Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!

ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ...Η ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΟΦ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ...

ΣΤΑΜΥ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΤΕ;;;ΕΓΩ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ...

ΒΙΚΑΚΥ ΛΕΝΑΚΙ ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΒΙΚΑΚΥ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΟΥΣΑΚΑ!!!!!!

ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΧΑ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΘΑ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΑΥΡΙΟ ΓΕΜΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΙΣ ΘΥΜΗΣΕ ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΒΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!! :P:P

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια και καλό μήνα και από μένα!!!! :)

Γυρίσαμε αργά το μεσημεράκι από Ερέτρια. Ωραία που περάσαμε.....χόρτασα ήλιο και θάλασσα. Και με τα παιδιά περνάμε καλά στην θάλασσα, παίζω κι εγώ με τα κουβαδάκια...χαχαχα, αλλά όσο να πείς δεν καθόμαστε ως αργά το μεσημέρι και δεν κάνω ποτέ ηλιοθεραπεία.

Έτσι αυτό το ΣΚ που ήμασταν μόνοι απόλαυσα καφέ και ηλιοθεραπεία!!!

Πήρα αρκετό χρωματάκι για ξανθιά!!!! B)

Εσείς καλά είστε, τα παιδάκια σας, πήγατε κάπου το Σαβ/κο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΤΕ Ε;;ΜΠΡΑΒΟ!!

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!!!

ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ;;;ΒΟΛΤΙΤΣΑ Ε;;

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙ ΚΟΣΜΟ...ΒΕΒΑΙΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΜΕΡΟΣ ΑΛΥΚΗ ΛΕΓΕΤΕ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΙΝΗΣΗ...ΤΩΡΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ Ο ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑ ΤΕΡΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΡΤΕΨΕΙ Η ΜΙΚΡΗ...ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝΟ ΚΟΣΜΟ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΠΑΛΙ ΣΥΝΤΟΜΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω έρθει κανά 2-3 φορές στο νησί σου.

Πολύ μου άρεσε...βέβαια τότε ήμουν "ελεύθερη & ωραία"!!!!! ;)

Άλλες διακοπές βρε παιδί μου τότε....ξέγνοιαστες, πήγαινες όπου ήθελες, όπως ήθελες, γνώριζες κόσμο, ξεφάντωνες...θα μου πείς άλλες εποχές τότε, τις νοσταλγώ όμως που και που... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ έγραψε:

ΑΣΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΡΤΕΨΕΙ Η ΜΙΚΡΗ...ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝΟ ΚΟΣΜΟ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΠΑΛΙ ΣΥΝΤΟΜΑ..

Μωρέ μικρούλα είναι ακόμα!!!! Έτσι έλεγα κι εγώ για την κόρη μου....τώρα όμως είναι μια μικρή κυρία. Δεν θα το έλαγα ήσυχη, αλλά πολύ πιο πολύ συνεργάσιμη και συνεννοήσιμη.

Ευτυχώς από Σεπτέμβη ξεκινάμε παιδικό, άλλωστε θα είναι 3,5χρονών οπότε θα είναι πολύ καλά!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΖΟΜΕ ΤΩΡΑ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΧΩΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ...ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΗΝ ΧΑΖΕΥΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΙΡΟΜΕ...ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟΥΛΑ...ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...

ΑΝΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΣΑ!!!!

ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΤΩΝ 14 ΣΕΛΙΔΩΝ!!!!

Ε Λ Ε Ο Σ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΠΙΑ...

ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΤΕ??

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?? ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ? ΣΕ ΠΗΡΑ 2 ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΦΑΝΤΗ...ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ...

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΤΗ ΜΕΣΗ ΣΟΥ?? ΜΟΥ ΕΛΛΕΙΨΕΣ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ...

ΑΣΠΑ μπραβο..τελειο πραγμα η ηλιοθεραπεια μονη στην παραλία ε? Εγώ έκανα ελευθερο camping 7 χρονια στον Αλμυροπόταμο, τον ξέρεις? Ήταν απο τα πιο ωραια καλοκαίρια της ζωής μου...

Στάμμυ μου χάθηκα γιατί έτρεχα με τα του μαγαζιού, έπρεπε να ετοιμαστω και για τις 3 βδομαδες διακοπών...αστα να πανε...κουραγιο με την μικρη, όπως και στις άλλες το εύχομαι...τα ίδια τραβάω κι εγω με τον Νικόλα..το απόγευμα σε ταβέρνα έκανε ακριβώς τα ίδια με την Μαρίσα της Βίκυς!! Έριχνε αλατι στο φαγητό, το άδειασε όλο...κατω!!! Μας ακουσαν όλοι...

