηκαμε....ενω ειχα πει θα το παω στο παιδοτοπο σκεφτηκα να μην κανει κ κατι η μανουλα να χαρει κ πηγα κ ψωνισα ρουχα κ αξεσουαρ :woohoo: :woohoo: :woohoo: κατι τετοιες στιγμες δεν σκεφτομαι καν οτι μου λειπει ο νικος :P:P

βεβαια με το χαρη ειχε κ πλακα ολο το θεαμα γιατι εμπαινα στο δοκιμαστηριο κ επαιρνα κ το χαρακη κ το μωρο μου ανοιγε τις κουρτινες :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αυριο το πρωι επιτελους θα παω για γενικες εξετασεις εχω να κανω απο τοτε που ειμουνα εγκυος πιστευω πως ηρθε ο καιρος επιτελους :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει, λογικά θα καταλήξω στης γειτονιάς.

Βαρέθηκα να ψάχνω....

Όσο σκέφτομαι την έκφρασή της όταν το δεί!!!! :woohoo: τρελλαίνομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Αλήθεια βρε Βίκυ είδες πόσο τα είχε???

Βρήκα στην γειτονιά μου με 74€.

Sorry βρε κορίτσια που σας έχω πρήξει με το ποδήλατο... :blush:

χαχαχα εμένα όπως προείπα με ενδιαφέρει το θέμα & με βγάζεις απο τη διαδικασία του ψαξίματος!

Αλήθεια απο πού είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JennyBill έγραψε:

χαχαχα εμένα όπως προείπα με ενδιαφέρει το θέμα & με βγάζεις απο τη διαδικασία του ψαξίματος!

Αλήθεια απο πού είσαι;

Μένω στην Κυψέλη και με λέα Άσπα. :)

Εσύ ποιά είσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Βίκυ!!! :)

Φτάσατε στο vol.3 κοριτσάκια ε; Εύγε!!! :silly: :laugh:

Δεν σας προλαβαίνω εδώ καθόλου, ελάχιστα νέα σας έχω καταφέρει να διαβάσω!!! :unsure:

Εύχομαι να είστε όλες καλά!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας!!!1

Τι κανετε;;

Τον ειδαμε τον ΑΓΟΡΑΡΟ μας τελικα αν και παλι ηταν λιγο ντροπαλος

και δεν ηθελε να ανοιξει τα ποδαρακια του! Αλλα μαλλον αγορι λεει

ο γιατρος! :)

Ειμαστε 14,3 εκατοστα και 143γρ.!! Α! ειναι ιδιος με μενα!! :silly: :woohoo: Τον εχω σε 3ντι φωτο!! Ολα καλα λεει! Μεγαλωνουμε μια χαρα!

Ασπα μου δεν μας πριζεις! Αλοιμονο! αν δεν τα πεις σε εμας σε ποιον θα τα πεις;; :) Παρε αυτο της γειτονιας σου καλυτερα! Αχου φανταζομαι την μικρη σου χαρα που θα κανει!

Βικακι μου τι ειμαστε εμεις οι γυναικες ε;; με 2 ρουχα τα ξεχναμε ολα! :laugh:

Βικουλινι μου χαρα στο κουραγιο σου! Μονη σου την πας στην θαλασσα την μικρη;;

Κατερινακι μου εισαι;;;

Τα φιλια μου σε ολες!! Εφαγα και τζατζικι,ευχομαι να μην σαν μυρισε! :laugh: :laugh: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγάπη17 έγραψε:

Καλησπέρα Βίκυ!!! :)

Φτάσατε στο vol.3 κοριτσάκια ε; Εύγε!!! :silly: :laugh:

Δεν σας προλαβαίνω εδώ καθόλου, ελάχιστα νέα σας έχω καταφέρει να διαβάσω!!! :unsure:

Εύχομαι να είστε όλες καλά!!!

:kiss:

Που χαθηκες βρε Αγαπη;;;

Καλα εισαστε;; Η μικρη σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ λενακι τωρα θα δεις τι καψουρα θα φας με το γιο...

κ οπως ειπαμε θα ναι κ προστατης για την ειρηνουλα ας τολμησει κανεις να τη πειραξει θα καθαριζει ο αδερφος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

αχ λενακι τωρα θα δεις τι καψουρα θα φας με το γιο...

κ οπως ειπαμε θα ναι κ προστατης για την ειρηνουλα ας τολμησει κανεις να τη πειραξει θα καθαριζει ο αδερφος...

Αχ Βικακι απο ρωτα εχω τρελαθει! Ξερω πως θα φαω τρελη καψουρα!

Ο Παυλος με πειραζει και λεει: εσυ τον γιο σου και εγω την κορη μου!

Οποτε καταλαβαινεις τι θα γινετε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ μου αναμένω με ανυπομονησία τις διακοπούλες μας που ξεκινούν σε μερικές μέρες!!! :)

Εσύ είσαι καλύτερα; Δεν έχω παρακολουθήσει τις συζητήσεις. Το εύχομαι!!! Ο Χαράκης;

Λενάκι αγόραρο έχετε; :woohoo: Κοριτσάκι μου με το καλό! Αν θυμάμαι καλά ήθελες αγοράκι τώρα; Γερό να είναι βέβαια πάνω από όλα!!! :cheer:

Λενάκι είμαι στο eimaimama πιο πολύ, γράφω κι εκεί στο αντίστοιχο θέμα. :) Εδώ δεν σας προλαβαίνω και όλο σκέφτομαι να γράψω... Λέω θα λένε τα κορίτσια "Καλά πόοσα επεισόδια έχει χάσει αυτή!!!" :blush::S:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπηδεν παρεξηγουμε,θα χαρουμε να γραφεις κ εδω ;) ...καλα ειναι ειναι ενα μικρος ανταρτης :woohoo: :woohoo: :woohoo: η μικρη σου??

με το καλο οι διακοπες σας να ξεκουραστητε κ να περασετε τελεια

λενακιτελεια ουτε κανονισμενα να τα ειχατε :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγάπη17 έγραψε:

Βίκυ μου αναμένω με ανυπομονησία τις διακοπούλες μας που ξεκινούν σε μερικές μέρες!!! :)

Εσύ είσαι καλύτερα; Δεν έχω παρακολουθήσει τις συζητήσεις. Το εύχομαι!!! Ο Χαράκης;

Λενάκι αγόραρο έχετε; :woohoo: Κοριτσάκι μου με το καλό! Αν θυμάμαι καλά ήθελες αγοράκι τώρα; Γερό να είναι βέβαια πάνω από όλα!!! :cheer:

Λενάκι είμαι στο eimaimama πιο πολύ, γράφω κι εκεί στο αντίστοιχο θέμα. :) Εδώ δεν σας προλαβαίνω και όλο σκέφτομαι να γράψω... Λέω θα λένε τα κορίτσια "Καλά πόοσα επεισόδια έχει χάσει αυτή!!!" :blush::S:lol:

Αγαπη ποια εισαι στο ειμαιμαμα;;;και εγω ειμαι εκει η ΕλεναΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...