Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΒΡΕ!!! ΚΑΛΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ!!!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!! ΕΙΠΑΜΕ!!! ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΠΙ ΤΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ. ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΑΣ ΟΜΩΣ...ΟΛΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ...

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!

ΑΣΠΑ ΑΝΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ 4 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Ε?? ΩΡΑΙΑ!!!

ΒΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΛΙ COCTEILS??? ΜΠΡΑΒΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ....ΙΧΙΧΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΚΟΨΙΔΙΑ ΑΠ' Ο,ΤΙ Μ' ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ..ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΜ ΠΩΣ.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ααααααα καλέ τώρα το παρατήρησα, έληξε ο διαγωνισμός και πήρες το μπανάκι lenaki???

Πολλά-πολλά συγχαρητήρια!!!!! Καλορίζικο να είναι για τον μπέμπη σου!!!

Κατερίνα τι κάνεις? Ξεκλέβεις χρόνο και μας στέλνεις την καλημέρα σου? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιααα!!!!!καλο μηνα να εχουμε!!!

χτες πηγαμε βολτιτσα το απογευμα με την μαμα μου κ τα παιδια!!!φαγαμε εξω,πηγαμε κ στις κουνιες!!!! :silly: :silly: ωραια ηταν!!!στις 10 γυρισαμε!!!! :silly:

η μαρια μου εχει 4-5 μερες τωρα που κανει τσισα στο γιογιο κ σημερα εκανε κ κακακια!!!!την επνιξα στα φιλια που εγινε μεγαλη γυναικα πια!!! :laugh: :P:P :silly:

χτες τη νυχτα κατι τσιμησε τη μαρια στο ποδι κ πρηστηκε πολυ!!!ε λεω καμια μελισσα θα μπηκε κατα τη διαρκεια της ημερας η' την τσιμπησε κουνουπι μολθσμενο... :huh::unsure::ohmy: κ τελικα σημερα την πηγαμε στον παιδιατρο κ μας ειπε οτι μαλλον αραχνη την τσιμπησε κ μας εγραψε 2 αντιβιωσεις κ μια κρεμα!!!!τι αραχνη βρε κοριτσια??εγκεφαλικο κοντεψα να παθω... :ohmy::ohmy::dry::S

δεν θυμαμαι τοσα που γραψατε.... :blink::blink: ουφ.....δεν χωρανε πολλα στο λιγοστο μυαλο μου!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ναι μιρλιτσα...αραχνη....μα που βρεθηκε η αραχνη??? :blink::ohmy: κ για να την τσιμπησε θα ειναι απο κεινες τις μεγαλες....ιουυυυυ....μπλιαχχχχ!!! :huh::blink:

αν κ κατι μου λεει οτι παλι εξω επεσαν οι γιατροι εδω.. :angry::huh: ε μα αραχνη???? :blink::ohmy:

τεσπα τη λυπαμαι τωρα με 2 αντιβιωσεις την καημενη... :(:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που το λές βρε μανούλα3, η κόρη μου που είναι 3+, της πρήστηκε το χείλι της και την πήγε η μαμά μου στο Κέντρο Υγείας του χωριού, γιατί είναι σε διακοπές, και ο γιατρός της είπε ότι κάτι μεγάλο την τσίμπησε.

Της έδωσε φενιστιλ σε σιρόπι και της είπε αν δεν ξεπρηστεί να πάρει αντιβίωση.

Ευτυχώς όμως της πέρασε γρήγορα και δεν χρειάστηκε να ξεκινήσει αντιβίωση. Τώρα τι την τσίμπησε, ένας θεός ξέρει... :huh::dry:

Δεν ξέρω αν πραγματικά όμως ήταν τσίμπημα ή επειδή όλα τα βρόμικα τα βάζει στο στόμα της παρόλο που είναι μεγάλη. :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω στεναχωρηθηκα με την αντιβιωση.... :(

της εδωσε augmentin K atarax... :huh::dry:κ κρεμα fucicort... :dry:

ειναι πολυ πρησμενο,να πω την αληθεια,εκει στο ''κουτουπιε'' του ποδιου... :unsure: (δεν ξερω κ αν το λενε ετσι!) :blink::huh:

αγχωθηκα παλι!!κ εχουμε μονο 1 παιδιατρο τωρα εδω...ο αλλος λιαζεται... :angry::angry::angry::P

ουφ..... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κοριτσουδια???

εμεις πριν λιγο γυρισαμε απο ψωνια καλε τι ζεστη ειναι αυτη!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΛΕΝΑΚΗ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!!!!!!

αντριανναπου σαι μαρη τοσες μερες??περαστικα στο μαρακι...

φλωριανναπεραστικα κ σε σας

mirlitsaωραια κοντευει η αδεια κ θα ξεκουραστεις

κατερινακηκαλα να περνατε

βικουλινιαχ κανε κ για μενα μια βουτια στη θαλασσα της παρου που το εχω καημο :P

κ σε οσες ξεχασα πολλα πολλα φιλακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τα περαστικά κορίτσια.