και πολλα αλλα σκηνικα σαφως...

Λενάκι μου...φιλια

Βίκυ μου εγω τα τραβαω καθε βράδυ με τον Νικόλα αυτά με το κρεββάτι,...πλεον δεν ασχολούμαι καθόλου...τον αφήνω να κοιμηθεί μαζί μας απλά...όμως από τον χειμώνα θα τον στρώσω γιατι παραψήλωσε και δεν κοιμάμαι όλο το βράδυ από τις κλωτσιές...

Ιωαννάκι μου γλυκό μου λείπεις πολύ..καλά μην στεναχωριέσαι...για την δουλειά...θα ανοίξω δική μου δουλειά βρε...κατι θα σκεφτω...θα βολευτουμε όλες σε κάποιο ποστο,

λοιπόν: η Βίκυ θα περιποιείται τις γυναίκες που θα δουλεύουν στην εταιρεία, η Στάμμυ θα διαπαιδαγωγεί τα παιδιά μας τα οποία θα τα φέρνουμε μαζί στη δουλειά σε ειδικό διαμμορφωμένο χώρο, η Ιωάννα θα είναι η γραμματέας εγω ο κλητήρας που θα πηγαινω για εισπραξεις και φωνε΄ς...χιχι και όποια άλλη πιστή ας προσέλθει κάτι θα κάνουμε... α και φυσικα θα την ονομαζαμε mammies company την εταιρεία χαχαχα....

Μη με βρίσετε για το σεντόνι...αλλά μετά από 14 σελίδες...ε δικαιωματικά μου χαρίζεται μια σελίδα για μενα μονο ε???

Φιλάκια σε όλες, υπόσχομαι αύριο να ξαναμπώ...χιχιχι

Καληνύχτα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου καλησπέρα,

καλέ που είσαι διακοπές???? Περνάς καλά???

εεεε μην με ξεχνάς, βάλε με κι εμένα στην λίστα με τους υπαλλήλους σου!!! Νομίζεις εγώ καλοπερνώ εκεί που είμαι... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α οκ το σκεφτηκα να στο πω πριν οτι μαλλον θα θες και εσυ να μπεις αλλα λεω κατσε να μου το πει μονη της...η εταιρεια που δουλευεις τωρα σε ποια περιοχη ειναι?

ειμαστε στο χωριο του αντρα μου Κρέστενα λέγεται και είναι μετα τον Πύργο, Ν. Ηλείας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακουστά το έχω το χωριό σου...από το κέντρο υγείας που έχετε!!!

Δουλεύω σε μια ιατρική εταιρία και παρακολουθώ τους διαγωνισμούς του δημοσίου. Στο παρελθόν είχα δεί κάποιους διαγωνισμού που είχε βγάλει το ΚΥ Κρεστένων.

Στο Χολαργό δουλεύω...

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην δεν ειναι δικο μου χωριο...ειναι του Βασίλη...χιχι

Ευτυχως δεν το εχω επισκεφτει το κεντρο υγειας για να σου πω...κι ελπιζω να μην το χρειαστω ποτε αλλα ειναι μεγαλο...για χωριο τουλαχιστον απεξω.,..

Στον Χολαργό ε?? Και μια φίλη μου κάνει την δουλειά σου αλλά μάλλον σε άλλη εταιρεία στην Πανόρμου κάπου...χιχι ανταγωνίστρια...

μη φοβασαι..μολις ανεβω αθηνα ΄θα φτιάξουμε το καταστατικό της εταιρείας μας, δεν θα ειναι δική μου θα την κάνουμε μετοχική...χιχι MAMMIES' S.P.A. ΚΑΛΟ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην δεν ειναι δικο μου χωριο...ειναι του Βασίλη...χιχι

Ευτυχως δεν το εχω επισκεφτει το κεντρο υγειας για να σου πω...κι ελπιζω να μην το χρειαστω ποτε αλλα ειναι μεγαλο...για χωριο τουλαχιστον απεξω.,..

Στον Χολαργό ε?? Και μια φίλη μου κάνει την δουλειά σου αλλά μάλλον σε άλλη εταιρεία στην Πανόρμου κάπου...χιχι ανταγωνίστρια...