Μανούλα 3, δεν το πιστεύω καλέ σίγουρα αράχνη;;; Τι να πω; Γρήγορα περαστικά.

Μιριλίτσα, περαστικά και σε εσάς.

Καλά τι έγινε περονόσπορος έπεσε... Μπα σε καλό μας...

Bikxar, έχει απίστευτη ζέστη εεε;; Εγώ είμαι μέσα στο γραφείο και δεν έχω καταλάβει και πολλά. Το απόγευμα θα πάμε για κανένα μπανάκι γιατί δεν μας βλέπω καλά, τι βλέπω τη θερμοπληξία να έρχεται... :blink:

Φιλάκια σε ολές :kiss::kiss::kiss: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθαμε απο τον καφε, φαγαμε και τωρα χαλαρωνω στο κρεββατακι μου, τι απολαυση οι διακοπες ρε κοριτσια..αν και το μυαλο μου δεν μπορει να χαλαρωσει ποτε, ακομα κι εδω η ανωμαλη τη δουλεια σκεφτομαι....anyway, Ασπα μου είδες? Τώρα που έχω άπλετο χρόνο τον ξοδεύω εδω με τις φίλες μου, σας σκεφτομαι και ας μην προλαβαινω να μπαινω συχνα στην Αθήνα...

Αντριαννακι μου περαστικα στο Μαρακι...το είχα πάθει κι εγω πριν 5 χρόνια και μου ειχαν κανει κορτιζονη, απο κουνουπι μαλλον εγω, μεσα στο αφτι μου!!Ατιμα εντομα!

Κοριτσια υπομονη με τη ζεστη στην Αθήνα, τί άλλο να ευχηθώ? Να πέσει η θερμοκρασία να υποφέρεται...αν και κατα τα αλλα η Αθήνα τον Αύγουστο είναι ο καλύτερος τόπος...

καλο μπανακι σε όλες όσες πάτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως κ να ναι κατι την τσιμπησε κ ειναι τουμπανο το ποδι της... :(:( θα δουμε πως θα παει τωρα... :unsure:

λενακιι συγχαρητηρια για το μπανακι!!!!με γεια σας κ καλα πλατσουρισματα!!! :silly: :silly:

βικακι ναι χαθηκα μωρε....δεν εχω πολυ ορεξη αυτες τις μερες...μολις κοιμουνται τα παιδια ειμαι σαν ζομπι κ βαριεμαι κ να πιω νερο.... :P οχι απ'την κουραση,μια βαρεμαρα,ενα βαρος...ουτε κ ξερω... :dry::unsure::blush::blush:

πηραμε κ καινουριο πληντυριο κ χτες καθαριζα το μπανιο!!! :blink: αντε να δουμε ποσο θ'αντεξει κ αυτο!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ μην νομίζεις Κατερίνα μου, και εγώ δεν έχω πολύ χρόνο!

Τώρα με πολυβλέπετε εδώ, γιατί τα παιδάκια μου είναι διακοπές και μπορώ και μπαίνω και τα απογεύματα από το σπίτι.

Δουλειά εν τω μεταξύ δεν έχει, οπότε είμαι ενεργή!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΖΕΣΤΕΝΟΜΕΕΕΕ....

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ....

ΒΙΚΑΚΗ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΦΑΓΑ 1 ΠΙΑΤΟ ΜΟΥΣΑΚΑ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ :P:P

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ;;;ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ ΩΡΑΙΑ...ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΕΤΣΙ...

ΛΕΝΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ!

:kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΜΗ ΝΟΜΙΖΩ ΟΧΙ

ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΒΙΚΥ (bikxar) ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ (μαμαπαναη) ΠΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟ ΞΕΡΕΙ!!

ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ!!!!!!!!!!!!!1

Α ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΑΜΜΥ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ MAMMYLAND ΠΟΥ ΠΗΓΑ 18/4!! ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΤΟ SITE!

ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ...

ΑΣΠΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΣΤΑΜΜΥ, ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΙ ΑΔΕΙΕΣ...ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ Η ΒΙΚΗ (ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ) ΑΘΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ..

Ε, ΤΙ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά να μαστε θα κανονίσουμε μια συνάντηση!!!!

Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω!!! :)

Από εδώ, τις μανούλες του 2008, έχω γνωρίσει την stamymammy σε μια ανεπίσημη συνάντηση που είχε γίνει πριν ένα μήνα περίπου. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ...

ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ.

ΝΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΕΙΧΑΤΕ ΒΡΕΘΕΙ..ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΝΟΜΙΖΩ Ε? ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ 2 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχαμε συναντηθεί στο village park στου Ρέντη.

Επειδή είχα μόνο εγώ την κόρη μου μαζί, αργότερα μετά το καφέ έμεινε μια κοπέλα μαζί μου και πήγαμε στα φουσκωτά, να παίξει η μικρή μου!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...