μη φοβασαι..μολις ανεβω αθηνα ΄θα φτιάξουμε το καταστατικό της εταιρείας μας, δεν θα ειναι δική μου θα την κάνουμε μετοχική...χιχι MAMMIES' S.P.A. ΚΑΛΟ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπριτσες μου τι κανετε;;

Κοιμαται η μικρη και ωρα για χαλαρωση!!!

Βικουλινι μου και η δικια μου τα ιδια κανει! Ταλιμπανιτσα την φωναζω! Ουτε αγορι να ητανε! :laugh: Υπομονη θα μεγαλωσουν και πιστευω θα ηρεμησουν!

Ασπα μου πολυ χαιρομαι που περασατε ομορφα! Αλλο πραγμα οι διακοπες χωρις παιδια ε;;

Σταμυ μου αν κανονισετε ολες να παρετε ενα πουλμαν και να ανεβετε Καβαλα τοτε ναι υπαρχει περιπτωση να βρεθουμε! :lol:

Αλλιως δεν το κοβω να κατεβαινω Αθηνα αν και πολυ θα το ηθελα!

Βρε Κατερινακι εγραψες παλι!! :laugh: Τελεια η ιδεα για την εταιρια! Μου βρηκα και ποστο! :laugh:

Θα με βαλετε στα χρηματοοικονομικα σαν Γερμανιδα που ειμαι να σας δινω συμβουλες για την οικονομια! :laugh: Ετσι δεν κανουν οι Γερμανοι;; :laugh:

Βικακι και Αντριανουλα που εισαστε σημερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μανουλες πολυλογουδες???

εμεις περασαμε μια πολυ ωραια μεγαλη κυριακη

ξυπνησαμε 11.30 :woohoo: :woohoo: :woohoo: απιστευτο αφου για κανα δεκαλεπτο κοιταγα την ωρα νομιζα οτι κανανε πουλακια τα ματια μου

ετοιμαστηαμε κ πηγαμε στην αδερφη μου για μαμ μεχρι το απογευμα

κ μετα ηρθε μια φιλη μου κ πιναμε coctails :P μεχχρι τωραα...

αντε κοριτσια τη φαγαμε τη μια εβδομαδα τι εμειναν αλλες 4 :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ...ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ :(

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Ε;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ Ε;;;ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙ ΤΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ!!!!!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟΙ!!!

ΒΙΚΑΚΗ ΥΠΟΜΟΝΗ!!ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελά βρε Βικουλίνι...είσαι στον μήνα σου και έχεις βαρύνει πολύ εεε???

Άντε καλή λευτεριά να έχεις!!!!

Εγώ δουλίτσα, αυτή την εβδομάδα και μετά αδειούλα για άλλες 2, τι καλά!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες B)B)B) . Καλά δεν σας προλαβαίνω ενα ΣΚ έλλειψα και φτάσατε στις 15 σελ. πρέπει να κάνω υπερωρίες για να σας προλάβω :woohoo: :woohoo: . Πως πάνε τα μπανάκια σας, οι διακοπούλες;;; Εγώ σήμερα γράφω τον Δημήτρη παιδικό :blink::blink: . Την Παρασκευή περάσαμε από 2 το απόγευμα και χάρηκε πολύ επαιζε με τις δασκάλες, με τα παιχνίδια, με μαρκαδόρους, νομίζω ότι θα έχουμε σχετικά εύκολη προσαρμογή, ειδομεν.... αλλά βρε κορίτσια μου έχει πάλι γαστρεντερίτιδα, 2η μεσα με 1 μήνα. Τι στο καλό από τον αέρα την κολλάει;; Που να πάει και κανονικά σταθμό :blink::blink::blink: του λιναριού τα πάθη θα περάσουμε :unsure: .

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια μου και καλές διακοπές στις αδειούχες B)B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ..

ΑΣΠΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 8ο...ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΝΝΟΗΤΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ ΚΑΙ ΒΑΡΕΝΩ...ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΟΦ.... :(:(

ΑΝΤΕ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ναι καλά να 'μαστε, πρώτα ο θεός την Παρασκευή φεύγουμε!!!!

Πάμε στο χωριό να πάρουμε τα παιδάκια μας και από Δευτέρα πάμε Ευβοια να συνεχίσουμε τα μπανάκια μας.

Φλωριάννα μου περαστικά σας. Γιατί όμως τόσο γρήγορα ξανακόλλησε? Τι σας είπε ο γιατρός??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...